» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
13 / 26
»»

lynxslo5 ::

Buggy je izjavil:

Hvala kurcu ne, ker podalpski orangutan JJ nima vec moci, kot jo je imel, ko nas je zasuznjil (njegovih 5 minut). In temu smo naredili ze konec lokalno, na EU volitvah se bomo pa potrudili, da bo vpliv ekstremne in populisticne desnice cim manjsi. Zakaj? Ker nekateri imamo otroke in za njih zelimo boljso prihodnost. Ostarele nesposobne pizde, pa zelijo za cas svojega zivljenja cimbolj izkoristiti drzavo, za lastne kapitalisticne zelje in revansizem. E nece!


Ekstremizem, populizem in revašizem imamo trenutno na oblasti. Avtokrat, ki ne zna igovarjati črke G, je v bistvu še slabši kot Orban na Madžarskem. Orban vsaj sestavlja svojo listo kandidatov, našem avtokratu pa listo sestavlja srbska mafija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Buggy ::

To je stvar percepcije, ce zivis v sobi brez okna pac ne ves kako zgleda svetloba...al naj raj recem svoboda :))

Buggy ::

Nekoč ste jo imenovali Luda Mila, odkar je pa kovertirala na levo je pa ga. Novak.


DA ne bo pomote. Gospa ni konvertirala nikamor, je bila v tistem casu glas razuma in resilna bilka, kjer bi se lahko namisljena (od politikov) polariziranost laho stekla v neko simbiozo in delovanje vseh slovencev za prihodnost, ker ko stopimo skuaj smo vedno mocni, ceprav jebeno selo v svetovnem merilu. Tudi tega niste znali izkoristiti rumanjaki, ne raje ste jo pribili na kriz in furate svojo razdiralno politiko se naprej...ne vi seveda ker ste zgolj owce in od tega nimate razen navijastva koristi...vasi miljenci, ki pa korist imajo in jim puca kurec za vas, ko so na jahti na Mauriciusu in kanalizirajo denar v desnakarske zepe. Slovenija...kaj je to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

BuDi79 ::

Buggy je izjavil:

Zakaj? Ker nekateri imamo otroke in za njih zelimo boljso prihodnost.
Kako si lahko tako prepričan, da bodo tvoji otroci uspeli tako uspešno cuzati davkoplačevalski denar kot ti?

Ker nekdo, ki mu tako ali drugače ne daje država nikoli ne bi volili Svobode.

Lejga ::

Te ankete so brezvezne, ker ne vključujejo določenih etničnih skupin. Od leta 2012 (Janšarij na oblasti in posledično veliko priseljevanje s Kosova), do danes je poteklo že več kot 10 let, kar je potrebno za pridobitev SLO državljanstva. To je od Janšarija skriti adut, sama albanska skupnost je priznala da so za janšarija, za to ta poziv, da naj Albanska skupnost voli SDS.
 SDS

SDS

Buggy ::

BuDi79 je izjavil:

Buggy je izjavil:

Zakaj? Ker nekateri imamo otroke in za njih zelimo boljso prihodnost.
Kako si lahko tako prepričan, da bodo tvoji otroci uspeli tako uspešno cuzati davkoplačevalski denar kot ti?

Ker nekdo, ki mu tako ali drugače ne daje država nikoli ne bi volili Svobode.



O tem sem govoril...retardi! Tudi pizdiniga dima nisem imel od drzave in nikoli ne bom (upam...ce bo vse po sreci cez par let tud penzije ne bom rabil), placam pa konkretno davscino na vec podrocjih a se ne sekiram, ker vem, da to kar sem zdej.... mi je omogocila drzava.

cist tko za intermezzo...a je to kaksen polbrat od dol od Ivana, ce ve kdo od SOS straze...mogoce ga je treba v folijo ovit :))


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

lynxslo5 ::

Buggy je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Buggy je izjavil:

Zakaj? Ker nekateri imamo otroke in za njih zelimo boljso prihodnost.
Kako si lahko tako prepričan, da bodo tvoji otroci uspeli tako uspešno cuzati davkoplačevalski denar kot ti?

