» »

Trump gre v čuzo?

Trump gre v čuzo?

Temo vidijo: vsi
««
12 / 17
»»

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, razumem pa potrošniki MSM resnico doživljate kot provokacijo. Dejstvo pa ostaja, da ste zagovorniki cancel kulture, medtem ko je Trump zagovornik svobode govora.

Podtikanja se pa nekoč niso smatrala za del agrumentirane debate, a časi se spreminjajo.

Hahaha, vešda, Poldi112:

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Kar se suverenosti tiče sem vam pa lepo razložil v temi o volitvah v EU - predno vam je šla resnica ponovno preveč v nos in ste me tudi tam nevtralizirali.

Tvoj preblem je zaverovanost v to da je tvoje prepričanje resnica, prepričanje ostalih pa laž. Poleg, seveda, konstantnega provociranja in podtikanj. Ter subtilnega, ampak kljub temu prozornega, žaljenja vseh ki se s tabo ne strinjajo.

Lahko do onemoglosti trdiš da se te trudim nevtralizirati pa ne bo to nič bolj res kot kot kadarkoli doslej. Sploh se ne trudim. Tebi občasno ogledalo nastavim in te opomnim na kakšno neumnost ki si jo izjavil... naprej pa kar sam zarineš v drek.
Life is as complicated as we make it...

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Kolegje in kolegice, prosim, da prenehate iztirjati temo - imate namenske teme, kjer lahko brez emocionalnih problemov tulite v svoj echo chamber.

Poleg Putina, ti plačuje tudi Donny?

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

Hahaha, vešda, Poldi112:


Kolega, ga boste zaprli tudi, ker je rekel, da bo zaprl Hilary (lock her up)?

Ter ali se vam zdi masovna cenzura desnice s strani Facebook, Twitter (pred spremembo lastništva), ... upravičena? Ker verjetno se boste strinjali, da so "libel laws" menjkn drugačna zadeva kot masovna cenzura političnih nasprotnikov, vključno s predsednikom svobodnega sveta?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AgJ1 ::

A si poslušal, kaj je povedal? Ali zgolj konstantno serješ skozi usta ne glede na to, kaj ti kdo odgovori?

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Ter ali se vam zdi masovna cenzura desnice s strani Facebook, Twitter (pred spremembo lastništva), ... upravičena?

Meni se cenzuriranje laži ne zdi problematično. Ne glede na to katera roka jih servira.
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

Resnico pa definira CNN?

WMD v Iraku ste že našli? Kaj pa Božička, ki bo premagal ruse?

AgJ1 je izjavil:

A si poslušal, kaj je povedal? Ali zgolj konstantno serješ skozi usta ne glede na to, kaj ti kdo odgovori?


Kolega, jaz politike ocenjujem na podlagi dejanj. Video sem pogledal, deluje benigno.

Se vam zdi, da vulgarnost pripomore k argumentiranju vašega stališča?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

WMD v Iraku ste že našli? Kaj pa Božička, ki bo premagal ruse?

Pritožuješ se nad podtikanjem? Potem nehaj sam to počet. Kdo "smo" in od kje tebi ideja da mene vključuješ v to skupino ljudi?
Life is as complicated as we make it...

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Resnico pa definira CNN?

WMD v Iraku ste že našli? Kaj pa Božička, ki bo premagal ruse?

AgJ1 je izjavil:

A si poslušal, kaj je povedal? Ali zgolj konstantno serješ skozi usta ne glede na to, kaj ti kdo odgovori?


Kolega, jaz politike ocenjujem na podlagi dejanj. Video sem pogledal, deluje benigno.

Se vam zdi, da vulgarnost pripomore k argumentiranju vašega stališča?

Bla bla bla. Ti je nekdo zgoraj napisal “dejanja” Trumpa. Vulgarnost je sranje, ki ga ti daješ na mizo, namesto v kahlo.

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

WMD v Iraku ste že našli? Kaj pa Božička, ki bo premagal ruse?

Pritožuješ se nad podtikanjem? Potem nehaj sam to počet. Kdo "smo" in od kje tebi ideja da mene vključuješ v to skupino ljudi?


Kolegica, pozabili ste odgovoriti, kdo definira resnico.

