» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
14 / 26
»»

nejclp ::

dej ne seri. če tip postavlja neumna vprašanja, mu dam neumen odgovor. klinc vas gleda, vse skupaj.

Sync ::

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

Daj no .. Torej to, ko ima 5 minut časa in nam grozi, da nas bo znukal je zahodni Deepfake, če ne bo po njegovem?
Kaj te jaz vem kaj je padalo in mu še bo "realno" v glavo bivšemu morilcu "KGB" in potem spremeni svoj namen, ko veter zapiha bolj zahodno. Pa, če gledam ali ne zahodni MSM ali pa rt.ru/sr/hu/sl!

Meni noben ne grozi. In tudi nam ne grozi. Grozi bedakom, ki mu težijo. Slovenije po mojem še na zemljevidu ne najde.

Zaradi mene je lahko poleg KGB, še pedofil, pa lahko ima 6 očes in 3 rogove, pa serje lahko mavrico.

Briga me. Nepomemben je.



valda stari .. ti si svijetski igrać on je kamilica za tebe:))


Saj je za tebe tudi, zaradi svoje prestrašenosti, pa si postal njegova žrtev. Pač si navadna reva, ki se boji nekih znanstvenofantastičnih bullshitov iz socialnih medijev, ki se ne bojo nikoli uresničili.

Buhuhuuuu, bejži, Putin gre, na drevo, pa nikoli več dol. Otrok presrani.



btw: Mogoče, če bo priložnost bova lahko spila našega Uniona čez cca. 2 al 3 leta preden boma šla na 6 mesečno urjenje v Slovensko vojsko in naju bodo pošišali na nulo :D

what is the opposite of provocative?
unprovocative, unexciting, boring, pleasing, unstimulating, conciliatory, repressive.

p.s. kaj pa, če je vse res! hopla

hanuka ::

Sync je izjavil:


btw: Mogoče, če bo priložnost bova lahko spila našega Uniona čez cca. 2 al 3 leta preden boma šla na 6 mesečno urjenje v Slovensko vojsko in naju bodo pošišali na nulo :D

what is the opposite of provocative?
unprovocative, unexciting, boring, pleasing, unstimulating, conciliatory, repressive.

p.s. kaj pa, če je vse res! hopla


Jaz sem se tabornike že šel, tako, da boš moral kar sam na šišanje. ;) Pa raje vodo kot uniona pijem... no saj pravzaprav, ni dosti razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

Ql, jaz pa tudi ne bom čakal 3 leta in grem že letos na tečaj preživetja v naravi8-)

Pa preden se naredi flame war: vzamite v račun, da nič od spodaj naštetega ni več naše!

Pijem laško, š*ijem union:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

hanuka ::

Sync je izjavil:

Ql, jaz pa tudi ne bom čakal 3 leta in grem že letos na tečaj preživetja v naravi8-)

Pa preden se naredi flame war: vzamite v račun, da nič od spodaj naštetega ni več naše!

Pijem laško, š*ijem union:D

Ja, odkar je union prevzel laško je še to zanič. K sreči se je ponudba craft pirov tako povečala, da mi ni treba piti ne enega ne drugega ;)

bciciban ::

Pravi dedci pijemo vodo.

Samo šleve se opijate z alkoholom.

hanuka ::

bciciban je izjavil:

Pravi dedci pijemo vodo.

Samo šleve se opijate z alkoholom.


Glede na to, da se treseš kot trepetlika pred neoprijemljivimi in namišljenimi grožnjami kot so rusi in migranti,... mislim, da si šleva tule predvsem sam. :)) Pravzaprav Šleva, z veliko začetnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

Ql, jaz pa tudi ne bom čakal 3 leta in grem že letos na tečaj preživetja v naravi8-)

Pa preden se naredi flame war: vzamite v račun, da nič od spodaj naštetega ni več naše!

Pijem laško, š*ijem union:D

Ja, odkar je union prevzel laško je še to zanič. K sreči se je ponudba craft pirov tako povečala, da mi ni treba piti ne enega ne drugega ;)


True, nekatera craft pivička so dobra. Sicer pa jaz ponavadi pijem Nizozemsko crveno zvezdo:)

hanuka ::

Sync je izjavil:

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

Ql, jaz pa tudi ne bom čakal 3 leta in grem že letos na tečaj preživetja v naravi8-)

Pa preden se naredi flame war: vzamite v račun, da nič od spodaj naštetega ni več naše!

