» »

RABM DOBRE VENTE

RABM DOBRE VENTE

kayot ::

Jest bi vprašal, kje bi dobu pocen in dobre vente.:)

SkIDiver ::

Kake pa nucaš(mere), pa kaj boš hladil oz kam jih boš vtaknu8-)

kayot ::

80x80mm

Dal jih bom na posebno kišto za vodno hlajenje, rabu bi jih pa osem.:))

OZZY ::

Zlo pocen 8x8 vente imajo pri megahitu. Okol 600 po komadu. SAm jih imam 4 in sem z njimi zadovoljen. Drugače pa jih lahko dobiš pri ic-elektronika ali pa delkotu v btcju. Tam pa majo sunon vente samo so dražji.

Jebiveter ::

Kaj pa 120 x 120? Jst bi rabu ene 4 pa da niso drazji od cca. 1500! Kje?
Rabu bom za vodno!!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

OZZY ::

Jebivetr: Tok pocen 120x120 ne boš dubu nikjer razen rabljenih. Minimalno so okol 3200 sit in to sunon venti. :'(

crusader ::

OZZY:120x120 vente se da dobit tud za 1200sit.8-O

OZZY ::

crusader: Povej mi kje pa grem takoj dva kupit. Jest kot sem napisal jih pod 3200 ne dobim. Če pa poznaš kako firmo, ki jih ma po tok, kot si reku pa le povej. Bom vesel.:))

crusader ::

Jest jih dobim iz ene lokalne trgovine in so neki noname.Ampak so čist zadovoljivi.Sicer pa mislim, da je nekdo enkrat reku da se jih za tako ceno da dobit v mega(s)hitu.

SkIDiver ::

Pr nas majo sunon 80x80mm za okrog 2,500

CCD ::

Sk|diver, WTF? Sunon 2 kSIT?
iC elektronika, Sunon 80x80 12V = 800 SIT.

SkIDiver ::

KVA!!!!!!!!!!!!!
Dobr da nism nobenga kupu.
Ej mi lahko date telefonsko cifro>:D

blank3_ ::

Sk|Diver: IC Elektronika
Skoraj bolje bi bilo ce bi povente sel pes... Dostavna posta GP so tako... u glavnem ne dostavljajo popoldne

Marjan ::

ej, vsi ki govorite o teh 8x8cm ventih........a majo to tisti 3 pinski konektor, ki se prklop v matično in ti meri vrtljaje? (3 zicke)

ker jest bi tocno tazga rabu!!

Binji ::

V Conradu so imeli zadnjic ene 120x120 vente za 1060SIT!! Imajo pa tri zicke za priklopit.Kaj lahko ena usluga? Ce gre kdo to kupit pa imajo enga prevc lahko on to meni poslje?:D. Mi to namrec ni ravno blizu.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

SkIDiver ::

Ne. To so molex konekrorji, vsaj mislm da se tko reče. Ja ti majo 4 pine. Če bi rad da ti vrtljaje šteje boš mogu dobit take k majo tri žice. Jz jih nism še nikjer zasledu, sicr je pa nm zabačen kraj za take stvari.;((

Binji ::

Zakaj pa je dobro ce majo 4 zice?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OZZY ::

Binji: Če ma ventilator molex konektorje jih laho priključiš direktno na napajanje (na tisto kot ima disk). ventilatorji pri megahitu 8x8 imajo take konektorje. Lahko dobiš ventilator, ki ima samo dve žički (12v in nulo) brez konektorjev. Tle moraš sam poskrbet za priključitev.

Binji ::

Jaja sam kaj je pr teh molex tazga da majo razen 0 in 12V se 2 extra zici?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OZZY ::

Nič. Razen da se lažje priklopi in se z priklopom ne mučiš. Zraven pride še ena žica nič in ena, ki naj bi bila za 5v napetost.

CCD ::

Kar se tiče molexov, je 5V žica za ventilatorje zelo dobrodošla, saj lahko vzameš on/off/on stikalo in nanj vežeš 5V, 12V in ventilator in lahko preklapljaš med različnimo napetostmi in s tem kontroliraš število vrtljajev. Je 100% preverjeno in dela super! (so bl tihi pr nižjih vrtljajih, kadar ne rabiš podhladitve:D)

Opkow ::

hm .. kdo ve kje bi dobu Panaflo vente (Lj).
Iscem tocno te!

CCD ::

Še nikol slišu za Panaflo. Zakaj pa rabiš glih te? Sunon rules!

Opkow ::

mam en Panaflo vent 8 cm k je na lezajih in je pri 12V enako glasen k Sunon vent 10.5 cm pri 5V... Po mojm ne bi smel bit prevelke razlike zrd razlicnih dimnezij...
In bi rad en Panaflo enake velikosti vzeu k Sunon pa bi to prakticno sprobu...

Tomi ::

Omas: IC elektronika v torek, 80x80 Sunon nekaj čez 900 SIT.. Vsaj jaz sme dal toliko zanje.. Samo so pa res odlični.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844635 (3080) goku :)
»

Dodatni ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151171 (825) faca9
»

Sunon venti pri IC-ELEKTRONIKI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141358 (1081) Tomi
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201430 (1009) 12345
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321832 (1310) element

Več podobnih tem