» »

Avto za ženo

Avto za ženo

1
2
»

Miki N ::

sejalecx je izjavil:

T440 je izjavil:

Pride žena s Teslo Cybertruck domov po sneženju pa pravi: kaj si mi to kupil, sta me po šihtu dva sodelavca morala na parkirišču porivat.


To sta bla UTK in inzinir. Ni jih vzburla žena, ampak Cybertruck.


No saj. Zgodba štima: Utk in Inžinirček sta porivala EVja medtem ko je žena gledala v zrak.

krho ::

Ti to resno? Če ja in ima preveč denarja, potem naj ga kupi sama. Za 2km so tudi stare gare dobre.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Comandante ::

Obvezno SUV z visoko haubo. Da ne bo skode, ko/ce zena povozi ponorelega kolesarja, ki ne verjame v CPP. Pri limuzini ti ga vrze na haubo in sipo in je takoj 5k+ skode, pri SUV bo v najslabsem primeru sla plastika spredaj, odbijac, gril. Isto velja, ce klima aktivisti blokirajo cesto, njej pa se mudi.

d4vid ::

Renault Twizy, da se pelje pod streho. Pa za tist km je še to overkill. Da bi mel jaz šiht 1km stran, bi vsak dan hodil peš na šiht al pa s kolesom.
Tle pa sanjate o SUVih... lmao
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Horas ::

kolo.

al pa rolarji
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

T440 ::

Kaj pa menjava žene? Pol lahk avto ostane, če se ti zdi še OK.

Utk ::

T440 je izjavil:

Kaj pa menjava žene? Pol lahk avto ostane, če se ti zdi še OK.

Ja, ampak proračun je 10 jurjev, 25 največ, to ne bo dovolj.

gruntfürmich ::

T440 je izjavil:

Pride žena s Teslo Cybertruck domov po sneženju pa pravi: kaj si mi to kupil, sta me po šihtu dva sodelavca morala na parkirišču porivat.

v kakšnem smislu sta jo ''porivala''?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Miki N ::

gruntfürmich je izjavil:

T440 je izjavil:

Pride žena s Teslo Cybertruck domov po sneženju pa pravi: kaj si mi to kupil, sta me po šihtu dva sodelavca morala na parkirišču porivat.

v kakšnem smislu sta jo ''porivala''?


Mislim, da sta jo v snegu.

Relanium ::

ViperR je izjavil:

Zdravo,

Žena si želi nov avto. Sicer ga ne potrebuje, ker ima do službe 1km ampak ja.. z 20 let starim se ne želi več vozit. Željo ima kaj v stilu bmw1 ali kak SUV. Najraje bi bencinarja/električnega in da ima 5 vrat (otroci). S čim lahko pridem najceneje čez, pa da bo zadovoljna? Nimam nekega posebnega budgeta.

Ultimativen avto znotraj tvojih gabaritov, majhen in zeloooooo poskočen
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Sam hec je, da ga boš veliko raje vozil ti, kot ona >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

D3m ::

Miki N je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

T440 je izjavil:

Pride žena s Teslo Cybertruck domov po sneženju pa pravi: kaj si mi to kupil, sta me po šihtu dva sodelavca morala na parkirišču porivat.

v kakšnem smislu sta jo ''porivala''?


Mislim, da sta jo v snegu.


Najprej sta ji avto porivala pol sta pa še njo porivala.

Double win situacija. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

DamijanD ::

Važno, da je žena zadovoljna prišla domov :D

Vanadium ::

gruntfürmich ::

Miki N je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

T440 je izjavil:

Pride žena s Teslo Cybertruck domov po sneženju pa pravi: kaj si mi to kupil, sta me po šihtu dva sodelavca morala na parkirišču porivat.

v kakšnem smislu sta jo ''porivala''?


Mislim, da sta jo v snegu.

je bila potem ona spodaj ali v 'sendviču' da je ni zeblo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Vanadium je izjavil:

Suzuki Vitara?

Rekel je, da bi rad kupil avto za ženo, ne da se hoče ločiti.

Miki N ::

nekikr je izjavil:

Vanadium je izjavil:

Suzuki Vitara?

Rekel je, da bi rad kupil avto za ženo, ne da se hoče ločiti.


Itak mu jo že drugi porivajo, tako da verjetno je vseeno kaj kupi ...

gruntfürmich ::

nekikr je izjavil:

Vanadium je izjavil:

Suzuki Vitara?