Pijem laško, š*ijem union:D

Ja, odkar je union prevzel laško je še to zanič. K sreči se je ponudba craft pirov tako povečala, da mi ni treba piti ne enega ne drugega ;)


True, nekatera craft pivička so dobra. Sicer pa jaz ponavadi pijem Nizozemsko crveno zvezdo:)


Trapisti, glede slovenskega pa:
https://www.pelicon.beer/products/the-3...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Poldi112 ::

nejclp je izjavil:

dej ne seri. če tip postavlja neumna vprašanja, mu dam neumen odgovor. klinc vas gleda, vse skupaj.


Zakaj bi bilo to neumno vprašanje? Pač ne spremljam domače scene in se mi ne da prebirati programov preko 10 strank, da naredim ožji izbor.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nejclp ::

Poldi112 je izjavil:

nejclp je izjavil:

dej ne seri. če tip postavlja neumna vprašanja, mu dam neumen odgovor. klinc vas gleda, vse skupaj.


Zakaj bi bilo to neumno vprašanje? Pač ne spremljam domače scene in se mi ne da prebirati programov preko 10 strank, da naredim ožji izbor.

Ja, saj sem ti rekel, da voli SDS, Nsi ali pa SLS.

hanuka ::

nejclp je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

nejclp je izjavil:

dej ne seri. če tip postavlja neumna vprašanja, mu dam neumen odgovor. klinc vas gleda, vse skupaj.


Zakaj bi bilo to neumno vprašanje? Pač ne spremljam domače scene in se mi ne da prebirati programov preko 10 strank, da naredim ožji izbor.

Ja, saj sem ti rekel, da voli SDS, Nsi ali pa SLS.




Karkoli samo zgornjih treh ne.

nejclp ::

Še dobr, da si se oglasil, če ne bi ziher volil eno od zgornjih.

Poldi112 ::

Kolega, od kje potreba da smetite temo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nejclp ::

Ker postavljate neumna vprašanja in se sprenevedate, tovariš.

gozdar1 ::

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?


Ruske, katere so za konec vojne in umik okupatorja evropske.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: karafeka ()

karafeka ::

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

nejclp ::

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

glej si ga no:
https://slo-tech.com/forum/t829599/p822...

nejclp je izjavil:

Ker postavljate neumna vprašanja in se sprenevedate, tovariš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

karafeka ::

Jah, nisem vedel da je že dobil odgovor.

Pa tudi Resnica je proruska, baje.

hanuka ::

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

Levica, Resnica.... potem se pa mislim, da, konča.

nejclp ::

hanuka je izjavil:

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

Levica, Resnica.... potem se pa mislim, da, konča.

Levica je razklana, se počasi puca tankijev. V zvezi s tem, Tomičko si pozabil, Putinovo fufljo št. 1.

OutOfTheBox ::

hanuka je izjavil:

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

Levica, Resnica.... potem se pa mislim, da, konča.


Nehajte pohat z resnico, lepo vas prosim.

mtosev ::

Upam, da resnica dobi nič mandatov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hanuka ::

OutOfTheBox je izjavil:

hanuka je izjavil:

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

Levica, Resnica.... potem se pa mislim, da, konča.


Nehajte pohat z resnico, lepo vas prosim.


To ga samo anticepilski moroni, ampak je pa pravilen odgovor na vprašanje. Sicer pa kaj, kot, če je kaj bolje, če voliš SDS ali NSi.

Še večji pokvarjenci in kriminalci, ta kekec od resnice jim ne seže do gležnja, ergo, manjše zlo.

nejclp je izjavil:

hanuka je izjavil:

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

Levica, Resnica.... potem se pa mislim, da, konča.

Levica je razklana, se počasi puca tankijev. V zvezi s tem, Tomičko si pozabil, Putinovo fufljo št. 1.


Vesno sem tudi pozabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

nejclp ::

Prebilič itak zamenja stališče v treh sekundah, tako da je povsem nepomembno, kaj govori v danem trenutku.

hanuka ::

nejclp je izjavil:

Prebilič itak zamenja stališče v treh sekundah, tako da je povsem nepomembno, kaj govori v danem trenutku.

Glede glavnih stvari, ki me zanimajo je konsistenten s predsedniško kampanijo, tako, da ga bom jutri volil.

