» »

Monitor gre v power save mode

Monitor gre v power save mode

AnyOne ::

Kadar koli restartam racunalnik (z redkimi, redkimi izjemami) mi monitor napise entering power save mode in potem tudi je v tem mode-u ali pa cable connected, no signal potem pa entering power save mode. Na noben nacin ga ne morem zbuditi ven iz tega mode-a razen da restartam pc (ne ctrl+atl+del...to ne dela) pa se to mi cisto vedno ne uspe tako da ga moram restartati tudi po veckrat da se zbudi.
Ko enkrat pridem v Windowse vse dela brez problema, igram vse igre,...kot da nic ni narobe z graficno. Testiral sem tudi z drugim monitorjem (tudi drugi kabli) in se dogaja isto, tako da monitor ni kriv za moje tezave.
Pomislil sem na vse mozne stvari, PSU (zgleda da dela vse ok),... ampak edino kar se mi zdi mozno je da je vhod na graficno ki ga uporablja monitor nekako pokvarjen, seveda se lahko popolnoma motim. Kakrsna koli pomoc/ideja bi bila vec kot dobrodosla.

Boki_ ::

To se dogaja tudi meni in mnogim. Nekaj sem bral in nekdo je rekl, da je čip (mislim da od biosa) fuč.

AnyOne ::

Nism se nc tazga zasledil, vse k jih vprasam nimajo pojma kaj se dogaja, sm flashnu BIOS in kot pricakovano tudi to ne pomaga. Monitor imam na Turn off monitor: Never in hybernation je disabled.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor entering power save mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
7447 (404) Gagatronix
»

Ventilatorji se ne ugasnejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110248 (8839) inbox
»

Nižanje porabe server računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
341971 (1193) Pyr0Beast
»

Monitor in suspend mode

Oddelek: Strojna oprema
51157 (1087) delfinus
»

Zakaj mi vedno ko zaženem igre ugasne ekran?

Oddelek: Igre
81120 (1004) mojsterleo

Več podobnih tem