» »

Problem z F2S-jem

Problem z F2S-jem

capitanoss ::

Ej registriral sem si stran dobil podatek da moram kliknit na povezavo da jo aktiviram . To sem naredil in sem šel vnest podatke v CuteFTP in ne dela.

Potem sem še enkrat šel aktivirat po tisti povezavi na mailu in mi napiše da je že aktivirano, na ceuteFTP pa mi napiše da mesta ni mogoče najti.



Kje je težava ?:'(;((
Kje ste zdaj vsi ?

Lara-K ::

Ti si ze aktivirau, ampak na streznik dons se ne bos mogu, aktivirali ti ga bodo sele v 24 urah, jutr ti bo ze delal.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

capitanoss ::

sem si mislil da bom še malo čakal da bom mel aktiviranega :|
Kje ste zdaj vsi ?

MaverickT ::

A je to pri f2s običajno, da ful težko uploadaš stvari? Jaz se z enem 1kb filom ubadem že pol ure, da ga bou upladnu. Mislm katastrofa. Edin to je v redu, ker ne rabš reklam pa še php podpira.

whatson ::

ja to z uploadanjem je res problem..
ravno danes se mi je med uploadanjem 5 filejev 2x disconnectal...
pa drugače je problem da ko hoče uploadat nek file (in povozit drugega z istim imenom) mi ga uspešno uploada a v browserju še vedno kaže isti (stari) file...

MaverickT ::

točn tko! To ti je sranje VVVVEliko

Edino za to pogrešam myfreehost in front14

whatson ::

ja.. samo je 4free... ni kaj boljšega za pričakovat

sasox ::

whatson Zgleda, da tisto ko uploadas traja vsaj kaksno uro, da se ti pojavi nova razlicica v browserju. Nevem kako majo to zrihtan, sam cudn je pa full :)

MaverickT ::

thanx da si poveadl. Jaz sem pa mal man kot nazaj na myfreehost šeu.

Lara-K ::

f2s dons neki sirje, drgac je pa cist ok...>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

teac ::

Eh, pr meni tudi pri f2s nekaj narobe. Saj to je že sasox rekel, da rabi "dosti" časa, da zazna, da si novi fajl gor naložil. Sem zadnjič malo posodabljal stran, pa sem uploadal fajle. OK, grem gledat na stran: vse isto kot prej. Grem pogledat in še enkrat uploadat vse fajle--> NIČ. Pol pa se vse skup pusto. Pa sem šel čez nekaj časa gledat, pol pa je blo vse OK. Zgleda, da majo nekaj narobe, al pa je to povsem običajno pri f2s. Saj srugače je dober server!!
LP:D

Lara-K ::

Ne vem, ampak meni nove strani cist tkoj pokaze ko jih uploadam, pa tudi ce jih prepisem...:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

teac ::

Meni pa res ne! Ne vem zakaj. Mogoče pa maš ti pri njih privilegije, ker si punca(hec). No, sicer pa če bom po vsakem uploadanju počakal nekaj minut ne bom....umrl:\. Sam je pa tečno, če moreš čakat, da vidiš kaj si naredil več kot 30min.
LP:D

whatson ::

meni tudi NIKOLI takoj ne uploada... damn...

Misak ::

Seveda da vam... Sam ne pricakujte, ce boste prisli nazaj na stran, da boste videli nove podatke. Namig: sprostite memory iz explorerja ter raje pritisnite refresh)
100% vam bo delal, ce ne pa imava z Laro-K res velike privilegije:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

capitanoss ::

Zdaj čakam ze 1 teden in mojega strežnika še niso vklopili !!!!!;((;(;((;(
Kje ste zdaj vsi ?

Lara-K ::

capitanoss to se nisi ti kej prov registriral. >:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

sasox ::

LordMisak Tudi, ce gres pogledat iz PC-ji ki ni bil se nikoli na tisti strani, dobis se vedno stare fajle!

