» »

Romsko nasilje

Romsko nasilje

Temo vidijo: vsi
««
14 / 19
»»

MadMax ::

https://www.radio-odeon.com/novice/gosp...
Eden redkih, ki se je upal podpisat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

borut_p ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...

Kaj pa ce jih naberemo za par avtobusov in posljemo na fronto UA

paradajzos ::

Pozval je k pomiritvi razmer in zagotovil, da Policija dela vse, da bo vzpostavila varnost in da se bodo ljudje počutili varne, le čas je potreben, da se pokaže učinkovitost ukrepov.

Vi džast nid tajm.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Kurzweil ::

Ribniškemu županu Pogorelcu grozili s smrtjo, grožnje je prijavil policiji

Torej sedaj županu Ribnice grozijo že s smrtjo!

Se zavedam, da se bo še vedno našel nekdo, ki bo branil rome, ampak mislim, da smo prišli to stanja, ko je stvar kritična. Napadajo policaje, s smrtjo grozijo županu, krajane, ki na teh koncih živijo že generacije je strah. To več ni normalno.

Torej zakona Republike Slovenije ne jemljejo niti 2% resno. Državljane Slovenije je strah na lastni zemlji. Nasilju, krajam in grožnjam pa ni videti konca.

Naj bo zakon ZA VSE enak. Bo policija odgovarjala? Bo kakšen minister odgovarjal, ki recimo sedaj bluzi, da je vse pod kontrolo, ko se bo kaj tragično končalo? Ko bo nekdo vzel stvari v svoje roke, ker jih ne nekdo, ki ga plačujemo taisti državljani, ki smo v tem primeru očitno manj vredni, pa bo spet on problem?!

Nekateri očitno nimate toliko racionalnosti, empatije in zdrave pameti, da bi razumeli, v kakšnem živijo ljudje tam. Nekaj je pisat po socialnih omrežjih, raznih forumih in portalih in biti pameten, drugo pa je, ko opravljaš svoje delo oz. SLUŽBO, se držiš zakonov, oni pa ti grozijo s smrtjo, ko boste občutili kako je, ko te je strah za tvoje otroke in ljubljene, pa se oglasite. Očitno nekaterim ne potegne, kaj pomeni, ko si ne upaš iz hiše in te je strah, da ti umorijo otroka, ženo... malce uporabite možgane!

delavec44 ::

Pismo dober je, da si upa.

Kako je kaj s kočevskim županom? Ali pošilja namestnike v boj?

Zgodovina sprememb…

Daniel ::

Ljubljanski smetani ne boš nikoli uspel razložiti situacije na terenu. Oni živijo v svojem mehurčku in takšni so tudi njihovi komentarji.

ripmork ::

Kurzweil je izjavil:

Naj bo zakon ZA VSE enak.
Točno to.

Svaka čast Pogorelcu, dobro je zapisal pred dnevi na soc. omrežjih. Da zdaj dobiva grožnje (zato ker je upal rečt bobu bob), je vsega obsojanja vredno.
En rom pred kamero na oddaji danes pa, naj "župan neha tako komunicirat, sicer bo imel probleme"... direkt za prijavo grožnje.


Daniel je izjavil:

Ljubljanski smetani ne boš nikoli uspel razložiti situacije na terenu. Oni živijo v svojem mehurčku in takšni so tudi njihovi komentarji.
Se kot Ljubljančan čist strinjam s to kritiko buržujev v njihovem woke mehurčku (vsi izven smo seveda avtomatsko rasisti in fašisti). Poznam verodostojne ljudi iz južnih krajev v Sloveniji, ki so imeli že marsikaj za povedat o težkih izkušnjah s temi priviligiranci. V sklopu študentskega projekta dolgo nazaj sem tudi prebil nekaj časa v Prekmurju (spoznal prekmurske rome, super ljudje) in so tudi oni imeli veliko za povedat čez svoje dolenjske soimenjake.


Sicer pa, vse jasno (pravkar na Tarči):

LeQuack ::

Noro, o takih plačah lahko večina le sanja, pa čeprav so diplomirani. Res se ne splača delati in biti pošten v tej državi.
Quack !

