» »

PubMatic?

PubMatic?

noob96 ::

Pozna kdo pubmatic? https://pub-matic-life.vip

kolega mi priporoča, pravi, da je dal noter 1500eur in da dobi sedaj vsak teden nazaj 100eur in da bo dobival tudi ko bo že dobil povrnjeno 1500 eur.
  • zaklenil: bluefish ()

Ploobu ::

noob96 je izjavil:

Pozna kdo pubmatic? https://pub-matic-life.vip

kolega mi priporoča, pravi, da je dal noter 1500eur in da dobi sedaj vsak teden nazaj 100eur in da bo dobival tudi ko bo že dobil povrnjeno 1500 eur.


Ja, poznamo te in drugačne prevare. Da ne bi slučajno kdo nasedel...

noob96 ::

Ampak zakaj je prevara, če je moj kolega in trdi da dobiva denar nazaj. Kje je prevara, ne razumem. Ne pravim da je legit, samo ne razumem kje je prevara?

kloko ::

Bodi faca in vloži 3000€, da se boš lahko potem ti hvalil, koliko dobiš ven...

matic492 ::

Ej @noob96 js mam eno ful dobro podjetniško idejo za tebe, samo nakaži mi 10000€ crypto pa ti bom izplačeval 500% obresti na to vsak teden, trust me bro, 100% legit.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Ploobu ::

noob96 je izjavil:

Ampak zakaj je prevara, če je moj kolega in trdi da dobiva denar nazaj. Kje je prevara, ne razumem. Ne pravim da je legit, samo ne razumem kje je prevara?

Le vplačaj. Izvoli. Ni nobenega problema.

Bistvo je, da nihče drug na tem forumu ni tako neumen, da bi vplačeval prevarantom.

Če je nekaj preveč lepo, da bi bilo res, ni nikoli res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ploobu ()

noob96 ::

Razumem, ampak kaj je prevara?

Ploobu ::

noob96 je izjavil:

Razumem, ampak kaj je prevara?


Imam zate Tromostovje za kupit, fantastična prilika, boš pobiral cestnino. Zate, samo 100.000 eurov, pri trenutni količini turistov, dobiš kupnino povrnjeno v enem mescu. V bitcoinih mi lahko nakažeš na: 1BdC6efmCs9tEkcRiVELuKGHtrKtCni118

Ko dobim potrdilo o nakazilu, ti bom povedal "kaj je prevara", to, da pa ti dobivaš od vsakega naivca, ki ti nasede na pub-matic denar, pa povem že zdaj in zastonj.

Mimogrede, kolikor vem, je delanje reklame po slo-techu prepovedano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ploobu ()

matic492 ::

noob96 je izjavil:

Razumem, ampak kaj je prevara?


Ker si se registriral leta 2010 bom predvideval da nisi troll ampak samo malo butast.

Dej mi povej, a če bi investiral 150 000EUR a bi dobival 10 000EUR na teden?

1500EUR v 100EUR na teden je obrestna mera približn 350%

Torej če investiraš 150 tisoč evrov, boš v približno 6 letih najbogatejši človek na svetu z 1,245,564,843.75 (1 triljon)

Kar investiraj 100% legit, nobene prevare. Reči staršem naj prodajo hišo, če maste hišo vredno mal več, boste najbogatejši zemljani že kako leto prej.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Ploobu ::

matic492 je izjavil:


Ker si se registriral leta 2010 bom predvideval da nisi troll ampak samo malo butast.


Goljufi imajo na slo-techu cele farme accountov, še starejših od 2010, tako, da to ni merilo. Butast je pa v vsakem primeru.

Pa nehaj ga zavajati, jaz imam za njega boljši deal, nepremičnine, Tromostovje. Čakam nakazilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ploobu ()

bluefish ::

noob96 je izjavil:

Razumem, ampak kaj je prevara?
Prevara je v tem, da se gre za piramido. Dokler vplačuje svež folk, lahko kasirajo "obresti" predhodniki. Ko zmanjka svežih nakazil, je konec. Ali pa še prej, ko so tisti na vrhu zadovoljni z dobičkom in je dovolj za lambota,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere prevare so tako normalizirane, da sploh ne opazimo, da so prevare? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1526353 (724) pero50
»

prejel sem izsiljevanje preko e-maila na sluzbeni e-mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
161587 (784) PrihajaNodi
»

Objava osebnih podatkov nateguna

Oddelek: Loža
415521 (3241) St235
»

Z lažnimi tviti začasno potopil dvoje delnic

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2110322 (8019) Markoff
»

Prevare 419 še vedno uspešne

Oddelek: Novice / Ostale najave
487623 (4004) veverrca

Več podobnih tem