Ker nekdo, ki mu tako ali drugače ne daje država nikoli ne bi volili Svobode.



O tem sem govoril...retardi! Tudi pizdiniga dima nisem imel od drzave in nikoli ne bom (upam...ce bo vse po sreci cez par let tud penzije ne bom rabil), placam pa konkretno davscino na vec podrocjih a se ne sekiram, ker vem, da to kar sem zdej.... mi je omogocila drzava.

cist tko za intermezzo...a je to kaksen polbrat od dol od Ivana, ce ve kdo od SOS straze...mogoce ga je treba v folijo ovit :))




Kdo pa je to na sliki? Meni se zdi lepši kot Nika Kovač ali Tamara Vonta.

Buggy ::

vprasi brate, kriterije imate itaq poslihatene

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Lejga ::

Ivan ima veliko polbratov, jih vsakodnevno vidim na bauštelah. Zadnjič sem glih šel mimu enega kafiča, pa se zaderem Jenša sem poglej, pa je bi en drugi ...

fur80 ::

Tale je bila zmagovalna. Če bi bila konoplja takrat dovoljena, bi si še lažje prdstavljali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

pegasus ::

Dajmo zdaj počasi zaklenit temo, tja do nedelje zvečer ...

StarMafijec ::

Buggy je izjavil:

Tudi pizdiniga dima nisem imel od drzave in nikoli ne bom (upam...ce bo vse po sreci cez par let tud penzije ne bom rabil), placam pa konkretno davscino na vec podrocjih

Hja, od kripta se plača bolj malo davka, verjetno ti je to tudi kul, ni panike, pod kožo smo vsi malo desničarji.

OutOfTheBox ::

Buggy je izjavil:

Iz kje pravzaprav pobirate informacije za vase odlocitve? Res me zanima?


Izi. Svoboda skupaj s koalicijo je že pokazala iz kakšnega testa je, SDS pač ne because Janša, ostane samo še NSi.

Buggy ::

StarMafijec je izjavil:

Buggy je izjavil:

Tudi pizdiniga dima nisem imel od drzave in nikoli ne bom (upam...ce bo vse po sreci cez par let tud penzije ne bom rabil), placam pa konkretno davscino na vec podrocjih

Hja, od kripta se plača bolj malo davka, verjetno ti je to tudi kul, ni panike, pod kožo smo vsi malo desničarji.


Ce bi se zanasal na crypto (kar ne recem da delno ni res) bi bil idiot, kot je vecina rumenjakarjev, ki izklucno verjame raznim pravljicam, ki jih servirajo pokvarjenci, ki bi morali biti ta trenutek v arestu, ce bi bilo vse parajt

Svoboda skupaj s koalicijo je že pokazala iz kakšnega testa je


A bejz no bejz...ti bogi snowflake, si eden tistih, kjer te je konco dosegla regulacija ali pa te se caka. Kaj ti je pa tako hudega? Si prej lahko davke skrival, si zelel bogateti na racun stanovanj? Povej kaj se ti je tako hudega zgodilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Scaramouche3 ::

Smejali so se groti v Manheimu!

Buggy ::

Ce ste vsaj malo kriticni in znate filtrirati zadeve, ste osebno doziveli tiranijo ljudi, ki pod pretvezo korone (ali kakroli si se izmislijo) zganjajo teznje po avtkraciji in zatiranju je na EU volitvah odlocitev bolj kot ne jasna. Odlocamo se med konzervativno elisticno in populiticno ter napredno s ciljem v prihodnost usmerjeno politiko...cist simpl.
SDS in NSI to niso. Resnica isce svoj manevrski prostor, SD so pa druga stran kovanca SDS - pokvarjenci.

Odlocitev je jasna ...informacij je vec kot zadosti, volite pa zase in za vase potomce. Ignoranca volitev je najslabsa mozna varianta, ce zelite seveda karkoli dodati pri tem, da boste slisani se izven inetrneta.

