» »

Poslovil se je Anandtech

1
2
»

Utk ::

Ne spremljam teh stvari že lep čas, ampak bi reku, da back in the days je bilo vseeno malo drugače. Intel je vrgel ven novo linijo procesorjev na nekaj let, in to so bile 3-4 variante, morda 6.
Nek mulc si je to sposodil, malo pomenjal v kišti v garaži, spustil kakšen benchmark, se pravi igrico, napisal članek in ljudje so brali. Isto za grafične kartice. Novi voodoo je prihajal na eno leto, morda vmes kaka podvarianta, in to je to. To si bral tako za hec, tudi če nisi nameraval trenutno nekaj kupit, da si videl kakšno je stanje.
Danes pride vsako leto nova generacija in vsaka v vsaj 30ih variantah. Kakšen smisel ima brat nekaj o enem od teh. To je postalo preveliko, preobsežno in prevelik biznis, pa testi vsake slušalke posebej in ne vem kaj vse. Dokler boš prebral do konca o eni stvari, bo že 15 novih skoraj istih. Who cares. Ko rabiš, nekaj kupiš, če že moraš si prej malo približno prebereš kakšna je trenutno situacija.
Sej ok, najbrž se zdaj bere več kot se je takrat, ampak je pa zadaj tudi celo podjetje, ki stane še pa še, ne nek mulc v garaži, in finančno ne gre več čez.

Zakaj bi gledal test CPU-ja ali česarkoli drugega na youtubu pa res ne vem. Izguba časa. Reklame, ki jih ne moreš preskočit, in vmesno duhovičenje in nakladanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

AtaStrumf ::

Če koga zanima razlaga propada AnandTech-a od insider-ja:

gruntfürmich ::

AtaStrumf je izjavil:

Če koga zanima razlaga propada AnandTech-a od insider-ja:


ne. prepiši članek.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Gagatronix ::

Kdo bo pol ure gobcanja poslusal, ce bi lahko v minuti prebral tekst ?

Markoff ::

Lejga je izjavil:

kixs je izjavil:

Bil je Celeron 300A

+ ABIT BH6

Plato in procesor še imam nekje, + ABIT BX133 + Tualatin celeron...Če nebi bilo te strani nebi nikoli kupil takšnega HW-ja, kot sem ga kupoval skoraj vsako leto takrat.

Pa kaj smo res vsi imeli isto kombinacijo...?
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Poldi112 ::

Ne, eni smo imeli Abit BP6 z dvema celeronoma.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

no comment ::

Jaz mislim, da sem imel eno Epox z dvema Celeronoma 300. Mislim, da se nista dala overclockat ravno na 450MHz, ampak nekaj pa vseeno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Milijarda manj prihodkov za Intel zaradi nedobavljivosti diskov, povpraševanje po SSD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14228204 (22876) Pyr0Beast
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667432 (5728) bluefish
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820720 (13520) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem