» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
46 / 74
»»

hipertija ::

Ve kdo za kako pametno lokacijo, Italija ali pa Istra, ne predaleč...? Apartma/mobil hiška?
Sej ni problem plačat, problem je, kaj dobiš za to - in najbolj bedn filing je, da plačaš in veš da samo čakajo, kako te zlupijo.
Prekle za kurnk

feryz ::

Danes imate članek na žurnalu.
Maldivi za 4 člane, 30 dni, poln penzion, 1200 evrov. Ultra đabe.
Kaj sicer početi tam, v deževnem obdobju, v hotelu 200 metrov od morja, mi je uganka. Ampak eni vseeno gredo in se po omrežjih hvalijo s tem.

redtech ::

Jah kje pa no... isto kot letalske karte za 19 EUR, na koncu so pa 400 EUR.

brett ::

feryz je izjavil:

Danes imate članek na žurnalu.
Maldivi za 4 člane, 30 dni, poln penzion, 1200 evrov. Ultra đabe.
Kaj sicer početi tam, v deževnem obdobju, v hotelu 200 metrov od morja, mi je uganka. Ampak eni vseeno gredo in se po omrežjih hvalijo s tem.


Nisem prebral članka, bom kasneje...

V petek smo se vrnili po 10 dneh. Iz t.i. deževne dobe...v vsem tem času je padal dež takole:
- ob pristanku letala na letališču je še pol ure rahlo rosilo; med vožnjo do našega otoka s čolnom je bilo samo oblačno, po 14h se je zjasnilo in sončno.
- deveti dan: ob 13h - 20min močna ploha (top filing se kopati v takem nalivu) iznenada. Nato še 2h sonca, nato pa rosenje do 20h. Nato ponovno jasno (sicer že noč).
In to je to! V desetih dneh. Vlaga okoli 60-65%, kdaj kak % več. Drugo pa je Male (glavno mesto). Tam je bila preko 80%!

Hvaljenje: zakaj že, komu na čast?! Nimam niti enega t.i. omr. soc. profila (glupost na m3), žena ima FB glih za sprot. Pošljeva kako fotko bližnjim. The End. Saj greva(mo) tja zase, svojo dušo! Z denarjem, ki sva ga pošteno prislužila. Preziram te instagramarje, razne blogerje in vlogerje za te namene.
Čudi pa me tudi negativna nastrojenost prosti vsem, ki si to izberemo za dopust.

Kaj početi tam?!
Sicer pa greš na Maldive, ipd. predvsem zaradi podvodnega sveta, menjave okolja: da niso borovci, skale, šoder, škržati, promet, itn., ampak koralna mivka, ki je hladna tudi na soncu (sicer nisem velik ljubitelj mivke), palme in drugo tropsko rastje s prijetnim vonjem. Za vodne športe (ali klasične: odbojka, tenis, badminton, košarka, namizni tenis, biljard,...) je poskrbljeno. Greš še na kakšen drug otok pogledat domačine (way of life) in kak potop, snorkljanje z mantami, morskimi psi, želvami, kitovci. Ali pa ribolov, kjer ne ujameš orade, brancine, ampak Ribo!

Veš katera meseca sta bila lani najbolj "mokra": november in december (sledi maj)! Torej visoka sezona.
Jun-avg so najmanj namočeni, če odšteješ jan-mar.


Sva pa bila zgrožena, ko sva opazovala družinski folk ob obrokih. Ma ne bom se zlagal, če rečem, da je več kot 90% otrok, mladostnikov viselo na tablicah, telefonih. Vse obroke, ves čas sedenja za mizo. Kot zombiji. Tega v takem deležu še nisva nikjer videla. Najina hčerka je bila kot kaka čudakinja.

Sestava folka po narodnosti: 50% Rusov oz. njihovemu jeziku podobno, po 20% Nemcev in Britancev, ostalo pa ostali.

brett ::

Mi je pa domačin na Maleju ob pogovoru pravil, da če vzameš na otoku z domačini privat hiško, apartma je cena na enoto 50-60$/dan. V visoki sezoni 25% dražje Imaš vse kar rabiš neki srednji nivo: klima, hladilnik, žar, privat vrt, plaža max 50-100m. Greš z lokalci na ribolov, pokažejo ti dobre točke za podvodni svet. Skratka ni drago, razen letalske karte + čas za transfer. Je pač trebi vzeti v zakup.