T440 ::

Buggy je izjavil:

Ce ste vsaj malo kriticni in znate filtrirati zadeve, ste osebno doziveli tiranijo ljudi, ki pod pretvezo korone (ali kakroli si se izmislijo) zganjajo teznje po avtkraciji in zatiranju

Jej, a je bilo hudo?
V resnici je za državljane precej slabše, če ti oblast kupuje podrtije na Litijski, kupi 13.000 neuporabnih računalnikov, za brez veze dviguje davke, zjebe javno upravo, da še do osebne ne moreš, in je čist brez kompasa kot pa če ti en reče, da nekaj časa jej burek doma, ne pa na stopnicah v parku.
Tko da ja, odločitev je res enostavna.
Trenutne koalicije definitivno ne bomo podprli.

Polda ::

Buggy je izjavil:

Ce ste vsaj malo kriticni in znate filtrirati zadeve, ste osebno doziveli tiranijo ljudi, ki pod pretvezo korone (ali kakroli si se izmislijo) zganjajo teznje po avtkraciji in zatiranju je na EU volitvah odlocitev bolj kot ne jasna. Odlocamo se med konzervativno elisticno in populiticno ter napredno s ciljem v prihodnost usmerjeno politiko...cist simpl.
SDS in NSI to niso. Resnica isce svoj manevrski prostor, SD so pa druga stran kovanca SDS - pokvarjenci.

Odlocitev je jasna ...informacij je vec kot zadosti, volite pa zase in za vase potomce. Ignoranca volitev je najslabsa mozna varianta, ce zelite seveda karkoli dodati pri tem, da boste slisani se izven inetrneta.


En kup strank si spustil. Torej katero stranko priporočaš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

hanuka ::

Polda je izjavil:


En kup strank si spustil. Torej katero stranko priporočaš ?


Zakaj ga to sploh sprašuješ, saj je enako že 30 let: katerokoli razen SDS in NSi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

hanuka ::

Lejga je izjavil:

Te ankete so brezvezne, ker ne vključujejo določenih etničnih skupin. Od leta 2012 (Janšarij na oblasti in posledično veliko priseljevanje s Kosova), do danes je poteklo že več kot 10 let, kar je potrebno za pridobitev SLO državljanstva. To je od Janšarija skriti adut, sama albanska skupnost je priznala da so za janšarija, za to ta poziv, da naj Albanska skupnost voli SDS.
 SDS

SDS



To je pa seveda čisto razumljivo, saj je tudi sam Albanec. Mislim, saj proba prikrivat s pudri ampak, ko se ga pogleda malo mlajšega, je vse jasno. "Burek prosim":



Tole je pa drugi del slovenske politične burleske:



Saj ga ne moremo spustiti v Brusel, se nam bojo vsi smejali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

Pa saj ne moreš več vedet kaj bi bilo boljše .. da je v Burslju ali doma..

Sicer pa sploh ni čudno, da je v poraznem stanju naša vojska .. če smo imeli Erjavca, Tončeka in puško u kokuruz za ministre.

Ajt, saj niso oni vsega krivi. Vlade njihove pa ogromno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

gozdar1 ::

Naša vojska je v stanju v kakršnem je predvsem zaradi odnosa povprečnega slovanca. Nasprotovaje vsemu, lažen občutek varnosti,...prehitro je večina pozabila devedeseta in balkanske vojne.

hanuka ::

gozdar1 je izjavil:

Nasprotovaje vsemu, lažen občutek varnosti,...prehitro je večina pozabila devedeseta in balkanske vojne.

Japajade. Daj ne sanjaj, še vedno živiš v preteklosti, 2024 smo, ne 1992.

gozdar1 ::

hanuka je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nasprotovaje vsemu, lažen občutek varnosti,...prehitro je večina pozabila devedeseta in balkanske vojne.

Japajade. Daj ne sanjaj, še vedno živiš v preteklosti, 2024 smo, ne 1992.


