» »

Trump gre v čuzo?

Trump gre v čuzo?

Temo vidijo: vsi
««
11 / 17
»»

Poldi112 ::

Ni varjante, da Trump prepriča Putina, da se umakne iz Ukrajine. Niti to ni potrebno - takoj, ko se pomoč ustavi, lahko Ukrajina le-še kapitulira. Zdaj ali bo to letos, ali drugo leto, ko bodo morali začeti v vojsko siliti otroke in penzioniste, pa za ruse ne igra silne vloge.

Bodo pa seveda šli tudi Trumpu na roko, kolikor bo mogoče, saj jim je v interesu mir. Lahko enostavno naredijo kakšno ekstra ofenzivo, da vrnejo del ozemlja, da Trump potem to lahko proda kot zmago.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Miki N ::

Kaj pa če je vse skupaj le good cop/bad cop igra in Trump sploh ne gre v čuzo? Lutkovna predstava "Oranžni proti Dementnemu", karavana iz ozadja pa gre dalje?

Poldi112 ::

Trump dvomim da bo šel v čuzo, če ne zaradi drugega zato, ker nihče noče državljanske vojne.

Očitno je le, da ga deep state intenzivno ne želi, saj je proti vojnam in globalizmu, kar mu daje kredibilnost in ruši arguemnt, da gre le za igro.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

AgJ1 je izjavil:

Evo, eden iz spektra Trump volilcev:

https://siol.net/novice/svet/grozljiv-z...

Bolnik brez primere.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AgJ1 ::

kuall je izjavil:

nagravžni vzvišeni levaki:

vzvišeni hlapčki, ki nimajo pojma, o čem govorijo, samo zato, ker je nekdo drugačen od njih so vzvišeni do njega. v resnici ena oblika rasizma.
navijamo za trumpa in za zmago ukrajine, to dvoje gre skupaj. saj trump ne podpira ruske invazije. ker pa putler posluša trumpa je neka verjetnost, da ga trump prepriča, da se putler umakne iz ukrajine, to je pa tudi edina opcija za konc vojne v tej državi, kjer še vedno vlada ex komunajzarski diktatorček.

Hahaha, “za Trumpa” in “za zmago Ukrajine”. Fucking for virginity much?

DarwiN ::

navijamo za trumpa in za zmago ukrajine, to dvoje gre skupaj. saj trump ne podpira ruske invazije.


... navijamo za leva in za zmago antilope, to dvoje gre skupaj. saj lev nima apetita po antilopah.

100% logika v alternativnem vesolju. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mtosev ::

Ima kdo kakšne opinion polls? Kako kaže za Trumpa in Bidena?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Bidnu podpora dnevno pada, kar je pričakovano. Na vseh srečanjih ima proteste, tako da sedaj šikanira že kar vse, ki izgledajo, da bi lahko bili protestniki za palestince.

Edino realno šanso (dasiravno majhno) proti Trumpu ima RFK Jr.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Miki N ::

mtosev je izjavil:

Ima kdo kakšne opinion polls? Kako kaže za Trumpa in Bidena?


Saj imaš CNN lol :D

tikitoki ::

Da ne bo namesto v zaporu, končal z Beli hiši?

mtosev ::

Miki N je izjavil:

mtosev je izjavil:

Ima kdo kakšne opinion polls? Kako kaže za Trumpa in Bidena?


Saj imaš CNN lol :D

A misliš, da gledam samo CNN? Gledam še The New York times za katerega plačam naročnino.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Miki N ::

mtosev je izjavil:

Miki N je izjavil:

mtosev je izjavil:

Ima kdo kakšne opinion polls? Kako kaže za Trumpa in Bidena?


Saj imaš CNN lol :D

A misliš, da gledam samo CNN? Gledam še The New York times za katerega plačam naročnino.


Skratka, ti boš že pravočasno dobil OTA update firmwarea, ko bo treba, ne skrbi. ;)

AtaŠtumf ::

mtosev je izjavil:

Ima kdo kakšne opinion polls? Kako kaže za Trumpa in Bidena?


Tukaj jih imaš kar nekaj in so dokaj kredibilni.

