» »

Svoboda izražanja

Svoboda izražanja

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


No, ti nekako misliš, da lahko govoriš v imenu večine, jaz pač izražam zgolj svoje mnenje, in me niti najmanj ne zanima, če se kdo strinja z mano ali ne.


Ce reces, da je treba slepo slediti levi ideologije mnenje pac ni tvoje. Slucajno prekrivanje z ideologijo brez indoktrinacije, posebej glede na to kako se spreminja in kako postaja butasto, je skrajno maloverjetno.

Jaz govorim, da ste manjsina, tisti, ki se z vami ne strinjamo pa smo vecina, ki pa nima ideologije. Skupno imamo samo to, da ste robni ekstremi nesprejemljivi.

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


No, ti nekako misliš, da lahko govoriš v imenu večine, jaz pač izražam zgolj svoje mnenje, in me niti najmanj ne zanima, če se kdo strinja z mano ali ne.


Ce reces, da je treba slepo slediti levi ideologije mnenje pac ni tvoje. Slucajno prekrivanje z ideologijo brez indoktrinacije, posebej glede na to kako se spreminja in kako postaja butasto, je skrajno maloverjetno.

Jaz govorim, da ste manjsina, tisti, ki se z vami ne strinjamo pa smo vecina, ki pa nima ideologije. Skupno imamo samo to, da ste robni ekstremi nesprejemljivi.


Ti bom zdaj povedal ugly teruth... Večina se z ničemer ne strinja, ker sploh ne vejo s čem se strinjajo ker o tem ne mislijo... tako da to kar ti pišeš sicer drži ampak večina se ne strinja tudi z trenutnim sistemom in solidarnostnimi sobotami itd... pa sploh ne ve s čem bi se pa strinjalo so samo večni proti... tako kot ti recimo, ti se tudi skor z ničemer ne strinjaš nikoli pa ne poveš kako bi ti naredil samo ne strinjaš se, rešitev pa ne daš.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:


Seveda silijov lokalno skupnost... kaj pa je burkini na plaži kot posladica verske zahteve musličev nad ženskami sredi Trsta...


Torej je problem, da muslimani upostevajo svoja verska pravila. Ti si pisal takole:


Mato989 je izjavil:


Ne, muslimane kritizram ker dovoljuje šeriatsko pravo kot del Islama ki je politično in posega na represivno pravo suverene države.... to je moja kritika muslimanom...


Torej cisto tocno. Ker muslimani upostevajo svoja pravila in gredo s tem komu na zivce, posredno vplivajo na pravo suverene drzave na nacin, da se prebivalci uzalijo do take tocke, da prepovedo tale doticna pravila.

Vidis kako podobni ste si tadesni ekstrem in LGBTQWFEDH+++++. Vsi uzaljeni, potem pa z zakoni nad tiste, ki vas uzalijo ali motijo. Na koncu pa so posegali v zakone krivi kar oni, ceprav ste zakone spisali vi, ampak oni bi morali upostevati vaso uzaljenost prej.

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


No, ti nekako misliš, da lahko govoriš v imenu večine, jaz pač izražam zgolj svoje mnenje, in me niti najmanj ne zanima, če se kdo strinja z mano ali ne.


Ce reces, da je treba slepo slediti levi ideologije mnenje pac ni tvoje. Slucajno prekrivanje z ideologijo brez indoktrinacije, posebej glede na to kako se spreminja in kako postaja butasto, je skrajno maloverjetno.

Jaz govorim, da ste manjsina, tisti, ki se z vami ne strinjamo pa smo vecina, ki pa nima ideologije. Skupno imamo samo to, da ste robni ekstremi nesprejemljivi.


Ti bom zdaj povedal ugly teruth... Večina se z ničemer ne strinja, ker sploh ne vejo s čem se strinjajo ker o tem ne mislijo...


Aleluja, koncno malo introspektive.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Torej je problem, da muslimani upostevajo svoja verska pravila. Ti si pisal takole:


Upoštevajo verska pravila ki niso skladna z pravom držav ali pa kazijo obliko skupnosti ja...

Recimo kot cigani ki poročajo mladoletne osebe... to je isti problem, ker ne upoštevajo prava lokalne oblasti da se to ne sme počet oni opa iz navad to počnejo.

Enako je z Muslilči, večimi ženamim, kamenjanjem, odrezati ude ipd...

Aleluja, koncno malo introspektive.


Če si mislil biti pameten preberi še 1x... ti si tak primer o čemer govorim... ti se z ničemer ne strinjaš nič ne gre sam pa ne daš rešitev (vse je baje komplicirano)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


No, ti nekako misliš, da lahko govoriš v imenu večine, jaz pač izražam zgolj svoje mnenje, in me niti najmanj ne zanima, če se kdo strinja z mano ali ne.


Ce reces, da je treba slepo slediti levi ideologije mnenje pac ni tvoje. Slucajno prekrivanje z ideologijo brez indoktrinacije, posebej glede na to kako se spreminja in kako postaja butasto, je skrajno maloverjetno.

Jaz govorim, da ste manjsina, tisti, ki se z vami ne strinjamo pa smo vecina, ki pa nima ideologije. Skupno imamo samo to, da ste robni ekstremi nesprejemljivi.

Na levi je ideologij cel kup. Nisem napisal socializem, komunizem, ali kaj podobnega, napisal sem "woke". A je to robno ekstremistična ideologija? A se mogoče motim, da je wokizem mainstream, torej ideologija večine?
Pa ne mi lapat, da nimaš ideologije. Sklepam, da si kakšen desni libertarec, a to ni ideologija? Najbolj hecni ste tisti, ki pravite, da nimate oprane glave, ste pa tako indoktrinirani, da nevede ponavljate vse, kar vam servirajo mediji, bodisi msm ali pa čudaki na you tubu.

Vse je ideologija. Če citiram Žižka:
“I already am eating from the trash can all the time. The name of this trash can is ideology. The material force of ideology makes me not see what I am effectively eating.”


Ko sem bil pred 30 leti v Sarajevu, nisi videl burke, kakšno staro babo v hidjabu, morda. Če greš danes v Sarajevo, boš videl mlade ženske v burkah, dejansko. Hudiča, rokavičke nosijo, nobene kože. Po padcu prejšnjega režima, so glave dvignili desnjakarji in poskrbeli k vrnitvi k tradicionalnim vrednotam. A mogoče levica navija za to? Desnjakarji so globalni problem.

fulk ::

Mato989 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne, pomoje ste navdušeni predvsem na desni, glede nato, da lahko to potem uporabljate za širjenje sovraštva do vseh muslimanov. Komično mi pa je, ja, da na mojo trditev reagiraš tako, da greš guglat specifično muslimane. Kakšna pa je razlika med muslimanskim in krščanskim pedofilom?


