» »

nastavitev telemach ruterja

nastavitev telemach ruterja

milen ::

pozdravljeni,

zamenjal sem operaterja in sem sedaj pri telemachu. tehnik ki je prisel uresiti preklop mi ni znal priklopiti mojega dodatnega ruterja. kasneje sem s tehnicno podporo skomuniciral da so njihov ruter nastavili v bridge mode tako da je internet samo na lan1 portu, wifija ne oddaja in so isp nastavitve v mojem ruterju, na katerega se vse priklaplja.
zal zadeva tako ne deluje zanesljivo, veckrat pade internet, pa se hitrost je slaba.
nato sem ponovno bil v komunikaciji s teh podporo in drug tehnik je rekel da je njihov ruter lahko v polni funkcionalnosti, pa se enostavno priklopi se moj ruter, s tov nastavitvami le v njihov ruter moram vnesti ip pod polje DMZ.
ni mi znal prav nic objasniti, kako se to uredi zato bi prosil tu za pomoc. torej kateri ip naj bi vnesel v to polje DMZ in ali moj ruter res ostaja na tov nastavitvah, torej automatic dhcp.

ReRMh ::

čigra ::

Naj zgolj dodam, da sem imel tudi sam številne (že opisane) probleme.

Po nekaj klicih smo (v četrto?) ugotovili, da je priklop v omarici, kamor so me priključili, "oksidiral - ali kar koli že, mojster me je spraševal, če smo imeli udar strele - kar je meni in še eni osebi v hiši neznano).

Skratka, svetujem, da se dobro pogleda kontakte (meni je isto občasno, skoraj dnevno, metalo ven signal).

No, so priklopili glavni kabel v eno drugo "pušo", in sedaj je popolnoma OK!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35086395 (653) Cantstandya
»

Router na router

Oddelek: Pomoč in nasveti
252467 (1806) dela
»

Kurioza interneta

Oddelek: Omrežja in internet
91025 (872) Auba
»

tp-link TL-WA730RE kot Wireless Range Extender

Oddelek: Omrežja in internet
315167 (3848) Mikec17
»

Nastavitev ruterja na wi fi signal

Oddelek: Omrežja in internet
81125 (947) Spajky

Več podobnih tem