» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
45 / 74
»»

damirj79 ::

ginekk je izjavil:

Kdor je užaljen, ker Hrvati nimajo slovenskih menijev, ima probleme s svojim egom.

Jaz pa rad z lokalci v tujini spregovorim po njihovo, še lažje če je ta jezik soroden našemu.
Nobeno dodatno znanje - v tem primeru tujega jezika - ne more škodit.

Da sem bom na Hrvaškem delal Nemca ali Italijana, je pa še bolj bedno.


Bedno, ampak včasih nujno potrebno. V kampu Zaton pri Zadru so nam rekli, da ni nič prosto, ko smo spregovorili po slovensko. Smo poslali noter drugo ekipo z navodili, naj govorijo italjansko. Ni bilo nobenega problema, prostega kar češ.. Sicer so potem na recepciji zavijali z očni, ker smo vsi dali slovenske pašaporte, ma OK... cilj opravičuje sredstva :)

feryz ::

Te pač ne marajo, ker ne znaš hrvaško. Saj ni mus, da te sprejmejo. Njihova stvar.
Drugič skrij vrečke iz Eurospina, ko greš vprašat za proste kapacitete.

Btw, v Bergamu sem rabil sobo samo za čez noč, zaradi aviona.
Čeprav sem spregovoril v Angleščini, je bilo vse zasedeno.
Potem sem se spomnil filmskega trika in dal 50 evrov na pult. Vidi boga, takoj se je soba našla.
Očitno imajo vedno kakšno na lagerju za take primere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

denabiker ::

damirj79 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kdor je užaljen, ker Hrvati nimajo slovenskih menijev, ima probleme s svojim egom.

Jaz pa rad z lokalci v tujini spregovorim po njihovo, še lažje če je ta jezik soroden našemu.
Nobeno dodatno znanje - v tem primeru tujega jezika - ne more škodit.

Da sem bom na Hrvaškem delal Nemca ali Italijana, je pa še bolj bedno.


Bedno, ampak včasih nujno potrebno. V kampu Zaton pri Zadru so nam rekli, da ni nič prosto, ko smo spregovorili po slovensko. Smo poslali noter drugo ekipo z navodili, naj govorijo italjansko. Ni bilo nobenega problema, prostega kar češ.. Sicer so potem na recepciji zavijali z očni, ker smo vsi dali slovenske pašaporte, ma OK... cilj opravičuje sredstva :)


to smo mi tudi že preskušali in ne moreš verjeti, kakšen je bil pozitiven odziv. Enkrat angleško, drugič nemško,.... Obravnavajo te takoj, postrežejo takoj,...itd. Zdaj lahko vidite koliko smo "vredni"

kriptobog ::

denabiker je izjavil:

damirj79 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kdor je užaljen, ker Hrvati nimajo slovenskih menijev, ima probleme s svojim egom.

Jaz pa rad z lokalci v tujini spregovorim po njihovo, še lažje če je ta jezik soroden našemu.
Nobeno dodatno znanje - v tem primeru tujega jezika - ne more škodit.

Da sem bom na Hrvaškem delal Nemca ali Italijana, je pa še bolj bedno.


Bedno, ampak včasih nujno potrebno. V kampu Zaton pri Zadru so nam rekli, da ni nič prosto, ko smo spregovorili po slovensko. Smo poslali noter drugo ekipo z navodili, naj govorijo italjansko. Ni bilo nobenega problema, prostega kar češ.. Sicer so potem na recepciji zavijali z očni, ker smo vsi dali slovenske pašaporte, ma OK... cilj opravičuje sredstva :)


to smo mi tudi že preskušali in ne moreš verjeti, kakšen je bil pozitiven odziv. Enkrat angleško, drugič nemško,.... Obravnavajo te takoj, postrežejo takoj,...itd. Zdaj lahko vidite koliko smo "vredni"


Mogoce vas imajo pa samo poln kufer, ker pustite tam premalno denarja. Valda favorizirajo turiste, ki tam vec pustijo.

Utk ::

Meni se fučka za take stvari. Ne hodim na Hrvaško zarad Hrvatov, ampak zarad morja ali česa drugega, oni si pa naj kar mislijo kar hočejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

feryz ::

Pa saj oni si mislijo, kar hočejo.
Le nekateri tukaj tega nočejo doumeti in se čudijo, zakaj jih ne častijo kot bogove.

