» »

Olimpijske igre Francija 2024

Olimpijske igre Francija 2024

«
1
2 3
...
5

FireSnake ::

Pošiljamo rekordno število športnikov.
Kolesarjev bi lahko še več.

https://siol.net/sportal/olimpizem/urad...

Držimo pesti, da odnesemo čim več.

-------

Kost za hrvate, ki so jamrali, da smo v nogometu šli prvič naprej v velikem tekmovanju. Koliko jih imajo oni? :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
  • zaklenil: bluefish ()

Invictus ::

Me bolj zanima koliko turistov so poslali, v tej kvoti 90 "športnikov", poleg nekaj uspešnih športnikov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

val46 ::

Kako misliš kolesarjev bi lahko še več? Sej veš da so kvote na državo in ne moreš poslat tja vseh ki bi jih ti želel? No, lahko bi jih, sam nastopilo bi pa vseeno lahko samo toliko njih, kot imamo kvote. Glede tistih "turistov" pa, ti so in bodo vedno...ampak po drugi strani pa, so vsi ti tvoji "turisti" moglo doseči olimpijske norme, tako da, so si po eni strani to zaslužili. Bolj je problem tam, kjer imajo olimpijske norme izpolnjenih več njih, pa se potem morajo nekako odločiti, koga vzet, koga pa doma pustit.

oo7 ::

Bi znali dobiti kar nekaj medalij predvsem Garnbret, Čeh pa mogoče Odbojka, kajak...

oo7 ::

Jutri se začne...

19:25 Olimpijske igre Pariz 2024: otvoritvena slovesnost - prenos

HrščPščvnk ::

Je že kaj znano če bodo tudi letos spet delili kondome in koliko bo šlo še zraven šampanjca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

paradajzos ::

Ja ja, le glejte olimpijske igre, be be be:

Na OI tudi Nizozemec, ki je bil obsojen zaradi posilstva mladoletnice

Van de Velde, zdaj 29 let, je bil leta 2016 obsojen na štiri leta zapora, potem ko je priznal posilstvo 12- letne britanske deklice. Srečal jo je leta 2014 prek družbenega omrežja Facebook. Čez čas je prišel na njen dom v Veliki Britaniji. Ko mame ni bilo doma jo je napil z alkoholom in jo večkrat posilil. Ob sodbi mu je sodnik dejal: "Preden ste prišli v to državo, ste se pripravljali kot potencialni olimpijec. Vaše sanje o zastopanju svoje države so zdaj razbite na milijon koščkov." Deklica je kasneje imela težave s samopoškodovanjem. Kasneje se je tudi predozirala z nedovoljenimi drogami. Nizozemec pa bo vseeno nastopil na največjem športnem tekmovanju na svetu.


https://www.24ur.com/sport/olimpijske-i...

Pfuj, pljunem na takšne olimpijske igre!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Veliki_Blek ::

Jaz bom z zanimanjem spremljal kakšen rezultat bo dosegla tista kolesarka, ki jo je namesto Urške Žigart na OI poslal Gorazd Penko.

2dark ::

Jaz bom gledal samo turnir v košarko. Ostalo me iskreno ne zanima. Če pa tega ne bi bilo, pa sploh ne bi gledal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Jarno ::

Bakla pa vmes v slogu Assassin's Creeda, kar po pariških strehah.
#65W!

IL_DIAVOLO ::

Judo, atletika, plavanje, to je to kar je srce olimpijskih iger. No vsaj meni je to super za gledat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

Jerković in Laurenčič prav obupno komentiranje.
Highlight itak nastop Gojire.
Tale Assassins Creed je še kar posrečen.

kixs ::

Kaj dela modna pista s transvestiti na OI?

NuMaN ::

Francija, kabare pa to - kaj ni tu jasno?

drvo ::

Sicer pa precej domiselna predstavitev Pariza.

D3m ::

A to so Olimpijske ali Eurovizija?
|HP EliteBook|R5 6650U|

drvo ::

Ja, z zadnjo večerjo so šli malo predaleč. Pariz bi gorel, če bi si na podoben način privoščili muslimane.

IL_DIAVOLO ::

Zahod je res postal demokraticna greznica.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

lynxslo5 ::

Francozinje niti Kan-Kana ne znajo več plesati. So bile totalno nesinhronizirane.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

Lejga ::

Najboljša in najbolj spektakularna otvoritev OI v zgodovini, bravo francozi znajo.