V tem da Mohamed to odobrava, Jezus pa vsaj v teoriji ne =)


Pedofilija v bibliji ni zares podprta, še posebej v novi zavezi. Vsaj po mojih podatkih.
Punca je poročljiva s koncem pubrtete.

Druga stvar pa je Tora oz judovski sveti zapisi. Tam, do 3 let lahko prstaš otroka in to ni greh.

Naj me kdo bolj vešč popravi, če ni res.

V mohamedanski religiji so otroci apriori halal.

lynxslo5 ::

Mene fascinira kako so si levičarji v Evropi in tudi pri nas ravno muslimane izbrali za zaveznike, da jih vedno podpirajo in vedno opravičujejo. Tukaj je ljubezen izrazito enosmerna. Levičarji sicer fantazirajo, da jim bodo muslimani pomagali zrušiti zahodno krščansko civilizacijo in da bodo potem skupaj z muslimani ustvarili nekakšen levičarski ateistični homoseksualni paradiž v Evropi. Samo to se seveda ne bo zgodilo. Muslimani imajo evropske levičarje samo za koristne idiote in jih izrabljajo, dokler jih rabijo. Ko bo enkrat Evropa muslimanska in pod šerijo, bodo prvi na udaru ravno levičarji zaradi svojega brezbožnega in grešnega homoseksualnega načina življenja.

Nekako bi še razumel, da bi si levičarji našli kakšne budiste za zaveznike. Ampak, ne. Levičarji se bratijo z islamskimi fundamentalisti.

Sicer pa se mi zdi, da je popolnoma sizifovo delo tole pepčkanje z osebki kot je "nejclp". Njega bi lahko muslimani sredi Ljubljane prebičali zaradi njegovega brezbožnega levičarstva in podpore homoseksualni ideologiji, pa bi on še vedno našel izgovore, da podpira islam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Poldi112 ::

Mato989 je izjavil:

Ne to je samo recipročnost... v Savdski Barabiji se mora ženska pokrit ipd... tukaj pa pač zahtevamo da se odkrije ker je to bilo od nekdaj tako...


Traparija. Nihče te nikoli ni preganjal, če si šel oblečen v vodo. Plus da (predvidevam) ne preganjamo obleke, ampak zgolj določeno oblačilo določene vere.

lynxslo5 je izjavil:

Mene fascinira kako so si levičarji v Evropi in tudi pri nas ravno muslimane izbrali za zaveznike, da jih vedno podpirajo in vedno opravičujejo. Tukaj je ljubezen izrazito enosmerna.


Zaveznike? Zgolj zagovarjamo pravice manjšin. Če se neprestano spravljate na muslimane, bomo pač to izpostavljali. Pač logična posledica vašega enosmernega sovraštva.

lynxslo5 je izjavil:


Levičarji sicer fantazirajo, da jim bodo muslimani pomagali zrušiti zahodno krščansko civilizacijo in da bodo potem skupaj z muslimani ustvarili nekakšen levičarski ateistični homoseksualni paradiž v Evropi.


So ti to na nova24 povedali?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

nejclp ::

lynxslo5 je izjavil:

Ko bo enkrat Evropa muslimanska in pod šerijo, bodo prvi na udaru ravno levičarji zaradi svojega brezbožnega in grešnega homoseksualnega načina življenja.
Tebe ovira, da bi se postal islamist zgolj to, da rad ješ prašiče. Z vsem ostalim si ideološko povsem kompatibilen.

lynxslo5 ::

Poldi112 je izjavil:

Zaveznike? Zgolj zagovarjamo pravice manjšin. Če se neprestano spravljate na muslimane, bomo pač to izpostavljali. Pač logična posledica vašega enosmernega sovraštva.


Jaz v bistvu ne sovražim muslimanov. Naj živijo kakor hočejo po svojih običajih v svojih državah. Muslimani, ki so prisiljeni, da zapuščajo svoje države so pa v bistvu žrtve istega plemena, ki uničuje tudi Evropejce. Neokonservativni Židi destabilizirajo muslimanske države in načrtno ustvarjajo muslimanske begunce in migrante. Levičarski Židi kot je Soroš pa potem vplivajo na evropske vlade, da morajo čimbolj odpreti vrata svojih držav za te muslimanske begunce. Rezultat vsega tega pa je dvojna zmaga za Žide. Zaradi destabiliziranih muslimanskih držav na BV je Izrael tam še bolj dominanten. Evropa pa postaja celina kjer se med sabo sovražijo in pobijajo domači Evropejci in priseljeni muslimani. Levičarji ste pa v vsej tej zgodbi še nenkrat koristni idioti, ki hote ali nehote pomagate uničevati Evropo.

fulk ::

lynxslo5 je izjavil:

Mene fascinira kako so si levičarji v Evropi in tudi pri nas ravno muslimane izbrali za zaveznike, da jih vedno podpirajo in vedno opravičujejo. Tukaj je ljubezen izrazito enosmerna. Levičarji sicer fantazirajo, da jim bodo muslimani pomagali zrušiti zahodno krščansko civilizacijo in da bodo potem skupaj z muslimani ustvarili nekakšen levičarski ateistični homoseksualni paradiž v Evropi. Samo to se seveda ne bo zgodilo. Muslimani imajo evropske levičarje samo za koristne idiote in jih izrabljajo, dokler jih rabijo. Ko bo enkrat Evropa muslimanska in pod šerijo, bodo prvi na udaru ravno levičarji zaradi svojega brezbožnega in grešnega homoseksualnega načina življenja.

Nekako bi še razumel, da bi si levičarji našli kakšne budiste za zaveznike. Ampak, ne. Levičarji se bratijo z islamskimi fundamentalisti.

Sicer pa se mi zdi, da je popolnoma sizifovo delo tole pepčkanje z osebki kot je "nejclp". Njega bi lahko muslimani sredi Ljubljane prebičali zaradi njegovega brezbožnega levičarstva in podpore homoseksualni ideologiji, pa bi on še vedno našel izgovore, da podpira islam.


Isto sem se jaz spraševal nekoč.
Od vseh bolj kompatibilnih ljudstev, ki so na voljo po svetu uvažamo ravno najslabše, tako genetsko kot kulturno.

Nisem 100% prepričan, ampak če bi se poglobil bi najbrž našel ___ v ozadju.

PS Z nejcem si sploh ne bom rabil mazati roke z metanjem na vagone. Ga bodo že njegovi "prijatelji" vrgli dol iz kake visoke zgradbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

arnecan1 ::

12c0 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Noro, pa sami tapravi desnjakarski islamistični verski fundamentalisti, anede?

No, meni ni tako smešno kakor tebi, da bi pokal cinične enovrstičnice.

