» »

Radiatorji posebnih dimenzij kje se jih lahko kupi?

Radiatorji posebnih dimenzij kje se jih lahko kupi?

nokia6310 ::

Pozdravljeni, potreboval bi dva radiatorja mer 90x20. Kje bi takšne radiatorje lahko dobil? Baje jih je treba posebej naročit in čakat na dobavo. Če bi kdo našel kaj pametnega na netu bi bil vesel. Vsem se zahvaljujem za pomoč.

ToniT ::

Poglej na Aklimat.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

nokia6310 ::

Toni, točno to sem našel tudi sam in točno to so mi tudi ostali po trgovinah priporočali. Hvala tudi tebi za nasvet.

nokia6310 ::

Sam so pa tele centralnarji taki nateguni da ni večjih. Sem klical enega pa ga vprašal kolk bi hotu met za dva dvočlenska radiatorja z montažo takšnih dimenzij. Svetoval mi je enako kot Tony da bi vzel od Aklimata s tem, da mi ni hotel dat predračuna ker je rekel če vam dam predračun mam samo delo s tem v primeru da bi si premislili in radiatorjev nebi vzeli. Razen tega je zahteval 300 eur avansa vnaprej z obrazložitvijo da se teh radiatorjev ko se jih enkrat naroči ne da več vrnit in tudi zato da bo prepričan, da jih bo kolega res vzel. Zdaj pa cena: 600 EUR plus 9% ddv. Ko sem se pozanimal v trgovini kjer jih prodajajo so mi povedali, da stane en radiator, z konzolami in zaključki z davkom 85 eur. Oba skupaj prideta torej 170 eur brez montaže. V trgovini so jih naročili brez avansa in brez kompliciranja. Zdaj vsak lahko reče če ne znaš narediti sam pa plačaj. ampak a se vam ne zdi to veliko preveč?

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

Seveda je veliko prevec, lahko pa sugeriram kako je najbrz prisel do taksne cene.

Dela je (zaenkrat) prevec in se mu ne da ubadat s stvarmi za par 100€, ko pa ima ze tako ali tako vrh glave dela. Kot posledica tega, je podal nerazumno visoko ceno.

Pac ... za mala opravila je trenutno potrebno najeti "salabajzerja" ali pa delo opraviti sam.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

nokia6310 ::

Včeraj smo zmontirali preostala dva radiatorja. Zdaj pa cene: Oba radiatorja od Aklimata, in ves pripadajoč material konzole in zaključki z 15 %-tnim popustom 130,50 eur. Delo, štirje ekcentri in ostal droben material 140 eur. Vse skupaj pride 170,50 eur. Torej je občutna pravzaprav ogromna razlika.

fikus_ ::

Nauk zgodbe, prvemu mojstru ne kar tako zaupati.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toplotna črpalka katero izbrati (strani: 1 2 3 479 80 81 82 )

Oddelek: Loža
4056620753 (1231) Bellzmet
»

Cene zamenjave radiatorjev kakšne so primerne in kakšne oderuške?

Oddelek: Loža
172956 (2251) nokia6310
»

Termostatska glava radiator

Oddelek: Loža
82351 (2233) fikus_
»

nakup radiatorjev

Oddelek: Loža
3111816 (10984) Anney

Več podobnih tem