Nimaš slabšega, kot avstrijski sluzasto hinavsko smehljajoče prijazni sistem.
Se ti smehlja, pa bi te najraje ustrelil.
Jebeš take usluge.

ginekk ::

Fora, k niti približno ne moreš ničesar takega posploševat po nacionalnosti.

Posvod najdeš bedake in pametne. Povsod najdeš prijazne in nesramne.

Razmišljanje "Hrvati me ne marajo ker sem Slovenec. Hrvati imajo proti Slovencem ker nimajo menijev v slovenščini" je pač razmišljanje nezrelega človeka.

sbawe64 ::

denabiker je izjavil:

damirj79 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kdor je užaljen, ker Hrvati nimajo slovenskih menijev, ima probleme s svojim egom.

Jaz pa rad z lokalci v tujini spregovorim po njihovo, še lažje če je ta jezik soroden našemu.
Nobeno dodatno znanje - v tem primeru tujega jezika - ne more škodit.

Da sem bom na Hrvaškem delal Nemca ali Italijana, je pa še bolj bedno.


Bedno, ampak včasih nujno potrebno. V kampu Zaton pri Zadru so nam rekli, da ni nič prosto, ko smo spregovorili po slovensko. Smo poslali noter drugo ekipo z navodili, naj govorijo italjansko. Ni bilo nobenega problema, prostega kar češ.. Sicer so potem na recepciji zavijali z očni, ker smo vsi dali slovenske pašaporte, ma OK... cilj opravičuje sredstva :)


to smo mi tudi že preskušali in ne moreš verjeti, kakšen je bil pozitiven odziv. Enkrat angleško, drugič nemško,.... Obravnavajo te takoj, postrežejo takoj,...itd. Zdaj lahko vidite koliko smo "vredni"

https://slo-tech.com/forum/t816043/p826...
Podalpski Hrvati.
2020 is new 1984
Corona World order

damirj79 ::

kriptobog je izjavil:

denabiker je izjavil:

damirj79 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kdor je užaljen, ker Hrvati nimajo slovenskih menijev, ima probleme s svojim egom.

Jaz pa rad z lokalci v tujini spregovorim po njihovo, še lažje če je ta jezik soroden našemu.
Nobeno dodatno znanje - v tem primeru tujega jezika - ne more škodit.

Da sem bom na Hrvaškem delal Nemca ali Italijana, je pa še bolj bedno.


Bedno, ampak včasih nujno potrebno. V kampu Zaton pri Zadru so nam rekli, da ni nič prosto, ko smo spregovorili po slovensko. Smo poslali noter drugo ekipo z navodili, naj govorijo italjansko. Ni bilo nobenega problema, prostega kar češ.. Sicer so potem na recepciji zavijali z očni, ker smo vsi dali slovenske pašaporte, ma OK... cilj opravičuje sredstva :)


to smo mi tudi že preskušali in ne moreš verjeti, kakšen je bil pozitiven odziv. Enkrat angleško, drugič nemško,.... Obravnavajo te takoj, postrežejo takoj,...itd. Zdaj lahko vidite koliko smo "vredni"


Mogoce vas imajo pa samo poln kufer, ker pustite tam premalno denarja. Valda favorizirajo turiste, ki tam vec pustijo.


Ja itak :) Si pa naiven, če temu verjameš :)

Invictus ::

delavec44 je izjavil:

Saj imajo tudi iste besede, recimo stol. Jeba je, ker pomenijo druge stvari :D

Stol pomeni mizo, jebo te zahojeni Janezu...

Edina slovanska beseda, ki je res enaka povsod je:

pizda

Vsi vedo kaj je to...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Utk ::

Še enkrat več si se izkazal s svojo funkcionalno nepismenostjo, ker si hotel izpast pameten.

miha98 ::

damirj79 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kdor je užaljen, ker Hrvati nimajo slovenskih menijev, ima probleme s svojim egom.

Jaz pa rad z lokalci v tujini spregovorim po njihovo, še lažje če je ta jezik soroden našemu.
Nobeno dodatno znanje - v tem primeru tujega jezika - ne more škodit.

