» »

nakup prenosnika

nakup prenosnika

brsljan ::

Nameravam kupiti prenosnik v rangu cene do 2000 E , nakaj sem gledal za Acer travelmate 661 LMi, pa me zanima, če ima kdo kakšne iskušnje z njim, oziroma kaj predlagate. Kupiti ga mislim v tujini, pa me zanima, kako je kaj z slo tipkovnico.
Hvala za nasvet in lp

troglodit ::

Acerja močno odsvetujem, mer v Sloveniji nima servisne mreže in za popravila, ki so lahk otudi čisto nedolžna čakaš tudi do enega meseca. Vse se namreč pošilja v tujino. V rangu 2000 € bi ti svetoval IBM Thinkpad T40 s Centrino tehnologijo in ne bo ti žal niti centa.

dexter_II ::

jest sem tud gledal Acer

kaj so ti IBM res tok boljsi kot drugi?
vedno me je skrbelo kako bi s tisto bunko-misko, ki jo ima IMB delal?

mogoce lahko kdo iz prve roke pove kako je...

OldSkul ::

Poglej še DELL prenosnike.Vsekakor dobiš več kot pa pri IBM za manj denarja.

Cokolesnik ::

Ali pa HP oz. Compaq. Poglej predvsem starejše teme, v katerih izveš veliko pametnega.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

problem ::

Kar se tiče neznanih firm, je zihr najbolj hi-grade, za enako ceno se vsi ostali skrijejo, poleg vsega ima še nezgodno zavarovanje (če ga vržeš na tla, poliješ s pijačo, ...) in garancijo, da ti ga popravijo v 1 dnevu (če ni fizično poškodovan). To je imela prej čez firma pcx, zdej pa avtera.
Kar se IBM tiče so še vedno zelo dobri notebook-i, tud če zlo grdo z njimi ravnaš, še vedno delujejo, preizkušeno.
Za dell je v slo slab servis, zato ga ne kupim več, do spremembe. Drugače pa so kar dobri prenosniki. Dokaj lahki glede na vsebino.
HP je predrag (totalno predrag, vsaj v SLO), enako tošiba, so pa te zelo lepo oblikovani (po mojem mnenju najbolje).

ps.
IBM miška (stick, al kako mu že pravijo), je zelo uporaben. Hitro se ga navadiš in vidiš, da so ploščice čisto brezveze. Na dell-u sem imel oba skupaj (ploščico in stick) in je boljši stick. Pri IBM je izdelava le tega zelo dobra.

www.avtera.si (hi-grade)

Upam, da sem kaj pomagal.

IceIceBaby ::

Acerja js nebi kupu nikol. Punca ga ma pa sux, od tipkovnice do ekrana vse. Če že si DELLa nabav al pa IBMa, solidni compi.

Drugač pa za 2k eurov dobiš že powerbooka, 12" al pa mogoče 15" za malenkost čez 2k. Če ga švercaš te pride še manj :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916582 (7543) Seb4
»

prenosnik (noname ali brand)

Oddelek: Kaj kupiti
393772 (2549) murmur
»

Kupujem prenosnik cca. 400kSIt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1018649 (6606) nurmaln
»

Nakup prenosnika 159W ?

Oddelek: Kaj kupiti
81672 (1544) slassi
»

prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
242172 (1970) andrej

Več podobnih tem