Na potreditev mi ni bilo treba dolgo čakat.

hanuka ::

gozdar1 je izjavil:

hanuka je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nasprotovaje vsemu, lažen občutek varnosti,...prehitro je večina pozabila devedeseta in balkanske vojne.

Japajade. Daj ne sanjaj, še vedno živiš v preteklosti, 2024 smo, ne 1992.


Na potreditev mi ni bilo treba dolgo čakat.


Ja, na potrditev tvoje prestrašenosti. Ne na slotech hodit, lahko virus dobiš. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

"Those who cannot remember the past are condemned to repeat it
George Santayana


The quote's popularity may also be attributed to its use in William Shirer's The Rise and Fall of the Third Reich.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

hanuka ::

Sync je izjavil:

"Those who cannot remember the past are condemned to repeat it
George Santayana

Ne bluzi, pač ste prestrašenčki, potem si pa izmišljete težave, ki jih ni. Sploh si ne znam predstavljati, kako moreče mora biti vaše življenje, ko se ves čas tresete, kaj se vam bo zgodilo.

uuuuu, bojte se, azilanti grejo.... aaaaaaaa, rusi nas bodo napadli.... paziiiiii senca! Še napredka se bojite, ker cvikate, da mu ne boste dorasli. Kakšen beden life.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

OutOfTheBox ::

Buggy je izjavil:


Resnica isce svoj manevrski prostor,


Kdorkoli samo omeni tole "stranko" ga ne morem jemat resno.

Zadet moraš bit da iz tega ne razbereš konfliktnih ciljev. V praksi bi delovalo super, vsak ki vidi malo dlje, ve da dolgoročno določene zadeve ne pijejo vode in so poceni reklama za kupovanje glasov.





Še pijan jelinčič je bolj realen od tega.

Zgodovina sprememb…

Sync ::

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

"Those who cannot remember the past are condemned to repeat it
George Santayana

Ne bluzi, pač ste prestrašenčki, potem si pa izmišljete težave, ki jih ni. Sploh si ne znam predstavljati, kako moreče mora biti vaše življenje, ko se ves čas tresete, kaj se vam bo zgodilo.

uuuuu, bojte se, azilanti grejo.... aaaaaaaa, rusi nas bodo napadli.... paziiiiii senca! Še napredka se bojite, ker cvikate, da mu ne boste dorasli. Kakšen beden life.




Majstore samo to .. Če bi ratala pred malo več kot dvema letoma 3 dnevna posebna vojaška operacija(padec Kijeva) bi ti pa jaz pa vzhodne EU države imele ruske tanke na meji. Zdaj pa jaz tebe vprašam, kaj bi potem ti naredil s to našo Patrijo in dvema havbicama proti 150K rusov na meji + par glavicami thermonuclear weapon?

Ti jaz povem, sodeloval bi kot hlapec z Putinom;)

Tako, da slava Ukrajini! slava Herojem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

Dr Maroko ::

Jaz pa bom volil Svobodo zato, da azilanti kulturno obogatijo osnovnošolce z njihovim znanjem.

24 letni Dr Maročan iz trole v LJ pa bo dekan tega projekta.

hanuka ::

Sync je izjavil:

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

"Those who cannot remember the past are condemned to repeat it
George Santayana

Ne bluzi, pač ste prestrašenčki, potem si pa izmišljete težave, ki jih ni. Sploh si ne znam predstavljati, kako moreče mora biti vaše življenje, ko se ves čas tresete, kaj se vam bo zgodilo.

uuuuu, bojte se, azilanti grejo.... aaaaaaaa, rusi nas bodo napadli.... paziiiiii senca! Še napredka se bojite, ker cvikate, da mu ne boste dorasli. Kakšen beden life.




Majstore samo to .. Če bi ratala pred malo več kot dvema letoma 3 dnevna posebna vojaška operacija(padec Kijeva) bi ti pa jaz pa vzhodne EU države imele ruske tanke na meji. Zdaj pa jaz tebe vprašam, kaj bi potem ti naredil s to našo Patrijo in dvema havbicama proti 150K rusov na meji + par glavicami thermonuclear weapon?

