» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
65 / 74
»»

HrščPščvnk ::

Taki morda še pojejo kot nekoč
Gospod se v fičku pelje, v trebuhu melje kislo zelje
Hrošč Puščavnik, ogrožena živalska vrsta iz Tivolija.

roscha1 ::

Meni je vseeno za nekaj 10 eur na dopustu, sem pa malo razvajen glede kvalitete hrane, odnosa in strežbe, in vse to jim zelo šepa.


Saj ravno to! Osebno mi pri hrčkih moti ravno to. Prodajajo mi muda za bubrege. I tle je težava...

I še na moj prejšnji post. Pusti sedaj AD, komu kampiranje je in komu ni. Ni imelo veze. Hotel sem samo pokazati kako
te hrčki na suho n4tegnejo. Samo to. Da v bistvu je 4000km daleč pravzaprav ceneje kot usrana Istra.
Aja pa da o skalah, ježkih neznosni gužvi in ostalem sranju kar hrčki smatrajo za premium plažo sploh ne začnem.

Če bi se Grčija začela tam nekje pri Dubrovniku, me lopovi še v pred/po sezoni ne bi več videli...

J.McLane ::

Saj če pogledaš zemljevid Evrope ti je takoj jasno kje je morje precenjeno za to kar ponuja, tam kjer je najbližje tistim, ki se peljejo iz notrajnosti, Azurna obala, Genova, Benetke, Istra... Zagužvano, nikakva obala, drago.

Če pa greš malo po Italiji južnije Apulija, Kalabrija, ali isto po Hrvaški pa prideš do boljšega morja in nižje cene. To se seveda ndaljuje naprej proti Albaniji in Grčiji. Zelo dobre izkušnje imam tudi s Korziko in Sardinijo.

Je pa en Catch, Grčija, Sicilija, Kalabrija poleti te lahko hitro doleti 40°, kar je pa kar hud dealbreaker, tko da mi te destinacije skušamo spraviti skozi za prvomajske, ampak časovno je to kar problem.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Twixz ::

c3p0 je izjavil:

Nategunski jointi ponavadi nimajo cenika pred restavracijo, marsikdo pa si "ne upa" odit, oz. ga je sram, ko vidi prave cene, ko enkrat že sedi za mizo.


Men je najbolj zanimivo, ko piše vsepovsod isto npr. "lignji po tržaško" pa dobiš v 9 od 10 jointov prilogo avtomatsko zraven všteto v ceno.
Potem se pa najde joint ko ti zakasirajo 5€ pomfri, ker je kao napisan pod dodatki (tako kot v ostalih 9 jointih tudi). :))

MisterR ::

roscha1 je izjavil:

Bolj vas prebiram, manj mi je jasno. Kojiklinac vsi rinejo(te) v hrčkolandijo, potem pa javkate kake so cene,
ali pa po drugi strani hočete prepričat ostale, da je ta precenjeni drek vreden svojega €€.

16 dni Grčije (ok 2 dni je požrla pot) nas je prišlo manj kot 2,7k€. 3 osebe, avtodom (lastni).
Od tega je šlo 1+k€ za nafto+ cestnine, (4k KM gor/dol) torej smo požrli, popili in dali za kampe dobrega jurja pa pol.
16 dni, ne en usran teden.
V hrčkolandiji bi samo kampi prišli ene toliko.

Sicer bi prišparal na nafti, AMPAK za to razliko bi cmarili stvari sami, ne pa da bi hodili ven jest kot smo...

Receptorja v kampu na Peloponezu je skoraj kap, ko sem povedal koliko hrčkoti hočejo za primerljiv kamp. (3x več)


Kakor komu, hrvatki so sprejemljivi (in nič več kot to) samo v pred in posezoni.

Največjo težavo z njimi imam ker se čutim NATEGNJENEGA, saj za mučos dinaros dobim v bistvu en drek.



Daj povej kaj več, koliko noči si bil v kampu? Ker 90% Slovencev z AD v Grčiji kampiramo na črno. Policija piše 300€ kazni že če imaš stopničko pred AD, kaj šele tendo, mize in stole. Pač sledijo trendu v drugih državah, tudi na Hrvaškem je tako.

Hkrati si rekel naj zanemarimo ceno AD, lahko, ne moremo pa zanemariti cene najema AD, ki pa je od 1.6 do 15.9 cca 150€ na dan + 100-200€ končni stroški čiščenja.

