» »

Honor magic 5 pro težava

Honor magic 5 pro težava

mihas1919 ::

Zdravo, si mogoče kdo lasti ta telefon?
1. Imam težavo z wi-fi povezavo. Enkrat je download 400 Mbps, potem pade celo samo na 2 Mbps in nonstop niha hitrost. Do zdaj še nikoli ni bil problem z nobenim telefonom s tem. Imam Fritzbox modem + fritz repeater. Sem naredil network reset in ni nič pomagalo. Mobilni podatki delajo bp.
2. Ko telefon premaknem na hitro iz leve proti desni ali obratno, se noter na zadnji strani očitno nekaj premika. Ne vem a je to kaj povezano s kamero da pač tako mora biti ali je dejansko nekaj narobe z njim. Telefon imam slab teden in nikoli mi ni padel na tla. Kaj pa je zadaj pe ne vem, ker sem slep in ne vem, če se vidi dejansko tisto, kar naj bi se premikalo. Če ne bo druge ga bom odnesel na servis.
Malo mi je čudno vse skupaj.
Pridružite se moji skupnosti
https://bit.ly/3iIwH7r

janezvalva_5 ::

pojdi k sosedu, če ima drugačen router pa preveri, če ima enako napako.

mihas1919 ::

Ja dejansko deluje ok, ko sem naredil hotspot preko drugega telefona.
Kaj bi ga lahko bremzalo v fritzu ne vem, vse sem mu že preoritiziral v nastavitvah.
Pridružite se moji skupnosti
https://bit.ly/3iIwH7r

janezvalva_5 ::

ni kompatibilno. Daj drugi flash na fritzbox ali nabavi drugi router.

DeeCoy ::

Zadaj lahko ropota stabilizator kamere, nič takega. Lahko pa je odlepjena baterija, če se čuti, kot bi se nekaj "težjega" premikalo

Simon360 ::

Tudi moj Honor magic5 pro je po nekaj mesecih začel ob hitrem tresenju levo - desno šklocati v notranjosti vzadaj - zgoraj. Pri normalni uporabi se ne sliši nič,če pa malo potresem pa,kot bi bilo nekaj razrahljano. Je pa verjetno res nekaj na kameri,saj se dejansko tam najbolj sliši (prislonim uho).
Sicer nobenih težav. mihas1919 kako si rešil težave z podobnim premikanjem v Honorju,kaj je bil vzrok temu,ali si rešil? Sedaj ne vem ali je to za servis ali pač ne. Glede na mnenje DeeCoy je verjetno res stabilizator oziroma optični zoom camere,saj se ta del kamere fizično premika naprej - nazaj,kar se dejansko vidi od zunaj če gledaš v optiko kamere.

Leko ::

Simon360 je izjavil:

Tudi moj Honor magic5 pro je po nekaj mesecih začel ob hitrem tresenju levo - desno šklocati v notranjosti vzadaj - zgoraj. Pri normalni uporabi se ne sliši nič,če pa malo potresem pa,kot bi bilo nekaj razrahljano. Je pa verjetno res nekaj na kameri,saj se dejansko tam najbolj sliši (prislonim uho).
Sicer nobenih težav. mihas1919 kako si rešil težave z podobnim premikanjem v Honorju,kaj je bil vzrok temu,ali si rešil? Sedaj ne vem ali je to za servis ali pač ne. Glede na mnenje DeeCoy je verjetno res stabilizator oziroma optični zoom camere,saj se ta del kamere fizično premika naprej - nazaj,kar se dejansko vidi od zunaj če gledaš v optiko kamere.

Nehite paničart. To ni od pred nekaj meseci ampak od samega začetka. Že ptički na vej čivkajo, da je to "v kameri"!
In to ni samo na Honorju temveč na več ali manj vseh telefonih kateri imajo optični stabilizator kamere ali kakorkoli se že temu reče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel do nekje 1000 eur

Oddelek: Mobilne tehnologije
453355 (1996) geronimo777
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8810262 (7138) Leko

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620396 (10881) bluefish
»

Prepoznavanje obraza na Galaxyju S10 za odklep ni varno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7016975 (14021) louser
»

Telefon..kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
313864 (3151) matobeli

Več podobnih tem