- Skrajnih desničarjev (SDS in NSi) ne morem volit, ker nisem dovolj neumen in zarukan kmet, Patrije jim pa tudi ne pozabim. NSi je za po vrhu še tvorba rimokatoliške cerkve, ki nam bo kradla še v njihovem imenu.
- Za volit Resnico, tudi nisem dovolj neumen in zviška gledam na anticepilsko golazen.
- SD imam polhn kurac, enako kot SDS so na oblasti že 30 let, tako, da so enako kot SDS zafurali vse kar je v Sloveniji narobe. In enako kot SDS so imeli možnost kaj urediti, pa so si samo žepe polnili. Razen tega so sodelovali s SDS pri TEŠ6, česar jim ne bom pozabil. Skratka enako sranje kot SDS, samo, da se socialne delajo, SDS pa pač odkrito prizna, da so ritolizniki kapitala.
- Golob... mnjaaaaah... ni sicer še nič konkrektno zajebal, ampak, če se mu da čas, je sposoben zajebati. Razen tega, enak populist kot Janša. Blebetanj od FireSnaka in ostale pokvarjene SDS plošče, ne bom poslušal, prvič so butthurt, drugič mandata še ni konec. In ne bom ocenjeval dneva po poldnevu.

Ostane Levica (ki jim zamerim Kordiša) ali Vesna, s tem, da ima Prebilič obnašanje primerno položaju. Bo pač najmanjše zlo.

Vse ostalo je pa tako ali tako stran metanje glasu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

Moj glas pa bo po vsej verjetnosti šel bivšemu predsedniku vlade. Vseeno sem mnenja, da ga je takratna koalicija izigrala.

Poldi112 ::

nejclp je izjavil:

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

glej si ga no:
https://slo-tech.com/forum/t829599/p822...

nejclp je izjavil:

Ker postavljate neumna vprašanja in se sprenevedate, tovariš.


Kolega, ponovno, na volitvah je čez 10 strank, in slovenske scene ne spremljam podrobno, posledično me zanima, kdo vse je proti, da lahko naredim končno odločitev.

Ne vem kaj je tu tako težko razumeti, je pa vaša obsedenost z ad hominem napadi neproduktivna, tako da prosim, če prenehate.

Hvala.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

hanuka ::

Sync je izjavil:

Moj glas pa bo po vsej verjetnosti šel bivšemu predsedniku vlade. Vseeno sem mnenja, da ga je takratna koalicija izigrala.

Šarcu? Saj ne kandidira... Saj zarukan kmet nisi, da bi mislil Princa Teme, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

karafeka ::

Jaz bi tak rad za jovevo glasoval, sam ko vem, da bo potem za 5 let neznano kam zginla in je več ne bom videl, smrk.

Nč, bom vse obkrožil, da bo ziher.
No, razen vse kar po golobu smrdi, bom pa prečrtal. Tak bo tanajrboljš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Sync ::

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

Moj glas pa bo po vsej verjetnosti šel bivšemu predsedniku vlade. Vseeno sem mnenja, da ga je takratna koalicija izigrala.

Šarcu? Saj ne kandidira... Saj zarukan kmet nisi, da bi mislil Princa Teme, mar ne?


Da, puška kandidira.. Pa ravnokar je padla odločitev ZA preferenčni glas(referendum). Za Šarca pa bom jutri zjutraj zagotovo vedel :)

Gargamel se pa je itak odločil, da ostane v Sloveniji

nejclp ::

Poldi112 je izjavil:

nejclp je izjavil:

karafeka je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

Lipušček - desus.

glej si ga no:
https://slo-tech.com/forum/t829599/p822...

nejclp je izjavil:

Ker postavljate neumna vprašanja in se sprenevedate, tovariš.


Kolega, ponovno, na volitvah je čez 10 strank, in slovenske scene ne spremljam podrobno, posledično me zanima, kdo vse je proti, da lahko naredim končno odločitev.

Ne vem kaj je tu tako težko razumeti, je pa vaša obsedenost z ad hominem napadi neproduktivna, tako da prosim, če prenehate.

Hvala.

Težko je razumeti, da ves čas visiš tukaj in točno veš, katere stranke podpirajo kaj, da si par dni nazaj agitiral za Lipuščka, manj kot 12 ur pred volitvami pa se delaš nevednega. Ker bi rad še malo agitiral ali kaj?

Poldi112 ::

Kolega, Lipuščka sem gledal 3 tedne nazaj in vmes pozabil nanj, enako kot vi, glede na to da ste ga napopali šele, ko nas je nekdo opozoril nanj.

