» »

SMSliga

SMSliga

Rott-von-weiler ::

dobra finta je taSMSligasamo ne vem če je že gdo kaj pokasiral od njih ker oblublajo kr 6k na mesec in več:O

jeti ::

ja to je zgleda podoben sistem kot tist paid to surf al pa paid to read e-mails, le da si tu plačan, da bereš sms sporočila.
Načeloma je vse v redu, vsaj meni se zdi, glavno vprašanje pa je samo, ali je podjetje rentabilno in izplačilno sposobno. :)
Če je, pol se mogoče res palča poskusiti...ampak nimam mobitela, zato bom ostal pri svojih paid to surf oglasih.;)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Loki ::

A se tle kdo spomni, ker je en tak sistem, pri katerem si lahko offline - deluje kot ohranjevalnik zaslona?
I left my wallet in El Segundo

MRB0rYS ::

Ma ista fora k keč the keš, k se ni obnesla sam ta prvi služjo
b0rys

jeti ::

ne, ni res, to ni catch the cash, kjer samo prvi služijo!:\

pr CTC je blo tko, da so se izplačila tistih na vrhu financirala z denarjem, ki so ga plačali novi člani, spodaj v piramidi.
No, ko je pritok novih čalonov in jjihovega denarja usahnil, se je sistem sesul in zaslužili so res samo prvi.

Tu pa denar prihaja od oglaševalcev, ki so zainteresirani, da ti vidiš njihove reklame in del tega oglaševalskega denarja izplačajo tistim, ki te reklame gledajo. primerjava s CTC je neprimerna (saj člani sploh nič ne plačajo, nič ne vlagajo!).

Pa da ne bo kdo rekel, da so take in podobne zadeve goljufija: sem že dobil ček, dober teden nazaj, 42.83$, kar je zneslo dobrih 9600 SIT.8-)

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

miha ::

Star SLO ( ne slo-techov) pregovor pravi prebližmo tak:
brez dela ni jela. Pa si samo razlagajte dalje

jeti ::

Da, ker takrat uboga raja ni poznala interneta.:D

Stvari pa so se spremenile in pregovor je zastarel.;)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

ahac ::

SMS liga je verjetn čist ok stvar.

Ampak kakšen bo interes oglaševalcev? Verjetno ne preveč velik.

Še ena fora je: na svojo stran daš banner od smslige in za vsakega, ki z tvoje strani pride na njihovo in se prijavi dobivaš denar. Torej vedno več. Po kakšnih par letih si že bogataš.:D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Loki ::

Ka poj, a kdo pozna tisto firmo? (glej zgoraj)
I left my wallet in El Segundo

Rott-von-weiler ::

jaz nimam pojma gdo so se mi pa zdi malo čudno da tam v prijavnici moraš napisati sojo davčno št. pa št. tekočega računa seveda da ti oni dnar nakažejo kaj pa če firma crkne pol jim ostanejo vsi podatki recimo vpogled na tvoje stanje na računu????????:O

Loki ::

V teoriji ne, ker so podatki zaupni in jih lahko zato tozis.V praksi je pa vse mogoce.
I left my wallet in El Segundo

ahac ::

Sej lahko izbereš, da ti pošljejo nakaznilnico ali nakaznico (ne vem kako se reče:))) Pol ti pa ni treba dat številke tekočega računa.
Jest se bom kr prjavu!

Tomi ::

Hja, meni je Ligo priporočal frend, ki drugače študira ekonomijo, in ima nos za zaslužek.. Vse skupaj naj bi se sedaj začelo, če pa bo kaj od tega, se pa denarja ne bom branil... Logično:D
metrodusa.blogspot.com

Rott-von-weiler ::

ja potem pa čimveč sreče v slovenski gsm ligi:O

|klemen|(c) ::

Skratka če povzamem, še nihče tukaj ni preizkusil te SMS lige oz. tudi dejansko zaslužil kakšnega tolarja? >:D

MRtwister ::

pomoje je vse skupaj zajeb@ncija

orkan ::

Ja jaz sem se vceraj včlanil v to SMSligo, pa do danes se nisem dobil nobenega smsa! Samo po mojem, je to tako malo verjetno, da bi to res tako delovalo, kot je opisano v primeru!!, Ker ko se bo to nabralo, zelo dost folka, pa bo vsak dobil okoli 150sit, na dan krat cel mesec, bo ta firma, brez zelo velike podpore sponzorjev rekla PAPA!!!!
Moje mnenje je tako! Ampak čudeži se dogajajo!! Bomo videli kaj bo iz tega!!
8-O8-O
Lp Orkan!!

wind ::

Skratka če povzamem, še nihče tukaj ni preizkusil te SMS lige oz. tudi dejansko zaslužil kakšnega tolarja?

Niso še začeli pošiljat. Niti nimajo do konca strani narejene.

Izak ::

wind glej zgoraj kaj je napisal jeti...baje je nekaj dobil..! :D

Loki ::

Hja je dobil, sam ne od SMSLige.
I left my wallet in El Segundo

orkan ::

Aha, pol še sploh niso začeli pošiljat smsov? Pa nič ne piše kdaj naj bi začeli obratovati, pa nič ravno velikodušni se niso bili z podatki! Kaj WIND ti si se isto včlanil???;((
Lp Orkan!!

wind ::

tudi :)

Loki ::

Tocno tako orkan.
Kdaj bojo zacel posiljat SMS, ne ve nihce.
I left my wallet in El Segundo

orkan ::

Roberto, sem pa našel, nekaj kar so mi poslali na mail, in piše kar nekaj zanimivih stvari!! Tudi tole:
VPRASANJE :
Kdaj se bodo zacela posiljati ta sporocila? Vpisal sem se pa nisem sprejel se nobenega sporocila!
ODGOVOR:
Predvidoma konec meseca marca ali v zacetku aprila 2001.