Vem pa nekaj, nad temi pedofili so precej bolj navdušeni na levi kakor na desni strani.
Tole je bila od vedno domena desnih, tudi dokumentarce so posneli o tem:

Seveda je bila to vedno domena desnih. Še posebej, če to reče komediant. 8-O

Bi pa samo rad omenil, da pedofilija kljub tvojemu prepričanju nikdar ni bila domena desničarskih strank. Seveda, v katoliški cerkvi so prikrivali marsikaj. Zaradi mene lahko vse obglavijo. Pedofile duhovnike in njihove pomagače.

Ampak za intermezzo, če bi v resnici rad izvedel, kakšno podporo so imeli pedofili na levi, ti bom postregel z imeni par znanih levih ideologov in filozofov, kateri so utirali pot k današnjemu svetu in iz katerih izviriov se napaj še marsikatera leva ideologija.

Sicer pa, na tem videu dekle pri ca. 52 sekundah pri 12 letih drži v roki dve ljubki otroški igrači. A sedaj bomo takšnim otrokom pri takšnih letih pustili, da si zj.....o otroštvo? https://twitter.com/stclairashley/statu...

V imenu česa že? Ker so v današnjem svetu ob vseh teh telefonih in Big Brotherjih vsi froci malo smotani tam do nekje 28 let, ko večino sreča pamet? Če si prej slučajno ne odrežejo t..a ali j...k?

Jaz sem proti pedofiliji. In za pravice homosekualcev, da so izvoljeni v parlament, so predsedniki države, direktorji državnih firm, živijo z partnerjem, dedujejo..... no, frocov pač ne rabijo posvojit. Ker otrok ima svoje pravice, tudi to, da je posvojen v na papirju idealno družino.

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tako Jezus kot Mohamed sta bojda hodila po Zemlji zato sta primerljiva kar sta propagirala... in kazala s svojimi dejanji... je Alah hodil po Svetu?


Ne vem kaj bi rad? Obe veri sta pac tako usekani kakor beres. Naceloma je Alah lahko hodil po svetu. Pri teh domislijskih zadevah je ja vse mozno.

Samo tezko bos rekel, da RKC ni podobno usekan ce ne bos ignoriral dolocenih delov napisanega.

Pa ne opravicujem muslimanske vere, samo, da reces da elementov takih in podobnih grozot ni v RKC svetih pismih samo kaze na tvojo klasicno nerazgledanost.

Hm, nisem teolog ali celo imam, ampak nekako dvomim, da razlikuješ med tako elementarnima zadevama kakor sta Stara zaveza in Nova zaveza.

Še manj ločiš, kako daleč in predvsem v katerih deželah sta omenjeni sveti berili prisotni v političnem in vsakdanjem življenju posameznika.

Pričakujem, da boš kaj odpisal. Seveda konstruktivnega, ne enovrstičnic.

nejclp je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Ne, muslimane kritizram ker dovoljuje šeriatsko pravo kot del Islama ki je politično in posega na represivno pravo suverene države.... to je moja kritika muslimanom... drugo kar kritiziram muslimane je to da doktirnirajo ljudi (ženske) v neko prisilno oblačenje ki ni skladno v zahodnih državah in potem tu protestirajo češ kao svoboda vere, hkrati pa se požvižgajo na svobodo vere ko zahtevajo pokrivanje žensk turist v svojih deželah...

Še bolj od teh pa kritiziram MORONE v Evropi ki temu ploskajo in suportirajo in se postavijo na njihovo stran.


Ja, desnjakarji so globalni problem. Absolutno je treba podpirati levičarska gibanja, ko bo med muslimani dovolj levičarjev, se bo tudi kaj spremenilo. To kar počnejo Kurdi je vsekakor pozitivno, ne le da se borijo za sekularno državo, tudi feministična gibanja so tam močna in se tako drastično spreminja položaj žensk. Nažalost pa dobijo premalo podpore iz zahoda, ki raje skrbi za dobre odnose z desnjakarskimi fundamentalističnimi diktatorji.

Seveda, Obama in Biden bosta pomagala.

P.S.: Ker ne razumeš ironije, Trump je Kurdom sicer obrnil hrbet, ampak zgoraj omenjema sta pa jih po hrbtu tokla. Obojno je slabo, eno je še slabše. Trteja sila sveta, to je novinarji, pa bodo poskrbeli, kaj bo prišlo do nas. Glede na to, komu je tretja sila naklonjena, tudi vem, kaj pride do tvojih možganov.

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


No, ti nekako misliš, da lahko govoriš v imenu večine, jaz pač izražam zgolj svoje mnenje, in me niti najmanj ne zanima, če se kdo strinja z mano ali ne.


Ce reces, da je treba slepo slediti levi ideologije mnenje pac ni tvoje. Slucajno prekrivanje z ideologijo brez indoktrinacije, posebej glede na to kako se spreminja in kako postaja butasto, je skrajno maloverjetno.

Jaz govorim, da ste manjsina, tisti, ki se z vami ne strinjamo pa smo vecina, ki pa nima ideologije. Skupno imamo samo to, da ste robni ekstremi nesprejemljivi.

Na levi je ideologij cel kup. Nisem napisal socializem, komunizem, ali kaj podobnega, napisal sem "woke". A je to robno ekstremistična ideologija? A se mogoče motim, da je wokizem mainstream, torej ideologija večine?
Pa ne mi lapat, da nimaš ideologije. Sklepam, da si kakšen desni libertarec, a to ni ideologija? Najbolj hecni ste tisti, ki pravite, da nimate oprane glave, ste pa tako indoktrinirani, da nevede ponavljate vse, kar vam servirajo mediji, bodisi msm ali pa čudaki na you tubu.

Vse je ideologija. Če citiram Žižka:
“I already am eating from the trash can all the time. The name of this trash can is ideology. The material force of ideology makes me not see what I am effectively eating.”


Ko sem bil pred 30 leti v Sarajevu, nisi videl burke, kakšno staro babo v hidjabu, morda. Če greš danes v Sarajevo, boš videl mlade ženske v burkah, dejansko. Hudiča, rokavičke nosijo, nobene kože. Po padcu prejšnjega režima, so glave dvignili desnjakarji in poskrbeli k vrnitvi k tradicionalnim vrednotam. A mogoče levica navija za to? Desnjakarji so globalni problem.

Čudno, kako je spomin selektiven, verjetno si zapomniš to, kar želiš. Jaz se npr. spomnim, ko je vsevedni Žižek govoril, da je Arabska pomlad znanilec novih, mladih generacij katere bodo spremenile islamske režime. Namesto tega, smo dobili na volitvah skrajno islamistične homofobne, mizoginistične proti demokratične, proti ateistične, proti jazidske in proti krščanske teokratske diktature in gibanja, legitimno izvoljene na volitvah, katere so potem rušili z black hand operacijami. Da imamo sedaj spet napol vojaške dikature, tolerirane in financirane s strani Zahoda.

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:


Seveda, Obama in Biden bosta pomagala.