Ti jaz povem, sodeloval bi kot hlapec z Putinom;)

Tako, da slava Ukrajini! slava Herojem!




Bullshit, nobenih tankov ne bi bilo na meji, to je neka butasta pravljica, ki jo plasirajo Ukrajinci, da bi se prestrašenim revam, kot si ti, zdeli relevatni.

Prestrašenček smešni, daj raje pojdi malo ven iz kleti, med ljudi, boš hitro videl, da ni nobenega razloga za strah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Bellator ::

Ja, vaje pri ukrajinski meji, preden so jih napadli, so imeli brez tankov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

hanuka ::

Bellator je izjavil:

Ja, vaje pri ukrajinski meji, preden so jih napadli, so imeli brez tankov.

Pa dobro, koliko vas pa je prestrašenih revčkov. Matr, prava epidemija paranoikov, daj pojdi še ti malo na svež zrak :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Bellator ::

No, če smo pošteni, jih tudi napadli jih niso, ampak gre za tridnevno SVO :))

https://www.delo.si/sobotna-priloga/tri...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

hanuka ::

Bellator je izjavil:

No, če smo pošteni, jih tudi napadli jih niso, ampak gre za tridnevno SVO :))

Sicer, po pravici povedano, ko jebe ukrajino, ampak rusi nimajo vojašekega potenciala, da bi karkoli naredili v EU, nuknejo nas pa lahko z ali brez ukrajine.

O fak... zdaj se boš pa še nukic bal... daj obišči malo zdravnika, čisto človekoljubno.

Tako, da tale vaša prestrašenost je neosnovana in popolna neumnost, dajte se malo v roke prijet, ne morete takih bedarij kvasit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

karafeka ::

Sync je izjavil:


Tako, da slava Ukrajini! slava Herojem!

Koliko teh herojev pa osebno poznaš?

Jaz enega, ki si je kupil romunski potni list, da je lahko pobegnil iz zahodne Ukrajine. Mogoče je pa edini, kaj vem…
Potem enega, ki sem ga na začetku vojne vprašal, če bo šel na fronto, pa odgovori nekak arogantno, da tam je vzhodna ukrajina, naj se oni borijo. Ne vem točno kaj je z oni mislil, ker za mene so vsi ukrajinci in se borijo za našo svobodo, z našim denarjem, z našim orožjem….ali pač?
Ps: oba sta iz skrajno zahodnega dela ukrajine.

Še Janšo sem imel takrat za heroja, ko je šel takrat v kijev, pa se mi zdi, da je bilo takrat že vse dogovorjeno, da se bodo rusi umaknili na vzhod. Samo propagadna mašina nam tega ni povedala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Bellator ::

Kje/zakaj misliš, da boš lahko spoznal Ukrajince, ki so na fronti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

hanuka ::

Ko jebe ruse, ukrajince in fronto... bullshit za Gollume, raje pojdi ven malo na sonček, da ne boš na plaži kot jogurt...

Ne moreš verjeti, kako Gollumi radi debatirajo o ukrajini, vsako temo zapeljejo na to, kot, da nimajo nič bolj pametnega v lajfu za početi... no ja... :))

Ne vem zakaj se ne pogovarjate raje o čem bolj realnem, recimo zunaj je sonček, ptički pojejo, vse je lepo in nihče nam nič noče. Sprostite se malo, vas bo prehitro pobralo od nepotrebnih skrbi, ne pa od rusov in migrantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Poldi112 ::

Sync je izjavil:

Majstore samo to .. Če bi ratala pred malo več kot dvema letoma 3 dnevna posebna vojaška operacija(padec Kijeva) bi ti pa jaz pa vzhodne EU države imele ruske tanke na meji. Zdaj pa jaz tebe vprašam, kaj bi potem ti naredil s to našo Patrijo in dvema havbicama proti 150K rusov na meji + par glavicami thermonuclear weapon?