Veliki_Blek ::

Francozom je celo olimpijsko zastavo uspelo narobe obrniti, ko so jo obesili.

Rekel bom samo to, tale ceremonija je bila ogabna in dolgočasna, najgrša odkar spremljam OI. Športniki, glavni protagonisti dani ob stran za izkazovanje dekadentnih vrednot zahoda. Ne upam si predstavljat kaj bodo Američani naredili leta 2028.

Mislim, da so globalisti odkljukali celo svojo "to-do" listo: norčevanje iz krščanske simbolike, Zadnja večerja s pošastmi, zlato tele, jezdec (oz jezdka) apoklipse, feminizem in na koncu seveda onemogli beli tip preda bakljo dvema vitalnima "novima Francozoma". Pričakovana in predvidljiva globalistična manifestacija.

lisaac ::

Ta woke sranje je šlo ze predaleč. Kot družba smo zabredli na vseh osnovnih področij. Ni nam pomoči.

D3m ::

Lejga je izjavil:

Najboljša in najbolj spektakularna otvoritev OI v zgodovini, bravo francozi znajo.


Dober sarkazem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nokken ::

Za vecino vidim da bi bila edina prava otvoritev cerkvena masa z nagovorom papeza. Vse ostalo je nesprejemljivo. Pa kdo vas sili da to gledate? Pocakajte se par dni saj bo 15. avgust kmalu, pa boste lahko spet blazeni ob nagovorih papeza.

Utk ::

Med mašo in tem da se delaš norca iz maše je velika razlika. Zakaj sploh vpletat cerkev, komot je bi ignorirali?

Kayzon ::

lisaac je izjavil:

Ta woke sranje je šlo ze predaleč. Kot družba smo zabredli na vseh osnovnih področij. Ni nam pomoči.


Se strinjam,absolutno nagnusna otvoritev.

bciciban ::

nokken je izjavil:

Za vecino vidim da bi bila edina prava otvoritev cerkvena masa z nagovorom papeza. Vse ostalo je nesprejemljivo. Pa kdo vas sili da to gledate? Pocakajte se par dni saj bo 15. avgust kmalu, pa boste lahko spet blazeni ob nagovorih papeza.


Med mašo in woke gay parado je še veliko odtenkov. Svet ni črno bel.
In tako kot bi se zmrdoval nad udeležbo predstavnikov rkc na otvoritvi OI, se zmrdujem nad tem woke lgbt drekom.

Gregor P ::

... v glavnem stvar je taka, da se pač ne moreš odločiti, da bi imel maternico, tako da je vse jasno8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

skumpl ::

Tole pa ni za SDS-ovce in njihovo zahojeno estetiko.

Gregor P ::

Ah pustimo trans agendo, v ozadju se je odvijala veliko večja drama; zakaj se je nutrija v zadnjem trenutku odločila, da zapusti letališče?:P

Golob sam v Parizu, Tina Gaber bila že na letališču, ko je odpovedala odhod
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tikitoki ::

Gregor P je izjavil:

... v glavnem stvar je taka, da se pač ne moreš odločiti, da bi imel maternico, tako da je vse jasno8-)


Kako ne? Moja prostata se identificira kot maternica. Bos rekel, da ni?

meho7 ::

https://pbs.twimg.com/media/GTcnoAdXMAA...

:))

Tonemo vse nizje in nizje kot civilizacija

Zagor_tenay ::

skumpl je izjavil:

Tole pa ni za SDS-ovce in njihovo zahojeno estetiko.

https://twitter.com/i/status/1816947319...

A tole naj bi bila francoska estetika?

Najvolj odvratna otvoritev, kar si jo lahko zamisli človeški um. Biti normalen, postaja biti nenormalen.