P.S.: Ker ne razumeš ironije, Trump je Kurdom sicer obrnil hrbet, ampak zgoraj omenjema sta pa jih po hrbtu tokla. Obojno je slabo, eno je še slabše. Trteja sila sveta, to je novinarji, pa bodo poskrbeli, kaj bo prišlo do nas. Glede na to, komu je tretja sila naklonjena, tudi vem, kaj pride do tvojih možganov.


Kako sta Obama in Biden po hrbtu tolkla Kurde? Ker so američani sodelovali s Kurdi proti islamistom? Res, da sta si zrihtala nekaj nafte, ampak tudi vojaško pomoč sta nudila. Dokaj podobno tistemu, kar se dogaja v Ukrajina, valjda ima Amerika tam svoje interese, ampak Ukrajinci rabijo vojaško pomoč, kaj pa drugega?

arnecan1 je izjavil:


Čudno, kako je spomin selektiven, verjetno si zapomniš to, kar želiš. Jaz se npr. spomnim, ko je vsevedni Žižek govoril, da je Arabska pomlad znanilec novih, mladih generacij katere bodo spremenile islamske režime. Namesto tega, smo dobili na volitvah skrajno islamistične homofobne, mizoginistične proti demokratične, proti ateistične, proti jazidske in proti krščanske teokratske diktature in gibanja, legitimno izvoljene na volitvah, katere so potem rušili z black hand operacijami. Da imamo sedaj spet napol vojaške dikature, tolerirane in financirane s strani Zahoda.

Problem s tvojim spominom je ta, da novih informacijah ne iščeš pri virih, ampak panično brskaš po mnenjih desnjakarjev in potem ko najdeš drek, ki ti ustreza, ta drek naložiš na kup, ki si ga čez leta že deponiral v svoji glavi.
Valjda je Žižek podprl arabsko pomlad, je pa eksplicitno ponavljal, da je zavezništvo centristov z levičarskimi silami nujno, in da če se to ne zgodi, je neizbežno, da bo prišlo do zavezništva vojske in muslimanskih bratov oz. islamistov in do valov verskega fundamentalizma. Kritiziral je liberale, ki so ponavljali, da je treba v teh državah nevtralizirati radikalne islamiste in radikalne levičarje, ker so praktično enaki in trdil, da je edini pravi antagonizem med Islamisti in levico. Ko islamisti dvigajo glave, je to vedno znak zatona sekularne radikalne levice. Tak primer je Afganistan, 50 let nazaj, ko so imeli močno levico, je bila to sekularna država, tam so skakljale ženske v mini krilcih. Danes skačejo v burkah (če sploh), so tvoji desni kameradi poskrbeli za to.

lynxslo5 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Zaveznike? Zgolj zagovarjamo pravice manjšin. Če se neprestano spravljate na muslimane, bomo pač to izpostavljali. Pač logična posledica vašega enosmernega sovraštva.


Jaz v bistvu ne sovražim muslimanov. Naj živijo kakor hočejo po svojih običajih v svojih državah. Muslimani, ki so prisiljeni, da zapuščajo svoje države so pa v bistvu žrtve istega plemena, ki uničuje tudi Evropejce. Neokonservativni Židi destabilizirajo muslimanske države in načrtno ustvarjajo muslimanske begunce in migrante. Levičarski Židi kot je Soroš pa potem vplivajo na evropske vlade, da morajo čimbolj odpreti vrata svojih držav za te muslimanske begunce. Rezultat vsega tega pa je dvojna zmaga za Žide. Zaradi destabiliziranih muslimanskih držav na BV je Izrael tam še bolj dominanten. Evropa pa postaja celina kjer se med sabo sovražijo in pobijajo domači Evropejci in priseljeni muslimani. Levičarji ste pa v vsej tej zgodbi še nenkrat koristni idioti, ki hote ali nehote pomagate uničevati Evropo.

Hudiča, ob tej prezentaciji čiste racionalnosti, boš pa zagotovo prepričal vse, razen tistih ki niso popolni idioti. Tole tvojo izvirno prastaro teorijico o belem genocidu, je Žižek uporabljal pred desetletjem, kot komični vložek, ko je ilustriral bebavost nacijev. Plus, ni levica tista, ki podpira izraelsko fašistoidno politiko, krščanski fundamentalisti in ostali desnjakarji so tisti, tudi pri nas. Saj je Jajo izobešal izraelsko zastavo na poslopje vlade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

fulk je izjavil:



Isto sem se jaz spraševal nekoč.
Od vseh bolj kompatibilnih ljudstev, ki so na voljo po svetu uvažamo ravno najslabše, tako genetsko kot kulturno.

Nisem 100% prepričan, ampak če bi se poglobil bi najbrž našel ___ v ozadju.

PS Z nejcem si sploh ne bom rabil mazati roke z metanjem na vagone. Ga bodo že njegovi "prijatelji" vrgli dol iz kake visoke zgradbe.

Nisem vedel, da budistom, kristjanom, hindujcem in ostalim beguncem prepovedujemo vstop v državo in uvažamo samo muslimane.

Mene bi islamisti prebičali, ja, s tabo bi sklenili zavezništvo, saj imaš enake vrednote kot oni.

Bemti, kdo je pri nas ponatisnili karikature preroka Mohameda? Mladina, levičarski cajteng. Krščanski fundamentalisti in desnjakarji na sploh, so bili tisti, ki so z največ razumevanja sprejeli besnenje islamistov, češ, kaj pa izzivate? Še tukajle se spomnim, je bilo tako, največji desnjakarji tukaj so srali o tem, da je to žaljivo in se ne dela. Naravni zavezniki ste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

fulk ::

Saj jim ne prepovedujemo, ampak nekako prihajajo samo muslimani in ostala drhal južnega sveta. Ta kvalitetna ljudstva pa nekako ustvarjajo svoje države in se ne selijo toliko.
Zato pa pravim, da moramo nemudoma ustavit te migracije, tudi s puško če je treba. Uvažamo najslabši material na voljo in to nas bo eventuelno uničilo.

Glede ideologij. Tebi se zdita krščanstvo in islam isti zadevi, pa nista.
Krščanstvo naproša od človeka krepostnost, islam pa veleva pokornost.
Razumem, da degeneriranec tvojega kova ne šteka, ampak ni pomembno.

Definitivno pa se strinjava, da trenutno v določenih delih Londona, če se pojavita ti in kugla z roko v roki, bosta preizkusila base jumpati iz kake 10 meterske stavbe.
A niste to želeli, "refugees welcome" pa to? Ali si po novem tudi ti podpornik vojske na mejah nejček?

nejclp ::

fulk je izjavil:

Saj jim ne prepovedujemo, ampak nekako prihajajo samo muslimani in ostala drhal južnega sveta. Ta kvalitetna ljudstva pa nekako ustvarjajo svoje države in se ne selijo toliko.
Zato pa pravim, da moramo nemudoma ustavit te migracije, tudi s puško če je treba. Uvažamo najslabši material na voljo in to nas bo eventuelno uničilo.


