» »

Zaslužite denar z branjem e-mailov!Deluje!!!

Zaslužite denar z branjem e-mailov!Deluje!!!

budi ::

Prijatelj mi je povedal za stran,kjer se lahko včlaniš in dobivaš $ na različne načine,
za vsak prebran email dobiš $,za vsak kliknen banner dobiš $.Potem lahko
prek svojega linka,ki ti je dodeljen zbiraš prijatelje,in za vsak njihov prebran email
in vsak banner ki so ga oni kliknili dobiš $.Dobra tehnika je da se pri vpisu naročite
na čim več reklamnih sporočil ni jih potem berete čez dan,pa malo klikajte bannerje pa je.
Denar ti pošlejo v čeku,ki ga potem vnovčiš.Poštnino in te pizdarije plačajo oni.
Moj frend je že dobu ček in potem sva ga šla skupaj vnovčit.
Če se ti da malo brat emaile in klikat bannerje,dobiš okoli 30$ na mesec,če si pa zbereš še prijatelje pa lahko dobiš tudi veliko več.

Ta stvar res deluje in je brez nategov,plačaš nič,dobiš pa veliko.



Link
  • spremenil: Primoz ()

Matty ::

budi se je zmotil v urlju...

Pravi je : http://www.cashaday.com/

>:D

frenk ::

preden kritiziram bom šu pa probat:D...za zgubit nimam nč:)

Gandalfar ::

budi: poskeniraj prvi cek, ki si ga dobil in ti bomo verjeli in se masovno prijavili.

Deal? :)

Do takrat bom pa seveda skeptik

frenk ::

no tale je še boljša...poskenirej:)

frenk ::

make $.02 per email!

:D

OmegaBlue ::

Ja zelo deluje...

Free spam :|


Resno, ne nategvat folka po temu forumu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Gandalfar ::

torej .. kdaj lahko pricakujemo scan ceka? :)

Sergio ::

Am ... mar ni sodelovanje v piramidnih shemah v Sloveniji prepovedano z zakonom?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bradek ::

Jaz sem celo dobil cek kake 3 leta nazaj za neko podobno ampak drugacno :D zadevo, ce ga imam se kje ga poiscem in objavim.
Drugace je pa to nategovanje naroda.

BigWhale ::

Kako bo pa tisti, ki mi nakazuje denar vedel, da sem jaz dejansko prebral nek mail? A mu moram potem poslat kaj vec informacij o tem kaj sem prebral? Kako krajso obnovo? Mogoce ce sprintam vse maile in jih nazaj posljem, kot potrdilo?

Daj kaj vec povej o tem, please... Ker me res zanima...

bradek ::

vsak reklamni email vsebuje na koncu link na katerega kliknes in ti odpre sajt od tvojega delodajalca ki ti zabelezi ogled maila.

Te zadeve so bile razsirjene nekaj let nazaj in so takrat v ene 70% primerov tudi laufale, potem pa se je vse skupaj sesulo.

Moj izkupicek je bil (sicer ne pri emailih) ampak pri nekem banner programu 11.500 SIT, to je pa tut vse kar sem dobil, kasneje je cela zadeva propadla.

Podrobno si preberi "pogodbo" ki jo sprejmes ko se vclanis, tam notri je malo morje trikov. Naceloma pa ne priporocam ker takoalitako traja vsaj 4 mesece da dobis denar za prvi mesec, torej ce zacnes danes bos dobil cez 4 mesece mogoce kak cek... mogoce, ce ne bos nehal s tem, recimo pogoji nekje so da to pocnes vsaj 1x na dan itd itd...

Izguba casa.

iskra ::

Poznam eno punco k je to delala kako leto nazaj do onemoglosti in na koncu dobila nič ... :D Ni bila kak strašen poznavalec interneta namreč in je zelo lepo nasedla na finto >:D

Poznate www.smsliga.net ? Jaz sem tam prijavljen že kaka tri leta. Niti enega sporočila še nisem dobil ... In prav tako še 20 mojih sošolcev, ki so se včlanili istočasno ... ajajajajaj ... Che palle :(

BigWhale ::

> vsak reklamni email vsebuje na koncu link na katerega kliknes in
> ti odpre sajt od tvojega delodajalca ki ti zabelezi ogled maila.