Da sem bom na Hrvaškem delal Nemca ali Italijana, je pa še bolj bedno.


Bedno, ampak včasih nujno potrebno. V kampu Zaton pri Zadru so nam rekli, da ni nič prosto, ko smo spregovorili po slovensko. Smo poslali noter drugo ekipo z navodili, naj govorijo italjansko. Ni bilo nobenega problema, prostega kar češ.. Sicer so potem na recepciji zavijali z očni, ker smo vsi dali slovenske pašaporte, ma OK... cilj opravičuje sredstva :)


A res? Taki so hrvati do nas Slovencev? To bi bilo zrelo za televizijo...

feryz je izjavil:

Te pač ne marajo, ker ne znaš hrvaško. Saj ni mus, da te sprejmejo. Njihova stvar.
Drugič skrij vrečke iz Eurospina, ko greš vprašat za proste kapacitete.

Btw, v Bergamu sem rabil sobo samo za čez noč, zaradi aviona.
Čeprav sem spregovoril v Angleščini, je bilo vse zasedeno.
Potem sem se spomnil filmskega trika in dal 50 evrov na pult. Vidi boga, takoj se je soba našla.
Očitno imajo vedno kakšno na lagerju za take primere.


Jaz bi šel drugam...

ginekk je izjavil:

Fora, k niti približno ne moreš ničesar takega posploševat po nacionalnosti.

Posvod najdeš bedake in pametne. Povsod najdeš prijazne in nesramne.

Razmišljanje "Hrvati me ne marajo ker sem Slovenec. Hrvati imajo proti Slovencem ker nimajo menijev v slovenščini" je pač razmišljanje nezrelega človeka.


Zakaj nezrelega človeka? glej kakšne probleme imajo eni...

Utk je izjavil:

Še enkrat več si se izkazal s svojo funkcionalno nepismenostjo, ker si hotel izpast pameten.


Verjetno ker je ni povohal že ohoho let...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

c3p0 ::

Sunčani zahod?

Šupak na stolu sicer zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

feryz je izjavil:


Btw, v Bergamu sem rabil sobo samo za čez noč, zaradi aviona.
Čeprav sem spregovoril v Angleščini, je bilo vse zasedeno.
Potem sem se spomnil filmskega trika in dal 50 evrov na pult. Vidi boga, takoj se je soba našla.
Očitno imajo vedno kakšno na lagerju za take primere.


Ali bi pa odprl Booking app, verjetno našel še prosto sobo v tem hotelu in jo dobil ceneje od redne cene na recepciji, pa še 50 EUR dodatno prihranil.

feryz ::

Booking dosti prej omaga kot hotel, v primeru gužve. Ker imajo par sob zase in te lahko hitro poidejo, četudi je hotel na pol prazen.
Se spomnim leta 2019 na Švedski. Južna obala. Se mi ni dalo nazaj do Malma, itak ni problema, imamo Booking. V krogu 35 km je našel točno eno namestitev. Eno samo samcato. Julija, ob morju.
Je bila pa vsaj ta ok.

Kodrnusa ::

Drugace za info... V Šimunih najdrazja hiška stane trenutno 588€ na dan. Pa naj rece kdo da je to normalno...

Mato989 ::

Kodrnusa je izjavil:

Drugace za info... V Šimunih najdrazja hiška stane trenutno 588€ na dan. Pa naj rece kdo da je to normalno...


Kdo te pa sili da to vzameš... kaj pol, meni tudi ni normalno da nekdo prodaja LEGO set za 5k EUR pa kaj naj? BOm pisal o tem na forumu in jamral?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

600 na dan nekomu ni drago. Te debate o cenah so čisto brezvezne. Plačaš, kar se ti zdi tebi vredno plačati. Dokler nikjer ni kake prisile, je vseeno kaj kje koliko stane. Trg že popravi anomalije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Utk ::

Kodrnusa je izjavil:

Drugace za info... V Šimunih najdrazja hiška stane trenutno 588€ na dan. Pa naj rece kdo da je to normalno...

Zakaj gledaš NAJDRAŽJO, če je problem cena?

jest10 ::

Kodrnusa je izjavil:

Drugace za info... V Šimunih najdrazja hiška stane trenutno 588€ na dan. Pa naj rece kdo da je to normalno...

