» »

Samsung Galaxy S24 serija (S24, S24+, S24 ULTRA)

Samsung Galaxy S24 serija (S24, S24+, S24 ULTRA)

«
1
2 3

Machete ::

Zdaj so zunaj. Poročajte o tej generaciji.

-Jaz po prehodu z s10+, kot prvo opažam, da skoraj ni novosti (ki bi targetirale mojo dokaj osnovno uporabo).
-Rob je kot na iphone, lepši je bil zaobljen zaslon do roba, res pa, da ni bilo kake posebne koristi od tega dizajna, edino lepo je zgledal phone.
-Kamere zadaj imajo precej izbuljene robove, zato ga je rahlo bedno tapkati na mizi brez ovitka, ker se gunga.
-Zaščitnega stekla ne dajajte, če b radi uporabljali prstni odtis. Prihranite 20 eur. Meni ne prime sploh. Nastavljal sem ga 10 minut, potem sem še 2 prsta in ni razlike. Zagrabi 1x na 15 poskusov. Na s10 nimam stekelca, zato ni fer primerjava, ampak prime čisto vsakič tudi na moker prst in skoraj da ni važno kako prst postaviš.
-Fotoaparat težko rečem, da je presežek ali res boljši (zaradi česar sploh menjam telefone). Ok bom še rabil malo se igranja.
-Kar sem se na hitro poigral z AI funkcijami, so dokaj neuporabni rezultati (obkroži na zaslonu ali slikaj in ugotovi kaj gledaš). Bom videl, mogoče se najde kaka dobra uporaba. Prevajanja zvoka, teksta, manipularinje slik ima potencial. Dvomim, da je že res uporabno narejeno (optimalen rezultat).
-Zame skoraj downgrade, ni več SD kartic (ok 512 bo moral biti ok verjetno), ni več dobrih proper žičnih HD slušalk, dražja cena, malo novosti.
-Telefon je seveda vrhunski, samo malo se je ustavil razvoj okoli s9 s10 se mi zdi. Verjetno je težko z genialnimi novostmi prihajati vsako leto, ko enkrat naprava doseže tako izpiljenost. Če vam delajo dobro stari galaxiji, razen consumer buy sreče, ni kakega dobrega razloga za menjavo.
Novosti telefonov se bodo sedaj pomoje kresale na AI tehnologiji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Scorpy84 ::

Glede fotoaparata, oče s10+, jaz 22ultra. Če je tukaj očitna razlika, ne moreš rečt, da ni napredka. Ker je to res napredek in verjamem, da pri novi generaciji daleč boljši, če že primerjas z s10+. Napredek je očiten, saj gre za nekaj generacij razlike. S tem da s9 ima probleme s prikazom temnih slik/posnetkov (black crush). Tako da spet ne moremo rečt, da razvoj ne gre naprej. Vsekakor je razvoj, boljši čipi, hitrejši, bolj programska oprema itn... Mogoče se tebi zdi, da se je ustavil razvoj, kot ko gledaš tv pa ne veš kakšno drobovje je. Vsekakor je razvoj, samo niso več tako odskočne deske, kot v preteklosti. Hvala bogu, da ni več sd kartic, jih ne pogrešam v telefonu.

Ales ::

Machete je izjavil:

... ni več dobrih proper žičnih HD slušalk ...

Potrebuje še zunanji DAC, na katerega je potem možno priključiti tudi klasične žične slušalke. To je lahko majhna zadevica, nič dosti večja od vmesnega USB-C -> audio kabla, ali pa malo večja škatlica z nekaj boljšo kvaliteto. Recimo kaka TempoTec Sonata BHD Pro.

Meni je tudi žal, da gre analogni audio izhod iz mode pri telefonih, ampak očitno to pomanjkljivost kupci ne kaznujejo dovolj, ali pa zanje sploh ni pomanjkljivost.

Machete ::

Scorpy, ultra ima malo boljšo kamero v serije, če se nemotim.
Aleš hvala, bom pomoje imel starega za takrat ko rabim glasbo.

Glede zaznave prstnega odtisa pa še dodam, da imam vklopljeno višjo občutljivost zalona na dotik, anpak no cigar.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Scorpy84 ::

Machete je izjavil:

Scorpy, ultra ima malo boljšo kamero v serije, če se nemotim.
Aleš hvala, bom pomoje imel starega za takrat ko rabim glasbo.

Glede zaznave prstnega odtisa pa še dodam, da imam vklopljeno višjo občutljivost zalona na dotik, anpak no cigar.