No, podobno je tudi na drugih tropskih otokih Azije, Srednje Amerike, da ne bom samo Maldive izpostvljal.

WizzardOfOZ ::

brett je izjavil:

Mi je pa domačin na Maleju ob pogovoru pravil, da če vzameš na otoku z domačini privat hiško, apartma je cena na enoto 50-60$/dan. V visoki sezoni 25% dražje Imaš vse kar rabiš neki srednji nivo: klima, hladilnik, žar, privat vrt, plaža max 50-100m. Greš z lokalci na ribolov, pokažejo ti dobre točke za podvodni svet. Skratka ni drago, razen letalske karte + čas za transfer. Je pač trebi vzeti v zakup.

No, podobno je tudi na drugih tropskih otokih Azije, Srednje Amerike, da ne bom samo Maldive izpostvljal.

Tako je povsod, tudi na hrvaškem. Samo poznat moraš.
18 nočitev v kampu me je prišlo 664€. Za 3 osebe.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Sparkxl ::

redtech je izjavil:

Jah kje pa no... isto kot letalske karte za 19 EUR, na koncu so pa 400 EUR.


Moja letalska karta 2 meseca nazaj je bila 41€, na koncu 41€.
Samo malo trollaš, ali boš nam razkril svoje bogate izkušnje na konkretnih primerih, kako se karta na koncu za 20x podraži?

BuDi79 ::

Lahko ostanete doma. Ravno sem po spletu okoliščin preveril Simonov zaliv - vse je isto, kot da smo 2000. Mislimm edino da leta 2000 še ni bilo parkirnine povsod, 1,5EUR/h + 15%, če plačaš prek z aplikacijo. No, 1,5EUR očitno ni noben denar, ker občina s tem ne more uredit plaže - povsod, ampak res povsod filtri od cigaret pa ovitki od bonbonov in čokolad, na zvočnikih pa Čuki, Bepop in Mambo Kings (kot pravim: 2000 kličejo). Aja, pa male klasične pice v lokalni piceriji so po 11.50, velike (ne družinske) pa 16,10EUR. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

c3p0 ::

Ježek lučko še dodaš pa je to retro trip vreden denarja.

ZveeZ ::

BuDi79 je izjavil:

Lahko ostanete doma. Ravno sem po spletu okoliščin preveril Simonov zaliv - vse je isto, kot da smo 2000. Mislimm edino da leta 2000 še ni bilo parkirnine povsod, 1,5EUR/h + 15%, če plačaš prek z aplikacijo. No, 1,5EUR očitno ni noben denar, ker občina s tem ne more uredit plaže - povsod, ampak res povsod filtri od cigaret pa ovitki od bonbonov in čokolad, na zvočnikih pa Čuki, Bepop in Mambo Kings (kot pravim: 2000 kličejo). Aja, pa male klasične pice v lokalni piceriji so po 11.50, velike (ne družinske) pa 16,10EUR. :))

Najprej se pozanimaj katera druzba upravlja Simonov zaliv. Obcina ima nacez samo parkirnino;)

BuDi79 ::

ZveeZ je izjavil:


Najprej se pozanimaj katera druzba upravlja Simonov zaliv. Obcina ima nacez samo parkirnino;)
Lahko ti pa povem kdo je dal koncesijo tej družbi in postavil pogoje. Točno ta občina, ki zraven parkirnino pobira.

Utk ::

Meni je v Simonovem zalivu bolj fascinantno, da ko je najlepeše na plaži, zaprejo lokal.
Naj ugibam, državna firma...

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Meni je v Simonovem zalivu bolj fascinantno, da ko je najlepeše na plaži, zaprejo lokal.
Naj ugibam, državna firma...


Ja ta je epic...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

wcpapir ::

Ta vikend sem se po spletu okoliščin znašel v Kampu v Medulinu.