Sem pogledal Murter, AD + voda + elektrika = 24€ + 20€ dve odrasli in 11€ dva otroka (pod 5 je gratis). Torej 55€ na dan, 770€ za 14 dni, termin od 1.7 do 31.8.
http://www.murter-slanica.hr/cjenik

Kamp Soline v Biogradu 11.8-24.8 100m2 parcela 1020€.


Ampak če želimo delati poštene primerjave boš moral tudi ti povedati lokacije kje si bil.

redtech ::

Kje ti napišejo kazen na HR ali GR?

roscha1 ::

@ Mister R

Vedno v kampu. Tudi Srbija in Makedonija. Rabim 220V brez klime eni pri +40 eni pač ne moremo spat.
Boli me kurac za slovenčke, ki šparajo 40€ za kamp. JA?

JEBALA te ta posrana Slanica. Sem bil. To ni kamp ampak kar nekaj. Sekret na rfid, plaže ni raze une par metrov
pred kampom, na tistih skalah se ti sam jebi. Parcela manjša od naše špajze.
Ne ne in ne.

Kamp soline. Tudi že bil. Jaka jajca od kampa. Plaža za 1 drek, voda mrzla (tok med pašmanom in celino + dotok sladke vode)
folka na plaži več kot sardin v pločevinki. Kje je fora.
Jurja kaj za 1 dan? Ne štekam. Za 14 dni? Jurja samo? Daj mi 2x.

14x40= cca 600 € (v Grčiji)
Jebala te tale tvoja matematika

Lej zaradi mene ti hrčkom nesi 6 plač, mene ne vidijo.

A bo?

Pa dajva se še malo okrog hrane in postrežbe pogovorit. Če si že ves brihten.

roscha1 ::

@ Mister R

Še dobro da rent AD za do Hrćkov je zastonj, do Grkov pa stane.

Daj je8i se.

Sploh pa preberi OBE moji prejšnji objavi.
Bedak.

scipascapa ::

rošca :)

MisterR ::

roscha1 je izjavil:

@ Mister R

Vedno v kampu. Tudi Srbija in Makedonija. Rabim 220V brez klime eni pri +40 eni pač ne moremo spat.
Boli me kurac za slovenčke, ki šparajo 40EUR za kamp. JA?

JEBALA te ta posrana Slanica. Sem bil. To ni kamp ampak kar nekaj. Sekret na rfid, plaže ni raze une par metrov
pred kampom, na tistih skalah se ti sam jebi. Parcela manjša od naše špajze.
Ne ne in ne.

Kamp soline. Tudi že bil. Jaka jajca od kampa. Plaža za 1 drek, voda mrzla (tok med pašmanom in celino + dotok sladke vode)
folka na plaži več kot sardin v pločevinki. Kje je fora.
Jurja kaj za 1 dan? Ne štekam. Za 14 dni? Jurja samo? Daj mi 2x.

14x40= cca 600 EUR (v Grčiji)
Jebala te tale tvoja matematika

Lej zaradi mene ti hrčkom nesi 6 plač, mene ne vidijo.

A bo?

Pa dajva se še malo okrog hrane in postrežbe pogovorit. Če si že ves brihten.


Toliko besed pa spet brez lokacije. Kje si bil?? Dajte primerjavo kje v luksuzu vi bivate. Pa se vsi skrivate, kot da vas je sram. Ce bi bivali v luksuzu bi se hvalisali, tak pa ste tiho kot miši. Ajde, na plano, slike fotke... Jaz sem dal primerjave kampov na HR. Na pagu je 2500EUR septembra 200m2 s privat bazenom ob parceli. Mozno da je to x3 v sezoni, ne recem. Ampak vi vsi ki vam hrvaska smrdi, ne znate niti enega kampa napisat, da bi lahko primerjali.
Pa jebal te bonton, se vidi da hodis kciganom v Grčijo, tam se pocutis kot doma.
Poglej si kalkulatorje HR kampov, od tam sem jaz dobil cene. Ampak ti se raje obnašas kot nevzgojena opica, hkrati pa te je sram prilimat kje dopustujes, verjetno v neki grški vukojebini kjer moraš wc papir metat v emparcek OB wc in ne v WC. Kritziras sanitarije na Hrvaškem, zakaj jih rabiš? Sej pa imaš avtoDOM? Zakaj se hodiš ven tusirat in na wc? Ker si revček ne moreš privoščit avtodoma s proper kopalnico? Glede na tvoje hvalisanje bi pričakoval proper bajto, ne pa skatlo. Z avtodomom sem 2x uporabljal skupne sanitarije, na prvem tripu ker sem studiral navodila za uporabo med dopustom, in drugič ob tehničnih težavah na avtodomu. Mogoče pa sem samo star, dopuščam tudi to :)

Pa takih nas/vas je polno slovencev, kjer sem jaz je najjace, kjer je sosed je gnilo.