Bivša ima s23+ in dela vrhunske slike, celo boljše kot moja leto starejša ultra...

piek ::

Bojda je hardversko bolj malo novosti, sploh kamere, vse novosti dela softver.
Tu je en kratek test:
https://tehnokrat.si/?p=7502
--- Finish it off if you started it! ---

Machete ::

Omg, testiram slike vs s10+. S10+ ima malodane boljše slike :'(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sinalko ::

Edina prednost zaobljenega zaslona, levo - desno, je pri upravljanju z gestami. Prst pri potegu se ne zatakne, ker ni roba ob strani. Joj, kak je to nadležno. Zato sem šo nazaj na virtualne tipke. :))

JanBrezov ::

Tale tip pravi, da je S24 Ultra najbolji telefon, ki ga lahko dobiš za $1300. Obstajajo boljši v posameznih kategorijah, a če vzameš vse kategorije skupaj, je S24 Ultra najboljši.

Samsung Galaxy S24 Ultra Review: Why Buy Anything Else?

Dober dan ::

Menim, da je 24+ vrh glave. Zame celo navadn 24. Ti kvadri so zajebani za prenašanje.

yayo ::

sinalko je izjavil:

Edina prednost zaobljenega zaslona, levo - desno, je pri upravljanju z gestami. Prst pri potegu se ne zatakne, ker ni roba ob strani. Joj, kak je to nadležno. Zato sem šo nazaj na virtualne tipke. :))

so pa stekleni screen protektorji na takem telefonu nočna mora, ker če imaš telefon v etuiju ti v par dnevih rob plastične školjke v kateri sedi telefon dvigne rob šipce in potem pride zrak pod steklo. Vsaj tri sem zamenjal in vedno ista zgodba. Brez pa ne bi imel telfona, ker sem, kot sem rekel, tri počene po padcu naprave zamenjal v štiri letih. S20
Machete, Samsung prodaja svojo šipco za S24 plus, morda (velik morda) ta bolje deluje s prstnim odtisom Je pa zasoljeno draga.

JGandolfini ::

Kako pa se kaj obnese Exynos v S24/+? V prejšnjih letih so bili precej za Snapdragonom, mogoče ne vedno v surovem performancu, ampak vsekakor v porabi, gretju, standby drainu in slabšem modemu. Da ne omenjam, da je Samsung v Ultro tudi v EU vgradil Snapdragona 8 Gen3.

c3fizl ::

JGandolfini je izjavil:

Kako pa se kaj obnese Exynos v S24/+? V prejšnjih letih so bili precej za Snapdragonom, mogoče ne vedno v surovem performancu, ampak vsekakor v porabi, gretju, standby drainu in slabšem modemu. Da ne omenjam, da je Samsung v Ultro tudi v EU vgradil Snapdragona 8 Gen3.


MadMax ::

Glede screen protectorjev in prstnih odtisov:
čez steklo deluje optični čitalc.
Tile S štosi pa imajo ultrazvočne, ki čez steklo ne delajo, delajo pa preko gel folije (čigumasta plastika). Sicer moraš običajno na novo registrirat odtise, ampak potem lepo dela.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Machete ::

Prstni odtis sedaj zagrabi bolje, celo v 2. ali 3. poskusu. Mogoče se ga še ekstra nauči/skenira z uporabo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

wcpapir ::

Na s23 ultra dela prstni odtis preko stekla. Uporabljam neko steklo, ki ga zmontirajo na Telemachu na cca 55eur. Mislim da je whitestone ime stekla.

Dober dan ::

wcpapir je izjavil:

Na s23 ultra dela prstni odtis preko stekla. Uporabljam neko steklo, ki ga zmontirajo na Telemachu na cca 55eur. Mislim da je whitestone ime stekla.



Seveda dela. Tu se piše nekaj na pamet. Pri telekomu sem ga dobil za 30.

bemfa ::

Drugače stane 3-4 eure... Mi je pa hecno, daš jurja za fon, pol pa šlataš neko kitajsko steklo za par eur (tud če plačaš 55 je isti drek). Mam raje wallet case potem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bemfa ()

Nikonja ::

Jaz pa pod razno ne dajem nobenega stekla, posebej ker večina ne gre čist do roba ampak se ustavi kakšn milimeter prej in to mi je UBER grdo, plus to da zakaj bi ga sploh dal. Fak to mi je isto kot tisi kateri imajo kavč ali daljinca v plastiki.... Itak ga bom gonil vsaj 4 leta, takrat pa razlika ali bo imel eno-dve praskici ali nobeno je mogoče 20 eur gor dol če ga bom prodal.
Najrajš mu tudi ovitek/bumper nebi dal gor, ker je tolk lep brez tega plastičnega dreka, ampak se jbg. zgodi da mi včasih pade dol in je fajn da se ne razfuka takoj.