FiveThrityEight - Latest Polls

Tukaj imaš recimo Bidenov approval rating, spodaj pa še primerjavo z ostalimi predsedniki v istem času.

How unpopular is Joe Biden

Pa še malce glede Republikanskih volitev:

Who’s ahead in the national polls?

Trump 73,4%.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

AgJ1 ::

She (Salma Hayek) tells it as it is :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

CoolBits ::

Tukaj nekje smo sedaj ponovno.

AgJ1 ::

Tukaj so zdaj v ZDA s Trumpom - po videnju kretenske struje, ki obvladuje GOP:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Poldi112 ::

Sličice so očitno močan argument za potrošnike MSM, strašenje s fašizmom in nacizmom pa stara dobra preizkušena praksa.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Bolder ::

Vprašajte se, kdo je boljša izbira Joe ali Donald?
Pa prosim odgovovore z argumenti.

Poldi112 ::

Donald - ker je edini, ki je proti vojni.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Donald - ker je edini, ki je proti vojni.

Belogardisti, ker so bili proti vojni. Kot vedno domači izdajalci niso za vojno proti okupatorjem. Trump je seveda ameriški domači izdajalec - poleg tega, da je kriminalec s karakterjem in zrelostjo retardiranega pobalinčka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

no comment ::

Potem upajmo, da Trump zmaga in bo vojne v Ukrajini konec.

Ali bo končal še kakšno drugo vojno?

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Ukrajine bo konec ne glede na to, kdo zmaga. Razen, če se bodo šli potrošniki svobodnega tiska masovno boriti. Pa še v tem primeru bi morali najprej zalaufati vojno ekonomijo, česar pa snežinkice, ki bi nekaznovamo brutalizirale svet, pač ne bodo tolerirale.

Bistvo je, da je Trump antiglobalist, globalisti pa ne dojamejo, da so se rusi postavili nazaj na noge, s čimer se je zgodovinska priložnost, o kateri so govorili neoconi, ko so šli v avanturo na Bližnjem Vzhodu, končala.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

no comment ::

Torej smo za Trumpa, ker če bo on predsednik, bo sonce zjutraj vzhajalo, zvečer pa zahajalo.

No, tudi to je nekaj. Človek rabi neko sigurnost.

gozdar1 ::

Trum "the mirovnik" v svojem mandatu poveča napade z brezpilotniki, skensla težko ipogajan sporazum z iranom, ubije iranskega generala, prestavi ambasado, raketira sirijo ter zviša vojaški proračun.

Ko pridejo poseldice ni več na poziciji in njegovi malikovalci krivijo vse druge.

Podobno ukrajina, kjer rusofili upajo, da jim bo trump prinesel zmago, ki jim je bila ukradena, ker zahod ni podobno kot l.2014 pogledal stran in s tem opogumil putina , da je poskusil ponovno.

Poldi112 ::

gozdar1 je izjavil:

Trum "the mirovnik" v svojem mandatu poveča napade z brezpilotniki, skensla težko ipogajan sporazum z iranom, ubije iranskega generala, prestavi ambasado, raketira sirijo ter zviša vojaški proračun.


Že res, a ne sprememni dejstva, da se je upiral. Deep state je pač močan nasprotnik, mediji pa krvoločni. Držimo pesti, da bo v drugo bolj uspešen. V prvo ga je sabotirala vojska, ki je ignorirala njegove želje.

Tudi Obama je imel podoben problem, ko ga je deep state silil v Sirijo (https://www.theatlantic.com/magazine/ar... ), kjer pa ga je rešil ravno Putin.

Tako da ja, definitivno je več šanse, da nas Trump, ki je omenjeno že demonstriral v praksi, obrani vojne, kot predstavnik deep state-a. Zakaj pa ti misliš, da so Demokrati ukradli nominacijo Berniju (potrdilo tudi sodišče, skupaj z komentarjem, da nima pristojnosti nad demokratskim sistemom)? Ali zakaj niso želeli RFK Jr. zagotoviti, da ga ne bodo torpedirali enako, kot so Bernija?

