» »

Debadging - odstranitev značke avtomobila

Debadging - odstranitev značke avtomobila

TonyTony ::

Na Škodi Octavia in Škoda Scala bi rad odstranil napis oz. oznako modela (Scala in Octavia) na zadnjem delu avtomobila, ker izgleda avto res bistveno lepše.
Zanima me, če priporočate koga v LJ in koliko okvirno to stane? So lahko vidne kakšne posledice odstranjevanja?
  • spremenilo: TonyTony ()

PINki ::

Meni je ličar to odstranil v 2min in spoliral s pasto. Nič se ni poznalo. Prijateljska usluga. Ne vem pa koliko računajo za to.

TonyTony ::

Sem videl na netu, da dobiš za par eur material, da si narediš sam.
Bi pa raje to prepustil nekomu, ki se spozna.
Se da to odstranit na vseh avtih oz. kdo ve za Octavio in Scalo?

Ps: a to poliranje potem drži "za vedno", al moraš na vsake tolko spet spolirat?

Daliborg ::

Laks(ribiška vrvica), wd40 pa kakšne 20 min dela s pranjem vred.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

TonyTony ::

Pa je potem del, kjer se odstrani značka, nepoškodovan?
Oz. se lahko kasneje pojavijo fleki?

c3p0 ::

Zobna nitka in fen. Tako sem rešil na E. Nobenega fleka, ostanke lepila odstraniš z izopropanolom.

Daliborg ::

TonyTony je izjavil:

Pa je potem del, kjer se odstrani značka, nepoškodovan?
Oz. se lahko kasneje pojavijo fleki?

Seveda, te značke so zalepljene z dvostranskim lepilam kateri ima ponavadi vmes še neko peno. Z laksam ne boš uničil laka na avtomobilu itak vlečeš proti znački, lahko pa tudi z zobno nitko kot je nekdo priporočal. Skratka ni bojazni da sam ne boš zmogel sem 100%.
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mailer ::

Zgornji predlogi držijo, odstraniš z nitko in očistiš z alkoholom. Poliranje ni potrebno lahko pa avto postaviš na sonce, da lažje odstraniš napis in tudi čiščenje lepila je lažje.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

yayo ::

Škoda, da je tema ene dve leti preopozna, ker se je v Kopru na Guberčevem gramoz parkirišču na Vojkovem Nabrežju dogajal en ornk "debadging", ki je trajal nekaj časa. Nekdo je ugotovil, da določene značke dosegajo lepo ceno na Ebayu in je pridno debadgal avte parkirane za staro medicino dela na točkah, ki so lepo skrite pred očmi mimoidočih. Parking seveda brez varnostnih kamer. Če kdo nujno potrebuje debadging s šraufncigrom laho pride in tam parkira. Morda mu še rata. :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje zob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216402 (3878) Robocop1
»

Zobni kamen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11325932 (4595) Ganon
»

Problemi z dlesnimi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575866 (4178) estons
»

Poliranje vetrobranskega stekla

Oddelek: Na cesti
4725251 (11049) Smartydug
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21663791 (36191) Andro457

Več podobnih tem