Khm... Sarkazem? ;>

Sicer pa, potem to ni sluzenje z branjem emailov... Ampak s klikanjem na linke :P

Tilen ::

in potem se ti se odpre kaksnih 5 pop-up oken in znoris. Poleg tega pa vi "dobite" za en mail 0.2 $ oni pa dobijo 2 $ . :) ti recimo moras odpret 100 mailov za 20$ pri cemer imajo oni ze 200 $ ;) ce vam je v interesu da jih podpirate pol pa kr :) Pa se nekaj oni 100% dobijo denar s klikanjem vas denar pa je dvomljiv :)

robio ::

Če bi dal 0.2$ bi blo še vredu ampak je to 0.02$ al pa še manj.

Corpse ::

js sm tud uclanjen u smsligo pa sm dobu ene 5 smsjev v parih letih...ma kr neki no...pol sm bil se uclanjen za foro u par takih stvari pa je to k**** od ovce...ma kr ugalvn kr neki ;(( ;(( :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Corpse ()

profii ::

kdaj ti pa ta dnar izplacajo? ko jim reces al ko se jim zazdi da ga mas dovolj al ob koncu meseca?

bradek ::

Raje bolj koristno izrabite svoj cajt no.

Drugace pa ti nakazejo na dolocen dan v mesecu, pa se to ce imas dovolj na racunu (vec kot 20$ al nekej takega, odvisno od delodajalca)

undefined ::

> Am ... mar ni sodelovanje v piramidnih shemah v Sloveniji prepovedano z zakonom?

In zakaj je ta tema še odklenjena? :\

Zgodovina sprememb…

frenk ::

zato ker more budi še ček sm gor nalimat...prej ga ne izpustimo>:D

Tarzan ::

In potem vse tiho je bilo,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

DMouse ::

How much E-Mail will I receive?
We hope to send one paid e-mail per day. At times you could receive more but no more than 5 a day.

Uau, recimo da dobimo 2 maila na dan, 2x30 = 60, 60 x 0.02$ = 1,2$ (na mesec). Zdej se pa letim včlanit :D

Tilen ::

ja 1,2 $ na mesec pa recimo da moras met 20 $ da ti sploh izplacajo ... torej 1 leto skoraj :) mors pa bit res hudo ... da gres to delat :)

djgregec ::

Iceman:
In zakaj je ta tema še odklenjena?

Se strinjam s tabo, Sergio bi jo moral že zdavnaj zakleniti:D

Tilen ::

baje cakamo na skeniran cek ... ne vem ne :)

R0K ::

Hecno. Jst sm se pa pred precej časa prijavu na en sajt, ki se mu pravi Cosmic Wealth dot kom in grem tko enkrat tedesnko pogledat če je kaj novega (imam kr na enem mailu, k sm ga sam za to naredu) in lepo poklikam linke v emailih, ki jih kar precej. Linkov ne mailov :). Spama ni. Niti reklam drugih firm. Sam od te. Se držijo pravil.

Bomo vidli če bom dobil tudi ček pri 10$ :). Dolar, dva mi še manjkata. Kak mesec še.

Dobiš pa precej malo - za mene seveda, k dobim dnar (če ga dobim) :). 0,01 dolarja. Ni veliko. Ampak v enem mailu je po 5 lenkov, na ktere samo klikneš da se jim zapiše obisk s tvojim IDjem. Brez kakšnih nadležnih pop-upov (večinoma so kaki iskalniki, on lajn trgovine...), tko da se počasi nabira. Za kak drink pa bo - če bo :).

Tilen ::

kot je bilo povedano :) ko bo tukaj skeniran cek se bomo masovno prijavili :)

alyo ::

easy money :)
narediš mailbota ki wgeta vsak link ki ga dobi :) pol ga pa prjavš na 50 takih strani :P
Talk is cheap because supply exceds demand.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevare na Bolhi - lažno nakazilo

Oddelek: Loža
287786 (5761) Lion29
»

Cudni kupci iz turcije na bolha.com

Oddelek: Kaj kupiti
376060 (4493) St235
»

$

Oddelek: Omrežja in internet
201514 (1332) eiht
»

Internet odslej zelo poceni.

Oddelek: Omrežja in internet
251967 (1415) Tr0n
»

SMSliga

Oddelek: Loža
282371 (2032) Igor

Več podobnih tem