Glede Ukrajine je bil pa tudi jasen, medtem ko Biden še kar ni dal strategije, kako točno misli zmagati, sploh odkar nismo za Ukrajino dokler je treba, ampak le, dokler lahko ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

pangro ::

Poldi tale forum počasi spreminja v mmc forum greznico. Trump je textbook narcis in temu primerno volatilen. Dans proti vojni jutri bog ve. Lahko na koncu izpade še najslabša izbira za rusofile. Ampak zaenkrat je nam v evropi v interesu da zmaga biden ker se bo nadaljevalo oboroževanje Ukrajine medtem jo je pa trump pripravljen podarit rusiji in posledično destabilizirat varnost vzhodne evrope še posebej baltika. Strategijo za zmagat bodo izoblikoval Ukrajinci saj oni umirajo na nas je samo da jih zalagamo z orožjem in financam in to eu še naprej dela. Torej poraz trumpovega okuktizma in volatilizma je nujen in verjetno se ga bodo republikanci dokončno odkrižal ker drugi poraz bi bil katastrofa.

Poldi112 ::

Tale forum je MSM greznica, odkar ste cenzurirali vse z agrumenti in gonite enoumje v večini političnih tem. Zanimivo, mar ne, kako je Pac-Man tiho zadnji mesec glede sprememb na fronti - kot da se je OSINT pokvaril...

Trumpa je trivialno premagati - imaš polno kvalitetnih kandidatov. Samo kaj, do jih demokrati sabotirajo, da lahko zmaga deep state kandidat.

Seveda je narcis. Ima pa neprimerno boljšo zgodovino od Bidna, za katerega vemo, da je za vsako vojno.

Neumnosti glede Ukrajine pa prosim pišite v svoj peskovnik - ni potrebe, da smradite še tu. Oz. recite moderatorjem, katere ste prepričali, da me banajo, da mi omogočijo komentiranje, pa vam z veseljem ponovno razložim. Do takrat pa le še:

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

pangro ::

A dej snežinkica kdo moderatorju skoz javlja kaj na zbriše jaz tvojih postov nikdar ne javljam. Trump sanja tako ko ti v 24 urah bo rešil spor. To lahko samo bolan narcis obljubi ki nima pojma o reali. Navsezadnje tudi če trump umakne podporo ostane še eu ki ji je v vitalnem interesu da se ruse pretepa v ukrajini. Tako da lahko rečemo da nas boli kurac za trumpa. Lahko se gre tudi v razvoj jedrskega orožja za vzhodno eu to bi verjetno prebudil trumpa in njegove oklutiste iz sna.

Poldi112 ::

Kolega, opozorilo moderatorju testiram bolj, da vidim, če bo imelo kak efekt, ali zgolj puščajo pripadnike cancel kulture, da me osebno napadajo v upanju, da se odzovem in dobijo nov razlog za cenzuro brez razloga.

Evo ti lep primer "konstruktivnega prispevka", na katerega sem opozoril:
https://slo-tech.com/forum/t265374/p814...

Moderatorju se tole očitno zdi ontopic in "argumentirana debata", tako da post stoji. Kaj misliš, da se bo zgodilo, če odgovorim in argumentiram svoje stališče?

Cancel kultura je rak rana za demokracijo, in ST je lep primer šikaniranja zaradi pozicije. In Trump je borec tudi proti temu sranju. In žrtev - to, da so ga banali iz vseh socialnih omrežij pač ni ravno demokracija - bolj fašizem. V demokraciji naj bi zagovarjali debatiranje idej - od kje torej taka želja po cenzuri?

Woke cancel kultura je zgolj McCarthyism 2.0.

To, da bo rešil spor v 24 urah je seveda politična puhlica. Vprašanje je le, zakaj vas tako trigerira? Ali morda od politikov v predvolilnem boju zahtevate le in samo absolutno resnico?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

pangro ::

Popolna svoboda govora je očitno utopija saj bo tisti ki ima moč vedno krojil pravila samo poglej sedaj Muskov X tudi tam ne moreš kar vse povprek objavljat kljub temu da naj bi se musk boril proti cancel kulturi.

