» »

Olimpijske igre 2024

Olimpijske igre 2024

Temo vidijo: vsi

hotig ::

Bravo Andreja. V boju za medaljo bo, vprašanje je za kakšno. Gremo po zlato! :)

IL_DIAVOLO ::

To pa ne vem, ce je bilo cisto. Malo jo je s kolenom zadela v glavo. Res pa je da ne poznam pravil :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hotig ::

Jst pa nisem nič takega opazil, sem pa res subjektivno gledal in navijal. Sej imajo tudi v judu dodatne VAR sodnike, samo ti so ful hitri in bi že takoj povedali, če je kaj narobe.

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Za te športe so OI "top of the game", ker pač drugih tekmovanj nimajo. Plus malo zgodovine...

Saj je pri smučariji in večini zimskih športom isto.

Vsi športi, ki imajo močne lige ali tekme, ne poudarjajo OI.

Ne drži popolnoma. Košarkaši so recimo dober primer. Zvezdniki izpuščajo večino ostalih reprezentančnih tekmovanj, na OI pa kar radi grejo. Še posebej ameriška reprezentanca.

Tudi tenisači, recimo. Sicer so GS-ji bolj pomembni, ampak tudi OI jim nekaj pomeni.

Zimonem ::

Zvezdniki izpuščajo večino ostalih reprezentančnih tekmovanj, na OI pa kar radi grejo. Še posebej ameriška reprezentanca.


Bolj stvar kokakole in domoljubja kot pa nekih drugih razlogov. Dokler so bili prepovedani profili na igrah so jih tolkle ostale države. Nakar so ukinili to pravilo in zbobnali skupaj dream team. Ni pa v vseh športih tako. V tenisu pač oi niso nevem kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Bauc ::

Zimonem je izjavil:

Zvezdniki izpuščajo večino ostalih reprezentančnih tekmovanj, na OI pa kar radi grejo. Še posebej ameriška reprezentanca.


Bolj stvar kokakole in domoljubja kot pa nekih drugih razlogov. Dokler so bili prepovedani profili na igrah so jih tolkle ostale države. Nakar so ukinili to pravilo in zbobnali skupaj dream team. Ni pa v vseh športih tako. V tenisu pač oi niso nevem kaj.

A so zato Američani dobili prvih sedem olimpijskih naslovov? Reprezentance vzhodnega bloka so bile amaterske samo na papirju.

Zimonem ::

Ko so začeli izgubljat so se spremenila pravila. Drugje prej košarka ni bila tako hit kot v murici. S TVjem so pa juga in sovetska zveza ulovila ameriške amaterje. Kako so funkcioniranje lige je pa druga reč

Zimonem ::

Recimo en tak primer je kriket. Eden najbolj spremljanih športov pa jih ni na olimpijskih. Potem naj bi pa zmaga na turnirju oi kaj pomenila?

nokken ::

Utk je izjavil:

Jaz sicer verjamem, da bi velika večina športnikov športala tudi skoraj zastonj, ampak da so neki milijoni v nogometu ali košarki krvavo zasluženi je pa vseeno pretiravanje.
Če si nek povprečen maratonc, v teku ali na snegu, ne boš nikoli milijonar (zarad športa), treniraš verjetno več kot nek Dončič, zaslužiš pa manj kot fuzbaler v slovenski ligi, kar res ni naporen poklic.

To se absolutno strinjam (obcutil tudi na lastni kozi), ampak to je pac problem sporta, ki si ga je kdo izbral. Hoces ali noces so nekateri sporti "vredni" vec kot drugi in pri nekaterih si lahko bog, pa bo komaj za prezivetje, v drugih pa ti ni potrebno biti niti med top 100.000 na svetu pa lepo zivis od tega. Ampak ce hoces biti dober je to vse prej kot 8-16 sluzba.

PS: Glede tega koliko je vredna Olimpijada... pri dobesedno vseh sportih (verjetno razen fuzbal in mogoce pogojno kosarka) je olimpijska medalja najvec kar lahko. Cestno kolesarstvo je izjema zaradi zgodovine, ker pac do pred kratkim (no ajd teh 15 ali 20 let je do pred kratkim) profiji niso smeli tekmovati na OI in posledicno potem OI niso bile nekaj posebnega, razen za vzhodni blok. Pri fuzbalu je bilo (no mogoce je se) pravilo, da so OI za U23 fuzbalerje in posledicno tudi ni bilo "zanimivo" za to. Vse ostalo je pa Olimpijada vec kot katerokoli drugo tekmovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nokken ()

Zimonem ::

Gledam mal Ping Pong, a je alkohol še vedno tako prisoten na RTV? Komentator ni sposoben prebrati niti napisov na majicah. Počasi bo ratan da začel mešati ekipe.