Rekel je, da bi rad kupil avto za ženo, ne da se hoče ločiti.

vitara ali še boljše grand vitara (ni v ponudbi za slovenijo); če to kupi ženi mu bo po mojem zelo hvaležna.
po mojem zelo zanesljiv in kvaliteten avto, ki bo dolgo zdržal. če bo imel 4-pogon, pa žene ne bo strah niti po zasneženi prazni cesti se ta 1 km peljati... 8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Ja sama gospa OP je očitno precej fina dama, če gre 1km z avtom, po mojem Vitara res ne bo v redu - btw, a majo še vedno uno gumo pršraufano na zadnja vrata? Zelo damsko.

nekikr ::

Sami mladci brez punc in žen. Naj ti dam namig: žene prav malo briga kateri avto je zanesljiv in kvaliteten. Zanima jih kateri jim je všeč. Zato se za njih avto kupuje zgolj in samo na princip "kateri ti je všeč". To je to, konec debate.

Eduardo ::

@gruntfürmich

Razen da ona verjetno vidi sebe v tistem BMWju za katerega je rekla, da bi ga imela, kako se pripelje v maksimalnem stilu do obletnice mature. Ne pa kako bo imela zanesljiv avto kateraga ji bodo zavidali vsi lovci.

Zato pa, ker hoče nekaj kakor BMW 1 ampak SUV kupiš BMW X1. Si mislim, da tja namiguje glede na opis, samo noče rečt, ker se je treba malo dlje stegnit. Ampak ker avte vozi 10 let plus, če stima kako se jo opisuje, ne bi smel biti problem dati malo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eduardo ()

Vanadium ::

Dejte tisti, ki pljuvate čez vitaro vsaj pogledat na spletu, kako zgleda, ni to več tista gajba izpred 20 let. Kakor rečeno izredno kvaliteten in zanesljiv avto. Ni pa pač tako imenovana "premium" znamka ... Mislim, da bi OP moral malo ženkico na realna tla spraviti, za teh 1 km bi tudi KIA Stonic dovolj ... samo če gledamo ceno raje spet vzamem Vitaro.

Eduardo ::

Jaz poznam Vitare in lahko rečem, da je v primerjavi z X1 zelo lovski avto. Čeprav znajo dati v njega lepe usnjene sedeže, je pač lovski avto z lepimi usnjenimi sedeži.

In če dela malo km in ima avto dolgo lahko v bistvu daš več, ker prihraniš pri obratovalnih stroških. Pa še sam se kdaj z veseljem vsedeš v njega.

Tako, da X1, ker bo ona srečna, ti ji ne boš indoktriniral zakaj se mora sprijazniti z Vitaro in še kolikor toliko fin avto imaš, če si ga sposodiš.

Miki N ::

Itak, da je Vitara čisto ok in sploh ne zgleda slabo - pa tudi pred 20 leti je bila kar kul.

Ampak kot je povedal Eduardo ... gospa OP pač VIDI sebe bolj v Bemzlu. In tako to je, praktično nima veze, ker 1km že tako ali tako ni praktično. Če bo pa kdaj obstala in bo potreba po porivanju.. pač raje vidi, da se jo v BMWju. Ženske.

Eduardo ::

In po letih konstante kislosli in mrza do avta katerega bo vozila desetletja ji razlagas kako si prihranil kak EUR, ker BMW bi sigurno že bil pri mehaniku in ne vem kaj še. Namsto da vzameš kar hoče, imaš mir, če pa je kaj pri BMWju pa si je sama kriva in ti je lahko hvaležna, če ji ga poštimaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eduardo ()

gruntfürmich ::

nekikr je izjavil:

Sami mladci brez punc in žen. Naj ti dam namig: žene prav malo briga kateri avto je zanesljiv in kvaliteten. Zanima jih kateri jim je všeč. Zato se za njih avto kupuje zgolj in samo na princip "kateri ti je všeč". To je to, konec debate.

mojo sem pred kratkim prepričal, da je treba najprej gledati na denar, potem je v tem rangu izbrala najlepšega, potem pa sem še jaz ocenil da bo približno zanesljiv in kvaliteten...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vice ::

+/- 20.000€ za vozilo ki ima +/- 150.000 km?
Očitno so nekateri tipi še bolj prtegnjeni v mozak kot babe. ;((

Eduardo ::

Jaz si mislim, da bi njegova žena bolj za nekje 35k€+. Ampak ker ga fura večno, trenutno kar 20 let starega ali kako že, to ne bi smel biti nek problem.