P.s. kot ze nestotokrat v tej temi, vsem ki kritiziramo/jo X destinacijo je težko dat cenike/lokacije primerljih (po standardu in storitvah) lokacijah, bodisi kampih ali drugih nastanitvah. Slabe lokacije pa se praktično pin pointajo. Pa ne mi prodajat da nočete izdati teh zlata vrednih lokacij, da se vam drugi ne vletimo, če niste ravno svetovno znani influenceri ne rabite skrbeti.

Postrežba v Istri ne obstaja, sami makedonci in filipinci (slednji bolj za čiščenje ampak se vletijo tudi med stranke).
V makedoniji se lahko v vukojebinah jebes z jezikom. Kot kitajske restavracije pri nam, cenik v polomljenih google translate in to je to. Da ga vprašaš kaj o vegetarijanski ali veganski prehrani si oplel.

V dalmaciji te postrežejo proper, počasi ampak proper. Ampak ponovno, govorim za vukojebine, ne turist trape, ker teh se izogibamo. Največkrat se gre tja na zmenek, ko so otroci po svoje. Ne vem zakaj, ampak tako funckioniramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

bozicek ::

Ta teden zopet na morju
Če je bilo julija na plaži še veliko friskih sardelic je tokrat v avgustu povečano število zguzvanih orad
Darila letos samo za poredne

HrščPščvnk ::

Mediji poročajo da se že znižujejo cene...


Apartma za dve osebi lahko najdete že za od 60 ali 70 evrov pa vse do 270 evrov," je dejala direktorica Turistične zveze Lovran Zvjezdana Klobučar Filčić. Ob tem je dodala, da lahko za isto ceno najdete apartma s petimi, pa tudi s tremi zvezdicami.

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/tu...
Hrošč Puščavnik, ogrožena živalska vrsta iz Tivolija.

BuDi79 ::

HrščPščvnk je izjavil:

Mediji poročajo da se že znižujejo cene...
Kdaj pa bi se, glede na to da je "sezone samo še 14 dni" in kdor je najel je najel. Last minute je bolj redko kdo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

LeQuack ::

Hrvati zmeraj lahko računajo na nas Slovence, da jim plačamo vse nerazumne cene in se vsako leto vrnemo. Tako da ne rabijo nič skrbet.
Quack !

Magic1 ::

Seveda lahko računajo na nas. Vprašanje je le koliko zapravimo dol. S temi cenami delajo nas in nemce "pašteta" turiste. Ne vem če je to glih pretiran uspeh. Po eni strani mi je kar všeč, saj v juliju ni bilo gužve.
Magic

c3p0 ::

Apartmaji s proper kuhinjo, kaj šele roštiljem, so gotovo pravi hit letos.

dronyx ::

To sicer ne vem če res drži, samo nekje sem prebral, da imajo na jedilnem listu drobni tisk, da če si pizzo deliš, se to dodatno plača. Recimo pizza stane 14€, če si jo dva razdelita na pol je potem to 14€, plus še 4€ dodatka (seveda nihče ne bere drobnega tiska na jedilnih listih in prosijo, če lahko pizzo na pol in še enk krožnik).

ZveeZ ::

Imas tudi pri nas podobne cvetke, ampak vsaj na menu napisejo "dodatni kroznik" :)

Sicer pa, sem se odlocil bojkotirat vse vrste restavracij. Ce bom kdaj lacen in stran od doma, bom sel v trgovino ali najcenejsi fast food, kjer bom dobil enako ali boljse kot v gostilni.
To vec ni normalno kaj dajejo na kroznike. Visoke cene se pozrem, pac denar je vreden toliko kot wc papir, ampak slabe hrane in mini porcije, pa ne.
Pa to leti bolj na nase gostince kot na Hrvaske, kjer je verjetno isti k.

Invictus ::

Sam sem bistveno zmanjšal obisk gostiln in okrepčevalnic ter povečal lastno skuhano hrano v času, ko sem bil v eni trgopvini v Stegnah, kjer so poleg zelenjave imeli tudi grosistično prodajalno za gostince. Že leta nazaj...