2odrasla 2otroka 66eur kampiranje 2 noči, res je parcele nismo potrebovali.
Pred 15 leti smo redno hodili tja, ker smo imeli tam stacionirano prikolico. Plaže so dosti bolj umazane, nihče jih zjutraj več ne čisti, ne pobirajo smeti, ne grabljajo mivke. Včasih je bil Medulin raj za otroke, sedaj je greznica. Voda je bolj umazana, vsi kamenčki ob vstopu, ki so bili včasih normalnih barv so sedaj sluzasti in zeleno rjavi. Tam je dobro to, da je kamp celoten polotok in imaš dosti možnosti, kje se boš počil v vodo in se najde za vsakega nekaj.

Če se ti ne da 2-3km iz kampa na kosilo boš jedel bolj slabo, a tudi cena ne bo pretirana- 3 pice, porcija kalamarov, nek otroški meni s pijačo vred 80eur, podobno kot pri nas v srednje žalostni gostilni. Cene v trgovinah podobne kot pri nas.

Najbolj me je zmotilo, da cene nočitev ne izveš prej preden plačaš...ni šans.

Lani smo bili v Šimunih na Pagu, morje dosti lepše, čistejše, pravtako leta prej na Rabu. Letos gremo vrjetno zadnjič za glavni dopust na HR na Pag, cene so enostavno prerasle to, kar lahko ponudijo. Je pa hrvaška blizu in priročna, če si zaželiš kopanja ki ni v bazenu v radiju 500km za podaljšan vikend ne vidim alternative.

Prejšnji vikend smo se potikali po gorenjski, Jasna polna turistiov, v Radovni - Kreda je bilo res idilično, ne pretopla voda, čista, ampak koliko je dejansko dovoljeno kopanje nimam pojma, je pa pasalo.

Invictus ::

Doli v Premanturi/Medulinu je bila nesreča z nafto, ko je nekdo tankal nafto in polil ne vem koliko litrov.

Plaže vse svinjske.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DamijanD ::

Invictus kdaj to?
wcpapir: a nima kamp uradnega cenika?

Invictus ::

Hčerka je zdaj dol, pa mi je povedala v petek...

Kamp Stupice ima svinjske plaže...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

denabiker ::

wcpapir je izjavil:

...... Plaže so dosti bolj umazane, nihče jih zjutraj več ne čisti, ne pobirajo smeti, ne grabljajo mivke. Včasih je bil Medulin raj za otroke, sedaj je greznica. Voda je bolj umazana, vsi kamenčki ob vstopu, ki so bili včasih normalnih barv so sedaj sluzasti in zeleno rjavi. Tam je dobro to, da je kamp celoten polotok in imaš dosti možnosti, kje se boš počil v vodo in se najde za vsakega nekaj. .....


kar se tiče smeti, kdo jih ustvarja? Ja turisti, bemti sem jezen, eni so res svinje, kolikokrat sem opazil ljudi, vse vrže v naravo, briga ga za vse...

sem spomnim lep čas nazaj, sem prav opazoval v Tuniziji, kako folk pušča smeti, leži ena Francoska družina na plaži in ko pospravljajo na koncu brisače in vse rekvizite za otroke pustijo vse naokrog od flaš, do embalaž itd. polno plastike...zraven na drugi strani neki Angleži isti primer, pa naši isto.... jaz sem se vstajal zelo zgodaj pa sem se sprehajal po plažah in sem opazoval, da dol delavci cele prikolice smeti naberejo na dnevnem nivoju, ko presejejo mivko. Pa to je noro...

ampak folk ne ceni nič, hujše kot svinje, pridejo turisti, mečejo sem ter tja flaše pa otroci zraven od sladkarij embalaže, pa to popizdiš...pa ti Angleži so tudi ornk pijandure pa se obnašajo, ko so pijani kot teleti, par krat smo posredovali zraven in te Angleže onesposobili, če ne bi kar vse zlomili dol....sramota v kakšni luči smo mi videti tem domačinom. Še zdaj imam jih v spominu ene razvratne Angleže, kako so poniževali ljudi dol...

J.McLane ::

To je bilo isto (morda še slabše) 20, 30 let nazaj. Se spomnim tistega odpretga kontejnerja v Stupicah, popihal veter in je letelo vse naokrog, da ne rečem kakšen smrad je bil to.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

DamijanD ::

denabiker - jp se strinjam: "leave no trace" je neslišano za nekatere...