Tako da počakajmo, da prideta ta dva meseca in bomo videli kaj bo iz tega!
Če pa stvar zelooo dobro premisliš, in vpišeš kar nekaj folka pod sabo pa še lahko kar lepo zaslužiš!!!8-O8-O
Lp Orkan!!

Brody ::

Še jst dodam mnenje:)
Model iz Pirana, pač tip ki ima to firmo je idejo za SMS ligo pobral iz tujine, kjer tako oglasevanje bojda ze lepo tece, sama ideja je fenomenalna, vendar nisem preprican ce jo to podjetje (ki ima baje ene par ljudi zaposlenih) sposobno izpeljati.
recimo da se v kratkem času nabere 100 000 folka za smsligo(uporabnikov mobitelov je pri nas ze skoraj miljon!, zato to nebi smel biti problem) , od njih bi vsak! moral dobiti najmanj 6000 SIT (tako obljubljajo) na mesec, to znese 60 000 000 aka. šestdeset miljonov tolarjev!!!

Sistem ima namrec vec pomankljivosti, ki pa jih ni moc odpraviti.
Namrec, oglasevanje prek SMSjev je zelo omejeno, ni slike!, zvoka!, le par vrstic napisanega besedila, ki ga lahko takoj skines in ne breberes niti besede (kar vecina itak namerava delat). Jst mislm, da s tem enostavno ne bo nič, vsaj s takimi zneski kot jih zdaj obljubljajo. Je pa res da bi se pa dalo to nekako izpeljati z recimo 1000 SIT na uporabnika na mesec, medtem ko pa 6000 in več (kokr še folka zrihtaš) je pa pomoje utopija!

Poleg vsega tudi ne verjamem, da je pac podjetje z omejenimi zmoznostmi sposobno voditi vse zadeve za recimo 100 000 ljudi, saj je to računanje in nakazovanje keša za vsakega posebej in sm preprican, da ga je redkokatero slo. podjetje zmozno opravljati.

Čas bo pokazal kaj bo iz tega:) zgubit pa itak nimamo kej.


lp

orkan ::

Brody! Povedal si da se to že uporablja v tujini! Pa me zanima, če mogoče veš kakšen so tam cene in ali se je tam tole obneslo? Ter ali se je mogoče včlanit? vEŠ kakšen naslov????
:\
Lp Orkan!!

Brody ::

ne vem kako je to na tujem, vem le da je to tam ze kar nekaj casa prisotno

asteroidk ::

vecina takih firm propade (vsaj tako je bilo v tujini...) obdrzijo se le najmocnejse...
V SLO obstaja tolar veni net ki placuje za prebiranje emailou z reklamami, a po nekaj mesečnem delovanju ni bilo nobenega emaila več.... mislim da bo tako tudi tu... ce jim bo sploh uspelo začeti :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Igor ::

hmm dons (oz vcerej) mi je en ves mokr razlagal kuko je to kul in oh in sploh in vse ter nej se vpisem
jest ga sicer nisme jebal 5% zvedu sm pa enapar stvari
ti ne placas nic
ti dobis sms na telefon
kolk jih dobis se se ne ve
moras jih sprot brisat da lahko dobis nove (maje lahko dobis samo 10 sms pol ji telefon ne sprejema vec)
z vsak sms dobis 21 sit
pol lahko pripeles frenda
za vsak NJEGOV sms TI dobis 4,5 sit (on je kao pol pod tabo)
tko lahko dobis kao ne vem kolk folka ..
ce dobis vec kot 50 folk gres v zrebanje za POLLETNO UPORABO avtomobila
un tvoj frend ma lahko spet frenda pod sabo
in za NJEGOV sms TI dobis 1,5 sit
to bi blo to ->
stvar je taka
ti se prjavis dobis 10 sms na dan pride to 210
pol mas pod sabo 10 frendov vsak dobi 10 sms = 100 sms z vsacga dobis 4,5 sit = 450 sit
in vsak od teh 10 frendov ma se pod sabo 10 frendov kateri vsak dobi 10 sms in za vsak njihov sms ti dobis1,5 = 10*10*10= 1000 *1,5 =1500 sit
skupej to pride 1500+450+210 sit =2110 sit
*30 dni = 65K

zdej pa ce ma to nevekolk velik 2 mac folka to znesejo bajni denarji ..
drugac me pa moti edino
da pol dobis miljon sms
pa da je treba dat (za moje pojme) velik prevec, prevec osebnih podatkov
prijavanico si lahko ogledate na strani k je gor ..
aja sms nej bi se zacel posiljat prvega aprila

>:D

dinar bos pa dobil (ce bos) 15 po izteku mesca (to pomeni najkasneje 15 maja za april)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424728 (4061) CaqKa
»

Zaslužite denar z branjem e-mailov!Deluje!!!

Oddelek: Loža
282465 (1744) alyo
»

SMS liga -> mnenja

Oddelek: Loža
6848 (715) Packač
»

SMS liga

Oddelek: Loža
121136 (1003) _fim_
»

Denar!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71144 (975) blue96

Več podobnih tem