Pa ja še vedno je mladinski turnir pri fuzbau.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Zimonem ::

Te prekinitve so super , ko poslušaš v katero taborišče bo šli. Kitajci pa najboljša publika. Toliko veselja.

Invictus ::

Zimonem je izjavil:

Gledam mal Ping Pong, a je alkohol še vedno tako prisoten na RTV? Komentator ni sposoben prebrati niti napisov na majicah. Počasi bo ratan da začel mešati ekipe.

Pa ja še vedno je mladinski turnir pri fuzbau.

Baje ne moreš kupiti pira, samo brezalkoholno...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zimonem ::

Zato pa pogačar neče it

Zimonem ::

Bravo kitajska za zmago v mešanih dvojicah pingponga. Pohvale tudi Severina korejcema. Demokratični svet je milje zadaj za velesilama.

IL_DIAVOLO ::

Komentator basketa pa je malo izstopal iz povprecja. Sem mislil da gledam najmanj pro plus ali areno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zimonem ::

Mejhn pogrešam bartoletovo in bartoncljevo. A tekmujeta letos?

Eurosport 1 glinasti golobi. Noro napet. Kitajska vodi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Zimonem ::

Na žalost bo anglež zmagal trap. Ampak dobra borbanje iz strani Kitajca.

IL_DIAVOLO ::

Rtv nam ne privosci, da bi pogledli moski judo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

NuMaN ::

Bom kar zapisal, da športnikom nisem nič fauš.

Gladiatorji, če gre kaj narobe, si takoj v nemilosti raje, ki je do politikov, bankirjev, igralcev, gospodarstvenikov, dosti bolj prizanesljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

hotig ::

Sej maš judo ampak na 3, ker na 2 majo pač tako zelo pomemben pogovor :)

IL_DIAVOLO ::

Aja, spored mi laze. Hvala
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zimonem ::

Kje kaj prenašajo grško rimski slog rokoborbe, ne te novodobne športe.

Zimonem ::

Topo Ljubljana iz Avstrije je zmagala, luštna full

hotig ::

Kar zadeva grško rimski slog boš teško našel kje prenos, pač tko je.
No ja ljuba Lubijana je zmagala, ampak men pa ta iz Kosova zgleda kot nek čuden tip :)

Bliža se nastop Andreje. Bi bila pa fora če bi v finalu juda nastopila slovenka proti hrvatici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

Zimonem ::

Ta albanska je ziher tip. To kanadčanko si pa itak podrejajo. Ni glih onatop.

Jezus naši se hlačke vidijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

hotig ::

Toooooooooooooooo Bravo Andreja :)
Naša prva medalja, seveda upam na zlato!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

IL_DIAVOLO ::

To delaj!

Zimonem je izjavil:

Ta albanska je ziher tip. To kanadčanko si pa itak podrejajo. Ni glih onatop.

Jezus naši se hlačke vidijo


Ze prej je ena bila sumljiva :D

Iz mehike se mi zdi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Francozi lepo žvižgajo

IL_DIAVOLO je izjavil:

To delaj!

Zimonem je izjavil:

Ta albanska je ziher tip. To kanadčanko si pa itak podrejajo. Ni glih onatop.

Jezus naši se hlačke vidijo


Ze prej je ena bila sumljiva :D

Iz mehike se mi zdi.

Zdele gre tista mehičanka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

IL_DIAVOLO ::

Trstenjak ne vem, ce je zdaj najbolj zadovoljna...prej je malo bila ponižujoča do naše.

Vidim ja :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

hotig ::

Nej me nekdo popravi, če se motim, ampak sem danes po gledanju in poslušanju dobil takšno mnenje. V judu se za bron ne borita poraženca v polfinalu. Poraženci v četrtfinalu (4) se pomerijo med sabo. Zmagovalci teh dvobojev pa se pomerijo z poraženci v polfinalu in potem ta dva zmagovalca gresta v boj za bron. Je tako ali sem kej spregledal?

Zimonem ::

Japooooonska do Kranjske gore. Dobr ga je iponirou.