Colt1911 ::

Freak show za degenerirance.8-O

skumpl ::

Slovenski rokometaši so s porazom proti Španiji začeli olimpijske igre.

hotig ::

Jst pa sploh nisem gledal otvoritve. Sem jo pa mislil tukaj komentirati ampak še vedno čakam na VAR komentar, da mi povejo kako in kaj je bilo in kakšno mnenje naj si ustvarim. Če bojo tudi sodniki enako rekli bom pa komentiral (sarc off). :));((;)

Gregor P ::

... in ko smo že pri trans agendi, morda ne bi bilo slabo v športnen duhu vključevanja, da bi oblikovali neko novo trans kategorijo, ali kakšno moško preoblikovali v "open" kategorijo, kjer tekmujejo moški, ženske in vseh ostalih 96 spolov. Ker to zdaj preprosto ni pošteno do ženskih športnic:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

Gregor P je izjavil:

Ah pustimo trans agendo, v ozadju se je odvijala veliko večja drama; zakaj se je nutrija v zadnjem trenutku odločila, da zapusti letališče?:P

Golob sam v Parizu, Tina Gaber bila že na letališču, ko je odpovedala odhod

Preveč našmrkana?

hotig ::

Utk je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ah pustimo trans agendo, v ozadju se je odvijala veliko večja drama; zakaj se je nutrija v zadnjem trenutku odločila, da zapusti letališče?:P

Golob sam v Parizu, Tina Gaber bila že na letališču, ko je odpovedala odhod

Preveč našmrkana?


Ma je mela preveč nutrije na sebi in bi overloadala letalo, ker niso leteli s tovornim spartanom 8-).

D3m ::

Se že kažejo razpoke v zakonu. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

A sta poročena?

Sem kaj zamudil?

A nista zgolj koruznika?

P.S. Se je Taubi že ločil ali še ne?

Ganon ::

Se res tudi v temi o OI ne moremo izogniti politiki? ;((

NuMaN ::

Kaka politika? To bolj sodi v trač sekcijo.

bciciban ::

Ganon je izjavil:

Se res tudi v temi o OI ne moremo izogniti politiki? ;((


Sej so sami začeli s to lgbt parado.
Kaj je treba tlačit woke politiko na OI?

Hypathia ::

Gregor P je izjavil:

Ah pustimo trans agendo, v ozadju se je odvijala veliko večja drama; zakaj se je nutrija v zadnjem trenutku odločila, da zapusti letališče?:P

Golob sam v Parizu, Tina Gaber bila že na letališču, ko je odpovedala odhod


Ko smo že ravno pri drami, če Urška ni dobila vabila za Pariz, je itak cela olimipijada brezveze.

"Žal jaz nisem prejela vabila na olimpijske igre, ne na otvoritev ne na kakšen drug dogodek v Parizu. Žal mi je, ampak tako je," medtem iz domovine dogajanje komentira predsednica Državnega zbora Urška Klakočar Zupančič, ki ne skriva razočaranja, da so vodilni v olimpijskem komiteju povsem spregledali predstavnike Državnega zbora
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

mtosev ::

Ganon je izjavil:

Se res tudi v temi o OI ne moremo izogniti politiki? ;((

Na S-Tju to ni možno. Hehe
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Paris Olympics opening ceremony branded 'worst ever' by disappointed social media users

https://www.scmp.com/sport/paris-olympi...


Nightmare for France as Paris Olympics Opening Ceremony dubbed 'worst in history'

https://www.express.co.uk/news/world/19...

Hypathia ::

Nisem gledala prireditve, ampak po posnetkih s twiterja sodeč, so res šli all in v woketardizem.

Edina svetla točka je očitno bil nastop Celin Dion.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

bojsi ::

Meni je bilo vsec. Sicer drugace, vpeto v mesto namesto v stadion, kar smo do zdaj videli ze stokrat. En segment res ni bil ravno za "prave moske", drugace pa dober show. Znajo francozi naredit nekaj izven okvirjev (odrezanih glav še nisem videl na teh ceremonijah :)). Laser show na koncu pa itak epsko, pa dionka je bla odlicna, ceprav nisem ravno fen. Dež je še dodatno začinil vse skupaj in vsaj meni je bilo zaradi tega se boljše (najboljsi koncerti so pri meni vedno bili v dezju 8-).

Hypathia ::

A se ti zdi, da je bila prireditev family friendly, ali bodo takšne prireditve samo še za odrasle? In kje je potem tu ideja, da se otroke vzgaja v športnem duhu in zdravem načinu življenja, če še otvoritve OI ne morejo gledati brez totalnega cringea.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Atletika

Oddelek: Šport
463383 (446) oo7
»

OI, pretiravanje s sportnimi disciplinami, kategorijami (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9917470 (14543) Pithlit

Več podobnih tem