» »

Kateri Partybox - karaoke zvočnik

Kateri Partybox - karaoke zvočnik

Baltazar: ::

Za na eno žurko - rojstni dan potrebujem en Partybox - karaoke zvočnik. Sposojal si ne bi, ker nikoli ne veš kaj bo:))
Gledam te JBL partyboxe samo vse, kar je kolikor toliko solidno je 300€+. Za samo eno žurko potem pa ne vem kdaj bom, spet to uporabljal se mi to zdi kar malo preveč.
Bi dal tam recimo do ene 150-200€.
Za kaj drugega ne vem, če je to uporabno, kot recimo nek soundbar priklopljen na TV v dnevni???
Potem pa imaš raznorazne, da grem kar po vrsti kaj mi je padlo v oči: Hisense Party Rocker One Plus, Razne Mante, Madson, Ibiza, Sony, Explore, Muse...
Ima kdo kakšne izkušnje oziroma kaj priporočate.

blaz5 ::

Kupi en bomba drag zvočnik pa vrni preko neta.

val46 ::

Ja, sposojal si ga ne bi, ker nikoli ne veš kaj bo, bi pa kupil en extra drag zvočnik, pol pa stal cel večer ob njemu, da se mu slučajno kaj ne zgodi...Ti maš ideje ej :|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Baltazar: ()

Baltazar: ::

val46 je izjavil:

Ja, sposojal si ga ne bi, ker nikoli ne veš kaj bo, bi pa kupil en extra drag zvočnik, pol pa stal cel večer ob njemu, da se mu slučajno kaj ne zgodi...Ti maš ideje ej :|

Kaj ti ni jasno mudel!

val46 ::

Meni je vse jasno...tebi zgleda da ni, ker ne razumeš sarkazma. Pa če dobro prebereš, sem na "tvoji strani", ker sem dal mu vedet, da ti ni do nekega "sposojanja", ravno zato, da se kaj ne zgodi. In če bi res kupil en drag zvočnik z namenom da ga po uporabi vrneš, bi le tega težko vrnil v trgovino, če bi bil polit/pobruhan/razbit!

Tko da...meni vse jasno, tebi zgleda da ni, ali pa ne znaš "brati med vrsticami".

Baltazar: ::

val46 je izjavil:

Meni je vse jasno...tebi zgleda da ni, ker ne razumeš sarkazma. Pa če dobro prebereš, sem na "tvoji strani", ker sem dal mu vedet, da ti ni do nekega "sposojanja", ravno zato, da se kaj ne zgodi. In če bi res kupil en drag zvočnik z namenom da ga po uporabi vrneš, bi le tega težko vrnil v trgovino, če bi bil polit/pobruhan/razbit!

Tko da...meni vse jasno, tebi zgleda da ni, ali pa ne znaš "brati med vrsticami".

Ja oprosti no. Res sem mislil, da to pišeš meni, ker to bi bila pa res traparija.

val46 ::

Ne ne, mislil sem kot odgovor na nasvet Blaz5. Ni pene :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jamo Cornet zvočniki 5.1

Oddelek: Zvok in slika
8792 (540) bbobst
»

Miti o zvoku pri PC-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5613526 (11695) Nummy
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382084 (1542) twingosport

JAE servis RULS !!!

Oddelek: Loža
222269 (1624) morphling1
»

hitro povejte plz

Oddelek: Pomoč in nasveti
10982 (840) DIEUALL

Več podobnih tem