Kaj pa najcenejša?

donvito ::

feryz je izjavil:

Te pač ne marajo, ker ne znaš hrvaško. Saj ni mus, da te sprejmejo. Njihova stvar.
Drugič skrij vrečke iz Eurospina, ko greš vprašat za proste kapacitete.

Btw, v Bergamu sem rabil sobo samo za čez noč, zaradi aviona.
Čeprav sem spregovoril v Angleščini, je bilo vse zasedeno.
Potem sem se spomnil filmskega trika in dal 50 evrov na pult. Vidi boga, takoj se je soba našla.
Očitno imajo vedno kakšno na lagerju za take primere.

Sem bil prepričan, da so si filmarji sposodili ta trik od tebe.

Kodrnusa ::

Ne pisem zato ker je ne bi mogel rezervirati. Mi smo dali v istem kampu 1540€ za 10 noci. Hiski sta 300m stran, malo vecja, novejsa pa taka cena. Pac zame to ni normalno ker hrvati prodajajo luxuz ki to ni. Vsak ki je kaj potoval okoli ve kaj je luxuz in kaj ponuja. Hiska v kampu to sigurno ni.

feryz ::

Mobilna hiška je proti šotoru definitivno luksuz.
Čeprav je oboje sirotinja.
Vse je odvisno od zornega kota.

jest10 ::

Kodrnusa je izjavil:

Ne pisem zato ker je ne bi mogel rezervirati. Mi smo dali v istem kampu 1540€ za 10 noci. Hiski sta 300m stran, malo vecja, novejsa pa taka cena. Pac zame to ni normalno ker hrvati prodajajo luxuz ki to ni. Vsak ki je kaj potoval okoli ve kaj je luxuz in kaj ponuja. Hiska v kampu to sigurno ni.


A je cena prava za ponudbo ali ne, bodo povedali turisti- bo hiška polna ali ne

Machete ::

feryz je izjavil:

Mobilna hiška je proti šotoru definitivno luksuz.


Ni nujno. PVC kontejner s silikonom za veznik, in plastičnim pohištvom na 5m2 ni nujno večji luksuz od hudega velikega šotora na premium parceli.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kodrnusa ::

Tema je kaksne so to cene na Hrvaskem!
Napisem pac ceno, ki je za vsakega normalnega cloveka nesprejemljiva, pa vsi tukaj kokodakate da je to normalno in pac tako je. Dejstvo je da gre svet v k.... Ker je folku normalno da so take cene kakrsne so, da imamo 20 spolov, da je denar edina vrlina, da otroci samo se bulijo v ekrane...
Ko berem tukaj samo potrjuje moje domneve.
Over and out

Machete ::

S povsem napačnega zornega kota si koplješ nezadovoljstvo nadse.
Zgrešil si že v samem bistvu, ko si omenil 'normalnega človeka'. To je najslabši nastavek, ki opažam zelo greni življenja ljudem. V biti si postavijo percepcijo 'normalnega človeka' zgolj po lastni podobi (torej po sebi). Tako si stalno lahko nezadovoljen in jezen. Samo tebi so tvoje misli in življenje 'normalno. Sem 100%, da že prvi sosed na tebi najde nekaj 'nenormalnega ;)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kodrnusa ::

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...

Mato989 ::

Kodrnusa je izjavil:

Tema je kaksne so to cene na Hrvaskem!
Napisem pac ceno, ki je za vsakega normalnega cloveka nesprejemljiva, pa vsi tukaj kokodakate da je to normalno in pac tako je. Dejstvo je da gre svet v k.... Ker je folku normalno da so take cene kakrsne so, da imamo 20 spolov, da je denar edina vrlina, da otroci samo se bulijo v ekrane...
Ko berem tukaj samo potrjuje moje domneve.
Over and out


Ma ti ne razumeš razlike... NORMALNOST je relativna... sicer pa realna cena se oblikuje na trgu... če daš 100 na noč in imaš vse polno za 10 let naprej si dal prenizko ceno, CASE CLOSED... če daš 700 na noč in je 10% zasedeno pa si dal previsoko ceno... če je za 500 na noč polno vse razen 1 hiška je pač to sprejemljivo verjetno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...


