» »

Če bojo res ukinili Napster...

Če bojo res ukinili Napster...

capitanoss ::

Če ga bojo res ukinili da ne bo več brezplačen bo imel naročnino (kot se govori ) bomo mi SLO-techerji naredili Napster2 (ime bomo si že zmislili ) Za ta Napster2 bomo vsi razglašali po svetu in postal bo popularen kot današnji napster. Mogoče mal preveč nakladam ampak če bi to nardili bi bil Slo-Tech še bolj znan (ej če vzamamo da bo to storil en ni šans, če pa bo jih to storilo 100 pa bi se že dalo !



A ste za akcijo ??



:))
Kje ste zdaj vsi ?

whatson ::

hehe imaš pa domišljijo.. saj so že obstoječe aternative napsterja.. gnutella, imash, ... ki bodo verjetno hitreje aktivne

capitanoss ::

ja ampak nikoli niso tko dobre kot Napster (mi bi ga skopirali )
Kje ste zdaj vsi ?

MaverickT ::

Right now, at the moument, takoj se bom vrgel v programiranje pa pa mamo, da nardimo Slo-Tech-ster :-) Ideja ni slaba, kdo pa je bo izpeljal je pa druga. 8-)

bastadu ::

Pol se bo pa slo-tech po sodiščih vlaču... eh.:D

capitanoss ::

OK če se bo bom jaz šel !!!!!:(
Kje ste zdaj vsi ?

whatson ::

dvomim da bo še kdaj tako kot je bilo pri napsterju... :\

capitanoss ::

Ej whaston tebe pa sem že veliko krat na mircu srečal a se ti mene spomniš jaz sem na mircu Mark[]:D
Kje ste zdaj vsi ?

rooster ::

Meni se zdi http://opennap.sourceforge.net/ sprejemljiva rešitev. Problem je samo kdo bi fural server...

Dalmatinc ::

Sej Mp3 bo večn. PA al bo napster al ne.:8)

whatson ::

capitanoss...: nop... slab spomin mam :D morem loge skontrolirat:D

Huey P ::

Ej veš kaj bi bilo treba naredit;
Server (Napster II) bi odnesel nekam v Irak ali nekam bogu za hrbtom (predvsem bližnji vzhod) in tako ti ZDA nebi mogli srati o avtorskih pravicah in, Sadam ti ga gotovo nebi zaplenil, ker bi to videl kot orožje za uničit ZDA... Če pa bi v SLO naredil Napster II bi ti ga takoj prepovedali...

...samo bluzim...

..::DOOM III: The Legacy::..

blue96 ::

ce ukinejo napster, se bo ze najdla kaksna druga firma za te zadeve, ampak 1000% bo za placat. sicer pa, za dezjem posije sonce..:D
.

OZZY ::

Mene to toliko ne skrbi. Glasbe v mp3 formatu je na netu toliko da ni za skrbet. Res pa je, da je pri nepsterju vse na enem mestu. Jest ga nisem uporabljal nikoli, saj sem vse kar se potreboval našel drugje. Sem pa seveda proti komercalizaciji in začetku zaračunavanja formata mp3. Pirati bojo vednozato mene ne skrbi za prihodnost. >:D
Go with the flow.

sasox ::

Sej je že ane server za napster oz. eno alternativo v Iraku, sam pozabu sem pa URL ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napster se je vrnil

Oddelek: Novice / Ostale najave
322659 (2659) Beat-O
»

Milijon pesmi v treh dnevih in pol!

Oddelek: Novice / Ostale najave
232625 (2625) flipflop
»

Bo KaZaA postala plačljiva?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
202186 (2186) igorjan
»

napster? gnutella? Ican? ...

Oddelek: Omrežja in internet
141257 (1025) 3LeR.
»

Napster

Oddelek: Zvok in slika
121217 (968) mmisv

Več podobnih tem