» »

Tiskanje - obojestransko

Tiskanje - obojestransko

Eilinel ::

Ojla,
ima kdo kako idejo, kako bi natisnila en kupon, obojestransko. Kupon je na dveh straneh, rada bi pa natisnila, da bi bilo poravnano na obeh straneh, da ga samo izrežem. Stric Google mi ni dal nobene pametne ideje, nasveta.
Hvala in lp
Tjaša

Barbarpapa2 ::

Pozdrav.

Malo več podatkov ne bi škodilo. Na kateri tiskalnik bi rada tiskala in kak tip datoteke oziroma iz katerega programa bi rada tiskala?

Uživaj današnji lep dan...

Jože

Furbo ::

Če je kupon na obeh straneh na enakem položaju, pač stiskaj eno stran, obrni list in nanj stiskaj še drugo stran.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Eilinel ::

Tiskala bi iz pdf-ja na službenem Epson tiskalniku/kopircu, glede na velikost bi rekla, da je kar zmogljiv. Zanima me, sam če so kakšne nastavitve, da lahko to naredim. Sicer ja, bom pač obračala strani.

kloko ::

"Službeni Epson" zna sam obrniti list in tiskati na obeh straneh. Tvoje delo je, da kupon na obeh straneh centriraš na sredino lista. Če ne bo šlo prvič, bo pa desetič...

L.p., Kloko

Tody ::

Mladina se googlat ne zna...

https://smallbusiness.chron.com/picture...

harvey ::

1. stroj, ki omogoča duplex, ali pa navaddni samo pravilno obrneš, če imaš samo 1 kupon za stiskati.
2. če boš imela tiskovino v živ rob dodaj dodatek za porezavo
3. stroj, če je tako zmogljiv ima goto kakšno opcijo - image shift, da potem poravnaš sprednjo in zadnjo stran in ti registracija paše v nulo. :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

sbawe64 ::

Pri epson brizgalniku list obrneš na glavo in nato na drugo stran (potem, ko je prva stran natisnjena), nima duplex načina tiskanja.

Na službenem zmogljivem je ponavadi dovolj v nastavitvah obkljukati obojestransko tiskanje.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Furbo ::

Je pa tudi res, da duplex včasih zdrka margine.

No saj če imaš 100 kuponov, potem ko uspešno natiskaš enega, lahko daš tiskati vseh 100 po eni strani, nato pa vse daš v predal za papir in daš tiskati še drugo stran, ni treba vsakega posebej.

Pa previdno, da ne bo preveč papirja uničenega. :))

Drugače pa obstajajo tudi tiskarji..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
708143578 (603) Lonsarg
»

All-in-one printer - refillable do 200 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
312671 (624) KTr1sk
»

Tiskalnik za ''majhno'' podjetje - pisarno

Oddelek: Pomoč in nasveti
284141 (2899) Anney
»

Laserski tiskalnik za ~50€

Oddelek: Strojna oprema
363857 (2546) BCSman
»

Barvni tiskalnik za pisarno

Oddelek: Kaj kupiti
132845 (2610) mitja73

Več podobnih tem