Ampak razumem da eni imajo OCD na praskice in menjajo tudi stekla na pol leta... jaz se definitivno ne sekiram zaradi tega.

Kar se tiče evolucije ne vem kaj bi napisal, jaz sem lani odletel iz S10 na S23+ in iskreno nisem bil neki noro navdušen, ja je hitrejši telefon, dela boljše slike in videe ampak je izginilo kar nekaj uporabnih stvari (vsaj zame). Še bolj tragično je da S23+ ima manj funkcij/senzorjev kot S10, in kako vidim S24 je samo copy/paste lanske serije. Edini veliki plus je to da je S23 serija po celi črti dobila Snapdragona :)

chucki ::

Jaz nimam stekla na s21 ultra pa je ze 3 leta bp. Se vedno je na njem pre installed folija, ki je ze cisto zrisana :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

JanBrezov ::

Jaz nimam stekla, ovitkov ali folij na S8 že 7 let bp. Zadnji del, še posebej na robovih, ima milijon mikro prask, a se moraš potruditi, da jih vidiš. Pa ga mečem po postelji, drsim po mizi in nosim po žepih z drugo robo, včasih s ključi.

Machete ::

Jaz za steklece nisem hotel biti nevljuden, ker je bil agent tako prijazen in tako velik popust je dal, da sem rekel ok naj bo, predvsem zaradi tega, da so oni še 20 eur zaslužili na 1 eur plastiki, kot, da sem ga res želel. Verjetno bom dal dol, ker tole res ne pritiče flagship telefonu, da 2x na 10 zagrabi v drugo, tretje, ostalo moram pin tipkat. Moti me ne, zalepljen je v nulo, motijo pa me ne niti mikro praske, niti jih ne delam veliko, ker imam big fat case.

Moti me tudi, da zadnja cifra pina ne odklene zaslona, ampak moraš dati še OK. Na s10 je zadnja cifra odklenila zaslon.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

pijavka ::

Iz reddita:
I managed to bypass requirement of 6 digit PIN to have ability to unlock without pressing OK. To do that you need to put your desired 4 digit PIN and add 2 more digits to get checkbox visible, then you need to untick and tick option of confirm PIN without pressing OK, next you remove last 2 digits and confirm settings. This procedure allowed me to get my S23 on OneUI 6 unlocked using 4 digit PIN without pressing OK.
Ravnokar probano in dela.

Reaper ::

S21 Ultra, Whitestone Domeglass, prstni odtisi delajo brez težav. To tudi promovirajo za svoja stekla. Kitajc, ki se samo nalepi na steklo brez UV lepila pa ne bo deloval. Če kupiš za telefon še kvaliteten ovitek, se nobeno steklo ali folija ne bo privzdigovala, ker so etuiji narejeni tako. Žena recimo noče imeti konkretnega ovitka ampak ima raje poceni kitajske, ker so lepih barv in ji folijo na Note 10+ dvigne. Jaz zadnja leta uporabljam Spigen ovitke in mi zaradi ovitka ni odstopilo še nobeno steklo ali folija.

neverjetni99 ::

Samsung ima dokaj slab oz neodziven scanner za prstni odtis. Ni važno če je steklo ali ne. Na moji bivši S22 ultra ni bilo razlike, prvo sem imel brez stekla, je prijelo skoraj vsakič. Ko sem dal namestit Domeglass za 55EUR so mi zatrdili da ne bo vplivalo na prstni odtis, vendar je. Moji na S23 ultra z Domeglassom isto nagaja prstni odtis. Medtem ko mi je na Xiaomi 13 prstni odtis delal najbolje od vseh telefonov, kljub steklu. Vendar sem ga prodal da sprobam S24 serijo, ampak sem se na koncu odločil raje za iPhone 15 pro.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

s10+ brez stekla dela super. Ni važno kako obrnjen prst, koliko pritisnem, vlažen, umazan, dela v nulo dejasnko vedno. Očitno so nekaj 'poslabšali', verjetno nehote oz. kot stranska koleteralna škoda.

