» »

KONVERZIJA IZ GIF. V BMP. !!

KONVERZIJA IZ GIF. V BMP. !!

Lordjosh ::

Sam imam naslednji problem zelo rad bi konvertiral slike iz formata gif v format bmp ker pa jih imam ogromno (2800) je delo sliko po sliko zelo zamudno. Zanima me ce gdo pozna kaksen programcek ki omogoca multi konvertiranje oziroma konvertiranje vecih kolicin slicic naenkrat ????
;(

malinavc ::

mislim da ti paint shop pro glih to nardi kar ti hočeš, pejt pod menu file, pol pa Batch conversion, pol si izbereš kje imaš fajle pol pa še v kakšne jih češ convertat, pa da start in že melje...:D:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

bastadu ::

Se mi zdi da ACDSee to tudi zmore...

whatson ::

Konvertiranje več sličic naenkrat najboljše opravi Irfan View ... je zastonj.. najdeš ga povsod...

TESKAn ::

Ejsidisi je najboljši. Lepo označiš vse slike, desni klik -> convert, izbereš BMP, pa je.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nemesis ::

dugac se da pa tud v vecjih programih razne macrote napisat, ki to lahko naredijo avtomaticno...
treba bi se blo mal pozabavat s helpom in potem stvar spisat --> da se pa 100%

LP

Izak ::

z ACDsee-jom lahko to poštimaš. Najdeš ga na internetu ali pa na kakšnem cdju od jokerja, swpja,.. :D

andro ::

Meni ni logično zakaj bi iz GIF spremenil v BMP. Zakaj bi iz manjših datotek delal večje.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

miranpozar ::

ACDSee je pravi odgovor!

andro: si probal za ozadje namizja Windows uporabit GIF sliko? Ne gre! Samo BMP ali pa tisto sranje od "active desktop". Mogoče rabi za to?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

blue96 ::

ja acd see je prava resitev. tudi kot program za ogledovanje slik je zelo dober in ni za cajtom. torej nalozi si acd see.:D:\
.

kuzifix ::

Kukr jih je ze vecina povedala, ACDSee rula kar se tega tice. Pa se opcijo set as wallpaper mas, ce nucas za wallpaper :)
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

bastadu ::

ACDSee je za mene najboljši program za hitro pregledavanje slik... seveda pa zna tudi veliko več, med tem je tudi pretvarjanje med raznimi oblikami fajlov...

abcde7 ::

Jest znam sam tko da grem u slikarja pa tam dam u bmp!:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ACDSee 2.4

Oddelek: Programska oprema
151287 (1066) sverde21
»

Nepotrebna izbira v WinXp

Oddelek: Operacijski sistemi
141088 (883) jamiroq
»

Program za gledanje slik

Oddelek: Programska oprema
144542 (4299) branko_bm
»

kako narediti slide show

Oddelek: Programska oprema
81191 (1105) Tjulenj
»

Converting *.bmp -->*.jpg

Oddelek: Pomoč in nasveti
101407 (1224) blue96

Več podobnih tem