» »

Spile za prek neta s frendi?

Spile za prek neta s frendi?

damirez ::

A mi lahko kdo napise par dobrih spiilov za prek neta, ki jih lahko prek neta spilal s frendi. Se pravi da ne rabis CD-keya>:D , da imajo vsi router razen tega, ki postavlja server, da DELA!!! pa ni vazn kasna zvrst, zahteve, starost, to ni vazno vazno je samo da isntaliram spilo in da dela!
Danes sva probala NFS5(deleted gimme.dll) in vse dela razen multiplayer?

Ce ima kdo kaksno resitev please help (pa ne pisat ET, CS ker to ne mors 2na2 spilat).

flipflop ::

Call of duty,championship manager,NFS Underground,worms,C&C,Warcraft,...

jlpktnst ::

ne pozabi na kooperative : (coop.)system shock 2 (imajo za dwnload na the-underdogs), (coop.)serious sam (1&2), (coop. ali 1on1)ra2:yuris revenge (lahk nastavljas teame), (coop.)diablo (1&2) - direkt konekt, (coop. ali 1on1 ali vsak svoj team z boti) ut (dobri boti), (1on1)strategic command (1on1 strategija 2svet. vojne), dirkačine (toca2, nfs, cmr)...
LP

damirez ::

God damit a lahko kdo preber kj wec kot naslov. Kako spilati C&C & warcraft ce imas router. Odgovor: Se ne da!
NFS undergorund lahko sam prek neta spilas, pa rad bi spilo k je fun fun fun. Tole unreal bom pogledal samo ani ta ful pozresna!

Bi pa rad vidu kok je to dun spilat call of duty 2 na 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirez ()

TylerDurden ::

A warcraft ne gre preko kali?
Let\'s make some soap ...

damirez ::

Ce mas router bl tesko.

jlpktnst ::

in kje je problem če imap router? na žalost mi ni znano zato naj mi kdo prosim razloži (in me odreši muke odkrivanja tople vode).
LP

Deathlike M Tito ::

ruter deluje kot fire wall, zato moras odpret porte od 1-65535 in vpisat prijatleve IPje preko katerih potem dostopajo skozi ruter do PCja.

unreal tournament 1 ni skor nc pozresn!!! kol of djutij je 2x bol pozresna od utja se aerius sam je bol pozresna. UT2003 je pa itak prevec sminkerska in poje jos pa se>:D
pa MOHAA je tud kul 2na2

pac sm pristas UTja k ma zame se vedno najbol gameplay >:D >:D >:D hitra in ubijalska igra >:D >:D
do what i say not what ive done!

Vesoljc ::

se strinjam s titom... ut je fajn... edini gejm ob katerm res rabim anti perspirant deodorant :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Deathlike M Tito ::

vesoljc jst sm jih dost purabu>:D >:D >:D
a ga se kej spilas?

damirez ::

Ej kako pa spilata UT, ker deathmach se hitr navelicas.

Deathlike M Tito ::

jst spilam uglaunem DM, ce igras z dobrim folkom ni nikoli dougcas. najbol nazigajo snajper dueli>:D
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

damirez ::

OK mal bomo zasli, samo ani pol quake bol. Tko te rocket louncherji pa to se mi zdi velik bol al je pa to zato ker sem quake 3 ogromno prespilal UT pa bolj malo.

Deathlike M Tito ::

men Q sploh ni biu nikoli usec lih zaradi orozja. nekako mi ni blo usec. med tem k UT ma pa usa orozja zakon no zmer je kaka izjema kot je flak cannon ;(( drgac pa UT rulz!!!
se spomnm k je biu turnir nekje v europi k je biu platc tak k nogometni stadion glavna nagrada je bla tkrt 800k $ in je biu na 16em mestu en stric star cez 50 let 8-O >:D
pa od 98 - 2000 je bla ena najbol igranih internet igr na svetu. na hrvaskem je medtem bila najboljsa in so jo prisilno odstranili z lestvice najbol igranih igr>:D
do what i say not what ive done!

Dr Evil ::

Prek neta igram skoraj vsak dan že 6 mesecov igro DELTA FORCE BLACK HAWK DAWN.Vojaška simulacija.Ta igra je zakon.Ogromno serverov po 50 igralcev.Pa še nekaj.Nisem je kupil v trgovini pa jo vseeno lahko igram in updatam.8-)

Poldi112 ::

>God damit a lahko kdo preber kj wec kot naslov. Kako spilati C&C & warcraft ce imas router. Odgovor: Se ne da!

Warcraft:
Router ni problem, dokler nisi host ( v tem primeru odpres port 6112 ). Ce pa nimas kode, gres pa na kak drug server, jaz sem recimo na Karamba. Edino njihova stran (wargames.karamba.ru) ne dela. Mogoce trenutno, mogoce za stalno. Server preverjeno dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938455 (5839) Tilk
»

Igre za lanparty

Oddelek: Igre
322061 (1474) Gwanaroth
»

Kako se igra Warcraft 3 na internetu?

Oddelek: Igre
322851 (2602) MasterMind
»

UT2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584838 (3537) Aggressor
»

Slovenski server za Warcraft 3

Oddelek: Igre
492964 (2015) MasterMind

Več podobnih tem