@pijavka: super, hvala, probam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Problem ni v bralniku prstnega odtisa ampak v uporabniku. Na S20+, S22U in S24U z domeglass dela scanner brez problema. Moraš samo znat pravilno registrirat prstni odtis in potem zgruntat kako ga pristisnit, da bo vedno takoj ga zaznal. Je pa res, da če imaš zelo suho kožo na prstu, da ga ne zazna. Kar pa piše tudi v nasvetih na telefonu, da si ga navlaži prej xD Dela pa samsungov scanner drugače koz razni huawiwiji in xiaomiji in je tut bol varen zato.

Dober dan ::

Idi v nastavitve. Tam urediš vse to.

Machete ::

c3fizl je izjavil:

Problem ni v bralniku prstnega odtisa ampak v uporabniku. Na S20+, S22U in S24U z domeglass dela scanner brez problema. Moraš samo znat pravilno registrirat prstni odtis in potem zgruntat kako ga pristisnit, da bo vedno takoj ga zaznal. Je pa res, da če imaš zelo suho kožo na prstu, da ga ne zazna. Kar pa piše tudi v nasvetih na telefonu, da si ga navlaži prej xD Dela pa samsungov scanner drugače koz razni huawiwiji in xiaomiji in je tut bol varen zato.


Prvi del nimaš prav. Skenira ga 1. itak 10x, in enako ga je skeniral na s10. Oba telefona imam pred sabo in bi ti lahko posnel. Počim prst kamorkoli, kakorkoli, s24 popolno nasprotje. Pa bi rekel, da sem isti uporabnik, zato tvoja teorija ne pije vode.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Machete je izjavil:


Prvi del nimaš prav. Skenira ga 1. itak 10x, in enako ga je skeniral na s10. Oba telefona imam pred sabo in bi ti lahko posnel. Počim prst kamorkoli, kakorkoli, s24 popolno nasprotje. Pa bi rekel, da sem isti uporabnik, zato tvoja teorija ne pije vode.


Zanimivo, da jaz na S24U in še nekaj kolegov, ki imajo S22U in S23U nimamo teh problemov. Pa mamo vsi domeglasse gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3fizl ()

Machete ::

Ta podatek mi ne pomaga nič, da bi spremenilo moje nezadovoljstvo. Mi pa že pogosto rata v 2. poskusu. Hura.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Pač neznaš ga registrirat pravilno in neznaš ga pravilno prtisnat xD Mogče ti tale video pomaga:

Machete ::

Še zmeraj ne štekaš, da sem isti človek kot na s10 :) Če ne znam na s24, nisem znal niti na s10, ampak tam špila v nulo.
OK pustimo stat. Bodo še ostali povedali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Tvoja napaka je, da hočeš na S24 senzor uporabljat enako kot na S10. Pa ga ne moreš, ker ni isti senzor kot na S10.

V-i-p ::

pijavka je izjavil:

Iz reddita:
I managed to bypass requirement of 6 digit PIN to have ability to unlock without pressing OK. To do that you need to put your desired 4 digit PIN and add 2 more digits to get checkbox visible, then you need to untick and tick option of confirm PIN without pressing OK, next you remove last 2 digits and confirm settings. This procedure allowed me to get my S23 on OneUI 6 unlocked using 4 digit PIN without pressing OK.
Ravnokar probano in dela.

Hvala, si še meni pomagal na A54. Namreč po spremembi PINa sem moral izbrat 6 mestno kodo za odklep brez, da pritisnem OK. Sedaj sem nazaj na 4 mestni kodi - dela :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Machete ::

Dela, še enkrat hvala.

c3fizl je izjavil:

Tvoja napaka je, da hočeš na S24 senzor uporabljat enako kot na S10. Pa ga ne moreš, ker ni isti senzor kot na S10.


Torej je to donwgrade senzorja, če je tako občutljiv in, če je v s10 delal super in bil dovolj varen.
Seveda se ne boš strinjal in boš sedaj dejal, da je senzor ful boljši, samo, uporabnik je bedak.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

c3fizl ::

Machete je izjavil:


Seveda se ne boš strinjal in boš sedaj dejal, da je senzor ful boljši, samo, uporabnik je bedak.


Mislim, da si si sam odgovoril...

Machete ::

Po kateri logiki je nakaj boljše, če povzroča več težav in je bolj leseno? Rezultat (varnost) pa je ista?
Daj še to razloži, potem te pustim v tvoji (geocentrični) veri na miru.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Človek, takšne probleme s senzorjem imaš samo ti. Ostalim nam deluje hitro in bp. Sem šel iz istega senzorja kot je na S10 na tega, ki je v S24 in mi ne dela nobenih težav. Pa sem ga prej 2 leti v S22U uporabljal. Lahko še malo utuberje pogledaš in voš videl, da nimajo takšnih problemov kot ti.

