» »

Google koledar

Google koledar

bigbada ::

Kako nastaviš v google koledarju, da dobiš recimo "opomnik" preko emaila ali SMSa recimo tri dni pred praznikom?

Recimo 8.februar Prešernov dan. Kje nastaviš, da ti recimo javi na mail, 5.februarja, da se približuje prešernov dan.

Je to sploh možno?

Pa kako dodaš rojstne dneve in opomnike? Na levi v google calendar imam kljukico pri "birthdays" ampak ni pa možnosti da dodam birthday od nekoga. Samo "dogodek" ali "opravilo" lahko dodam. Ali moram bday dodati kot "dogodek" in da se letno ponavlja?

lp

donvito ::

dunda ::

Za obveščanja za rojstni dan se mi zdi, da je možno samo na aplikaciji (Contacts) na telefonu nastaviti obveščanje.
https://www.kacnje.eu

WaterBoy ::

Meni prikaz rojsnih dni ne deluje na telefonu, če pa odprem google kolendar na računalniku pa so prikazani rojstni dnevi, ki jih dobi iz imenika.
Ve kdo kako to popraviti?

mihi2018 ::

WaterBoy je izjavil:

Meni prikaz rojsnih dni ne deluje na telefonu, če pa odprem google kolendar na računalniku pa so prikazani rojstni dnevi, ki jih dobi iz imenika.
Ve kdo kako to popraviti?


V Google Koledarju na telefonu imaš zgoraj levo meni in si obkljukaš rojstne dneve..

WaterBoy ::

mihi2018 je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Meni prikaz rojsnih dni ne deluje na telefonu, če pa odprem google kolendar na računalniku pa so prikazani rojstni dnevi, ki jih dobi iz imenika.
Ve kdo kako to popraviti?


V Google Koledarju na telefonu imaš zgoraj levo meni in si obkljukaš rojstne dneve..

Imam obkljukano :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone - nekaj vprašanj

Oddelek: Mobilne tehnologije
354842 (2811) shadeX
»

Singhronizacija GSM, Outlook in Exchange

Oddelek: Pomoč in nasveti
214154 (4028) SLO_Matej
»

[C#] današnji datum in rojsni datum

Oddelek: Programiranje
374375 (3862) vojko20
»

Organiziranje svojega življenja

Oddelek: Programska oprema
353798 (2834) neres

Več podobnih tem