» »

Fortissimo2 driverji se obnašajo idiotsko.

Fortissimo2 driverji se obnašajo idiotsko.

Caboose ::

Mnja problem je takšenle, Imam Fortissimo2 kartico katera je potrebna novih driverjev. Vunpotegnem iz ww.hercules.com z nadhitrostjo 3kbps. 6mb težke driverje poženem nakar odklopim net ker pač tako zahtevajo. Nadaljujem instalacijo na okence napiše Uninvstalling Devices (pod tem razumem stare diverje) in ko to premleje resetira računalo. Tukaj pa se pojavi problem. Ko se računalo spet prebudi mi kartico sicer najde, driverjev pa ne. Napiše Multimedia adapter... in "inštalira" driver- Unsupported Crystaf Fusion device. 8-O Uninstaliram zadevščino ročno(device manager) in še enkrat poženem driverje. Isto. Potegnem dol druge enake driverje. Isto. Potem pa potegnem CD z originalnimi driverji (ki so razpakirani - niso v exe formatu) in zadeva deluje, sicer z velikimi pomanjkljivostmi. Med delom mi kr piska po zvočnikih, ko poženem NOLF2 mi brni po zvočnikih ipd.. ;((

Če ima kdo rešitev naj me prosim razsvetli, če ima kdo driverje v obliki zip naj me kontaktira prosim. Nalagam pa verzijo CSCv609.exe

Hvala za pomoč! :)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

CaqKa ::

nesi na servis če misliš da je z driverji vse vredi...
prej še pa windowse na novo inštaliraj.. pa poglej če so na windows update kakšni boljši driverji.

Caboose ::

winsi so sveži z svežimi patchi.. na servis pa mi kraj pameti ne pade da bi peljal. :|
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Marjan ::

A si ziher, da imaš od Herculesa zvočno?

Lahko je od Guilemot-a!

Caboose ::

100% od Herculesa ker mam se skatlo.
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Gabro ::

Kakšen servis? Problem je v driverjih, priložena verzija ne podpira MS Win XP( drugič napiši svojo konfiguracijo, če bi rad pomoč ).
Hercules ima očitno probleme z serverjem!

Vstavi priložen CD, odinštaliraj driver, resetiraj rač., priložen CD vstavi v pogon, klikni install, ko bo čarovnik končal z pripravo na inštalacijo, ti bo javil da rač. resetiraš in to tudi stori. Ko se bo dvignil bo Win našel tvojo zvočno in ne samo unsupported Crystal...
Zdaj lahko inštaliraš nove driverje, ki jih odpakiraj v željen folder.

lp, Gabro

Caboose ::

grem probat, konfiguracija btw:

P3 650 Coppermine
Gf2Mx400
256Mb Ram (SDR)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Caboose ::

Gabro, tvoja metoda ne deluje. Sem bil malček inovativen in sem poslal frendu .exe da je njemu razpakiralo, potem je pa on razpakirne driverje zipnil in mi jih poslal nazaj. Tako pa je delalo, in še dela :)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Highlag ::

Jaz sem imel tud težave z Fortissimo 2 gonilniki.
Kartica je delovala "normalno" z privzetimi gonilniki od Oken XP. In potem se jez vendarle odločim, da bi naložil gonilnike in končno okusil 4+1 zvok, a sem ob zaključku namestitve ->99% vsakič dobil neko obvestilo o napaki. Da pa bi bilo še huje gonilnika v takšnem stanju nisem mogel niti odstraniti. Po več dnevnem dopisovanju z tehnično pomočjo, ki ni obrodila kakšnih vidnih napredkov sem se le odločil in ponovno namestil Okna. Takrat se je isti paket gonilnikov uspešno naložil. Točno kaj je namestitev motilo prej mi ni jasno. Je bilo pa hecno, ker sem po nasvetu odstranil kartico in je šla namestitev do konca, ob naslednjem zagonu računalnika z vstavljeno karico pa se je ponovno pojavilo isto sporočilo. :\

Sedaj mi pa Windows update na vsak način skuša naložit ene gonilnike za Crystal .... zvočno kartico, ki pa seveda z mojo ne delujejo. Hvala M$ za restore pointe :D

Gabro ::

Metoda, ki sem jo jaz opisal je pri meni vedno delovala, tudi takrat ko sem jo prodal kolegu.

Samo prepozno sem napisal, kdaj odpakiraj gonilnike, to stori na začetku postopka!

Če tega opisanega postopka ne izvedeš, ti bo vedno Win XP nasel samo unsupported Crystal...

lp, Gabro


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Brez avdio naprave"

Oddelek: Pomoč in nasveti
325766 (4085) gasos
»

Problem z win XP in 160GB disk

Oddelek: Operacijski sistemi
121133 (931) Ali-baba
»

5.1 problem z AC97

Oddelek: Zvok in slika
162160 (1650) glinik
»

XP problemi

Oddelek: Zvok in slika
8889 (776) Sahel
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442266 (1467) rap3r

Več podobnih tem