Ti jaz povem, sodeloval bi kot hlapec z Putinom;)

Tako, da slava Ukrajini! slava Herojem!


Neumnost.

Če bi ratala akcija, bi danes Ukrajina bila nevtralna, Donbas pa bi bil še vedno njihov (z določeno mero avtonomije).

Rusi zahtevano nevtralnost, ozemlja pač ne potrebujejo. Tudi ko dokončno porazijo Ukrajino nikakor ne bodo okupirali Z. dela, ker imajo boljše delo kot se zajebavati z miljoni ukrajincev, ki bi se upirali okupaciji.

Malo preveč bereš bedarije svobodnih medijev, katerih cilj je da ti poženejo strah v kosti, da boš podpiral nadaljno militarizacijo namesto socialnih programov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Sync ::

hanuka: Kam pa te spada vojna v Ukrajini bolj kot pa v temo kjer se bo jutri odločalo o naši prihodnosti in naših zanamcev naslednjih 5 let?

Se strinjam, sonček pa narava blagodejno deluje na homo sapiensa ampak, če sva že pri realnosti nikoli ne vemo kdaj je naš zadnji dan zaradi takšnega ali drugačnega razloga. Tako, da ja, uživaj v trenutku:)
Vmes pa še malo mogoče vzameš na znanje, da si v bistvu globoko v sebi ti prestrašen zaradi Putina in Dmitrya in njunega rdečega gumba. Probaj mogoče ti žarnica zasveti.
Pa, če debatiraš o neki situaciji še ne pomeni, da si paranoik itd. Je pa res, da nismo vsi za vse.. how, how!


karafeka: zdaj, če poznaš enega ali pa dva, ko si se z njima menil na začetku vojne in pol delaš neke zaključke. Uhh .. vso srečo naprej.

Glede Janše takrat, seveda moje skromno mnenje. Štiri dni preden je nori rus napadel suvereno državo leta 2022 je bilo kar naenkrat konec vseh ukrepov, ki so nam krepko posegali v svobodo(malo ali pa kar dosti smrdi to). Kot predsednik vlade je takrat sigurno imel veliko več obveščevalnih informacij glede na to, da smo V NATU.

Sprašujem se pa samo zakaj je takrat brez Orbana odšel v Kijev.

Poldi: bi bilo možno, da si v bistvu ti kupil malo preveč Putlerjevo propagando, ker mu ni uspelo tisto kaj si je zamislil takoj na začetku?

Poldi112 ::

In kaj si je zamislil na začetku? Da bo z 200k enotami zavzel 40 miljonsko Ukrajino? Hitler je šel nad poljake z 1,5 miljonsko vojsko, ...

Najbolj verjetna razlaga je, da se je želel pogajati, kar sta neposredno potrdila tudi ukrajinski pogajalec ter izraelski mediator.

Medtem ko nas zahodni mediji še kar prepričujejo, da bo šel Putin po Ukrajini še nad NATO države. Kdo je tu bolj kredibilen? RT ali CNN?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Poldi112 ::

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

hanuka ::

Sync je izjavil:

hanuka: Kam pa te spada vojna v Ukrajini bolj kot pa v temo kjer se bo jutri odločalo o naši prihodnosti in naših zanamcev naslednjih 5 let?

Ukrajina ne odloča o ničemer, je ena brezvezna država nekje v PM, ki je popolnoma nepomembna.

Iz zanesljivih virov sem slišal, da bo Izrael, po tem, ko opravi s palestinci, napadel Turčjijo, Grčijo, Albanijo, Balkan in nato Slovenij.

BOJTE SE!!!! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

Daj no .. Torej to, ko ima 5 minut časa in nam grozi, da nas bo znukal je zahodni Deepfake, če ne bo po njegovem?
Kaj te jaz vem kaj je padalo in mu še bo "realno" v glavo bivšemu morilcu "KGB" in potem spremeni svoj namen, ko veter zapiha bolj zahodno. Pa, če gledam ali ne zahodni MSM ali pa rt.ru/sr/hu/sl!