To, da ves čas visim tu je grda laž, sploh odkar sem banan iz večine tem. Vam pa predlagam, da pošičete pomoč psihologa, ker ta vaša obsedenost z menoj ni ravno zdrava. Hvala in lep pozdrav.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

OutOfTheBox ::

Še večji pokvarjenci in kriminalci, ta kekec od resnice jim ne seže do gležnja, ergo, manjše zlo.


pokvarjenci in kriminalci, ki če ne drugega vsaj niso še grozno zafurali države (čeprav določene stvari res grejo navzdol), medtem ko kekec od resnice bi istočasno nižal davke in višal pokojnine. Za furat državo morš met nekaj pojma, ne pa sanjat cele dneve in upat da se boš prisesal na državni aparat za nič dela.

Pa da ne omenjamo da je večino podpore dobil na račun proticepilskih propagand. Ej samo meša se mi ko pomislim da mamo v populaciji najmanj 4% glupega folka.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, Lipuščka sem gledal 3 tedne nazaj in vmes pozabil nanj, enako kot vi, glede na to da ste ga napopali šele, ko nas je nekdo opozoril nanj.

To, da ves čas visim tu je grda laž, sploh odkar sem banan iz večine tem. Vam pa predlagam, da pošičete pomoč psihologa, ker ta vaša obsedenost z menoj ni ravno zdrava. Hvala in lep pozdrav.


Nisam napopal njega, napopal sem link, ki vodi do tvoje objave njegovih modrosti, ker se mi je zdelo komično, da si ga sam napopal in bil navdušen nad njim, par ur pred volitvami si pa ves neveden in nimaš pojma o slovenski politični sceni.

Če si pa tako kronično pozabljiv, se pa opravičujem, potem je res verjetno, da v tem trenutku ne veš, katera stranka kaj podpira. Maš še 10 ur do odprtja volišč in potem še 12 do zaprtja, ni hudič, da voliš tapravga. Na listek si napiši, da ne pozabiš.

Ni za kaj in smrt fašizmu.

Poldi112 ::

Kolega, je res tako težko razumeti, da je Lipušček zgolj ena izmed več kot 10 izbir?

To, da sem pogledal njegov video in bil navdušen nad njim pa pač ne pomeni avtomatično, da sem seznanjem s programi ostalih strank, saj jih več kot polovico enostavno ne poznam. Kot rečeno, ne spremljam detajlno slovenske politične scene.

Ampak važno, da imate izgovor za svoje egotripe, s katerimi še kar smetite debato.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nejclp ::

Ja lej, saj si dobil odgovor, a si se zdaj že odločil, katera stranka najbolj proputinovska?

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

A mislis tako kot na precasnih volitvah z uno zblojeno SDS baburo?


Ne, govoril sem o slo-tech forumu.
Levaki kršite volilni molk.
Zdaj, ko si se streznil, še enkrat preberi kaj si pisal od petka od polnoči naprej.
Točno o tem sem govoril.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Poldi112 ::

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj si dobil odgovor, a si se zdaj že odločil, katera stranka najbolj proputinovska?


Kolega, nobena ni proputinovska - so zgolj racionalne, ki so za mir, ter agresorske, ki bi nadaljevale hlapčevsko politiko uničevanja Ukrajine za interese ameriške vojaške industrije na račun EU.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

Buggy je izjavil:

A mislis tako kot na precasnih volitvah z uno zblojeno SDS baburo?


Ne, govoril sem o slo-tech forumu.
Levaki kršite volilni molk.
Zdaj, ko si se streznil, še enkrat preberi kaj si pisal od petka od polnoči naprej.
Točno o tem sem govoril.

Genijalc, glede volilnega molka, se bomo levaki sklicevali na to, kar pravijo jajotovi:

https://x.com/strankaSDS/status/1799376...

Jaz sem se pa čudil, zakaj se danes desnjakarji nazaj držite, presrani ste, kot vedno, tokrat, ker se bojite, da boste kazen plačali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

Poldi112 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj si dobil odgovor, a si se zdaj že odločil, katera stranka najbolj proputinovska?


Kolega, nobena ni proputinovska - so zgolj racionalne, ki so za mir, ter agresorske, ki bi nadaljevale hlapčevsko politiko uničevanja Ukrajine za interese ameriške vojaške industrije na račun EU.


Jah, eni uporabljajo izraz proruske, ampak v resnici sem tudi jaz ljubitelj rusije in ruske kulture, ki jo Putin uničuje in jo bo do konca uničil. Če si proruski si avtomatično tudi antiputinovski.