Z "vas" pa označujem vse, ki stalno nekritično ponavljate propagandne puhlice MSM. To, da je danes jasno, da je bil WMD nateg, je le demonstracija naivnosti slepe vere v "svobodne medije".
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Kolegica, pozabili ste odgovoriti, kdo definira resnico.

Z "vas" pa označujem vse, ki stalno nekritično ponavljate propagandne puhlice MSM. To, da je danes jasno, da je bil WMD nateg, je le demonstracija naivnosti slepe vere v "svobodne medije".

Resnica je včasih precej objektivno definirana. Če vztrajno ponavljaš da se ti je ukradlo volitve pa da se napad na capitol ni zgodil, si pač zaslužiš da te skenslajo.

Boš citiral kje jaz ponavljam "puhlice MSM", specifično o iraskih WMD? Al mi boš raje še naprej podtikal (torej počel točno to nad čimer se pritožuješ?
Life is as complicated as we make it...

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

WMD v Iraku ste že našli? Kaj pa Božička, ki bo premagal ruse?

Pritožuješ se nad podtikanjem? Potem nehaj sam to počet. Kdo "smo" in od kje tebi ideja da mene vključuješ v to skupino ljudi?


Kolegica, pozabili ste odgovoriti, kdo definira resnico.

Z "vas" pa označujem vse, ki stalno nekritično ponavljate propagandne puhlice MSM. To, da je danes jasno, da je bil WMD nateg, je le demonstracija naivnosti slepe vere v "svobodne medije".

Še kar pogrevaš 20 let stare zgodbe? WMD je bil isti nateg kot “denacifikacija” Ukraine, kar ti zagovarjaš, s tem da je bila operacija zasedbe Iraka precej bolj uspešna (pol sveta daleč), kot ruska “denacifikacija” Ukrajine takoj čez mejo.
S tem da jaz nisem nikoli zagovarjal Bushevega kretenizma, ti pa imaš že čisto rjav nos od zagovarjanja ruskih nebuloz.

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolegica, pozabili ste odgovoriti, kdo definira resnico.

Z "vas" pa označujem vse, ki stalno nekritično ponavljate propagandne puhlice MSM. To, da je danes jasno, da je bil WMD nateg, je le demonstracija naivnosti slepe vere v "svobodne medije".

Resnica je včasih precej objektivno definirana. Če vztrajno ponavljaš da se ti je ukradlo volitve pa da se napad na capitol ni zgodil, si pač zaslužiš da te skenslajo.

Boš citiral kje jaz ponavljam "puhlice MSM", specifično o iraskih WMD? Al mi boš raje še naprej podtikal (torej počel točno to nad čimer se pritožuješ?


Kolegica, nikjer nisem trdil, da se napad na Kapitol ni zgodil - trdim le, da ni malo ni ogrožal demokracije.

Puhlice MSM ponavljate v vseh temah, iz katerih ste me cenzurirali (tudi z vašim agitiranjem), kar se WMD v Iraku tiče sem vam pa jasno povedal, da gre za demonstracijo enoumja, ki je v retrospektivi očitni bullshit, tako kot bodo pravljice, ki jih glede Ukrajine ponavljate zadnji 2 leti.

Tako da ponovno, nikjer ne trdim, da ste verjeli v WMD - pravim, da le, še kar nekritično ponavljate za svobodnimi mediji, ki so vam prodali WMD v Iraku, pa vse do Pulitzerja, ki je raji prodal agresijo špancev na Kubi ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolegica, pozabili ste odgovoriti, kdo definira resnico.

Z "vas" pa označujem vse, ki stalno nekritično ponavljate propagandne puhlice MSM. To, da je danes jasno, da je bil WMD nateg, je le demonstracija naivnosti slepe vere v "svobodne medije".

Resnica je včasih precej objektivno definirana. Če vztrajno ponavljaš da se ti je ukradlo volitve pa da se napad na capitol ni zgodil, si pač zaslužiš da te skenslajo.

Boš citiral kje jaz ponavljam "puhlice MSM", specifično o iraskih WMD? Al mi boš raje še naprej podtikal (torej počel točno to nad čimer se pritožuješ?


Kolegica, nikjer nisem trdil, da se napad na Kapitol ni zgodil - trdim le, da ni malo ni ogrožal demokracije.

