» »

Koliko časa...

Koliko časa...

Elemen_T ::

Koliko časa MAKSIMALNO čakate da se stran ki jo obiščete prvič - naloži? 10?20?30 sekund?...?

ChiefThunder ::

Okol 10-15s.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

asPeteR ::

Katera stran,...
Če misliš slo-tech traja največ 10s, največ!|O

Quickbeam ::

Glede na to da imam modem ne gledam toliko na to kako hitro se cela stran naloži ampak kako hitro se začne nalagat - da se vsaj nekaj pokaže, tako da lahko že berem medtem ko se nalaga ostalo (slike...)

Tomi ::

Če je stran nekaj, na kar grem zavestmo, pač počakam, dokler se ne naloži. Če pa grem na stran zaradi linka, ki ga nekje najdem, potem pa recimo 25 sekund.. Sicer pa se ponavadi prej naloži ali pa grem v drugo okno kaj pogledat.
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

huh..
tam nekje med 10 in 20 sekund..
včasih hitreje.. včasih pa ful počasi
odvisno od obremenjenosti

krucymucy ::

Sej mam itak odprtih enih par, zato sploh se ne sekiram kok casa casa nalaga eno drugo, medtem ko berem recimo prvo!

Ampak cez pol minute je pa res neki narobe!!!

Eagle ::

Meni se naprimer slo-tech nalozi v treh sekundah.
Mam proxyja pa mi dela 30kbps

DrSergioDJ ::

hmm, jest mam itak vedno vec oken odprtih, tko da vedno kej gledam in nikoli ne čakam :D
...

OZZY ::

Zelo odvisno koliko je prva stran z raznimi dodatki izdelana. Ampak čas se giblje tamo od 10 do 20 sekund. :8) Samo stvar se včasih neverjetno podaljša, ko dalj časa delam na računalniku in se ne vem zakaj odzivni čas zmanjša.
Go with the flow.

slycer ::

Ne vem, v glavnem precej bedno, ker telekom ne uštima linije. Imamo precej bedne multiplexe (na eno žico so obešeni 4 telefoni, ko pa kdo govori, se stanje še poslabša). Imam 56 K modem, pa mi vleče samo polovično. TELEKOM UŠTIMI MULTIPLEXE PROTI KRANJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1;((

Mitja 34 ::

Mam ISDN pa je moj rekord(če ne štejem tistih ko sn prekino)neka čez eno minuto !!! 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preklapljanje med 3G in H+

Oddelek: Mobilne tehnologije
227816 (7075) KTr1sk
»

Milijarda manj prihodkov za Intel zaradi nedobavljivosti diskov, povpraševanje po SSD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14226733 (21405) Pyr0Beast
»

Chrome: nova beta, hitrejši pogon za Java Script, napoved nove podobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7823782 (21146) MrStein
»

Zaganjanje sistema windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
132148 (1962) In Extremis
»

modem-pohitritev

Oddelek: Programska oprema
81085 (1000) lordgreg

Več podobnih tem