Glede hlapčevske Ukrajine, dokler se bojo hoteli Ukrajinci braniti, jim je treba pomagati, ampak to sva že absolvirala in o tem ne mislim debatirat, se mi res ne da še en krog s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

FireSnake ::

Vi, genijalci kar! Bog požegnaj.
(da si malo sposodim tvoje besede)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Sync ::

Volilni molk za državljane ne velja. Velja le za organizatorje kampanj. Državljani lahko neomejeno izražate svoja mnenja na družbenih omrežjih, forumih, na ulici ali drugje v javnosti.
vir: X strankaSDS

Grem zdaj na Trg Republike, enega kratkega spit in izrazit svoje mnenje!

Sync ::

Eno pitanje, če slučajno ve kdo resnično .. če se prav spomnim, je ena od strank v preteklosti dejala, da bi zapustili NATO v primeru njihove vladavine. Drži to?

Kayzon ::

Ovcke ene,kar kregajte se med sabo kdo je boljsi,levi ali desni.

"If voting made a difference, they wouldn’t let us do it"
Mark Twain


"If voting changed anything, they’d make it illegal"
Emma Goldman

Utk ::

Sync je izjavil:

Eno pitanje, če slučajno ve kdo resnično .. če se prav spomnim, je ena od strank v preteklosti dejala, da bi zapustili NATO v primeru njihove vladavine. Drži to?

Ne, ne drži to, da bi zapustili NATO, če bi oni vladali.

c3p0 ::

karafeka je izjavil:

Jaz bi tak rad za jovevo glasoval, sam ko vem, da bo potem za 5 let neznano kam zginla in je več ne bom videl, smrk.


Vemo kje je ne boš mogel videt. Pri zobozdravniku, ko si puca zobni kamen. Takšna plača, pa nima 100 EUR za kamenček pobrusit, slaba higiena.

hanuka je izjavil:


...

Ostane Levica (ki jim zamerim Kordiša) ali Vesna, s tem, da ima Prebilič obnašanje primerno položaju. Bo pač najmanjše zlo.

Vse ostalo je pa tako ali tako stran metanje glasu.


Hvala Nov Profil, da si se na večer pred volitvami, v obdobju predvolilnega molka, odločil po vseh teh letih registrirat in povedat svoje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

strani ::

c3p0 je izjavil:

karafeka je izjavil:

Jaz bi tak rad za jovevo glasoval, sam ko vem, da bo potem za 5 let neznano kam zginla in je več ne bom videl, smrk.


Vemo kje je ne boš mogel videt. Pri zobozdravniku, ko si puca zobni kamen. Takšna plača, pa nima 100 EUR za kamenček pobrusit, slaba higiena.


Pri cute obrazu ni moteče, je pa pri tisti vaši babici bolj moteče, da sploh ni za pogledat, obnašanje "se tudi kot bruha smehlja" in "med joški popek".

c3p0 je izjavil:

Hvala Nov Profil, da si se na večer pred volitvami, v obdobju predvolilnega molka, odločil po vseh teh letih registrirat in povedat svoje mnenje.

Ni za kaj, nimamo vsi privilegija imeti Bluefisha za skrajnega desničarja, tako kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

c3p0 ::

Čas prve prijave 09.06.2024 08:30:32

Danes pa očitno dežurstvo ;)

strani ::

Kayzon je izjavil:

Ovcke ene,kar kregajte se med sabo kdo je boljsi,levi ali desni.

"If voting made a difference, they wouldn’t let us do it"
Mark Twain


"If voting changed anything, they’d make it illegal"
Emma Goldman


To je seveda bullshit, v desnem primeru se zaliva Ljubljano z vodnimi topovi in solzilcem, seveda ogromno spremeni.


(ne nasedat fašističnim provokacijam, samo radi bi vas prepričali, da ne greste volit, ker od tega profitirajo)

c3p0 je izjavil:

Čas prve prijave 09.06.2024 08:30:32

Danes pa očitno dežurstvo ;)

To smo že videli, da kar počnete sami, pripisujete drugim. Kaj boš danes, za nadure dobil še eno rezino posebne salame več in neomejeno količino Pingo sokca?

Se vam je v kleti na Trstenjakovi 8 že čisto zmešalo, še v nedeljo delate.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()
««
14 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21333480 (21505) poweroff

Več podobnih tem