Puhlice MSM ponavljate v vseh temah, iz katerih ste me cenzurirali (tudi z vašim agitiranjem), kar se WMD v Iraku tiče sem vam pa jasno povedal, da gre za demonstracijo enoumja, ki je v retrospektivi očitni bullshit, tako kot bodo pravljice, ki jih glede Ukrajine ponavljate zadnji 2 leti.

Tako da ponovno, nikjer ne trdim, da ste verjeli v WMD - pravim, da le, še kar nekritično ponavljate za svobodnimi mediji, ki so vam prodali WMD v Iraku, pa vse do Pulitzerja, ki je raji prodal agresijo špancev na Kubi ...

Govorimo o skenslanem predsedniku. Ki si je ban prislužil s ponavljanjem laži (takih za katere so mu lastni ljudje dokazali da so laži).

Še enkrat. Prosim da me ne vključuješ v ta tvoj "ste" klub brez nekih dokazov. Jaz WMD nikoli nisem omenjala. Nehaj podtikat in lagat. Drugače pa prosim za citat.

Prosim tudi da se nehaš pritoževat nad cenzuro medtem ko jo sam zahtevaš.
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

Vsi politiki se lažejo. Zagovarjate potem cenzuro vseh politikov?

Par očitnih laži je pa, da:
- je Ukrajina suverena
- da je Putin napadel brez kakršnegakoli razloga

Ter zakaj še kar podtikate, da vas obtožujem vere v WMD? Že 2x sem vam lepo povedal, pa še kar gonite to laž. Pravim le, da še kar slepo verjamete onim, ki so vam (potrošnikom MSM) prodajali (prodajali, ne prodali, da se ne boste še naprej vsajali) WMD, medtem ko argumente, ki dokazujejo nasprotno, cenzurirate.

Oziroma preusmerjate pozornost od ključnega vprašanja - odgovoru na vprašanje, kdo bo določal, kaj je resnica?

Jaz ne zahtevam cenzuro, pogrešam pa brisanje neargumentiranega govna ter osebnih napadov. Vi ste tisti, ki zagovarjate ban iz tem, ker ste alergični na argumente.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Pravim le, da še kar slepo verjamete onim, ki so vam (potrošnikom MSM) prodajali WMD

Citat(i)? Si res zmožen le podtikanja?
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

Prodajali, ne prodali. Šem se eksplicitno poudaril, pa ste me prehiteli.

Tako da če se vrneva na pomembne stvari - kdo naj bo odgovoren za definicijo resnice, po kateri bi izvajali cenzuro?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Tako da če se vrneva na pomembne stvari

Takoj sem za: kdaj boš nehal podtikati? Če že govorimo o tem kdo se čemu izogiba.

Glede resnice sem ti povedala. Če se ti dokaže da se lažeš, je to resnica. Včasih de facto, drugič de iuri, tretjič pa kar oboje.
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

83 mio kazni Trumpu, ker je užalil njo:



Pithlit je izjavil:

Če se ti dokaže da se lažeš, je to resnica. Včasih de facto, drugič de iuri, tretjič pa kar oboje.


Se pravi bi cenzurirala z izgovorom, ki ga je v posameznem primeru najlažje prodati?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Super bereš. Ni kaj.

Kdaj boš torej nehal podtikati?
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

Zgolj prevajam vaše bluzenje. Cenzurirali bi včasih tako, drugič drugače. Kako naj si to človek drugače razlaga kot samovoljo sovražnikov svobode govora?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Zgolj prevajam vaše bluzenje. Cenzurirali bi včasih tako, drugič drugače. Kako naj si to človek drugače razlaga kot samovoljo sovražnikov svobode govora?

Spet ta "vaše". Dej mi ti to lepo razloži ali pa nehaj. Koga jaz cenzuriram? Razen pač to kar sem že rekla: laži iz bilokaterega tabora.

Ponovno: prosim nehaj podtikat. Pa nehaj se izogibat odgovorom. Jaz sem ti kljub tvoji očitni provokaciji odgovorila na normalen način. Zakaj ti ne moreš/nočeš meni? Katero moje bluzenje meni prevajaš?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Poldi112 ::

Prevajam ti tole bluzenje:

Pithlit je izjavil:

Če se ti dokaže da se lažeš, je to resnica. Včasih de facto, drugič de iuri, tretjič pa kar oboje.


