» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
15 / 26
»»

Daniel ::

Lol, tole postaja že patetično. Kakšna panika to mora biti na levi, da so internetni trolčki tako obupani.

A misliš, da tistih par Golobovih predvolilnih puhlic ne bo držalo dovolj dolgo?

Ampak ne skrbi, za plačo bo, je spet nek razpis za opolnomočenje NVO zunaj. Tam enih 70k na osebo, tak, da en čas bo za pašteto oz. "kaviar".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

strani ::

Daniel je izjavil:

Lol, tole postaja že patetično. Kakšna panika to mora biti na levi, da so internetni trolčki tako obupani.

A misliš, da tistih par Golobovih predvolilnih puhlic ne bo držalo dovolj dolgo?

Ampak ne skrbi, za plačo bo, je spet nek razpis za opolnomočenje NVO zunaj. Tam enih 70k na osebo, tak, da en čas bo za pašteto oz. "kaviar".



In kot rečeno, zelo radi obtožujete druge za kar počnete sami.

Kaj je 200 tonski bagerista (nakladač), si že prebrodil mačka? Saj veš, da moraš prvi curek, ko kuhaš šnops mimo spustiti, ne spiti mar ne?

Fucking trol farma na Terstenjakovi... a vas takole okrog volitev sploh ven spustijo iz kleti? Upam, da vam dajo malo multivitamina, tista Poli salama ne bo dovolj... zato se vam pa meša.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Sync ::

Utk je izjavil:

Sync je izjavil:

Eno pitanje, če slučajno ve kdo resnično .. če se prav spomnim, je ena od strank v preteklosti dejala, da bi zapustili NATO v primeru njihove vladavine. Drži to?

Ne, ne drži to, da bi zapustili NATO, če bi oni vladali.


Maš prav. Sem sedaj malo guglov pa nič ne najdem. Ne spomnim se pa kdo mi je to prodal. Še huje pa je, da sem jaz to kupil:8)


Kolega, nobena ni proputinovska - so zgolj racionalne, ki so za mir, ter agresorske, ki bi nadaljevale hlapčevsko politiko uničevanja Ukrajine za interese ameriške vojaške industrije na račun EU.


Mislim tebi je pa kar naenkrat mar za Ukrajince in hlapce. Kolega napisali ste izjavo tedna, verjetno tudi leta.

Sicer pa skrito sporočilo, ki se skriva v tej tvoji izjavi je: Putin lahko, samo Joe ne sme, ker je zahod (evil(kao)). Človekove pravice, EU vrednote, manj korupcije itd. kar si Ukrajinci želijo ne štejejo, anede?


p.s. kot prvo želim, da danes zmaga tisti, ki je še najbolj kompetenten: sposoben, usposobljen, vešč, pristojen in pošten.
Kot drugo pa tisti, ki nas je najbolj nat*gnil>:D

Utk ::

Sej lahko da je kak Kordiš kaj takega rekel, ampak to še ne pomeni, da bi res to naredil, tudi če bi lahko. Eno je palamudit iz opozicije, zdaj ko so v vladi se pa glih tako kupuje orožje kot prej, stanovanj je pa tudi približno enako narejenih kot prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

feryz ::

Zdajle sem se dvignil in ugotovil, da se mi ne da iti niti mulcev podpret. Kar sami naj si izglasujejo pohanje, če bi radi uradno pohali. Ker neuradno to, tako ali tako, delajo že zdaj.
O ostalih vprašanjih in smeteh, ki se valjajo na volilnih listih, je pa škoda besed izgubljati, kaj šele korakov.

Daniel ::

strani je izjavil:

Daniel je izjavil:

Lol, tole postaja že patetično. Kakšna panika to mora biti na levi, da so internetni trolčki tako obupani.

A misliš, da tistih par Golobovih predvolilnih puhlic ne bo držalo dovolj dolgo?

Ampak ne skrbi, za plačo bo, je spet nek razpis za opolnomočenje NVO zunaj. Tam enih 70k na osebo, tak, da en čas bo za pašteto oz. "kaviar".



In kot rečeno, zelo radi obtožujete druge za kar počnete sami.