Ko sem videl 25 kilske žaklje raznih omak in podobnih predpripravkov, me je vse minilo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fikus_ ::

Pred desetletji sem na koncu obroka vprašal za "čačkalice", jih je natakar tudi prinesel. Seveda je pa potem bila postavka na računu "čačkalice", kar sem plačal in vzel vse "čačkalice" z mize ter jih naslednjič prinesel zraven ter naročil hrano brez "čačkalic".
Ali jim je kapnilo ali ne ne vem, ker sem bil v tisti gostilni zadnjič.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

dronyx ::

Invictus je izjavil:

Ko sem videl 25 kilske žaklje raznih omak in podobnih predpripravkov, me je vse minilo.

Jaz poznam nekoga, ki kar dobro služi s praženjem čebule. On spraži ogromno čebule, nakar to razvaža gostilnam.

fikus_ ::

Saj to velja za zelenjavo, solate, krompir, ...... vse pol pripravljeno, narezano, ... vakuumsko pakirano ali v sodčkih v slanici,...
To uporabljajo povsod, kjer se proda malo več hrane in da mora biti poceni.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

c3p0 ::

Podobno je z raznimi kečapi. Ponekod ga dobiš v vrečkici, da lažje upravičijo dodatno postavko 1€.

dronyx ::

Povprečna cena družinskega kampiranja na Hrvaškem, ki vključuje najem parcele, elektriko in vodo, letos po Adacovi analizi znaša 62 evrov na dan, kar Hrvaško uvršča na prvo mesto po višini cen kampiranja v Evropi. Na drugem mestu je Italija s povprečno ceno 60 evrov, na tretjem pa Slovenija z 58 evri.
vir zurnal24

Dobri smo tudi mi, ne samo Hrvati. Taka cena samo za parcelo, kamor postaviš šotor ali prikolico se meni zdi noro drago. Lopovščina in pohlep je edino vodilo turizma.

J.McLane ::

Sem šel še malo iskat, družina za njih pomeni dva odrasla en otrok in to je cena polnega kampiranja, ne samo parcele.

Tule je malo bolj podrobno razloženo, tudi več držav v primerjavi:
https://www.pincamp.de/unternehmen/camp...
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

nejc_nejc ::

Predpripravo hrane imajo ČIST VSE OŠTARIJE, od a do ž.

mit3k ::

dronyx je izjavil:

To sicer ne vem če res drži, samo nekje sem prebral, da imajo na jedilnem listu drobni tisk, da če si pizzo deliš, se to dodatno plača. Recimo pizza stane 14€, če si jo dva razdelita na pol je potem to 14€, plus še 4€ dodatka (seveda nihče ne bere drobnega tiska na jedilnih listih in prosijo, če lahko pizzo na pol in še enk krožnik).


https://n1info.si/novice/mnenja/boris-d...

Dobro je povedel Dežulović:
To pa zato, ker je prav to — nategniti gosta — bistvo in smisel dalmatinskega gostoljubja. Ne rečem, kje drugje se morda gostinski lokali štejejo za prostore za pripravo, strežbo in uživanje hrane in/ali pijače, v Dalmaciji pa gostinski lokali praviloma služijo samo in izključno za nateg gostov.

:D

Magic1 ::

Sej danes že skoraj vsak pogleda na google preden nekam zavije. Pač je treba dat primerno oceno, če te nategnejo. Ko bodo ološ konobe imele dost slabo oceno, bodo prisiljeni v razmislek.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Scorpy84 ::

dronyx je izjavil:

Povprečna cena družinskega kampiranja na Hrvaškem, ki vključuje najem parcele, elektriko in vodo, letos po Adacovi analizi znaša 62 evrov na dan, kar Hrvaško uvršča na prvo mesto po višini cen kampiranja v Evropi. Na drugem mestu je Italija s povprečno ceno 60 evrov, na tretjem pa Slovenija z 58 evri.
vir zurnal24

Dobri smo tudi mi, ne samo Hrvati. Taka cena samo za parcelo, kamor postaviš šotor ali prikolico se meni zdi noro drago. Lopovščina in pohlep je edino vodilo turizma.


Ce gres v toplice, je to se poceni, glede na karte za bazen in kaksne so cene hotelske namestitve.