Jure14 ::

Bo Đefri povedal, da to ni res. Ampak da je takšno stanje čisto OK.

Jeffreyy ::

Katera stvar misliš, da se meni ne zdi resnična ali OK? Ker jih je bilo zelo veliko povedanih. Lahko si vsaj kaj bolj konkretnega zmisliš, da ne bom vleku iz tebe, misli ti ne morem brat.

k4vz0024 ::

Obleganje policijske post? Hm, zgleda, da gledajo kultne filme...:))

lynxslo5 ::



Tole famozno sceno iz filma Borat seveda niso posneli v Kazahstanu ampak v ciganskem naselju v Romuniji.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

arnecan1 ::

Jeffreyy je izjavil:

Vseeno se pogovarjamo o brezplačni vodi, ki je za zatirano večino draga ko žafran, za ustavne pravice se je vredno borit.

Brezplačne vode ni.

Tako kakor tudi ni brezplačnega kosila. Na koncu vedno nekdo to plača. Če drugega ne, pa davkoplačevalec, katerega zraven države okrade tudi Rom, policist ter sodstvo, katere pa davkoplačevalec plača, pa ga ne zaščitijo.

P.S.: In nihče ni brez vode, jim pripeljejo gasilci. V katere potem mečejo kamne. Ker bi bilo malo čudno, da jim država vodovod zastonj pripelje na tujo zemljo, brez gradbenega dovoljenja in zgrajeno na črno. Temu se potem reče legalizacija kraje.

WizzardOfOZ ::

ripmork je izjavil:

Sicer pa, vse jasno (pravkar na Tarči):



In potem ljudje mislijo, da imajo dobro plačo, ko zaslužijo 2500€ neto. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Najhujše od vsega je, da ljudje vseeno mislijo, da je problem v denarju in da so cigani reveži. S 3800 komot plačuje komercialno najemnino in še zmeraj mu ostane več kot marsikomu. Pa niti to ni vse, otroci imajo v šoli vse zastonj, uradno in neuradno, pozimi dobi naročilnico za 10 metrov drv, eno od csd, eno od rdečega križa, tako da lahko 10 metrov še proda, hrano dobi če hoče od rk ali karitasa, dobro da v vrtec itak ne hodijo, če ne bi imeli še to zastonj.

dronyx ::

WizzardOfOZ je izjavil:

In potem ljudje mislijo, da imajo dobro plačo, ko zaslužijo 2500€ neto. :))

Da imaš take socialne prejemke moraš imeti veliko otrok. Slovenec ne bo imel šest otrok ne glede na to kakšne socialne prejemke mu daš in koliko kubikov drv dobi od rdečega križa. Ta sistem "socialne" države ima pač luknje, ki jih spretno izkoriščajo romi, ekonomski migranti in še kdo. Ampak to še zdaleč niso edine luknje. Če bi šel kdo resno raziskovat koliko davka plačujejo nekateri, ki imajo v lasti jahte in vile bi marsikoga vrglo na rit. Ljudje se pač znajdejo, če je sistem neumen in to dopušča.

Miki N ::

Po mojem pa jahtarji v splošnem plačujejo veliko več davkov kot Romljani. Ja v splošnem, ker če govorimo o skupinah pač po definiciji posplošujemo.

Utk ::

Ja, zato bi morali v tisto tabelo dodat še dva na minimalcu z dvema otrokoma, kar je bližje realnosti. Potem se bi seveda izkazalo, da imata manjši neto, manj doklad, itd, verjetno vse skupaj manj kot 2500 na mesec. Kar je pa že konkretna razlika proti ciganu s šestimi, tisti dodatni 4 otroci pa cigana realno nič ne stanejo, ker itak ne da nič za njih.

gort ::

Ne, to pa ne, preveč nejevolje povzroči še pri ostalih.

paradajzos ::

Precej hitro bi lahko imeli kakšne otipljive učinke:

1. V primeru pretepenih policistov in v primeru napada na policijsko postajo bi se morala TAKOJ odzvati specialna enota policije in posredovati z maksimalno zakonito represijo, saj je šlo za ogrožanje zdravja in življenj uradnih oseb in državne ureditve.

