» »

volani!!!

volani!!!

lali12 ::

Včeraj sem kupil volan Genius SpeedWheel 3 za 5 letnega sina.Pri instalaciji ni bilo nobenih problemov, ker ga Winsi spoznajo sami.Problem se je pojavil po nekaj zapeljanih ovinkih (Need for speed-underground).Po močnem krešu se volan ni več odzival.Ponovno sem hotel nastaviti kalibracijo pa ni bilo odziva.Po premestitvi na drugi USB sem ponovno lahko kalibriral volan.Volan je po krešu imel komando samo za desno.Prosil bi za kakšen nasvet, da ga ne bom nosil nazaj v trgovino pa se bo izkazalo, da ni nič narobe.

matsonic 8147C
AMD 2400+
256DDR 333MHz
Geforce4 MX440

||_^_|| ::

Po mojem je problem v igri. Probi še kakšno drugo.

lali12 ::

Ko dela - dela.Problem je s kalibracijo, ker kot da izgubi spomin.Po približno 15 minutah lahko ponovno kalibriraš in zadeva sped deluje (enkrat celo 1 uro brez problema), po močnem krešu pa zataji zmeraj na isti način(komanda volana v desno, gas, plin in ostalo pa deluje normalno).Pri Colinu pa je volan zelo zamujal.Bom probal še F1.

bmandelj ::

nesi nazaj zahtevaj dobropis pa kupi logitech. >:D
po mojem mnenju je z volanom nekaj narobe,
vendar bi vseeno probal se zadnje driverje z geniusove strani preden neses nazaj. mogoce zadeva vseeno rabi gonilnike.

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

lali12 ::

Volan sem nesel nazaj v trgovino, kjer so ga brez problemov zamenjali.Novi dela ko singerica.
HVALA ZA NASVETE!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21749944 (13101) Siddh
»

Kateri volan?

Oddelek: Kaj kupiti
342320 (1659) LittleDevil
»

Pooblascen Logitech serviser?

Oddelek: Strojna oprema
141268 (1000) Cinderela
»

MOMO Racing volan

Oddelek: Strojna oprema
282131 (1749) Tattoo-
»

volan

Oddelek: Igre
101026 (922) .smidge.

Več podobnih tem