LapD ::

Ne moreš primerjat 10 kvadratov zemlje s hotelom. Polpenzion v toplicah z vključenimi kartami je še vedno cenejši kot mobilna hiška v kampu. Sam kaj ko morje odtehta, zato pa folk plačuje za parcele po 100+ eur na dan, da o mobilnih po 500 eur na dan ne govorimo.
web&motion designer

Scorpy84 ::

Ja tle se tudi samo omenja najdrazje kampe, ki so v nulo zrihtani. Se vedno najdes kampe, ki nimajo takih cen ampak se jih ne omenja. V severni istri jih je kar nekaj, jug tudi. Dalmacija, da ne govorim, samo to so res pravi kampi, brez bazenov...

Utk ::

"Pravi" kamp ne bi smel stat več kot 30, 40 evrov za družino in normalno parcelo. Zdaj so pa dvakrat več, parcele pa take, da se švabi z malo večjo prikolico ne morjo niti parkirat na parceli...

Daniel ::

LapD je izjavil:

Ne moreš primerjat 10 kvadratov zemlje s hotelom. Polpenzion v toplicah z vključenimi kartami je še vedno cenejši kot mobilna hiška v kampu. Sam kaj ko morje odtehta, zato pa folk plačuje za parcele po 100+ eur na dan, da o mobilnih po 500 eur na dan ne govorimo.


Tole je čisti rop. Enkrat bo tudi temu odklenkalo. Dejansko te praktično manj stane najem jadrnice in privez v marini z vso oskrbo vsako noč, kot pa mobilna hiška. To ne more iti dolgoročno čez.

Invictus ::

Glede na to, da se mobilne hiške prodajajo tam od 40k naprej, plus potem 6k pavšala letno, je manj kot za 200/noč ne gre oddajati, če bi rad imel nek profit v normalnem času...

Sam tudi v sezoni dobiš jadrnico za 200 EUR/dan.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

Glede na to, da se mobilne hiške prodajajo tam od 40k naprej, plus potem 6k pavšala letno, je manj kot za 200/noč ne gre oddajati, če bi rad imel nek profit v normalnem času...

Sam tudi v sezoni dobiš jadrnico za 200 EUR/dan.


Kaj pa je normalni čas?

Če maš polno 3 mesece (90 dni) po 200 na noč, je to 18k če dodamo še maj in začetek junija ter konec septembra ene 20 dni po 120 na noč si na dobrih 20k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Kamp, ki oddaja svoje hišice, pokrije hišico v drugi sezoni, od tam naprej je čisti keš.

Kanban ::

Računica je res lepa, če imaš polno zasedenost, zanemariš vse stroške in davke. Zakaj se sploh trudite investirati v delnice in slovenske cegle, če pa je v hrvaških kampih 50% ROI?

Utk ::

Ker ni ravno tako, da boš šel na hrvaško in postavil kamp, se ti ne zdi?

Še nisi slišal za posle v katere ne moreš kar vstopit, če pa si not, lepo služiš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Kanban ::

Odgovarjal sem primarno Matotu. No, pa tudi tebi, ker kamp se seveda postavi sam, stroškov, koncesij in davkov pa praktično nima. Upam, da si vsaj delničar teh blazno dobičkonosnih podjetij, ki se ukvarjajo s kampi, marsikatero je namreč d.d. Ker tole je boljši biznis kot Nvidia.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

Utk ::

Vse stroške razen ddvja ima praktično enake če oddaja šotor za 30 evrov ali hiško za 300. Pa niti takrat ko so oddajali parcele po 30 evrov niso delali izgube.

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Glede na to, da se mobilne hiške prodajajo tam od 40k naprej, plus potem 6k pavšala letno, je manj kot za 200/noč ne gre oddajati, če bi rad imel nek profit v normalnem času...

Sam tudi v sezoni dobiš jadrnico za 200 EUR/dan.


Kaj pa je normalni čas?

Če maš polno 3 mesece (90 dni) po 200 na noč, je to 18k če dodamo še maj in začetek junija ter konec septembra ene 20 dni po 120 na noč si na dobrih 20k...

Potem pa minus 6k za pavšal, minus davek, minus stroški minus poškodbe, ker ti ni zraven ob menjavi gostov, minus čistilke, pa si pa na 10k ali še manj...

Zanimivo, da folk še vedno misli, da je turizem dejavnost z visoko dodano vrednostjo...