Naj te ne skrbi za svoje otroke. Sem prepričan, da bodo oni zgled ostalim in bodo vse kar naštevaš kot nazadovanje civilizacije obrnili sebi v prid.
Sicer pa krilatico, da je novi svet, novih generacij: Brez morale, nacel, vrednot.. dokazano ponavljajo že od prvih najdenih zapisov, torej že par tisoč let :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

CiClon ::

Kaj točno ma morala, načela, vrednote z odddajanjem hiške za 588 €?

miha98 ::

Mato989 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Tema je kaksne so to cene na Hrvaskem!
Napisem pac ceno, ki je za vsakega normalnega cloveka nesprejemljiva, pa vsi tukaj kokodakate da je to normalno in pac tako je. Dejstvo je da gre svet v k.... Ker je folku normalno da so take cene kakrsne so, da imamo 20 spolov, da je denar edina vrlina, da otroci samo se bulijo v ekrane...
Ko berem tukaj samo potrjuje moje domneve.
Over and out


Ma ti ne razumeš razlike... NORMALNOST je relativna... sicer pa realna cena se oblikuje na trgu... če daš 100 na noč in imaš vse polno za 10 let naprej si dal prenizko ceno, CASE CLOSED... če daš 700 na noč in je 10% zasedeno pa si dal previsoko ceno... če je za 500 na noč polno vse razen 1 hiška je pač to sprejemljivo verjetno.


Tisto, ki ostane daš za 400 ali 350 pa reče da so tiho in je to to..

feryz ::

Machete je izjavil:

feryz je izjavil:

Mobilna hiška je proti šotoru definitivno luksuz.


Ni nujno. PVC kontejner s silikonom za veznik, in plastičnim pohištvom na 5m2 ni nujno večji luksuz od hudega velikega šotora na premium parceli.
Usrat se greš lahko na svojem, jajca na uč si na šporgetu narediš in pri normalni temperaturi lahko spiš.
To je pa tudi vse kar rabiš in kar v šotoru ne dobiš.

jest10 ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...


Glede na jamranje ti dosti manjka.
Bi nekej več, pa ne moreš. In nato prideš ven s spisi o svoji "normalnosti". Ker ta je tista taprava. Zihr ejga

Utk ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...

Sam si šel v to, da si iskal najdražjo hiško. Zakaj ne gledaš kolk je najcenejša (še sprejemljiva)? To je isto kot da bi iskal najdražjo restavracijo v Rovinju in potem reku, da kosilo v Rovinju stane 200 evrov. To pač nima smisla.

kriptobog ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...


Ja mas drazje in cenejse nastanitve. To je povsem normalno. Ce bodo nastavili previsoko ceno, bodo imeli prazno. Vprasaj jih koliko jih oddajo po tej ceni. Ce je tebi to drago, se ne pomeni, da je tudi ostalim.

WizzardOfOZ ::

feryz je izjavil:

Machete je izjavil:

feryz je izjavil:

Mobilna hiška je proti šotoru definitivno luksuz.


Ni nujno. PVC kontejner s silikonom za veznik, in plastičnim pohištvom na 5m2 ni nujno večji luksuz od hudega velikega šotora na premium parceli.
Usrat se greš lahko na svojem, jajca na uč si na šporgetu narediš in pri normalni temperaturi lahko spiš.
To je pa tudi vse kar rabiš in kar v šotoru ne dobiš.

sej lahko šotor s klimo kupiš. Moj ima napeljavo za gretje ali hlajenje in napeljavo za tv. Postelja notri je 240x220, kar je več kot dobiš v kamp hišici. Res pa nima wc-ja. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

miha98 ::

Utk je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...

Sam si šel v to, da si iskal najdražjo hiško. Zakaj ne gledaš kolk je najcenejša (še sprejemljiva)? To je isto kot da bi iskal najdražjo restavracijo v Rovinju in potem reku, da kosilo v Rovinju stane 200 evrov. To pač nima smisla.


Mii smo jedli lani večerjo za 3 v središču mesta. Pa smo dali 60 eura... Pa je bilo malo bolj špartansko..