No, tudi kakšen kristjan pride, zgleda zaradi nerazumevanja židovske zarote. Blazno čudno, da so v večini tisti, ki bežijo iz vojnih žarišč, anede? Najbolj racionalna razlaga je, da gre za judovsko zaroto, jasno, kakšno srečo imate naciji, da vam gre vse na roko.

fulk je izjavil:

Glede ideologij. Tebi se zdita krščanstvo in islam isti zadevi, pa nista.
Krščanstvo naproša od človeka krepostnost, islam pa veleva pokornost.
Razumem, da degeneriranec tvojega kova ne šteka, ampak ni pomembno.


Krščanstvo "naproša", islam "veleva"? Predvsem katoličani so si to fino zrihtal, grešiš po mili volji, potem se pa spoveš in prispevaš nekaj dnarja, pa ti je oproščeno in greš v nebesa. Obe religiji zahtevata pokornost do boga in tistega, ki govori v imenu boga. Nobena religija ni racionalna in nobena bolj "miroljubna" ali "nenasilna", poglej budiste v Mjanmaru in hindujske fašiste v Indiji.

fulk je izjavil:


Definitivno pa se strinjava, da trenutno v določenih delih Londona, če se pojavita ti in kugla z roko v roki, bosta preizkusila base jumpati iz kake 10 meterske stavbe.
A niste to želeli, "refugees welcome" pa to? Ali si po novem tudi ti podpornik vojske na mejah nejček?
Miško, nisem pacifist, tako da z vojsko nimam težav. Tudi generični apolitični centrist nisem, ti so stokali "refugees welcome", ne taki kot jaz. Beguncev bo še več, vmes tudi islamisti, na žalost je to realnost, je pač treba skušat sobivat s kreteni, kakršni so islamisti in nacisti.

PacificBlue ::

Podpirate solidarnostno kopanje v Trstu?
https://primorske.svet24.si/primorska/p...
I’m out.
:3

solatko ::

arnecan1 - Večina homoseksualcev postane v heteroseksualnih družinah, torej ni to pogoj, da otrok ostane heteroseksualec, kar naj bi bilo "normalno".

fulk - Obe veri temeljita, tako kot druge na zelo starih pravljicah, zato so v osnovi enake, gre za nadvlado klerikov nad ovcami in čisto nič drugega, ter s tem pridobivanje moči in tuzemnega bogatstva v $, €,.....
Delo krepa človeka

Miki N ::

PacificBlue je izjavil:

Podpirate solidarnostno kopanje v Trstu?
https://primorske.svet24.si/primorska/p...


Ok, samo potem pa organizirajte tudi solidarnostne taharuše, za tiste, ki se še spomnete tega heca.

WizzardOfOZ ::

PacificBlue je izjavil:

Podpirate solidarnostno kopanje v Trstu?
https://primorske.svet24.si/primorska/p...


Ne, ne podpiramo, pingvini niso zaželjeni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PacificBlue ::

Škoda, da niso simpatije obojestranske:

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/tu...
I’m out.
:3

solatko ::

Ne vem zakaj bi hodil v muslimanske države, če je toliko drugih, lepših in zanimivejših.
Delo krepa človeka

Poldi112 ::

Da si razširiš obzorja ter razbliniš predsodke.

Sicer pa lepo, da imamo solidarnost do zatiranih.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

FireSnake ::

PacificBlue je izjavil:

Škoda, da niso simpatije obojestranske:

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/tu...


Ne greš tja in je.
Je preveč drugih krajev, kjer je kaj za videti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

T440 ::

A ni zanimivo, kako se vsem zdi normalno, da objavljajo nasvete, kako se obleči in obnašati, da ne bo postali 'tarče domačinov'? Kot da je to, da te tam en 'domačin' nadleguje, kamenja, posili, ipd. popolnoma logična in sprejemljiva posledica tega, da si v kratkih hlačah ali pa majici brez rokavov?
Ima kdo pri roki statistiko, koliko člankov je pa pri 'domačinih' objavljenih o tem, kako naj se obnašajo po prečkanju kakih 4,5 varnih držav, da ne bodo tam potem oni tisti, ki bodo nadlegovali?

WizzardOfOZ ::

To je zato, ker kreteni razmišljajo, samo kako bi jih sem dobili, da bi jih integrirali pa ne. Pač kretenski upogibovalci hrbtov, ki ne upajo povedat prišleku, kar mu gre in mu razložit, da njegovi "nauki" tukaj niso vredni nič in da naj se prilagodi al pa naj odpeketa natepavat koze nazaj na svojo domačo grudo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

T440 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

To je zato, ker kreteni razmišljajo, samo kako bi jih sem dobili, da bi jih integrirali pa ne. Pač kretenski upogibovalci hrbtov, ki ne upajo povedat prišleku, kar mu gre in mu razložit, da njegovi "nauki" tukaj niso vredni nič in da naj se prilagodi al pa naj odpeketa natepavat koze nazaj na svojo domačo grudo.

Ne bodiva šovinistična.
Niso samo kreteni, kar nekaj je tudi kretenk, še v vladi novačijo, če dobro pogledava.

svecka ::

Švedska je lep primer totalno zgrešene politike priseljevanj. Nobene integracije, sfalil so na vseh črtah. Sedaj pa imajo no-go področja, priseljenci so se začeli povezovati v klane, ki se med seboj obmetava z bombami, vse zaradi drog. O napadih in posilstvih na otroke pa rajši ne bom govoril, je zadosti žalostnih novic na internetu (kolikor jih niso cenzurirali).

tudi z Veliko Britanijo se je začelo isto. Mesta, kjer vlada shaira policija in na ulicah so verske patrulje. Masovna posilstva otrok z strani priseljencev, isto no-go področja, množične tolpe na ulicah Londona itd.

Propad EU..isto bomo kot v USA, samo da pri nas se bo klali z noži, polivalo z kislino, zažigom gume okrog vratu itd.

darksamurai ::

svecka je izjavil:

Švedska je lep primer totalno zgrešene politike priseljevanj. Nobene integracije, sfalil so na vseh črtah. Sedaj pa imajo no-go področja, priseljenci so se začeli povezovati v klane, ki se med seboj obmetava z bombami, vse zaradi drog. O napadih in posilstvih na otroke pa rajši ne bom govoril, je zadosti žalostnih novic na internetu (kolikor jih niso cenzurirali).

tudi z Veliko Britanijo se je začelo isto. Mesta, kjer vlada shaira policija in na ulicah so verske patrulje. Masovna posilstva otrok z strani priseljencev, isto no-go področja, množične tolpe na ulicah Londona itd.