Poldi112: jaz vem za Resni.co in Violeto Tomc: si najšibkejši člen: adijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

hanuka ::

Sync je izjavil:

Daj no .. Torej to, ko ima 5 minut časa in nam grozi, da nas bo znukal je zahodni Deepfake, če ne bo po njegovem?
Kaj te jaz vem kaj je padalo in mu še bo "realno" v glavo bivšemu morilcu "KGB" in potem spremeni svoj namen, ko veter zapiha bolj zahodno. Pa, če gledam ali ne zahodni MSM ali pa rt.ru/sr/hu/sl!

Meni noben ne grozi. In tudi nam ne grozi. Grozi bedakom, ki mu težijo. Slovenije po mojem še na zemljevidu ne najde.

Zaradi mene je lahko poleg KGB, še pedofil, pa lahko ima 6 očes in 3 rogove, pa serje lahko mavrico.

Briga me. Nepomemben je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

Sync ::

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

Daj no .. Torej to, ko ima 5 minut časa in nam grozi, da nas bo znukal je zahodni Deepfake, če ne bo po njegovem?
Kaj te jaz vem kaj je padalo in mu še bo "realno" v glavo bivšemu morilcu "KGB" in potem spremeni svoj namen, ko veter zapiha bolj zahodno. Pa, če gledam ali ne zahodni MSM ali pa rt.ru/sr/hu/sl!

Meni noben ne grozi. In tudi nam ne grozi. Grozi bedakom, ki mu težijo. Slovenije po mojem še na zemljevidu ne najde.

Zaradi mene je lahko poleg KGB, še pedofil, pa lahko ima 6 očes in 3 rogove, pa serje lahko mavrico.

Briga me. Nepomemben je.



valda stari .. ti si svijetski igrać on je kamilica za tebe:))

hanuka ::

Sync je izjavil:

hanuka je izjavil:

Sync je izjavil:

Daj no .. Torej to, ko ima 5 minut časa in nam grozi, da nas bo znukal je zahodni Deepfake, če ne bo po njegovem?
Kaj te jaz vem kaj je padalo in mu še bo "realno" v glavo bivšemu morilcu "KGB" in potem spremeni svoj namen, ko veter zapiha bolj zahodno. Pa, če gledam ali ne zahodni MSM ali pa rt.ru/sr/hu/sl!

Meni noben ne grozi. In tudi nam ne grozi. Grozi bedakom, ki mu težijo. Slovenije po mojem še na zemljevidu ne najde.

Zaradi mene je lahko poleg KGB, še pedofil, pa lahko ima 6 očes in 3 rogove, pa serje lahko mavrico.

Briga me. Nepomemben je.



valda stari .. ti si svijetski igrać on je kamilica za tebe:))


Saj je za tebe tudi, zaradi svoje prestrašenosti, pa si postal njegova žrtev. Pač si navadna reva, ki se boji nekih znanstvenofantastičnih bullshitov iz socialnih medijev, ki se ne bojo nikoli uresničili.

Buhuhuuuu, bejži, Putin gre, na drevo, pa nikoli več dol. Otrok presrani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuka ()

D3m ::

Dr Maroko je izjavil:

Jaz pa bom volil Svobodo zato, da azilanti kulturno obogatijo osnovnošolce z njihovim znanjem.

24 letni Dr Maročan iz trole v LJ pa bo dekan tega projekta.


Škodoželnež.

Ampak se strinjam s teboj. Slovenistance je treba kaznovati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nejclp ::

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

SDS, NSi in SLS.

hanuka ::

nejclp je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Katere stranke na volitvah so proti pošiljanju vojaške robe Ukrajini ter za pogajanja z rusi?

SDS, NSi in SLS.

Seveda da ne, že trezna glava ti pove, da stranka katere prvak (JJ) je preprodajal orožje po balkanu, ne bo nikoli za konec vojne. To je vendar čisti profit.
««
13 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21333488 (21513) poweroff

Več podobnih tem