D3m ::

Če rabi samo za 2 km.

Ji kupi ene dobre pohodne Salomon čevlje. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

nekikr ::

gruntfürmich je izjavil:

nekikr je izjavil:

Sami mladci brez punc in žen. Naj ti dam namig: žene prav malo briga kateri avto je zanesljiv in kvaliteten. Zanima jih kateri jim je všeč. Zato se za njih avto kupuje zgolj in samo na princip "kateri ti je všeč". To je to, konec debate.

mojo sem pred kratkim prepričal, da je treba najprej gledati na denar, potem je v tem rangu izbrala najlepšega, potem pa sem še jaz ocenil da bo približno zanesljiv in kvaliteten...:D

In po letih konstante kislosli in mrza do avta katerega bo vozila desetletja ji razlagas kako si prihranil kak EUR, ker BMW bi sigurno že bil pri mehaniku in ne vem kaj še. Namsto da vzameš kar hoče, imaš mir, če pa je kaj pri BMWju pa si je sama kriva in ti je lahko hvaležna, če ji ga poštimaš.

Preberi 10x in si zapomni za naslednjič. Boljš je met mir kot prav! :)

Miki N ::

D3m je izjavil:

Če rabi samo za 2 km.

Ji kupi ene dobre pohodne Salomon čevlje. :D


Ma dej to gre lahko v štiklih makar.

Eduardo ::

Se mi v bistvu smili bejba in bejbe tipov tukaj. Reva fura večno avto, ki je trenutno 20 let stara gara. Si sigurno misli, da si je že samo s tem in prihranki zaslužika kaj finega, kaj kar ji bo dejansko všeč. V bistvu je skromna, ker bi morda BMW 1, namigne, da morda SUV. Pač malo premium občutka, čisto malo. Nikjer se ne kaže, da bi tega hitro menjala. Tipsoni pa namesto, da cenijo skromnost in razumejo, da morda kdo kdaj hoče kaj kar mu je všeč revi uturijo neke lovkse avte ali pa korejske šparovne simbole.

Imaš opcijo da jo spoštuješ, da je bila skromna, se malo stegneš, razumeš, da je tako ali tako varčna in ji kupiš tisti X1. Postaviš na dvorišče in se verjetno zjoka od sreče.

Ali pa kupiš nek tehnični optimum, ji daš nekaj klofut kako je dekandentna in tega ne potrebuje. Na dovoz postaviš Vitaro in jo vbiješ v glavo, da zanjo je to luksuz in tako ga bo tudi videla. Zanjo je to realnst in še srečna naj bo!

Relanium ::

Vice je izjavil:

+/- 20.000€ za vozilo ki ima +/- 150.000 km?
Očitno so nekateri tipi še bolj prtegnjeni v mozak kot babe. ;((

Maš prav, za take kot si ti, bo 114i dovolj.
Ali pa še boljše, audi!

gruntfürmich ::

pa kaj ste se tako vpičili v vitare?:)) a je suzuki postal simbol revežev?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bemfa ::

Kaj dežurni feminist ma dopust al se je upokojil? :D

Bud_Bundy ::

Zase bi pri taki relaciji kupil UTV, za žensko pa najbrž kaj v stilu MINI, kateri je itak bmw, če se ne motim.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Vice ::

Relanium je izjavil:

Vice je izjavil:

+/- 20.000€ za vozilo ki ima +/- 150.000 km?
Očitno so nekateri tipi še bolj prtegnjeni v mozak kot babe. ;((

Maš prav, za take kot si ti, bo 114i dovolj.
Ali pa še boljše, audi!


Si se sam v nečem prepoznal?

cordoba ::

Moji sem pred kratkim kupil ford b-max. Je zelo zadovoljna, avto je malo višji, pa ni prevelik, stroški vzdrževanja so minimalni...

jest10 ::

Dacia Duster pa je;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta do 16000

Oddelek: Na cesti
384981 (3561) Scaramouche
»

Kratki karavani ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8810833 (8406) Cruz
»

Nakup SUV / Crossover (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7612216 (10015) TheBlueOne
»

SUV za 25000€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
509612 (6593) negot
»

Nakup avta 4x4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6813434 (10347) krneki0001

Več podobnih tem