Propad EU..isto bomo kot v USA, samo da pri nas se bo klali z noži, polivalo z kislino, zažigom gume okrog vratu itd.


Točno tako!

Na Švedskem ni integracije, ker se raketni inženirji nočejo integrirati. Napredni švedistan pa ima več cenzure, kot jo je bilo v času nacistov v DE ali v času Stalina v USSR. Na vseh socialnih omrežjih vidiš +100 live steamov raznih demonstracij, pretepov... svobodna leva vlada pa potem vse posnetke odstrani iz neta. V MSM tudi ni ne duha ne sluha o nasilju. Če pa je že kaj omenjeno pa piše, da sta se stepla dva šveda.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

WizzardOfOZ - Ne zavedaš se, da se večino ljudi ne da integrirat, kar poglej priseljence od drugod v SLO ali katerikoli drugi državi na svetu. Integracija pomeni prevzem navad in načina življenja krajev, v katere se preseliš in pozabo večine navad iz tvojega domačega ognjišča. Misliš, da to gre?
Delo krepa človeka

WizzardOfOZ ::

solatko je izjavil:

WizzardOfOZ - Ne zavedaš se, da se večino ljudi ne da integrirat, kar poglej priseljence od drugod v SLO ali katerikoli drugi državi na svetu. Integracija pomeni prevzem navad in načina življenja krajev, v katere se preseliš in pozabo večine navad iz tvojega domačega ognjišča. Misliš, da to gre?


Seveda se da. Samo prave pogoje moraš postavit.

In ker jih v evropi ne znajo, imamo sr*nje, ki nas bo še zelo teplo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

T440 ::

solatko je izjavil:

WizzardOfOZ - Ne zavedaš se, da se večino ljudi ne da integrirat, kar poglej priseljence od drugod v SLO ali katerikoli drugi državi na svetu. Integracija pomeni prevzem navad in načina življenja krajev, v katere se preseliš in pozabo večine navad iz tvojega domačega ognjišča. Misliš, da to gre?

Ne, pri integraciji ni v resnici potrebno prav nič pozabljat navade in vrednote ‘domačega ognjišča’. Pomeni le, da razumeš, da kadar so v nasprotju z vrednotami, običaji, navadami kraja v katerega si prišel, da še enkrat razmisliš zakaj si tja pravzaprav prišel, in da če želiš tam tudi ostati, boš v primeru razlik pač sprejel nove običaje in vrednote ter jih tudi prakticiral.

In da seveda razumeš, da če ti nove vrednote in običaji ne sedejo, se ekspresno pobereš nazaj tja od koder si prišel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T440 ()

Mato989 ::

solatko je izjavil:

WizzardOfOZ - Ne zavedaš se, da se večino ljudi ne da integrirat, kar poglej priseljence od drugod v SLO ali katerikoli drugi državi na svetu. Integracija pomeni prevzem navad in načina življenja krajev, v katere se preseliš in pozabo večine navad iz tvojega domačega ognjišča. Misliš, da to gre?


Zakaj pa potem greš drugam, če sitotalno kontra vsem navadam glavnim tistega kraja?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

solatko ::

Mato989 - V večini so migracije eknomskega interesa ali zato, ker moraš bežati. Le redki posamezniki grejo zato, ker si želijo postati pravi Nemci, Švedi, Švicarji,.... Ker gre za preživetje, se prilagodiš v večji ali manjši meri, če je v okolici več ljudi iz tvoje prejšnje domovine, se pač družiš z njimi in ne z avtohtonim prebivalstvom, ki te itak gleda kot vsiljenca.
Delo krepa človeka

Mato989 ::

solatko je izjavil:

Mato989 - V večini so migracije eknomskega interesa ali zato, ker moraš bežati. Le redki posamezniki grejo zato, ker si želijo postati pravi Nemci, Švedi, Švicarji,.... Ker gre za preživetje, se prilagodiš v večji ali manjši meri, če je v okolici več ljudi iz tvoje prejšnje domovine, se pač družiš z njimi in ne z avtohtonim prebivalstvom, ki te itak gleda kot vsiljenca.


1. če moraš bežati, bežiš do prve države kjer te ne ubijajo
2- Če si ekonomski migrant potem je potrebno ukinit vso socialo za imigrante ker potem itak delajo in dobro služijo... jaz ne grem brez keša v Nemčijo zaradi ekonomskega vidika ampak si prej zrihtam šiht...

Torej imigrantom je potrebno preprosto povedat, kdor v 2. letih ne oprami splošne mature iz SLO jezika je deportiran...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

solatko ::

Mato989 - Integracija ni samo znanje jezika, je tudi poznavanje in spoštovanje navad ob praznikih in spoštovanju ustavnega reda države v katero si se priselil. Že kot turist je zaželjeno, da se obnašaš navadam države, v katero si prišel, primerno. Poznam veliko Srbov, ki so v Sloveniji 50+ let pa ne znajo hvala rečt po slovensko, oziroma niso pripravljeni govorit po naše. Tu imajo dom, pokojnino,... njihovi otroci so se tukaj šolali in delajo pa se v svoji družbi pogovarjajo srbsko, hrvaško, albansko,... pač tako, kot se pogovarjajo v njihovi pravi domovini. Tudi slovenski izseljenci 3.+ generacije v Kanadi, ZDA, južni Ameriki bolje obvladajo slovenščino, kot marsikateri rojeni slovenec tukaj. Ti rodovi nikoli ne bojo popolnoma integrirani v novih državah in ti pričakuješ to od drugih. Zakaj bi se Turki v Nemčiji integrirali, če jim je čisto v redu tako kot je?
Delo krepa človeka

WizzardOfOZ ::

Spet nakladaš. Če tisti v kanadi doma govorijo slovensko to nima vpliva na državo in integracijo. Zunaj še vedno govorijo po angleško ali francosko in se prilagajajo pravilom države.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

solatko je izjavil:

Mato989 - Integracija ni samo znanje jezika, je tudi poznavanje in spoštovanje navad ob praznikih in spoštovanju ustavnega reda države v katero si se priselil. Že kot turist je zaželjeno, da se obnašaš navadam države, v katero si prišel, primerno. Poznam veliko Srbov, ki so v Sloveniji 50+ let pa ne znajo hvala rečt po slovensko, oziroma niso pripravljeni govorit po naše. Tu imajo dom, pokojnino,... njihovi otroci so se tukaj šolali in delajo pa se v svoji družbi pogovarjajo srbsko, hrvaško, albansko,... pač tako, kot se pogovarjajo v njihovi pravi domovini. Tudi slovenski izseljenci 3.+ generacije v Kanadi, ZDA, južni Ameriki bolje obvladajo slovenščino, kot marsikateri rojeni slovenec tukaj. Ti rodovi nikoli ne bojo popolnoma integrirani v novih državah in ti pričakuješ to od drugih. Zakaj bi se Turki v Nemčiji integrirali, če jim je čisto v redu tako kot je?