2. V primeru groženj s smrtjo bi morali policisti v močni sestavi takoj pridržati tistega, ki takšno grožnjo izreče in ga zaslišati maksimalno dolgo, kolikor to zakon dopušča.

3. Na vse vstope in izstope iz nekega problematičnega naselja bi morali postaviti stalne policijske patrulje, ki bi rutinsko kontrolirale spoštovanje CPP, izpravnost vozil, morebitno alkoholiziranost itd. 3 tedne kontrole vsakega avtomobila in nato en teden pavze. In tako recimo pol leta ali več, če bi bilo treba.

Vse to lahko policija začne izvajati že danes, če hoče. Lahko se pa še naprej minister spreneveda, se treplja po ramenih in izgovarja na pravosodno vejo oblasti.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

gort ::

paradajzos je izjavil:

Vse to lahko policija začne izvajati že danes, če hoče. Lahko se pa še naprej minister spreneveda, se treplja po ramenih in izgovarja na pravosodno vejo oblasti.

Jaz tu ne vidim nobenega vzorca... Ti ga vidiš ali kaj?

sbawe64 ::

Koliko od vas ima 6 otrok ?
Zakaj ne ?
2020 is new 1984
Corona World order

Utk ::

sbawe64 je izjavil:

Koliko od vas ima 6 otrok ?
Zakaj ne ?

Smo že odgovorili. Normalen človek ne želi bit v breme drugim in ima toliko otrok kot jih zmore normalno pohendlat. Cigan jih ima čim več, ker mu je to core biznis, da je v breme družbi ga pa čist nič ne moti. Nasprotno, ponosen je na to, da nič ne dela, pa živi. Cigan, ne Rom.

gort ::

Ja očitno se motiš in pri Romih otroke zares prinese štorklja, odrasli nimajo vpliva!

paradajzos ::

gort je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Vse to lahko policija začne izvajati že danes, če hoče. Lahko se pa še naprej minister spreneveda, se treplja po ramenih in izgovarja na pravosodno vejo oblasti.

Jaz tu ne vidim nobenega vzorca... Ti ga vidiš ali kaj?

Jaz vidim, da na določenem geografskem področju nekateri kršitelji nikoli (ali zgolj izjemoma) ne dobijo učinkovitega povratnega učinka, če delajo sranje. Moj predlog to zagotavlja. In ne rabi se zato sestajat parlament ali kaj podobnega. Zgolj policija naj izkoristi svoje možnosti do maksimuma. Lahko že danes po kosilu.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Odgovoren par premisli, koliko otrok bo lahko spravil do kruha (beri preživljal, prehranil, izšolal, ... do prve zaposlitve). Da ne bo več otrok pa bo uporabljal kontracepcijo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

gort ::

paradajzos je izjavil:

Zgolj policija naj izkoristi svoje možnosti do maksimuma.

Kaj, zakaj bi brutalizirali Rome, saj jih pa lepo spustijo v svojo vas in lepo kramljajo ob kavici?? Tisti pretep so pa začeli policisti in normalno, da so se branili. Pa tudi gasilci so sovražni do njih!

dronyx ::

fikus_ je izjavil:

Odgovoren par premisli, koliko otrok bo lahko spravil do kruha (beri preživljal, prehranil, izšolal, ... do prve zaposlitve). Da ne bo več otrok pa bo uporabljal kontracepcijo.

Razvitemu zahodu gre kot kaže tako dobro, da mora masovno uvažati ljudi, sicer čez leta tu ne bi bilo nikogar več (razne morda romi), ki bi lahko užival vse to blagostanje. Upam da ima ta paradoks že kakšno znanstveno ime? Jaz sem temu paradoksu dal sicer delovno ime paradoks polnega želodca, samo ni pa to znanstveno ime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gort ::

Znanstveno ime je "Veliki filter, prva faza"
[citation neither needed nor required]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

paradajzos ::

dronyx je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Odgovoren par premisli, koliko otrok bo lahko spravil do kruha (beri preživljal, prehranil, izšolal, ... do prve zaposlitve). Da ne bo več otrok pa bo uporabljal kontracepcijo.