Tako kot sem rekel trump je volatilec kot narcisu mu je pa pomembna samopromocija kot pa ameriško evropski interesi zato oblublja neumnosti.

gozdar1 ::

Maga in alt desnica, bi najraje skenslale vse, ki niso na liniji.

Poldi112 ::

Tiščiš glavo v pesek?

Dejstvo je, da se je desnico, vključno z jebenim predsednikom države, masovno deplatformiralo zaradi političnega prepričanja.

Od kje ti ideja, da je vojna z rusi v ameriškem in evropskem interesu? Ali rušenje evropske infrastrukture ter deindustrializacija EU?

gozdar1 je izjavil:

Maga in alt desnica, bi najraje skenslale vse, ki niso na liniji.


Kolega, ni MAGA tista, ki to dejansko počne - pripadniki demokratov ste. Vključno z vami - borci za cenzuriranje argumentov, ki izpostavljajo laži MSM. In potem se čudite, da ljudje na marajo vaše platforme woke cancel kulture z neprestanimi vojnami.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

hotig ::

Pa neče Trump u ćuzu. Mu bojo Ivek in Viktor zrihtali azil. Potlej bude pa hodil malo tu malo tam in bojo na hunsko-slovanski meji ukinli šengen ter podmejno kontrulo, da se nebi deda, pardon muž od one naše počutil kot mexikanac na jenkijevski meji.
Sarc off. ???

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t265374/p814...

Kaj pa je s postom tako narobe? Saj si trdil da Putin ne bo napadel... Ali se mogoče motim?

Je pa zanimivo kako hitro si sam triggeriran in hkrati ostale obkladaš s snežinkicami.

Zdaj pa le prijavi ta post, ker tale pa je off topic, dasiravno si ga sam izsilil.
Life is as complicated as we make it...

gozdar1 ::

Kaki pripadniki demokratov? Očitno si ti tisti, ki bi rad ljudji poekitiral, ker ne delijo tvojih prepričanj.

Kaj imajo vojne z woke? Upam, da ne verjemeš, da je putin začel vojno zato ker se bori proti woke, lgbtq+ za tradicjonalne vrednote.

Populisti, kot je trump ponavadi ne prinašajo nič dobrega in popuščanje diktatorjem z mesijanskim poslanstvom, se nikoli ne konča dobro. Ni se v 30ih letih prejšnjega stolrtja, kot tudi ne l.2014, ko je zahod putinu pogledal skozi prste in ga s tem opogumil za novo avanturo, ki sedaj ogroža celo evropo.

Poldi112 ::

Kolega, cenzura političnih nasprotnikov ni demokratična, pa če fašisti 100x ponovite, da se borite proti fašizmu.

Se pa seveda oproščam, če sem vas po krivem obsodil, da podpirate demokrate - tako pač deluje, če nekritično blejate za CNN.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

pangro ::

Poldi je proti cenzuri istočasno pa romantizira največje cancel-erje ever iran in rusijo. Poldi američanom privošči maga okultiste sam bo pa volil levico na eu volitvah.....

gozdar1 ::

Poldi navija za propad zahoda.

Lesoto ::

Poldi112 je izjavil:

Ni varjante, da Trump prepriča Putina, da se umakne iz Ukrajine. Niti to ni potrebno - takoj, ko se pomoč ustavi, lahko Ukrajina le-še kapitulira..


Kar sanjaj.

https://twitter.com/mtracey/status/1753...
Trump finally elaborates on his Ukraine position. He says he'll get the European countries to match what the US is sending to Ukraine. That's not a call for cutting off arms to Ukraine -- it's a call for increasing arms. He also once again brags that he increased funding to NATO

Rusijo košta ukrajinska intervencija polovico proračuna. Nas precej manj kot 1%.

pangro ::

Poldi hvala bogu po maslowu prepozna vsaj osnovne lastne interese in gre jest pa srat, ruski vpliv bi pa zajezil šele kašn meter od svojega doma in bi se prepustil maga okultizmu in večnemu miru ki bi ga omogočil trump z razprodajo vzhodne evrope rusiji.