Seveda se ne bodo integrirali če jim je ok, če bodo pa morali opravit splošno maturo iz SLO pa bodo tisti ki ne bodo tega znali odleteli.... potem je pa na slovencih da se delamo butle in v SLO ne razumemo nič balkanskega.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kgtjera ::

Fora pri priseljencih je, da so (v krizi, pa naj je to vojna ali slaba plača) emigrirali, namesto, da bi se borili (ali gradili boljši jutri) za svojo državo. Od takega folka ne moreš pričakovat, da se bo sekiral za običaje, navade ali ustavni red države v katero je prišel - niti za svojo domovino se več kot očitno niso! Zato pa maš albanke v burkah, bosance, ki ne znajo reč hvala in gete... Kar sanjajte o integraciji!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kgtjera ()

fulk ::

svecka je izjavil:

Švedska je lep primer totalno zgrešene politike priseljevanj. Nobene integracije, sfalil so na vseh črtah. Sedaj pa imajo no-go področja, priseljenci so se začeli povezovati v klane, ki se med seboj obmetava z bombami, vse zaradi drog. O napadih in posilstvih na otroke pa rajši ne bom govoril, je zadosti žalostnih novic na internetu (kolikor jih niso cenzurirali).

tudi z Veliko Britanijo se je začelo isto. Mesta, kjer vlada shaira policija in na ulicah so verske patrulje. Masovna posilstva otrok z strani priseljencev, isto no-go področja, množične tolpe na ulicah Londona itd.

Propad EU..isto bomo kot v USA, samo da pri nas se bo klali z noži, polivalo z kislino, zažigom gume okrog vratu itd.


Švedska je država, ki je od vseh na svetu vložila največ truda v migrante. Francija, Anglija ji ne pridejo niti zraven.
In vendar je grdo failala.

Zato ne razumem čisto nejca, ko mi reče, da bo treba sobivat z nazadnjaki. Kaj to pomeni, da bo imel "concealed carry" padalo za tiste trenutke, ko bo letel dol iz streh visokih stavb?

Več nejček. Po trenutnih projekcijah, ko bo chalkyjevih novih 300 miljonov evrpejcev prišlo v evropo...ne bi rad bil pe**ček takrat. Ko bomo mi zmerni vagonski naciji že v pokoju, se vam bo še tožilo po lepših časih.

Švedska ni v 30 letih uspela integrirati 10% populacije, kako bo ekonomsko obubožana evropa integrirala 30%?

Kam pa se boste pravzaprav dali? Skrili v kake mestne LGBTQP+ enklave? Kako bo to zgledalo, ni mi jasno. Kot rečeno, danes že nezanemarljivem delu londona je morda pametno se ne držati za roke, če si ped**.
Zadnji popis prebivalstva je v južni angliji pokazal 30% imigrantskega prebivalstva.

Jaz islamiste ne maram, ampak vsaj bi teoretično lahko sestavil neko premirje. Tvoja sorta bo letela direkt čez ograjo, ker ne vem kakšen kompromis se boš ti lahko šel z Alahom vsemogočnim.

Te ne trolam btw. Zadeve iz leta v leto postajajo vse manj komične.

Kayzon ::

kgtjera je izjavil:

Fora pri priseljencih je, da so (v krizi, pa naj je to vojna ali slaba plača) emigrirali, namesto, da bi se borili (ali gradili boljši jutri) za svojo državo. Od takega folka ne moreš pričakovat, da se bo sekiral za običaje, navade ali ustavni red države v katero je prišel - niti za svojo domovino se več kot očitno niso! Zato pa maš albanke v burkah, bosance, ki ne znajo reč hvala in gete... Kar sanjajte o integraciji!


Kruta resnica,dobivamo v vecini same odpadke.

fulk ::

Rekli bodo, da "dobivamo liberalce in demokrate".
Mogoče se najde kak prikrit gej med temi, ki je ubežal kamenjanju. Večina pa jih je ljudi brez perspektive, tako doma kot v tujini. Dol jih je preveč in oni niso ravno najboljše seme za drugo letino, zato enostavno ker se nimajo kam dati, gredo na okoli. Večje število kot ped*** je pa zločincev. Tej imajo veliko iniciative, da zbežijo stran od doma.
Te ljudi ne brigajo naše navade in običaji. Poleg tega so bili vzgajani v primitivnejših družbah in so svoja prepričanja vzeli s seboj. Na stara leta pa ne boš človeka prepričal v obratno.

Dodatna sol na rano so paralelne institucije v naših državah, ki jih rekrutirajo.

Jaz ne trdim, da je zamorca nemogoče civilizirati. Pomojem se marsikaj da narediti.
Ampak realno gledano nimamo ne več denarja, ne kadrov in ne kulture, ki bi jih prepričala, da se jim splača se nam podredit.

Kako izpeljati integracijo v tem času ekonomske recesije, starajočega se prebivalstva in moralne labilnosti pa naj mi kak progresivec pove?

WizzardOfOZ ::

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

FireSnake ::

nejclp je izjavil:


Ko sem bil pred 30 leti v Sarajevu, nisi videl burke, kakšno staro babo v hidjabu, morda. Če greš danes v Sarajevo, boš videl mlade ženske v burkah, dejansko. Hudiča, rokavičke nosijo, nobene kože. Po padcu prejšnjega režima, so glave dvignili desnjakarji in poskrbeli k vrnitvi k tradicionalnim vrednotam. A mogoče levica navija za to? Desnjakarji so globalni problem.


Ninđe hodijo pa Sarajevu, ker se to sponzorira (se jim splača).
Vsaka, ki nosi ima "mesečno rento".
Pogovori se malo z domačini. Ti, z vsakim tankom bencina, to sponzoriraš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

fulk je izjavil:



Zato ne razumem čisto nejca, ko mi reče, da bo treba sobivat z nazadnjaki.


Kako ne razumeš? Tudi islamisti in naciji ste ljudje. Ne moremo vas kar deratizirati. Bi bilo v nasprotju z našimi načeli. Zato moramo sobivati, jebiga,

fulk je izjavil:


Jaz ne trdim, da je zamorca nemogoče civilizirati.


Škoda, da se rasističnih govedarjev ne da civilizirati.

FireSnake je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ko sem bil pred 30 leti v Sarajevu, nisi videl burke, kakšno staro babo v hidjabu, morda. Če greš danes v Sarajevo, boš videl mlade ženske v burkah, dejansko. Hudiča, rokavičke nosijo, nobene kože. Po padcu prejšnjega režima, so glave dvignili desnjakarji in poskrbeli k vrnitvi k tradicionalnim vrednotam. A mogoče levica navija za to? Desnjakarji so globalni problem.