Razvitemu zahodu gre kot kaže tako dobro, da mora masovno uvažati ljudi, sicer čez leta tu ne bi bilo nikogar več (razne morda romi), ki bi lahko užival vse to blagostanje. Upam da ima ta paradoks že kakšno znanstveno ime? Jaz sem temu paradoksu dal sicer delovno ime paradoks polnega želodca, samo ni pa to znanstveno ime.

Dokler imamo na vzvodih moči woke debile brez zdrave pameti, je to smer, v katero drvimo kot vlak proti betonskemu zidu.
Problem je, ker so politiki, ki nas vodijo v katastrofo, teoretični tepci, ki svojih glav ne morejo potegniti iz lastnih riti, ki so še globoko v 20. stoletju.
A se bomo državljani, ki to lahko vidimo in prepoznamo, pustili peljati kot ovce v prepad, je pa odvisno od nas samih in od učinkovitosti mašinerije za pranje možganov tipa RTV.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

dronyx ::

paradajzos je izjavil:

Vse to lahko policija začne izvajati že danes, če hoče.

Noče. V teh romskih naseljih je sigurno orožja kolikor hočeš in dvomim, da ima kdo dovoljenje za orožje. Lahko bi dobili nalog, se pripeljali specialci s par oklepniki in pobrali nezakonito orožje. Samo tega si nihče ne upa, ker se boji, da bodo mrtvi.

Utk ::

dronyx je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Odgovoren par premisli, koliko otrok bo lahko spravil do kruha (beri preživljal, prehranil, izšolal, ... do prve zaposlitve). Da ne bo več otrok pa bo uporabljal kontracepcijo.

Razvitemu zahodu gre kot kaže tako dobro, da mora masovno uvažati ljudi, sicer čez leta tu ne bi bilo nikogar več (razne morda romi), ki bi lahko užival vse to blagostanje. Upam da ima ta paradoks že kakšno znanstveno ime? Jaz sem temu paradoksu dal sicer delovno ime paradoks polnega želodca, samo ni pa to znanstveno ime.

Jaz res ne razumem kje ti tu vidiš paradoks. Meni je to čisto logično.

paradajzos ::

dronyx je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Vse to lahko policija začne izvajati že danes, če hoče.

Noče. V teh romskih naseljih je sigurno orožja kolikor hočeš in dvomim, da ima kdo dovoljenje za orožje. Lahko bi dobili nalog, se pripeljali specialci s par oklepniki in pobrali nezakonito orožje. Samo tega si nihče ne upa, ker se boji, da bodo mrtvi.

No, potem naj pa ... minister ... zapre svojo odprtino in odstopi.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

gort ::

paradajzos je izjavil:

No, potem naj pa ... minister ... zapre svojo odprtino in odstopi.

Tega tovarna zlobe ne bo videla!

Invictus ::

Romsko nasilje se zdaj potencira samo zato, ker naj bi bila današnja družba nenasilna.

Drugače bi se te Rome pač nabutalo in bi bil mir...

Pač malo petelinjenja na vasi, če gre predaleč, pa akcija klenih dedcev v romsko naselje in grožnje...

Tako so na Brodu Strojane disciplinirali in je bil praktično do sedaj mir, ko spet prihaja mlada generacija, pa jih bo treba spet pošolati, da ne bodo delali lokalno pizdarij.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

paradajzos ::

gort je izjavil:

paradajzos je izjavil:

No, potem naj pa ... minister ... zapre svojo odprtino in odstopi.

Tega tovarna zlobe ne bo videla!