Čista tehnika proti gruzijski sili

Zdej pa še Ljubljana. Pa smo zmagal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Groot ::

hotig je izjavil:

Nej me nekdo popravi, če se motim, ampak sem danes po gledanju in poslušanju dobil takšno mnenje. V judu se za bron ne borita poraženca v polfinalu. Poraženci v četrtfinalu (4) se pomerijo med sabo. Zmagovalci teh dvobojev pa se pomerijo z poraženci v polfinalu in potem ta dva zmagovalca gresta v boj za bron. Je tako ali sem kej spregledal?


Do zadnjega koraka imaš bolj ali manj prav. Poraženca polfinal se pomerita vsak s svojim tekmovalcem, ki pride do borbe čez tako imenovani repasaž. Nato pa se podelita dve bronasti medalji.

Kurzweil ::

Fortin me bo spravil ob živce :D Kako duhamorn in zatežen pri komentiranju, tudi ko dajo točko, mislim najprej da je bil out oz. neka napaka. Pa so takšni kar vsi na RTVju, duhamorni, dolgočasni, nestrokovni in tečni. Saj bi razumel, če bi bila to neka komercialna televizija, tako pa plačujemo tole žiloreznico.

Zgleda bo odločilni del tega niza in boj za zlato v judu isti čas, seveda da damo vmes na judo...

hotig ::

Ja sem zdej dojel ob spremljanu da podelijo 2 bronasti medalji. Malo čudno, ampak tko pač je. Naši odbojkarji pa že 2:0 vodijo. Čimprej še 3 niz.

Zimonem ::

Topo susedi

Kvaaaaa, kuhna albanska

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

IL_DIAVOLO ::

Kaka svinjarija od sodnikov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hotig ::

Fak, to je bil pa rop! Men se je zdelo čisto čisto ampak ...;(

Ah ja, no je pa res jo malce prijela za nogo ampak to je blo tako ker ji je roka zdrsnila. Pač (ne)sreča. Upam, da zdej A.L. čimprej zmaga!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

hotig ::

Bravo! Andreja Leški je osvojila prvo zlato medaljo za Slovenijo na OI 2024!

mtosev ::

Fajn :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hotig ::

Evo pa še zmaga naših odbojkarjev 3:0. Bravo in čestitke vsem!

mtosev ::

Odbojka zmaga.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

skumpl ::

Kul. Leškijeva je prvakinja. Odbojkarji premagali Srbijo.

kamiKaZaA ::

Pa je padla 1. zlata medalja na teh olimpiskih. Čestitke Andreji!

mancslo ::

Bravo naši... Bravo Andreja...

Zimonem ::

Hrvatica in Avstrijka sta bili oropani. Pa naj kar zapirajo teme.

NuMaN ::

Sem pogledal Bergerja na Odmevih - kramljal 7 minut z Rozvito, povedal nič, enkrat omenil Žižka.

Mislim pa da to več ni aktualno. Naboj se je nekam izgubil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

harvey ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pa je padla 1. zlata medalja na teh olimpiskih. Čestitke Andreji!

OI misija 2024 Pariz je rešena, - vse tole romanje in lepljenje politikov na športnike in organiziranje raznih kvazi dogodkov samo, da si v Parizu je postalo rahlo neokusno.

Čestitke Andreji, bravo. Ni bila lahka pot do zlata. :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

peaks ::

Ni hec...
Sem videl Mehičanko na vhodu in reku fotru, naj da hitr nazaj na odbojko za 5 minut, ker je zgleda prej se moski finale....
In sem zamudu zlato v živo x)
Jih je pa dobr nabutala, vse v pogi slogu ..Bravo!

StarMafijec ::

Olimpijske igre so boljša stvar ko Erasmus izmenjave

https://www.thesun.co.uk/fabulous/29437...

hotig ::

No končno je triatlon prišel na spored. Čeprav se sam nikoli nebi kopal v takšni reki kljub nevem kakšnim zaščitnim oblačilom. Zdej pa gledam kolesarski del pa nevem kaj je to kolesarjenje ali padanje? Res da en del ceste s kockicami spominja na tisto kolesarsko klasiko (ok tak pač imajo) ampak majo tudi določene dele ceste, ki izgledajo huje kot zakotna slovenska pota. :|

Pa še dež je bil in vse drsi. Mislim da bojo srečni, če jih vsaj polovica konča po tem delu (pa nej bojo vsi brez poškodb).

Danes pa naši rokometaši v prvi boj proti vikingom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914163368 (42047) bambam20
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17541375 (34013) bambam20

Več podobnih tem