Mato pa kot Mato, biznis laufa, če ga plačajo starši. Kot njegovo stanovanje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Kanban ::

Utk je izjavil:

Vse stroške razen ddvja ima praktično enake če oddaja šotor za 30 evrov ali hiško za 300. Pa niti takrat ko so oddajali parcele po 30 evrov niso delali izgube.

Seveda, ker občasno pograbiti parcelo je isto, kot popravljati klimo, menjati manjšo opremo, čistiti okna, ograje, strehe, komunalno infrastrukturo med hiškami etc. Kakšne neverjetne strokovnjake imamo mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

feryz ::

Ljudje, ki se nikoli niso šli privatizma, pač razmišljajo tako.

Ko te enkrat država dobi v register šele vidiš, po koliko so banane.
Ko začneš plačevati položnice, ki si jih niti najbolj bolan um ne more izmisliti. Fikusi si jih pa lahko.

Utk ::

Kanban je izjavil:

Utk je izjavil:

Vse stroške razen ddvja ima praktično enake če oddaja šotor za 30 evrov ali hiško za 300. Pa niti takrat ko so oddajali parcele po 30 evrov niso delali izgube.

Seveda, ker občasno pograbiti parcelo je isto, kot popravljati klimo, menjati manjšo opremo, čistiti okna, ograje, strehe, komunalno infrastrukturo med hiškami etc. Kakšne neverjetne strokovnjake imamo mi.

Hrvaški kampi so v zadnjih letih nasrali hišk kolk so jih lahk dobili. Najbrž zato, ker se ne splačajo.
Klimo in opremo imajo tudi apartmaji, pa se ne oddajajo vsi po 250-300 evrov, pa tudi dražje jih je zgradit.

Kanban ::

Je precejšnja razlika med "se izplača" (aka ROI > 0) in "v dveh letih imajo hiško pokrito/stroški za parcelo in šotor so praktično enaki", se ti ne zdi?

Zanimivo da te tržne cene v tej temi tako motijo, v temi o našem nepremičninskem trgu pa ne prav veliko. Kot lahko par na minimalcu kupi kjerkoli (razen v LJ) stanovanje, lahko tudi na Hrvaškem najdeš nastanitev, ki ni 300eur.

Utk ::

Zakaj lažeš? Kje sem napisal, da me motijo kakšne cene? Napisal sem dejstvo, da se hiška kampu pokrije v drugi sezoni. To sem slišal direktno od lastnikov kampov, ki kupujejo te hiške.

Kanban ::

Utk je izjavil:

Zakaj lažeš? Kje sem napisal, da me motijo kakšne cene? Napisal sem dejstvo, da se hiška kampu pokrije v drugi sezoni. To sem slišal direktno od lastnikov kampov, ki kupujejo te hiške.

Ne vem kaj je potem tole, prijazen gospodarski nasvet Hrvatom?

Utk je izjavil:

"Pravi" kamp ne bi smel stat več kot 30, 40 evrov za družino in normalno parcelo. Zdaj so pa dvakrat več, parcele pa take, da se švabi z malo večjo prikolico ne morjo niti parkirat na parceli...


Utk je izjavil:

To sem slišal direktno od lastnikov kampov, ki kupujejo te hiške.

In ne samo od enega, kar od več lastnikov si to slišal. Pravi strokovnjak. Seveda so tudi priročno izpustili vse "malenkosti" od davkov, koncesij, upfront stroškov etc. Res čudno, da imajo d.d.ji, ki se ukvarjajo s tovrstnim biznisom manj kot 50% profita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

Utk ::

"Pravi" kamp je tist pred mano opisal kot kamp, kot so včasih bili. Parcela in to je to.
Zame to ni vredno več kot 30,40 evrov glede na ostale možnosti.
Zarad mene lahko oddajajo prazne parcele tudi za 100, samo mene ne bojo videli na njih.
Kot tudi zame golf ni vreden 30 jurjev, pa ne rečem, da ga zarad tega ne bi smeli prodajat za tolk. Naj ga, če obstajajo suckerji, ki tolk plačajo.

Kanban ::

Praktično definicija tega, da te moti cena.

Utk ::

Ne. Definicija da me moti bi bila, če bi zahteval od nekoga, da jo spusti. Ali pa celo, da bi država morala nekaj naredit, da bi bilo cenejše.
««
65 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120764 (5855) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430503 (4134) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436292 (29114) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548574 (6292) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042323 (32367) ThinkPad

Več podobnih tem