Kaj je 200 tonski bagerista (nakladač), si že prebrodil mačka? Saj veš, da moraš prvi curek, ko kuhaš šnops mimo spustiti, ne spiti mar ne?

Fucking trol farma na Terstenjakovi... a vas takole okrog volitev sploh ven spustijo iz kleti? Upam, da vam dajo malo multivitamina, tista Poli salama ne bo dovolj... zato se vam pa meša.


To, da povsod vidiš zunanjega sovražnika je ponavadi simptom nekih drugih težav.

strani ::

feryz je izjavil:

Zdajle sem se dvignil in ugotovil, da se mi ne da iti niti mulcev podpret. Kar sami naj si izglasujejo pohanje, če bi radi uradno pohali. Ker neuradno to, tako ali tako, delajo že zdaj.
O ostalih vprašanjih in smeteh, ki se valjajo na volilnih listih, je pa škoda besed izgubljati, kaj šele korakov.


Seveda feryz, ne da se res ne, boš pa vseeno šel SDS podpreti (kot pravi fašistični dron), hkrati pa boš prepričeval leve volilce, naj ne grejo volit, da se vam ne bi še enkrat kakšna hojsova "šalamastika" o prodaji obal naših rek in jezer zgodila.

Toliko o vašem dojemanju demokracije, ki jo goljufate že 30 let.


Skratka ostali, samo volit pojdite, da ne bo spet 25% fašistov teroriziralo 75% ostalih.

Daniel je izjavil:


To, da povsod vidiš zunanjega sovražnika je ponavadi simptom nekih drugih težav.

Govoriš o vašem strašenju z Rusijo? Hrvati? Migranti?

Veš, če imaš toliko dreka na glavi, kot ga imate vi, in to staranega, po 30 let, vključno s poskusom državnega udara, je zelo težko komurkoli karkoli očitat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Sync ::

Utk je izjavil:

Sej lahko da je kak Kordiš kaj takega rekel, ampak to še ne pomeni, da bi res to naredil, tudi če bi lahko. Eno je palamudit iz opozicije, zdaj ko so v vladi se pa glih tako kupuje orožje kot prej, stanovanj je pa tudi približno enako narejenih kot prej.


Se strinjam: action > words


Zdajle sem se dvignil in ugotovil, da se mi ne da iti niti mulcev podpret. Kar sami naj si izglasujejo pohanje, če bi radi uradno pohali. Ker neuradno to, tako ali tako, delajo že zdaj.
O ostalih vprašanjih in smeteh, ki se valjajo na volilnih listih, je pa škoda besed izgubljati, kaj šele korakov.


Jaz vidim plus v legalizaciji, seveda, če bi bilo nekaj sličnemu po vzoru Amsterdama: v turistih iz okoliških držav in tudi od drugod. Torej več denarja v proračunu. Pa še večji plus: točno bi se vedelo kaj se konzumira, ker pitaj boga kaj vse primešanega danes kadijo mulci. Droge v Sloveniji so pa itak velik problem, tudi one bolj hude.


Če ima še kateri kaki minus al pa plus za marihuano, kar pogumno napišite: Da me prepričate imate še cca. 1 uro na voljo. Potem grem naredit pizd*arijo:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

feryz ::

strani je izjavil:

Seveda feryz, ne da se res ne, boš pa vseeno šel SDS podpreti (kot pravi fašistični dron), hkrati pa boš prepričeval leve volilce, naj ne grejo volit, da se vam ne bi še enkrat kakšna hojsova "šalamastika" o prodaji obal naših rek in jezer zgodila.
Ko boš nehal sanjati janeza, boš ugotovil, da so tudi ostali enaki. In da je popolnoma vseeno, kako jim je ime in kaj lažejo.
Vem, tebi bolj ležijo pipanca, hojnička, duhova, šivilja in podobne poštenjakinje. Na takih svet stoji. Njihov.

Sync ::

Skratka ostali, samo volit pojdite, da ne bo spet 25% fašistov teroriziralo 75% ostalih.


