» »

Firefox beli zaslon pri zagonu

Firefox beli zaslon pri zagonu

forplan ::

Ima kdo podoben problem pri firefoxu, namreč pri zagonu se pojavi beli zaslon za nevem delček sekunde. Enako se dogaja če minimiram in potem maximiram okno od firefox. Tam je še bolj očitno...



Pri ostalih programih se mi to ne dogaja

Imam zadnjo verzijo firefox (posodobil sem iz 110, in takrat je to začelo delati)
Imam windows 10, grafični driverji so posodobljeni
Izklopil sem v firefox hardware acceleration

Testiral sem instalirat portable firefox verzijo 110 in tole 121. Pri 121 dela enako, pri 110 pa je OK in ni tega

Je imel kdo ta problem oz. ve kaj bi lahko bilo? Imam na sumu windows ampak to se mi dogaja samo pri firefox
da se strinjam

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

forplan ::

Bom preveril tudi to... Čeprav iz tistega zadnjega mozila linka vidim da je problem da je beli zaslon in ni potem nič, pri meni samo za trenutek.

Sem pa na novo instaliral portable firefox 110 in 121 verzijo in pri 110 tega ni, pri 121 pa isto čeprav je na novo instaliran
da se strinjam

forplan ::

Ugotovil sem da tega belega zaslona pri maximiranju/minimiranju okna od firefox ni če recimo laufam youtube video. Če video se predvaja belega zaslona ni, če pa imam na pause ali pa recimo na google strani pa tale beli zaslon ostaja.

Sumim da je nekakšna nastavitev glede inactive/active window in ko minimiraš okno gre nekako v "spanje" itd... in nato beli zaslon, ker potrebuje da pride k sebi.
da se strinjam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla Firefox (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25634300 (8767) kow
»

Izšel Firefox 14 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8022860 (19151) MrStein
»

Firefox 6 na voljo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
14831988 (24042) Icematxyz
»

Podjetja nasprotujejo firefoxovi politiki bliskovitih izdaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8121805 (18178) Poldi112
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570380 (59545) opeter

Več podobnih tem