ZveeZ ::

Kjer osel sedi..

michael32 ::

Hrvaška bo kljub visokim cenam imela rekordno turistično sezono.
Cene se pa zdijo visoke predvsem Slovencem, ker pri nas plače stagnirajo, drugod okoli nas pa rastejo.

Čeh ima vsako leto višji standard, zato ga povišanje cen na Hrvaškem ne moti toliko kot Slovenca, ki se mu je zadnji dve leti standard znižal.

Utk ::

Bullshit. Mene motijo cene če so višje kot drugje, plača nima nič s tem. Če nekdo dobi povišico, jo je dobil on, ne pa nek sladoledar v Istri. Marsikdo si bi lahko privoščil en mesec, pa nima tolk dopusta, so zato cene lahko še 2x višje, pa bo vseeno brez pritoževanja šel za 2 tedna?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

miha98 ::

Jutro. Jeee lahko bi se tisti, ki imamo mopede zmenili za kakšno turo na morje hrvatijo za kakšno soboto slotecheci .... pa objavimo kakšno fotko sem gor.

WizzardOfOZ ::

To smo delal 30 in več let nazaj (ATX, BT in CTX).
Tudi s 4x4 avti smo že šli od videm-dobro polje pa vse do zadra samo po makadamih (kočevski rog, gotenica, pa čez velebit).
Pa slovenijo smo tudi že prečkal v čimbolj ravni črti od lendave do pirana.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Invictus ::

michael32 je izjavil:

Hrvaška bo kljub visokim cenam imela rekordno turistično sezono.
Cene se pa zdijo visoke predvsem Slovencem, ker pri nas plače stagnirajo, drugod okoli nas pa rastejo.

Čeh ima vsako leto višji standard, zato ga povišanje cen na Hrvaškem ne moti toliko kot Slovenca, ki se mu je zadnji dve leti standard znižal.

Cene za turizem na Hrvaškem samo postajajo podobne ostalim turističnim državam. Ko je folk plačeval 8 EUR za pir v lokalu na nekem otoku v Grčiji, je bilo pa to normalno... Že 10 let nazaj...

Sicer je bil moj svak zdaj na dopustu v Italiji, kampiral, nekje v višini Rima na jadranski obali, pa je bil kamp s parcelo s privat WCjem in tušem 30 EUR na dan. Sam je daleč, s prikolico se dolgo tja cjaziš (Italijani imajo omejitev hitrosti 80km/h za avto s prikolico na avtocestah).

Če ti je všeč mivka in dolgocajtna plaža brez zalivčkov, je lahko to čisto O.K. dopust.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

J.McLane ::

Italija je res velika in ima zelo raznolike plaže, ni samo mivka.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Gambino ::

Invictus je izjavil:

Hčerka je zdaj dol, pa mi je povedala v petek...

Kamp Stupice ima svinjske plaže...



Ja lej, tudi na Mladivih so kupi svinjerije, otoki samih odpadkov, kaj čmo, turizem!

J.McLane je izjavil:

Italija je res velika in ima zelo raznolike plaže, ni samo mivka.



Da, res je, Sardinija je lepa, pa še striktno prepoved granje turističnih objektov ob plažah, tako da so najbližje samo kampi, kjer se lahko sprehodiš do morja oz odpelješ z avtom. Plaže pa vrhunske!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

miha98 ::

Beograd

Sparkxl ::

Gambino je izjavil:

Invictus je izjavil:

Hčerka je zdaj dol, pa mi je povedala v petek...

Kamp Stupice ima svinjske plaže...



Ja lej, tudi na Mladivih so kupi svinjerije, otoki samih odpadkov, kaj čmo, turizem!

J.McLane je izjavil:

Italija je res velika in ima zelo raznolike plaže, ni samo mivka.



Da, res je, Sardinija je lepa, pa še striktno prepoved granje turističnih objektov ob plažah, tako da so najbližje samo kampi, kjer se lahko sprehodiš do morja oz odpelješ z avtom. Plaže pa vrhunske!


