» »

Kako ugotoviš ali so ti vstavili željeno grafično kartico?

Kako ugotoviš ali so ti vstavili željeno grafično kartico?

ejga40 ::

Zamenjal sem računalnik in os. Sedaj pa me zanima, kako ugotoviš ali so ti vstavili
željeno grafično. Moja naj bi bila giga cube ati radeon9600 pro 256mb. Vse v redu,
samo kako ločiš pro od navadne, brez odpiranja škatle. Povsod, tudi sandra napiše samo
9600 series. Ja v tej seriji je pa veliko kartic. Kako bi zvedel podrobnosti? Morda sem paranoik, vendar enkrat so me nategnil, pa ne bi rad da me še kdaj.
Pa še to. Kako da imam xp(profesional) s slovenskimi meniji, outlook expres pa z angleškimi?
V službi imamo vse slovensko. Ali so mi narobe namestili jezikovni paket?
Če mi kdo lahko odgovori, bom odgovora zelo vesel!

L. P. Ejga40(sedaj že 42)


----dodal moderator
Popravil sem ti naslov teme... fino je, če že naslov nakazuje vsebino teme - tako olajšaš brskanje tistim, ki ti lahko pomagajo in tistim, ki imajo podobne težave. Držim pesti! >:D
  • spremenil: ali3n ()

Mavrik ::

Ne pretiravati, mislim da ni glih v interesu računalniških prodajaln da bi te nategnili...

Drugače pa bi moralo to pisati pravilno z novimi 3.9 Catalyst driverji ali pa uporabiš kakšen PowerStrip/RadClocker in preveriš frekvenco svoje grafične kartice. Radeon 9600 PRO ima frekvenco jedra 400 ter frekvenco ramov 300. Ne-Pro ima manj.

Glede jezikov se pa to lahko zgodi zaradi kakega popravka s strani microsofta, pa tudi mislim da so nekateri ljudje imeli probleme z Outlook Expressom ter jezikovnim paketom.
The truth is rarely pure and never simple.

ERGY ::

Stestiraj v 3dmark 2003, ki kot nalasc daja podobne rezulte, ce so isti modeli. Tko bos v 3dmark2003 dobil iste rezultate kot ostali z tako grafo.
To je lahko dokaz.:)

LP

Zheegec ::

Kot je že zgoraj napisano si downloadaj PowerStrip in pa nekje pod overclocking ti mora pisati frekvenca GPU in RAM.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boom-bar ::

Klik

Evo tuki primerjaj grafe in boš vidu kero maš(Mhz, kit so ble že prej ideje)
Legalizirajte mehke droge!!!

Boki_ ::

Pojdi Start>Run, vdiši [dxdiag], ko ti odpre okno pojdi Display in poglej Chip type.
I'm back

SavoS ::

Ali pa si dolpotegni program AIDA 32 in boš izvedel še kaj več o tvojem kompu :D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

ejga40 ::

:\ HVALA VSEM!

ejga40 ::

|O Doslej sem uporabljal Sisoft Sandra, danes pa sem se navdušil nad AIDA 32!!!
Hvala SavoS-u za nasvet!

L.p. ejga40(42)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gpu frekvence

Oddelek: Navijanje
71121 (939) DominusSLO
»

Radeon 9600 ali 9600 PRO?

Oddelek: Strojna oprema
161853 (1506) SavoKovac
»

Prosim za nasvet!

Oddelek: Navijanje
281458 (1268) JIM22
»

ATI Radeon 9600, 9600 PRO razlika???

Oddelek: Strojna oprema
51005 (913) Mavrik
»

Radeon 9600 in 9600 Pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
81094 (1002) Zheegec

Več podobnih tem