Če bi jaz bil v vladi bi sprva uzakonil nekaj podobnega kot ima Danska. Samo jaz bi dal kazen v plačilu 25% mesečne plače. Bruto ne NETO;( Da pa drugič ne greš pa 1 mesec odprtega zapora in neko delo v javno dobro!


Vem ja, mene si ne bi želeli za predsednika:))

fukus_ ::

Levica ma na vratih in oknih svojih prostorov razobesene palestinske zastave.

Jebeni idioti.
Žal mi je da so nekoč dobili moj glas.
Levica naj se briga za socialno politiko doma, ne za podpiranje terorističnih organizacij.

DarwiN ::

V efektivnem smislu so Izralci bolj podobni teroristom kot Palestinci. Slednji iz obupa in nemoči mečejo kamenje prek plota, medtem ko imajo Izraelci svojega sovražnika obkoljenega v odprtem zaporu in se nad njim izživljajo - ga terorizirajo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

streki ::

Oboji so isti šmorn,pobijanje jim je u krvi.
Kr nej se potolčejo do zadnjega.

strani ::

Evo, ste mi fašisti rešili problem, koga voliti, imam do volišča kar nekaj vožnje in fašisti so imeli očitno zvečer vajo grafitiranja plakatov levo usmerjenih strank, z obscenimi napisi.

Me je takoj spomnilo na podobna nagnjenja nekaterih fašistov, v preteklosti:



Sem volil za eno najbolj napadenih strank. Samo zato, ker je fašiste treba zatolči, da je tega sranja v družbi manj.

Sync je izjavil:

Skratka ostali, samo volit pojdite, da ne bo spet 25% fašistov teroriziralo 75% ostalih.


Če bi jaz bil v vladi bi sprva uzakonil nekaj podobnega kot ima Danska. Samo jaz bi dal kazen v plačilu 25% mesečne plače. Bruto ne NETO;( Da pa drugič ne greš pa 1 mesec odprtega zapora in neko delo v javno dobro!]


Tudi jaz, ampak ne v plačilu. V popoldanskih javnih delih za 3 mesece in brez možnosti poplačila. Da boli od revnega do bogatega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pangro ::

rusofilčki dans imate šanso da izvolite stevanoviča svojega mirovnega favorita #mi smo za mir

Sync ::

Tudi jaz, ampak ne v plačilu. V popoldanskih javnih delih za 3 mesece in brez možnosti poplačila. Da boli od revnega do bogatega.

Zdaj, ko sem se malo ohladil, ker prej sem bil vroč.. nebi rabili it v čuzo hodit prespat bi vas pustil doma. :)
Samo nekaj bi še z onimi bilo treba rešit, ko bi imeli razne izgovore, tipa: ja samo sem bil ravno takrat nujno službeno odsoten. Ni problema .. UPS-pošta danes dostavi pošiljko v 24urah bilo kam na svetu. Bi pa še to plačali iz državnega računa, če že za jahte itd. plačujemo.:'(

No, edino v Rusijo bi verjetno bolj težko dostavili>:D

BuDi79 ::

Sync je izjavil:

Samo jaz bi dal kazen v plačilu 25% mesečne plače. Bruto ne NETO;(

Vem ja, mene si ne bi želeli za predsednika:))
Razen tistih, ki nič nimajo. Tako kot za kazen drugih prekrškov od % plače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

mtosev ::

Evo pa sem bil na volitvah. 4x za in glas za Novakovo. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

D3m ::

pangro je izjavil:

rusofilčki dans imate šanso da izvolite stevanoviča svojega mirovnega favorita #mi smo za mir


Ok. Bomo volili Stevanovića.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PersonaRuda ::

Tudi jaz sem že opravil svojo volilno dolžnost. 4x ZA in Stevanovića. Upam, da na teh volitvah potegnejo ta kratko SDS, Svoboda, Levica in SD.

Kayzon ::

fukus_ je izjavil:

Levica ma na vratih in oknih svojih prostorov razobesene palestinske zastave.

Jebeni idioti.
Žal mi je da so nekoč dobili moj glas.
Levica naj se briga za socialno politiko doma, ne za podpiranje terorističnih organizacij.