Ne vem zakaj je bilo treba vsem tem županom, da so šparali tega nesposobnega aparatčika od ministra. A mislijo, da bo ta tip kaj naredil? Se mi zdi, da so mu prav nekam lezli in mu laskali.
Včeraj so imeli priliko, da mu pred celotno javnostjo povejo, kar mu gre, ampak ne, oni bojo sto prvič ponovili vajo in upali na drugačen rezultat.
Pa če bi pogojno še razumel, da se bojijo nahrulit žandar ministra, bi lahko napizdili vsaj Mesca, ki otepa s tujim ku..em po koprivah iz Pariza. Bo treba dat rokavice dol in reči bobu bob.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

gort ::

Invictus, izgleda, da so glavni problem politiki in državni servisi z znanimi vodstvi in zasedbami.

Paradajzos, bojijo se, da bodo zlobno-sfašistozirani s strani ve-se-koga, po mojem mnenju delajo premišljeno.

feryz ::

dronyx je izjavil:

Noče. V teh romskih naseljih je sigurno orožja kolikor hočeš in dvomim, da ima kdo dovoljenje za orožje. Lahko bi dobili nalog, se pripeljali specialci s par oklepniki in pobrali nezakonito orožje. Samo tega si nihče ne upa, ker se boji, da bodo mrtvi.
Kako pa lahko dobiš dovoljenje za orožje, če si nepismen?
Niti v teoriji ne gre.

paradajzos ::

feryz je izjavil:

dronyx je izjavil:

Noče. V teh romskih naseljih je sigurno orožja kolikor hočeš in dvomim, da ima kdo dovoljenje za orožje. Lahko bi dobili nalog, se pripeljali specialci s par oklepniki in pobrali nezakonito orožje. Samo tega si nihče ne upa, ker se boji, da bodo mrtvi.
Kako pa lahko dobiš dovoljenje za orožje, če si nepismen?
Niti v teoriji ne gre.

Pa kaj je s tabo, kakšno dovoljenje? A dovoljenje za vožnjo avta brez tablic obstaja?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

dronyx ::

feryz je izjavil:

Kako pa lahko dobiš dovoljenje za orožje, če si nepismen?
Niti v teoriji ne gre.

Ne razumem kaj želiš s tem povedati. To ne vem, če je res pogoj za dovoljenje za orožje, ampak če dovoljenja za orožje nimaš, je to orožje potem nezakonito in bi ga morala policija v romskih naseljih pobrat in vložit kazenske ovadbe. Ne razumem kako lahko vse to tako tolerirajo. Pa tudi vsi ti nezakonito zgrajeni objekti za državo očitno niso noben problem. Komu drugemu pa takoj rušijo na njegove stroške. Da niti ne omenjam reveža, ki so mu na dražbi prodali hišo za 124€ dolga. Pri romih pa dolga za tisoče evrov, pa nič. To se vse skupaj zapakira kot "romska problematika". Zame je pa to problematika spoštovanja 14. člena ustave. Nikjer v ustavi ne piše, da 14. člen ne velja za posamezno skupino ljudi. Jaz tega zaenkrat v ustavi še nisem našel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Utk ::

Ah človek...v racijah nič ne najdejo, ker vejo vnaprej da bo racija, ker imajo kupljene ljudi na policiji, tudi višje, ne (samo) lokalce.
Tako da če kaj najdejo, mora bit top secret akcija, ali pa odstranitev konkurence.

dronyx ::

Utk je izjavil:

Ah človek...v racijah nič ne najdejo, ker vejo vnaprej da bo racija, ker imajo kupljene ljudi na policiji, tudi višje, ne (samo) lokalce.
Tako da če kaj najdejo, mora bit top secret akcija, ali pa odstranitev konkurence.