ZveeZ ::

kriptobog je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem zadovoljen in mi nic ne manjka, nasprotno živim po svojih pravilih in z užitkom. Skrbi me pa za svoje otroke v kak svet jih bom spustil. Brez morale, nacel, vrednot..
Ampak ko nekdo rece da naj ne gledam hiske za 588€ na dan ker nimam denarja in da je to normalno potem ta oseba nima vec kompasa zame. Navadnega, sem misli povprecnega cloveka v sloveniji...


Ja mas drazje in cenejse nastanitve. To je povsem normalno. Ce bodo nastavili previsoko ceno, bodo imeli prazno. Vprasaj jih koliko jih oddajo po tej ceni. Ce je tebi to drago, se ne pomeni, da je tudi ostalim.

Bolje prodati 100 nocitev za 200€ kakor 200 nocitev za 101€.

GupeM ::

Sigurno. Še bolje pa prodati 1 nočitev za 20.000 €

ZveeZ ::

GupeM je izjavil:

Sigurno. Še bolje pa prodati 1 nočitev za 20.000 €

Tocno tako:)

NuMaN ::

To je zdaj že teoretična debata, ampak kaj lahko sploh ponudiš, da lahko prodaš nočitev za 20 k.

Izključil sem pri tem prisotnost zvezdnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

WizzardOfOZ ::

Kako slovensko estradnico vprašaj kok so na noč računale.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kako slovensko estradnico vprašaj kok so na noč računale.



Saj sem napisal, brez zvezdnikov ...

Mislim da tudi kake bunga bunga zadeve v kombinaciji z LSD-jem ne nanesejo toliko ...

dexterboy ::

ahac je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.
Samo malo več € daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,... Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.
Ti si že drugi v istem tednu, ki omenja Zanzibar, da je cool. Lahko podaš kakšno informacijo? Agencija, prevoznik, nastanitev...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kuglvinkl ::

dexterboy je izjavil:

ahac je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.
Samo malo več € daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,... Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.
Ti si že drugi v istem tednu, ki omenja Zanzibar, da je cool. Lahko podaš kakšno informacijo? Agencija, prevoznik, nastanitev...


Ne rabis agencije. Kupi karte in pici. Zadnja nastanitev je bila Jambiani villas, Poljaki furajo, d best je sicer Zanzibar.
Your focus determines your reallity

WizzardOfOZ ::

ahac je izjavil:

Samo malo več EUR daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,... Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.


V Tanzaniji pa ja ne boš en teden v hotelu? (no, mogoče na koncu potovanja za kak dan ali dva)
Tam pa res maš kaj za videt. Masaji in življenje z njimi, Serengeti, Ngorongoro, Kilimandžaro,...

Če si že sam ne upaš, potem pa s temi:
https://www.shappa.si/potovanja/afrika/...

Top doživetje, pa niti ni drago (mi smo dali okol 9k za 3 osebe).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

redtech ::

Ne pozabi omeniti, da si po dopustu še en teden zombi od anti-malarikov.

WizzardOfOZ ::

redtech je izjavil:

Ne pozabi omeniti, da si po dopustu še en teden zombi od anti-malarikov.


Tole je komentar od char potovanj, shappa, oskar in ostali imajo zelo podobno napisano na svojih straneh:
Malarija: uradno je Tanzanija malarično področje. Antimalariki niso ni obvezni. V praksi so kraji, kamor potujemo, le pogojno rizični. Pomembna je PREVENTIVA – močnejši repelenti proti komarjem (DEET med 30 in 50 % ali več kot 20 % pikaridina) ter dolga oblačila in zaprta obuvala.
Tablete proti malariji (antimalariki) niso obvezne in lahko imajo stranske vplive, pred uporabo je nujen posvet z vašim zdravnikom.


Mi imamo za po afriki ameriški sprej od SCJohnson z 98.25% DEET, tako da itak ni nič prišlo do nas.
Slikca tega spreja (poglej si sestavo):

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

DamijanD ::

damirj79 je izjavil:

Pri Zagrebškem letališču najraje parkiramo na MEry parking, en teden 35€, ampak vedno da malo škontota, ker smo slvoenci in plačamo 30€. Peljejo in pridejo iskat na letališče.

A si imel z ostalimi parkingi tam slabe izkušnje?
««
45 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120786 (5877) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430543 (4174) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436482 (29304) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548597 (6315) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042368 (32412) ThinkPad

Več podobnih tem