» »

DVD/DivX komponenta

DVD/DivX komponenta

GaS ::

Zanimam se za nakup DVD/DivX/XviD predvajalnika in me zanima, ce ima kdo tega Liteona LDV-2002. Kaksna je kvaliteta slike, moznost podnapisov, kompatibilnost s kodeki? Pa ce dela npr. dvd-+r za več divx filmi, da lahko izberes kateri film bi predvajal pa to? al pa ce je ksn drug proizvajalec namest liteona? Kaj se najbolj splača?

Hvala!

gumby ::

tule - še naslov teme je enak...:\

Caligula ::

Ponavadi malo serjejo formati oz je treba kaj resizat-govorim na splosno-za Divx playerje.

Pa raje si DIVXe pretvarjaj v KVCDje-je lahko pa obicajni DVDji-tisti ne res najstarejsi ti jih bodo predvajali, slika pa je odlicna oz ni nobene izgube kvalitete. Cel film gre na 1 CD.

Da pa se pect tudi KDVDje, kjer gre na en DVD 6 ur DVD kvalitetnega videa.

Pejt v "zvok in slika" pod KVCD.

Tam je VIP napisal dober tutorial in meni je koncno ratalo se ostale probleme resit in jih bom opisal pa se nov kodek je zunaj, ki bo v roku enega meseca omogocal da v Virtual dubu v susu DIVX v kaki uri ali dveh spremenis v KVCD.

Skratka zakaj bi nabavljal. Raje si za ta denar kupi DVD pekac.

Caligula ::

Sem pa drugace, ce te zanima, danes slucajno v Monitorju ali Mojem mikru naletel na lratel opis tega Liteona. Je kvaliteten.. dobro bere samo pocasno iskanje in prevrtavanje,... pa na levi in desni strai pristrize malo slike..

PA boljsi je od Philipsovega, ki so ga malo bolj okrcali.

Jaz pa se vedno pravim KVCD! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928300 (7736) LexLuthor
»

Video konverterji

Oddelek: Zvok in slika
131994 (1857) marS
»

Iz DV v DVD zapis

Oddelek: Zvok in slika
252160 (1950) pivmik
»

SKVCD

Oddelek: Zvok in slika
383147 (2215) Caligula

Več podobnih tem