Poldi112 ::

pangro je izjavil:

Poldi je proti cenzuri istočasno pa romantizira največje cancel-erje ever iran in rusijo. Poldi američanom privošči maga okultiste sam bo pa volil levico na eu volitvah.....


Kolega, jaz zagovarjam suverenost, medtem ko vi, kljub temu, da vam je bilo vse že 100x razloženo, še kar pretepate slamnatega moža.

Američanom privoščim demokracijo - in Trump je edini, ki se (uspešno) bori proti vojaškemu kompleksu, ki jo je uzurpiralo.

Jaz bi jim vsekakor privoščil Tulsi, RFK Jn., Bernija, ... ampak če demokratska stranka proti volji volilcev kandidira predstavnike swampa, je odločitev za Trumpa seveda no brainer.

Zakaj ste pa vi za cenzuro desnice ter neprestane vojne?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, jaz zagovarjam suverenost

Razen v primeru Ukrajine, ker to ni suverena država.
Life is as complicated as we make it...

DarwiN ::

Če parafraziram:

Američanom privoščim demokracijo, zato Trump!

Poldi112, 3.2.2024 :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolega, jaz zagovarjam suverenost

Razen v primeru Ukrajine, ker to ni suverena država.


Kolegica, falili ste temo - z veseljem nadaljujeva tam:
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Aja, ne moreva, ker ste kot pripadnica cancel kulture dovolj dolgo težili moderatorjem, da so me onemogočili.

Ste na misiji, da me cenzurirate še tu?

Kar se suverenosti tiče sem vam pa lepo razložil v temi o volitvah v EU - predno vam je šla resnica ponovno preveč v nos in ste me tudi tam nevtralizirali.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolega, jaz zagovarjam suverenost

Razen v primeru Ukrajine, ker to ni suverena država.


Kolegica, falili ste temo - z veseljem nadaljujeva tam:
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Aja, ne moreva, ker ste kot pripadnica cancel kulture dovolj dolgo težili moderatorjem, da so me onemogočili.

Ste na misiji, da me cenzurirate še tu?

Kar se suverenosti tiče sem vam pa lepo razložil v temi o volitvah v EU - predno vam je šla resnica ponovno preveč v nos in ste me tudi tam nevtralizirali.

Zakaj si pa provociral? A nisi vedel, da se bo to zgodilo? A nisi trdil, da si realist? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Lesoto ::

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolega, jaz zagovarjam suverenost

Razen v primeru Ukrajine, ker to ni suverena država.


Ne razumeš Poldija. Država je suverena, če ima totalitarni režim z diktatorjem na čelu. To je prvi potrebni pogoj suverenosti.

Poldi112 ::

Kolega, razumem pa potrošniki MSM resnico doživljate kot provokacijo. Dejstvo pa ostaja, da ste zagovorniki cancel kulture, medtem ko je Trump zagovornik svobode govora.

Podtikanja se pa nekoč niso smatrala za del agrumentirane debate, a časi se spreminjajo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Lesoto ::

Poldi112 je izjavil:

Američanom privoščim demokracijo - in Trump je edini, ki se (uspešno) bori proti vojaškemu kompleksu, ki jo je uzurpiralo.


Precej zanimiva trditev, glede na to, da Republikanci že dolgo dolgo veljajo prijatelji vojaškega kompleksa (vsak ima lahko orožje v primerjavi z Demokrati, ki so proti temu).

DarwiN ::

S tem videom zgoraj si tudi demonstriral prav neverjetno naivnost in sprenevedanje, Poldi.

Takoj na začetku videa trditev, da vojna bazira na veliki laži s strani Zahoda, češ da naj bi si Putler želel priključiti celotno Ukrajino.. In ker mu to več kot očitno ne bo uspelo, to pomeni, da v resnici nikoli niti ni imel takšnega cilja. Zahod laže, Putler for life.

Seriously?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Poldi112 ::

Kolegje in kolegice, prosim, da prenehate iztirjati temo - imate namenske teme, kjer lahko brez emocionalnih problemov tulite v svoj echo chamber.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.
««
11 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932465 (24263) ajdov2

Več podobnih tem