Sej desni niso nic boljsi,slepo podiranje izraela ki izvaja genocid nad otroki in zenskami v palestini tudi ni pokazatelj normalnosti.

pangro ::

D3m je izjavil:

pangro je izjavil:

rusofilčki dans imate šanso da izvolite stevanoviča svojega mirovnega favorita #mi smo za mir


Ok. Bomo volili Stevanovića.


pa potem ko boste popušil na volitvah ne mi lagat da ma folk poln kufer ukrajine ker če ne bi mirovnika stevanoviča volil.

D3m ::

;******
|HP EliteBook|R5 6650U|

strani ::

pangro je izjavil:

D3m je izjavil:

pangro je izjavil:

rusofilčki dans imate šanso da izvolite stevanoviča svojega mirovnega favorita #mi smo za mir


Ok. Bomo volili Stevanovića.


pa potem ko boste popušil na volitvah ne mi lagat da ma folk poln kufer ukrajine ker če ne bi mirovnika stevanoviča volil.


Imamo mirovnike v Levici, Vesni... in vse je boljša rešitev kot tvoj predlog (ker je pač fukjen) ali obe fašistični stranki (ker bi radi pobili čimveč ukrajincev v imenu svojih ameriških gospodarjev).

Kayzon je izjavil:

fukus_ je izjavil:

Levica ma na vratih in oknih svojih prostorov razobesene palestinske zastave.

Jebeni idioti.
Žal mi je da so nekoč dobili moj glas.
Levica naj se briga za socialno politiko doma, ne za podpiranje terorističnih organizacij.


Sej desni niso nic boljsi,slepo podiranje izraela ki izvaja genocid nad otroki in zenskami v palestini tudi ni pokazatelj normalnosti.


Razen tega, bo Izrael, ko opravi s palestinci, napadel turčijo in nato EU. Do naslednjih volitev bojo s tanki že v Španiji. Nato pade še UK.

Booooojteeee seeeee... buhuuuuhuuuu....

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

BuDi79 ::

Glede na objavljene vaše glasove se vidi rezulat tega, da tudi opravilno nesposobni sedaj lahko volijo. :D

strani ::

BuDi79 je izjavil:

Glede na objavljene vaše glasove se vidi rezulat tega, da tudi opravilno nesposobni sedaj lahko volijo. :D


Se razume, sicer ne bi imeli v sloveniji fašistov. Če bi bilo kaj več, kot za obkrožit številko (recimo prebrati - zdaj jim župnik narekuje številke, kot pri lotu), ne bi imeli skrajne desnice. Prezabiti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pangro ::

strani je izjavil:

pangro je izjavil:

D3m je izjavil:

pangro je izjavil:

rusofilčki dans imate šanso da izvolite stevanoviča svojega mirovnega favorita #mi smo za mir


Ok. Bomo volili Stevanovića.


pa potem ko boste popušil na volitvah ne mi lagat da ma folk poln kufer ukrajine ker če ne bi mirovnika stevanoviča volil.


Imamo mirovnike v Levici, Vesni... in vse je boljša rešitev kot tvoj predlog (ker je pač fukjen) ali obe fašistični stranki (ker bi radi pobili čimveč ukrajincev v imenu svojih ameriških gospodarjev).

Kayzon je izjavil:

fukus_ je izjavil:

Levica ma na vratih in oknih svojih prostorov razobesene palestinske zastave.

Jebeni idioti.
Žal mi je da so nekoč dobili moj glas.
Levica naj se briga za socialno politiko doma, ne za podpiranje terorističnih organizacij.


Sej desni niso nic boljsi,slepo podiranje izraela ki izvaja genocid nad otroki in zenskami v palestini tudi ni pokazatelj normalnosti.


Razen tega, bo Izrael, ko opravi s palestinci, napadel turčijo in nato EU. Do naslednjih volitev bojo s tanki že v Španiji. Nato pade še UK.

Booooojteeee seeeee... buhuuuuhuuuu....


bomo videl kako se bodo mirovniki izkazal na volitvah

strani ::

pangro je izjavil:

strani je izjavil:


Razen tega, bo Izrael, ko opravi s palestinci, napadel turčijo in nato EU. Do naslednjih volitev bojo s tanki že v Španiji. Nato pade še UK.

