» »

Converting *.bmp -->*.jpg

Converting *.bmp -->*.jpg

blue96 ::

Neki me zanima. obstaja prog za convert npr. 100 wav filov v .mp3 format (music match jukebox in drugi...)...
jest pa sm s hypersnapom naredil vsaj 900 slikc, ki so v bmp formatu in zasedejo za en cd placa na disku, ki bi ga raje za kaj bolj pametnega porabil... a obstaja kaksen progy, ki bi te slikce prekonvertiral v jpg, jpeg, ali kaksne druge formate, ki malo zasedejo in se kvaliteta obdrzi...

hvala, dm:D8-O
.

krucymucy ::

ACD see , pa cim novejsi! Podpira vse men poznane formate pa se enih 30 drugih! Sam vse oznacis in kliknes desno tipko ter nato convert!!!

*.jpg je dobro podprt format, vendar pa ti priporocam *.png format, ki zasede se priblizno 50% manj prostora, kvaliteta pa je popolnoma ista8-O

glavic ::

pa se *.png dobr obnese na straneh ?
Musselli bizi

krucymucy ::

Po moje ne, sam kratica pa pomen ˝portable network graphics˝ tko da bi blo za probat!!

SI_J ::

Če imajo slikce malo barv (pod 256), uporabi GIF

Kriko ::

Če rabiš ACDSee 32 (registriran), mi javi na mail in se bova zmenila da ti ga pošljem!
kriko@gsm.mobitel.si
ACDSee 32 je odličen program za pregledovanje slik, z programi iz Windowsev se ne da primerjat, posebno po hitrosti, da se slike celo popravljat, printat, convertirat in še, in še....
Kriko

blue96 ::

nee slikce so kvalitetne, rabs 32 bit za oglede.
.

dr.J ::

Za pretvarjanje slik je cool imagemagick.
http://www.imagemagick.org
Pa še free je.

blue96 ::

jest sm kr acd see uporabu. tnx
.

EvilGod ::

Drgač jst mislm d je najbolš Paint Shop Pro, ker pomoje najlepš nardi, drgač pa lohk uporabš še Imege Robot tut Jasca k ti pa naredi use slikce pa istmu kopitu tko d ti ni treba posebi delat.

LP
>:D

blue96 ::

okey, no, bom tud na to malo pomislil, ko bom spet rabil.
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomanjšal bi več slik hkrati

Oddelek: Programska oprema
201979 (1685) ejga40
»

ACDSee 2.4

Oddelek: Programska oprema
151248 (1027) sverde21
»

Program za gledanje slik

Oddelek: Programska oprema
144396 (4153) branko_bm
»

kako narediti slide show

Oddelek: Programska oprema
81143 (1057) Tjulenj
»

KONVERZIJA IZ GIF. V BMP. !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121236 (1103) abcde7

Več podobnih tem