» »

Nasvet za navijanje Geforce2 MX

Nasvet za navijanje Geforce2 MX

VASkO ::

Kot veste, vam Coolbitsi omogocajo navijanje do 220/210 core/mem. Jaz sem pogruntal, kako to vrednost povisati.

Ce veste, da vam npr. kartica deluje stabilno na 210/210, potem spremenite BIOS kartice, da bo ze ob bootanju na 210/210 in znova instalirajte detonatorje. Meni se je s tem pojavla moznost do 265/265 za core/mem. Zdaj bom sprobal, do kam gre moja zverinca.:D:D:D

To sem napisal, ker sta nekaj cajta nazaj mislim da alien-w in DRSergioDJ sprasevala, kako povecati to vrednost. Zdaj vemo. Postopke za flasanje kartic z bt869 tv cipom imate na moji "strani" pa tudi vse potrebne programcke za to pocetje in sicer tukaj.

DrSergioDJ ::

kul, sam, k jest sm svojo 'zverino' prodal in cakam na KYRO II ( zdej mam kr en agp ati 2 al 4 mb ) :D

...

Huey P ::

DrSegioDJ, če hočeš ti kupim tisto tvojo sedanjo kartico, agp ati 2 al 4 mb. Samo ne za velik denarja. Namreč jaz čakam na keš, da nabavim GeForce 2, pa rabim za kratek čas neko kartico..
Pošlji mi mail, če se zanimaš...

:D:D
..::DOOM III: The Legacy::..

alien-w ::

hm... zanimivo. A pozna kdo kaksno stran, kjer imajo BIOSe za MXe? Brez twina ali tv Outa?!

VASkO ::

m3dzone, samo lahko tudi BIOS iz svoje kartice posnames s programom savebios (je tudi na moji strani) pa ga spremenis, sprobas z VGABios preden flasas, da se prepricas, da ga nisi kaj zasral, potem pa flasnes pa nanovo drivere gor pa je.

Jaz sem probal se malo navit, mi ne gre visje kot 213mem, skoda. Samo to je za Samsung 6ns vec kot dobro:D

vceraj pa sem graficni cip bruso, ker je na sredini bil vbocen pa se je pasta gor zapekla (ni blo stika), zdaj pa se na 220 sploh ne segreje ama niti malo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OC Herculesovega 3D Propheta 2 MX

Oddelek: Navijanje
101061 (905) royt
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241600 (1191) element
»

koliko navit gf2 MX?

Oddelek: Navijanje
332102 (1567) zile
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201360 (1096) eraserr
»

kaj pa GeForce2 in navijanje

Oddelek: Navijanje
16949 (776) VASkO

Več podobnih tem