Če želiš cenzurirati na podlagi resnice, boš morala imeti neko institucijo/osebo, ki bo odločala o resnici. Tako da me zanima, kako si zamišljaš to cenzuro?

Ter kako jo opravičuješ le za primer Trumpa, glede na to da se vsi politiki lažejo? Bidnu demokrati ne morejo dokazati nobene laži, da bi si zaslužil nacionalno cenzuro?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Cenzuriraš mene z izvajanjem pritiska na moderatorje.

Citat? Vir? Sej mi kar laska tvoje impliciranje da lahko moja malenkost kakorkoli vpliva na moderatorje (kljub temu da je moj naziv kar jasen pokazatelj nasprotnega - ampak hej, feel free).

Poldi112 je izjavil:

Prevajam ti pa tole bluzenje:

Pithlit je izjavil:

Če se ti dokaže da se lažeš, je to resnica. Včasih de facto, drugič de iuri, tretjič pa kar oboje.


Če želiš cenzurirati na podlagi resnice, boš morala imeti neko institucijo/osebo, ki bo odločala o resnici. Tako da me zanima, kako si zamišljaš to cenzuro?

To da se lažeš če se ti lahko dokaže da se lažeš tebi očitno ne gre v glavo. Nič ne de...

Poldi112 je izjavil:

Ter kako jo opravičuješ le za primer Trumpa, glede na to da se vsi politiki lažejo? Bidnu demokrati ne morejo dokazati nobene laži, da bi si zaslužil nacionalno cenzuro?

Od kje tebi ideja da to opravičujem le za primer Trumpa? Citat? Ker jaz lahko citiram da sem napisala ravno nasprotno: laž, ne glede na to katera roka oz. kateri tabor jo servira, si zasluži cenzuro.

Zakaj se Biden-u ne more dokazati laži pa jaz ne vem. To moraš nekoga drugega vprašati. Ne spremeni pa to prav nobenega dejstva - ko se mu to dokaže naj se ga cenzurira pa vrže skoz katran in s perjem zasuje.

Zakaj ti meni podtikaš? Tvoja izjava da podpiram cenzuro samo proti Trump-u, recimo, je čista laž. Pa te ni nič sram in me še kar obtožuješ gluposti.
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Govorimo o skenslanem predsedniku. Ki si je ban prislužil s ponavljanjem laži (takih za katere so mu lastni ljudje dokazali da so laži).


Zanimivo, kako izmed stotine US politikov zagovarjaš le ban za Trumpa.

Misterija, kako dokazati laž še kakšnemu drugemu politiku, tako ostaja nerešena.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Zanimivo, kako izmed stotine US politikov zagovarjaš le ban za Trumpa.

A je banan še kdo drug? Mogoče kdo ki ga jaz lahko poznam?

Poldi112 je izjavil:

Misterija, kako dokazati laž še kakšnemu drugemu politiku, tako ostaja nerešena.

Jap. Pri tvojem razumevanju prebranega se ne čudim.

Mimogrede, imamo kak dokaz o tem da bi bila E. Jean Caroll "clinically insane"?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

A je banan še kdo drug? Mogoče kdo ki ga jaz lahko poznam?


Ogromno desnih komentatorjev so banali. Za politike ne vem, razen za Trumpa.

Relevanca vprašanja?

Ter kdo naj bi po tvojem bil pristojen za ugotavljanje resnice, na podlagi katere se bana predsednika ter ogromno njegovih volilcev iz socialnih medijev?

Pithlit je izjavil:

Mimogrede, imamo kak dokaz o tem da bi bila E. Jean Caroll "clinically insane"?


Ga potrebujemo?

3:20



Ker deluje kot tipični primer:

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Ogromno desnih komentatorjev so banali. Za politike ne vem, razen za Trumpa.

Relevanca vprašanja?

Izrecno si omenjal politike. Se zdaj mal ven vlečeš? Če hočeš te lahko komot citiram.