Vse se da, če se hoče. Za take racije bi lahko dobili policiste od drugje in seveda za to mora vedeti minimalno ljudi. Jaz sem prepričan, da če bi hoteli, bi nelegalno orožje v romskih naseljih pobrali.

paradajzos ::

Če bi imeli racijo enkrat na teden na različne dneve, ne bi bilo nobenega nelegalnega orožj več tam.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

spaget ::

Ko poslušaš te vodje izvršilne in sodne oblasti hitro dobiš spoznanje/mnenje o totalni nesposobnosti le teh. Tako enostavna stvar ko je enakopravnost pa je bila poteptana že z ekonomskimi prebežniki!
Poškušate Vi priti v arabske države brez vize. Tole s Cigani je pa čisti debakel! Mene že za kakšen prehitri kilometrček drkajo v glavo kot, da bi držali boga za jajca. Zgube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spaget ()

Utk ::

dronyx je izjavil:

Utk je izjavil:

Ah človek...v racijah nič ne najdejo, ker vejo vnaprej da bo racija, ker imajo kupljene ljudi na policiji, tudi višje, ne (samo) lokalce.
Tako da če kaj najdejo, mora bit top secret akcija, ali pa odstranitev konkurence.

Vse se da, če se hoče. Za take racije bi lahko dobili policiste od drugje in seveda za to mora vedeti minimalno ljudi. Jaz sem prepričan, da če bi hoteli, bi nelegalno orožje v romskih naseljih pobrali.

Ja reci jim. Seveda bi lahko, pa če ne veš, imamo za kurac policijo, ki se zna znašat samo nad kurjimi tatovi in vozniki, ki vozijo 56.

lynxslo5 ::

Danes je poslanka Svobode, ki je vodila sejo DZ o romski problematiki izjavila, da so krivi mediji, ker rasistično poročajo. Tem "osvobojenim" ženskam ni pomoči.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

dronyx ::

spaget je izjavil:

Mene že za kakšen prehitri kilometrček drkajo v glavo kot, da bi držali boga za jajca. Zgube.

Za test poskušaj narediti kakšen nadstrešek mimo dovoljenj, pa boš videl, kako hitro boš v težavah in bodo začela prihajati priporočena pisma. Pri romih pa cela naselja zgrajena nezakonito, pa ne to lesene kolibe, ampak cele hiše in na tuji zemlji pa nikomur nič. To je bizarno. Jaz trdim, da bi morali naredit referendum in simbolično zabrisati 14. člen ven iz ustave. Kakšna enakost pred zakoni? To je farsa, ne enakost. Ne moreš imeti v ustavi člena, ki ga nočeš izvajati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

delavec44 ::

Ne samo na črno na tuji zemlji ampak na nezazidalnih kmetijskih in včasih celo vodovarstvenih zemljiščih. To bi tebi prioritetno rušili.

Komedija da mora NUSZ in kazni pa lastnik zemljišča plačevati.

Zimonem ::

Ja tebi bi rušii na tvoje stroške. Tu pa ni lastnine.

trololololo ::

dronyx je izjavil:

spaget je izjavil:

Mene že za kakšen prehitri kilometrček drkajo v glavo kot, da bi držali boga za jajca. Zgube.

Za test poskušaj narediti kakšen nadstrešek mimo dovoljenj, pa boš videl, kako hitro boš v težavah in bodo začela prihajati priporočena pisma. Pri romih pa cela naselja zgrajena nezakonito, pa ne to lesene kolibe, ampak cele hiše in na tuji zemlji pa nikomur nič. To je bizarno. Jaz trdim, da bi morali naredit referendum in simbolično zabrisati 14. člen ven iz ustave. Kakšna enakost pred zakoni? To je farsa, ne enakost. Ne moreš imeti v ustavi člena, ki ga nočeš izvajati.


Elite (politika, poslovneži, zdravniki, odvetniki (določene odvetniške družine)) se na zakonodajo požvižgajo in jo izigravajo po svoji volji. Prav tako jo izigravajo romi, migranti, razne interesne organizacije.

Kdo zakonodajo potem spoštuje? Očitno samo del, ki smo vmes - ki nas lahko s skupnim imenovalcem imenujemo bedaki.
««
14 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kje so meje/tolerance Slovencev (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
2179291 (4738) WhiteAngel
»

Brutalni napadi na dijake v Novem mestu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19526607 (7793) Horas

Osnovnošolska tolpa pretepla učenca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
658093 (5954) Zimonem
»

21. stoletje, v Sloveniji pa še vedno ljudje brez vode (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17028861 (26196) Mipe

Več podobnih tem