Lahko, pa da si pokasiral limono od senzorja. Nesi ga na servis, pa naj ti menjajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3fizl ()

Machete ::

Dobra reprezantativna grupa, 'jaz', na drugi strani pa 'vi' :)
All good torej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Evo, samo zate sem posnel kako ta "težaven in lesen" senzor deluje.

https://youtube.com/shorts/oPVhTKWsiEo?...

neverjetni99 ::

@Machete

je pa res, da je treba nastavit prstni odtis na novo po tem, ko se zalepi zaščitno steklo gor.

Machete ::

Sem ga po tem. YT ne mislim gledat, ker mi nič ne pomaga. Mi pa rata že pogosto v drugo. Torej se izboljšuje.
*To je za prvi prst. Ostala 2 nastavljena, mi ni še nikoli uspelo uporabit. Never.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

c3fizl ::

Prav nočeš počekirat nasvetov kako nardiš hitrejše odčitavanje prstnih odtisov :)) js mam 2 registraciji za 4 prste in vse zaznava bp. Če bi pogledal video bi videl.

Machete ::

Ok bom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

yayo ::

Moja izkušnja v zvezi s screen protectorji. S24+ sem par dni uporabljal brez zaščite. Prstni odtis je deloval odlično, dovolj je bilo, da sem rahlo palec položil na senzor za delček sekunde. Danes dobil
Spigen Glas.tR EZ Fit Screen Protector Compatible with Samsung Galaxy S24 Plus, Pack of 2, Scratch-Resistant, Crystal Clear, 9H Hardness Film https://amzn.eu/d/5XlwmbH
Amazon Dojčland,25 evrov
Šipca ima plastičen aplikator tako,da je trotelproof. Ko sem nalepil sem ponovno registriral prstne odtise. Sedaj moram bolj konkretno pritisniti palec na steklo ampak deluje iz prve. Firme katero omenjate nisem poznal, tale protektor bo ostal gor nekaj časa. Če ne bo trajal bo naslednji Dome ali kako se že imenuje. V upanju, da ne bo isti šmoren.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Leko ::

c3fizl je izjavil:

Človek, takšne probleme s senzorjem imaš samo ti. Ostalim nam deluje hitro in bp. Sem šel iz istega senzorja kot je na S10 na tega, ki je v S24 in mi ne dela nobenih težav. Pa sem ga prej 2 leti v S22U uporabljal. Lahko še malo utuberje pogledaš in voš videl, da nimajo takšnih problemov kot ti.

Lahko, pa da si pokasiral limono od senzorja. Nesi ga na servis, pa naj ti menjajo.


Ne ukvarjaj se s tipom, ker je prilagojen program.
Odpre temo, da celo stran joka o senzorju in kako je zanič telefon. Nasvetov ne posluša...
To v vsaki temi, na vsakem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

trinitron1 ::

Fotke so dejansko boljše. Stestirano. Ostalo pa nič novega, razen malo design drugačen. V glavnem čisto brezveze da sm ga kupil, ampak tko pač kupim vsako leto že 9 let , bolj tradicija kot potreba.
V glavnem telefon je identičen kot s23 ultra, brezveze res. Ha Ha

Machete ::

Fotke so vredu, so boljše. Senzor pod folijo je slab. Mi je ratalo pa tudi že v prvo. Res deluje veliko bolje, če je prst rahlo vlažen.

@Leko si že v oblazinjeni sobi? Pišeš take poste, da človeka predriska, samo ob parih tvojih stavkih. Pa še gobcaš laži, ker povsod posluašm nasvete, če vidim v njih dejansko vrednost in še nisem sproval svetovanega, in ne, nisem na nobenem drugem forumu. Prilagojen program si edino ti, pa še tega so ti morali šenkat, da so se te rešili, daj preberi kaj za sabo pa najdi terapevta.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

trinitron1 ::

js furam telefon brez nobene zaščite, nikoli mi ne pade. že 9 let pa nkol razbil.
Moti me pa da ni več curved, ker težje dostopam do shortcut na strani ekrana (edge)

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi telefon predlogi

Oddelek: Mobilne tehnologije
331409 (313) m0LN4r
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617653 (2974) Hovdra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11514886 (9907) Morison

Več podobnih tem