Poldi112 je izjavil:

Ter kdo naj bi po tvojem bil pristojen za ugotavljanje resnice, na podlagi katere se bana predsednika ter ogromno njegovih volilcev iz socialnih medijev?

Ponavadi se gre za pristojne službe. V primeru bananja na neki privatni platformi imajo te platforme tudi zaposlene za točno ta namen.

Pa preden se spet neracionalno odzoveš: precej 'desnih' platform cenzurira 'leve' komentatorje.

Za bolj resne 'prekrške' imamo pa bolj resne službe. Sodišča recimo. V civilizirani družbah vsaj približno delujejo. Se pa strinjam da v neciviliziranih ne tolk... kaka Rusija, Kitajska, Iran... mogoče Severna Koreja.

Poldi112 je izjavil:


Pithlit je izjavil:

Mimogrede, imamo kak dokaz o tem da bi bila E. Jean Caroll "clinically insane"?

Ga potrebujemo?

Hja, bi bilo fajn ja, da ima človek kak vir za svoje trditve. Sej veš, novinarska integriteta pa te jajca.

V idealnem svetu bi blo tud fajn da niti komiki nimajo glih free reign nad vsem, ampak če mi ti serviraš Burr-a (čeprav ne vem kaj naj bi to dokazovalo) ti komot lahko vrnem s Chapelle-om ali Carr-om (pa nebroj drugih).
Life is as complicated as we make it...

Poldi112 ::

Imaš par interview-ev ki zelo nakazujejo v smer, da gre za politično gonjo. Dokaza, da je bila posiljena, pa izgleda tudi sama nima. Ima pa 83 mio, tako da se definitivno strinjam, da bi bilo fino, da bi imela kak dokaz.

Katere so te desne platforme? Socialni mediji so praktično ekskluzivno v rokah pro-demokratov.

Ja, omenjal sem politike, in tudi jasno povedal, da vem zgolj za Trumpa. Lahko me citiraš, kot te je volja, samo ne vem, kaj točno ni jasno? Razen tega, da si pozabila odgovoriti, kaj točno je relevanca tvojega vprašanja.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AtaŠtumf ::

#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

mtosev ::

Slabo to. Predolgo traja to. Sem upal, da bo šlo hitreje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

no comment ::

Lesoto je izjavil:


https://twitter.com/mtracey/status/1753...
Trump finally elaborates on his Ukraine position. He says he'll get the European countries to match what the US is sending to Ukraine. That's not a call for cutting off arms to Ukraine -- it's a call for increasing arms. He also once again brags that he increased funding to NATO

Pomagaš, prosim, Poldi? Očitno si spregledal...

Kako to pomeni, da je Trup proti vojni? Meni zgleda kot da bi rad, da Evropa samo še globje zabrede v njo?

V upanju, da imaš ti bolj optimistično interpretacijo besed...

Poldi112 ::

Sem pogledal video in nisem slišal tega, kar si ti napisal. Vse, kar pravi je, da ni fer, da za svoj problem (Ukrajina) plačujemo 10% tega, kar američani plačujejo.

To je konsistentno z njegovo pozicijo, da je NATO obsolete in cokla za USA. Kar je definitivno res - za našo zaščito ni potreben, američani pa po neumnem mečejo miljarde v napačen konflikt (EU namesto Kitajska).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Poldi112 ::

Če bi nas rusi ogrožali, bi šli na vojno ekonomijo, tako kot so šli oni (saj njih NATO dejansko ogroža). Zakaj torej še kar nismo v vojni ekonomiji? Odgovor je na dlani - ker vas politiki na suho nategujejo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

no comment ::

Poldi112 je izjavil:

Sem pogledal video in nisem slišal tega, kar si ti napisal. Vse, kar pravi je, da ni fer, da za svoj problem (Ukrajina) plačujemo 10% tega, kar američani plačujejo.

In nič te ni zmotilo pri številkah, ki jih je navajal?

Poldi112 ::

Nisem bil pozoren na številke. Kaj naj bi me zmotilo? Da je falil za par deset miljard? Konceptualno ima prav, da večinoma oni sponzorirajo vojno.

Trump nas hoče pač olupiti - to ni nekaj novega.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

no comment ::

Poldi112 je izjavil:

Nisem bil pozoren na številke.

Verjamem. Verjamem...