Lara-K ::

Ja pol pa zgleda da jest pa LordMisak mava res privilegije, ker jest vidim novi file takoj ko ga uploadam. Kako pa uploadate filete? jest namrec s cute ftp. >:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

MaverickT ::

You' we got right! Jaz mam linke narjene v falshih. Tko, da sem mal zbrisov temporary internet filese, pa je blo. Zdej dela vse tko, kot bi mogl. Sej sem tut cepec, da tega nisem prej opazil

teac ::

Jaz jih tudi uploadam z CuteFTP, pa mi vseeno porabi ~30min, da vidim spremembo. No, nekateri imajo pač to srečo(Lara-K..itd....grrrr). Ne, saj ne mislim resno.



Seveda da vam... Sam ne pricakujte, ce boste prisli nazaj na stran, da boste videli nove podatke. Namig: sprostite memory iz explorerja ter raje pritisnite refresh)



Kaj misliš, da nisem že vse to sprobal, ha...sem delal že vse mogoče, da bi mi takoj spremenlo...pa nič...ne vem kaj je to! No, sicer pa sem že zgoraj napisal, da bom pač moral vedno malo počakat, da bom videl spremembo, kar pa tudi ni tak grozno, a ne!



Capinanoss:

Kaj si po prijavi dobil njihov mail. Pri prijavi moraš imeti omogočene cookije, ker drugače TI NE BO DELALO!

Če ne, pa si ustvari še en account (5min dela).

LP:D

sasox ::

Jst tud uporabljam CuteFTP. Zgleda, da imate nekateri privilegije grr >:D

Misak ::

teac: tudi jaz uporabljam cuteFTP in imam 3 accounte pri f2s.com, in ne vidim pametnega razloga, zakaj se vam spremembe ne pokazejo takoj?
Vcasih je res, da je server malce v peeesdi, sam vecinoma bi moralo delovati v real-timeu. 3 Accounte imam in na vseh se mi spremembe pokazejo takoj ( 2 accounta imam ze nekaj casa, 3jega pa sem naredil pred 3 dnevi)
MIslim da problem ni v f2s.com ampak pri vas.
Pa brez zamere:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

sasox ::

Pol mi pa to razlozi! Zakaj dobim potem ven se staro stran na PC-ju, ki ni bil se nikoli na unmu naslovu? Pa tudi preko kaksnega proxija ne gre!!

teac ::

Ej, LordMisak pomiri se človek, brez panike. Glej, jaz res ne vem, zakaj se mi sprememba ne pokaže takoj. In kot zgleda, te težave nimam samo jaz. Sem že vse nastavitve, sprostitve memorya v explorerju sprobal, pa še vedno NIČ. Ne vem, kaj je to.
X-files....8-O Scully, Moulder....where are you, we need you badly......

LP:D

teac ::

Aja, kaj za mail tudi moreš čakat do naslednjega dneva? Sem si komaj danes aktiviral mail pri njih!
LP:D

MaverickT ::

EJ ne vem. Po mojem da ja. Men tut učer ni ve pod delal kot bi mogl!

Misak ::

teac: meni je mail delal se isti dan:D
Ceprav ga vec ne uporabljam...
Seveda sem pomirjen, in brez panike, samo govorim iz svojega stalisca, in do sedaj nisem imel problemov z osvezevanjem novih podatkov. Res pa je da se vcasih moram tudi po 3x reconnectat, da uploadam file ki je velik 1k. Ironicno?
Se enkrat brez zamere:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Quickbeam ::

Jaz sem 9 mescov na f2s (webalizer rox :D) in še nisem mel večjih problemov. Kakšen mesec ali dva nazaj je blo par dni problem z uploadanjem - precej diskonektov, drugače pa piči 100na uro.
Predlagam da greste tisti ko mate probleme drugam, ker če ne gre ne gre, ni treba da lag delate ostalim >:D (JOKE ;))

MaverickT ::

teac: ja treba je počakat een dan grrr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

f2s

Oddelek: Omrežja in internet
8987 (883) Simko
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765150 (4567) bzagozen
»

Free webhosting

Oddelek: Omrežja in internet
181924 (1724) barbarossa
»

Strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
5977 (876) whatson
»

Nov Forum

Oddelek: Omrežja in internet
321345 (1013) Loki

Več podobnih tem