Ninđe hodijo pa Sarajevu, ker se to sponzorira (se jim splača).
Vsaka, ki nosi ima "mesečno rento".
Pogovori se malo z domačini. Ti, z vsakim tankom bencina, to sponzoriraš.

Itak, tvoji kameradi, fundamentalistični desnjakarji jih sponzorirajo. Menda jih ne Soroš? On sponzorira "levo agendo", anede?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

fulk ::

Skratka ti si "refugees, eh, welcome"

Cveto ::

Države, iz katerih prihajajo ti ljudje, imajo zelo ugodne naravne pogoje, veliko virov in vsega, oni pa vseeno prihajajo sem, namesto da bi si doma uredili svoje države. Kaj je pri nas drugače? Pogoji so večinoma slabši, razlika je edino ljudeh. Tukaj se dela, dol se pa radi bojujejo, radi kradejo, radi poležavajo... Ni problema, samo a mislite, da bodo sedaj postali kar naenkrat drugačni? Imamo osebno izkušnjo, pri nas je delal en iz centralne afrike. Dokler je imel pogodbo za določen čas, je še bilo nekaj od njega. Ko je dobil za nedoločen, mu je "jermen dol padel". Začel se je upirati, ni šans da mu katera ženska kaj reče, bolniške, brskanje po netu itd... Ko je dobil odpoved, se je preselil na socialno podporo, kar mu je bil verjetno tudi cilj.

EU bi morala predvsem sprejeti obvezno odredbo, da če ne moreš dokazati, kako si prišel čez mejo, se ne moreš uradno zaposliti in ti ne pripada nobena socialna pomoč. Niti volilna pravica.

Poldi112 ::

Pa spet ponavljaš propagandne puhlice onih, ki brutalizirajo Afriko, da ti za male pare dobiš kakav, kobolt, ...

Verjetno verjameš tudi, da imajo zahodnjaki vojsko v Afriki, ker jih skrbijo človekove pravice domačinov (in ne zahodnih firm, ki jih izkoriščajo).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

fulk ::

Poldi112 je izjavil:

Pa spet ponavljaš propagandne puhlice onih, ki brutalizirajo Afriko, da ti za male pare dobiš kakav, kobolt, ...

Verjetno verjameš tudi, da imajo zahodnjaki vojsko v Afriki, ker jih skrbijo človekove pravice domačinov (in ne zahodnih firm, ki jih izkoriščajo).


Da bi se evropa morala odstraniti iz vmešavanja v interne afere se vsekakor strinjam. To reci tvojim prijateljem ___, ki stavim, da so med glavnimi v tem početju.
Je pa vprašanje, kdaj se bodo ta ljudstva dovolj zoorganizirala in ponudila pošteno trgovino. Po 100 letih bolj slabo kaže.

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:



Zato ne razumem čisto nejca, ko mi reče, da bo treba sobivat z nazadnjaki.


Kako ne razumeš? Tudi islamisti in naciji ste ljudje. Ne moremo vas kar deratizirati. Bi bilo v nasprotju z našimi načeli. Zato moramo sobivati, jebiga,

fulk je izjavil:


Jaz ne trdim, da je zamorca nemogoče civilizirati.


Škoda, da se rasističnih govedarjev ne da civilizirati.

FireSnake je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ko sem bil pred 30 leti v Sarajevu, nisi videl burke, kakšno staro babo v hidjabu, morda. Če greš danes v Sarajevo, boš videl mlade ženske v burkah, dejansko. Hudiča, rokavičke nosijo, nobene kože. Po padcu prejšnjega režima, so glave dvignili desnjakarji in poskrbeli k vrnitvi k tradicionalnim vrednotam. A mogoče levica navija za to? Desnjakarji so globalni problem.


Ninđe hodijo pa Sarajevu, ker se to sponzorira (se jim splača).
Vsaka, ki nosi ima "mesečno rento".
Pogovori se malo z domačini. Ti, z vsakim tankom bencina, to sponzoriraš.

Itak, tvoji kameradi, fundamentalistični desnjakarji jih sponzorirajo. Menda jih ne Soroš? On sponzorira "levo agendo", anede?


Nejc, resno vprašanje.
Kako bo zgledalo to tvoje sobivanje?

Saj veš kakšne količine prišlekov se napovedujejo? Ne razumem kako bo to zgledalo zate. Ko boš na enega homota imel 5 trdih homofobov, kako bo zgledalo to sobivanje?
Saj veš, da so judi rabili dve generaciji intenzivne pop kulture, da so vas prepričali v LGBTQP++, pa še to so začeli iz dokaj dobre pozicije, ker smo bili relativno razviti.
K nam prihajajo ljudje, ki včasih niso niti pismeni, niti za človekove pravice niso slišali, kaj šele ljubčkanje dveh pe**** na ulici.

Tu govorimo od oka 60-100 let reindoktrinacije, da bodo prišli na nek vam toleranten nivo. 100 let bomo mi evropejci po trenutnih projekcijah z levo nogo že v grobu.

Popolnoma nerealistični ste. Ignorirate podatke, projekcije, tredne itd.
Pač slepo verujete, da je naša post-moderna civilizacije večna in nepremagljiva.
Kako naj ti dopovem, da ni?

Pri zadostnem številu prišlekov bomo avtohtonci delegirani na "gated communities". Prilagajati se bomo morali nekim Sadik Khanom itd.

Jaz ti komot razložim mojo vizijo in kako prideti do tja, vključno z resursi poterbnimi.
Kaj mi lahko ti ponudiš?
Ker "naučiti sobivati" ni dovolj. Pri takem številu ne boš sobival, ampak zgolj se prebijal iz dneva v dan.

Lahko me zmerjaš kolikor želiš, ti pa nekaj garantiram, prej boš letel dol iz strehe visoke stavbe izpod rok tujih homofobov, kot pa uspel videti te moje vagone.
Sedaj razmisli.

QSprm ::

Kaze da se je bacil apartheida uspesno namestil tudi na tale forum. Oblikujejo se zaprte skupine enakomislecih, kjer je vsaka konstruktivna debata onemogocena in se drugace misleci odstranijo. V teh skupinah v duhu dobrega starega enoumja clani onanirajo na isto temo do onemoglosti. Pa se cez, kajti zaftustrirani do skrajnosti kot so, se niso zmozni vkljuciti v nobeno normalno in razumsko okolje. Dokler se gre politiko locevanja rezimska porocevalska agencija, je tak odklon v avtoritarizem mozno pojasniti s financami. Ko se pa diktatorskih metod posluzujejo v taki skupnosti, kot je tale forum, pa to ze kaze zasrkbljujoc padec mentalnega zdravja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Imigrantski val 2.0 (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Problemi človeštva
2332222409 (120613) Slopek

Diskrimjnacija žensk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10815830 (14970) BigWhale

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25245331 (41436) zee

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998155308 (140971) BigWhale

Več podobnih tem