Poldi112 ::

Kolega, ponovno vam manjka argument. V čem je poanta tega vašega slepomišenja?

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

Dr.Trump:

no comment ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, ponovno vam manjka argument. V čem je poanta tega vašega slepomišenja?

Ponovno?

Trump se "zmoti" za desetKRAT, ne deset. To je poanta.

Poldi112 ::

Trump je politik in pretirava/laže. Ampak hvala vseeno za to pomembno "informacijo".

Ki pa nima absolutno nobene veze s tvojo trditvijo oziroma citatom, ki je odebeljen. Ampak me veseli, da smo vsaj to razčistili.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

no comment ::

Trampova laž ima absolutno precej opraviti z odebeljenim citatom. Ker laže točno o tem. Hecno, da si me še malo prej obtoževal slepomišenja, sedaj pa se sprenevedaš ti. Ali ti gre vedno tako slabo?

Drugače pa, kaj Trupu preprečuje lagati o tem, da bo končal vojno v Ukrajini v 24 urah? Oz. kaj je garant, da to lahko stori? Moje mišljenje je, da je tisti, ki njemu karkoli verjame, popolnoma nor. Popolnoma.

Poldi112 ::

Kolega, odebeljen citat pravi: He says he'll get the European countries to match what the US is sending to Ukraine.

Prosim za info, kje v podanem videu s Twitter linka, s katerega je citat, Trump pravi, da nas bo pripravil do tega, da bomo pošiljali isto kot USA? Pravi le, da ni prav, da američani pošiljajo več.

Seveda mu nič ne preprečuje laganja, dejstvo pa ostaja, da je javno proti vojni in ki je celo torpediral nadaljno sponzoriranje hiranja rusov, medtem ko Biden dela vse, da bi se vojna nadaljevala - zato jo je vezal na zakonodajo o meji.

Poleg tega ima Trump tudi zgodovino truda normalizacije odnosov z rusi, kjer pa je neprestano sabotiran - od FBI, ki mu prisluškuje, do novinarjev, ki ga sprašujejo na tiskovki s Putinom, ali res raje verjame Putinu kot NSA (Russia collusion smear), do nepretanih oslarij s pee-pee tape, ...

Nihče mu ne verjame, da bo končal vojno v 24 urah. Nori ste vi, ki se obešate na detajle, ki so očitno namenjeni predvolilnemu šovu. Trump vas dobesedno trola in vi se mu pustite. Kje je garant, da politiki govorijo resnico? Kako naiven moraš biti, da sploh postaviš takošno vprašanje. Oziroma zakaj ne bi še za Bidna začeli uporabljati iste vatle - kaj njemu preprečuje, da se laže glede meje? Ali Putina?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

no comment ::

Poldi112 je izjavil:


Prosim za info, kje v podanem videu s Twitter linka, s katerega je citat, Trump pravi, da nas bo pripravil do tega, da bomo pošiljali isto kot USA? Pravi le, da ni prav, da američani pošiljajo več.

"I say pay. And they'll pay, too. They have to equalize."

Torej, imamo situacijo kjer Trump na debelo laže o tem koliko EU nameni za Ukrajino. In Poldija, ki trdi, da Trump nikjer ne pravi, da nas bo pripravil do tega, da prispevamo enako kot USA.

V čem je fora, da se smešiš z lažnimi trditvami, ki jih vsak lahko preveri z enim klikom?

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Ja, izgleda sem jaz narobe razumel, se pardoniram. Vmes je prešaltal na NATO in kako moramo plačevati za nato, medtem ko na koncu spet pride na 20 vs 200, iz česar se da sklepati, da se je vrnil nazaj na pomoč Ukrajini in ne NATO na splošno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

Donny je baje popi*dil, ko je videl tale video, ki ga tako lepo opiše:

mtosev ::

Zanimiv video.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kripto mesi ::

mtosev je izjavil:

Zanimiv video.

zanimiv komentar

Miki N ::

Te videi so manjši varnostni popravki,da kak Q-tard ne poheka NPCjev.

mtosev ::

Ker so zaklenili temo o volitvah v ZDA. Gremo se tukaj pogovarjati o Trumpu in volitvah.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932458 (24256) ajdov2

Več podobnih tem