Booooojteeee seeeee... buhuuuuhuuuu....


bomo videl kako se bodo mirovniki izkazal na volitvah


Odvisno od vremena, tako kot vedno. Jim moram poslati predlog, da se uvede kazen za ne voljenje. To rabimo, se fašiste za večno vrže v obskurni volilni rezultat.

Kakšno je pa kaj vzdušje na trol farmi v kleti na Terstenjakovi? So vam že postregli s kakšno dodatno rezino Poli salame, ste dobili kakšen Pingo sokec več?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pangro ::

raje imajo vreme kot mir

škoda da je vreme mirovnikom prioriteta že dve leti in pol jokajo o nacistični ukrajini ko je pa čas za akcijo jih pa vreme zjebe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

strani ::

pangro je izjavil:

raje imajo vreme kot mir

Seveda, kaj si mislil, da se bo povprečen slovenski butelj ukvarjal z volitvami?

Podpovprečni grejo volit fašiste (ker jim je tako nekdo rekel), povprečneži ne gredo na volitve (ker jim itak ni čisto nič jasno), ostali pa celi Sloveniji rešujemo čast.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pangro ::

ne ne ne govoril se je da imajo slovenci dovolj, ne mi s temi izgovori

T440 ::

Vidim, da je veliko levakarskih zapohančkov že pokonci :))

strani ::

pangro je izjavil:

ne ne ne govoril se je da imajo slovenci dovolj, ne mi s temi izgovori

Ja, kot sem rekel, nič jim ni jasno. Da je s fašisti vedno lahko huje, ni izgovor, je dejstvo, preverjeno v zadnji fašistični vladi.

Sicer vsaj za dva Ljubljanska volišča vem, da sta kar dobro obiskana. Bojte se, ker edini način, da goljufi zmagate je, da drugi ne gredo volit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pangro ::

eni in isti izgovori, resni.ca pa je da povprečnega slovenca boli kurac za ruski mir

pa seveda za hamas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

strani ::

pangro je izjavil:

eni in isti izgovori, resni.ca pa je da povprečnega slovenca boli kurac za ruski mir

Seveda, saj meni tudi dol visi za ruse in ukrajince. Nehal bi pošiljati orožje, poslal humanitarno pomoč, rusom bi se pa opravičil in še trdneje ekonomsko povezal.

Zakaj bi zaradi ZDA hobijev, EU plačevala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pangro ::

lej če bi bil vreme:))

Fungi88 ::

https://izvoli.eu/



Pa vi ?

Sicer so mi teli rezultati bolj tako tako
- recni.ca - jih ne bi nikoli volil ker je Stevanović idiot ki liže putinovo rit
- Svoboda - kaj pa vem, prov veliko niso dali od sebe do sedaj
- Vesna - ne poznam zares, zgledajo mi pa kot neki hipiji

pangro ::

dober te v levo nese pa očitno resnico tudi:))

fukus_ ::

To kaže da so vse stranke neke skrajnosti.
Manjka pa nek zdrav center.

pegasus ::

Da, deli in vladaj deluje. Če hočeš ljudi deliti, nujno rabiš skrajnosti.

fukus_ ::

strani je izjavil:

pangro je izjavil:

eni in isti izgovori, resni.ca pa je da povprečnega slovenca boli kurac za ruski mir

Seveda, saj meni tudi dol visi za ruse in ukrajince. Nehal bi pošiljati orožje, poslal humanitarno pomoč, rusom bi se pa opravičil in še trdneje ekonomsko povezal.

Zakaj bi zaradi ZDA hobijev, EU plačevala.


Lol
Lizalec Putinove riti.

PersonaRuda ::

fukus_ je izjavil:

strani je izjavil:

pangro je izjavil:

eni in isti izgovori, resni.ca pa je da povprečnega slovenca boli kurac za ruski mir

Seveda, saj meni tudi dol visi za ruse in ukrajince. Nehal bi pošiljati orožje, poslal humanitarno pomoč, rusom bi se pa opravičil in še trdneje ekonomsko povezal.

Zakaj bi zaradi ZDA hobijev, EU plačevala.


Lol
Lizalec Putinove riti.

Celi cajt mislim, da to piše fikus_ sedaj pa vidim, da imamo novega trola na forumu fukus_ :)):D

Je pa rese zavajujoč vzdevek, da te takoj zavede in bom od slej moral biti bolj pozoren, da bom ločil med fikus_ in fukus_

FireSnake ::

strani je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Ovcke ene,kar kregajte se med sabo kdo je boljsi,levi ali desni.

"If voting made a difference, they wouldn’t let us do it"
Mark Twain


"If voting changed anything, they’d make it illegal"
Emma Goldman


To je seveda bullshit, v desnem primeru se zaliva Ljubljano z vodnimi topovi in solzilcem, seveda ogromno spremeni.


(ne nasedat fašističnim provokacijam, samo radi bi vas prepričali, da ne greste volit, ker od tega profitirajo)

c3p0 je izjavil:

Čas prve prijave 09.06.2024 08:30:32

Danes pa očitno dežurstvo ;)

To smo že videli, da kar počnete sami, pripisujete drugim. Kaj boš danes, za nadure dobil še eno rezino posebne salame več in neomejeno količino Pingo sokca?

Se vam je v kleti na Trstenjakovi 8 že čisto zmešalo, še v nedeljo delate.


Čas prve prijave 09.06.2024 08:30:32
Ubožček! Nangnali, kot psa, so te, da si se registriral v nedeljo! A za to dobiš dvojno dozo sendviča in soka?

pangro je izjavil:

eni in isti izgovori, kriminal.ca pa je da povprečnega slovenca boli kurac za ruski mir

pa seveda za hamas


Sem popravil.
Čemi tega kriminalca vseskozi promoviraš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

T440 je izjavil:

Vidim, da je veliko levakarskih zapohančkov že pokonci :))

:))
Norijo že od petka od polnoči.
Ne vem, če niso dobili nekaj močnejšega (kar bazira na kofeinu ali čem drugem, da te drži pokonci).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Evo pa sem bil na volitvah. 4x za in glas za Novakovo. :D


Najlepša hvala, da si to delil z nami.
Edino: glede Julčke pa ni lepo, da lažeš. Ker vemo, da voliš levo (SD, Šarec - kot si sam večkrat omenil)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fukus_ ::

Kayzon je izjavil:

Ovcke ene,kar kregajte se med sabo kdo je boljsi,levi ali desni.

"If voting made a difference, they wouldn’t let us do it"
Mark Twain


"If voting changed anything, they’d make it illegal"
Emma Goldman


Ultimativni cilj je prepričati ljudi da volitve nič ne pomenijo.
Na ta način prideš do tega da zares nič ne pomenijo.

Self fulfilling prophecy.

Pengič 2-0 ::

So pa kitajci mark twaina resno vzel:))

Sync ::

BuDi79 je izjavil:

Sync je izjavil:

Samo jaz bi dal kazen v plačilu 25% mesečne plače. Bruto ne NETO;(

Vem ja, mene si ne bi želeli za predsednika:))
Razen tistih, ki nič nimajo. Tako kot za kazen drugih prekrškov od % plače.


Ajde, koliko je takih.. cca. 60K? Njim bi odpustil greh pa penzičem. To so 3 jahte majn na Mauritiusu in 10 račun na Kajmanskih otokih. Sam ne vem kaj bi potem z pingo soki in pariško? Mogoče nekaj sličnega kot je Vučić srbom demostriral na RTV kako se sandwich na "stopnicah" naredi? Misli kazen more bit kao ne ;) skriti potaknjenec v sporočilu je "WOLT "za tiste kateri pozabljate" :)

Muhahahha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

mtosev ::

Upam, da se renew europe dobro izkaže na volitvah. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kayzon ::

Zakaj ni bilo nikjer novice v medijih da par dni po tem ko je imigrant ubil policaja v nemciji,se je isto zgodilo v avstriji. Imigrant zabodel policaja,kam tocno? Once again ,v vrat.
««
15 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21333399 (21424) poweroff

Več podobnih tem