Veš mogoče za kaki vredu kamp na severni sardiniji s hiškami? Razmišljamo za drugo leto, da bi šli tja pogledat

ZveeZ ::

michael32 je izjavil:

Hrvaška bo kljub visokim cenam imela rekordno turistično sezono.
Cene se pa zdijo visoke predvsem Slovencem, ker pri nas plače stagnirajo, drugod okoli nas pa rastejo.

Čeh ima vsako leto višji standard, zato ga povišanje cen na Hrvaškem ne moti toliko kot Slovenca, ki se mu je zadnji dve leti standard znižal.

S tem se strinjam.
Tudi sam sem letos zvisal ceno nastanitve in imam 90% gostov iz razvitejsih drzav (Ceska, Slovaska, Poljska...). Gosti so prijazni, nezakompleksani in niti en ni imel pripomb glede cen. Slovencev je pa za vzorec (lani cca 50%).

Pri nas je problem ker gledamo iz lastnega financnega polozaja. Bo pac raja morala se malo bolj juzno, ce je HR postala nam predraga. Albanija in Crna gora so se vedno affordable.

miha98 ::

Kje pa imaš to in koliko lahko nam članom daš popusta?

FireSnake ::

https://siol.net/novice/svet/nov-sok-za...

Ne samo za ležalnike: za auntuh 4€ plačila.
Pridržujejo is pravico, da zaračunajo tudi zrak (?!?!).

No, mene ne moti, mene niso videli že vsaj 15 let.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

solatjek ::

Cene na HR navite, 3 jebene lučke King na plaži te opali za 15€. Verjetno še lanske prodaja, ker tako noben ne kupi.

Utk ::

En sucker se je očitno našel...

kuglvinkl ::

Italija vabi :)
Your focus determines your reallity

WizzardOfOZ ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nov-sok-za...

Ne samo za ležalnike: za auntuh 4€ plačila.
Pridržujejo is pravico, da zaračunajo tudi zrak (?!?!).

No, mene ne moti, mene niso videli že vsaj 15 let.


Na privat plaži od lokala bodo zaračunavali! Pa še to le, če ne boš v lokalu nič spil. Zakaj tisti, ki kaj oddajate apartmaje, tega ne počnete zastonj?

solatjek je izjavil:

Cene na HR navite, 3 jebene lučke King na plaži te opali za 15€. Verjetno še lanske prodaja, ker tako noben ne kupi.


Po možnosti čez cesto od plaže pa šipac z Ledo sladoledom po 1 euro kepca, ampak ne otrok na sprehod peljat do šipca, naj bo vse k riti prineseno. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

ZveeZ ::

miha98 je izjavil:

Kje pa imaš to in koliko lahko nam članom daš popusta?

Na nezanimivi Slo obali.
Popust pa dobijo le "pre 2010" uporabniki z otroci:)

WizzardOfOZ ::

solatjek je izjavil:

Cene na HR navite, 3 jebene lučke King na plaži te opali za 15€. Verjetno še lanske prodaja, ker tako noben ne kupi.


6€ so v trgovini 3 lučke v paketu, boš pa ja pustil, da bo prodajalec ki je cel dan na vročini na plaži zaslužil 100%, ko bo še državi dal še tiste 3€ davka. :)):)):))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kixs ::

On jih dobi brez davka. To menda ves.

Bellator ::

Ne, ne dobi jih, če ne plača davka.

Machete ::

King je sladoled za elito. Ne se ozirat za znamkami lučk, ki niso za vaš status.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Moja izkušnja iz Hrvaške. Trogir, Split, Vis, Hvar. Meni se je zdelo vse precej poceni, nič dražje od našega Portoroža ali Pirana. Morda nekoliko izstopa mesto Hvar, ker to se šteje verjetno kot nekakšna "elitna destinacija". Špageti carbonara 14 €, kalamari 18 € (mislim da je gostilna dva ribara ali nekaj takega). Tuji turisti sicer zavijajo z očmi, ker jim je kot kaže to vse drago. Ampak jaz sem navajen na cene na naši obali in mi to potem pač ni pretirano drago. Sladoled dobiš kepico za 2 €, pivo 3,5 €. V Trogirju stane marela in 2 ležalnika 30 €, kar se mi zdi pa drago, samo sem prepričan, da ni nič dosti ceneje v Portorožu, pri čemer imaš pri nas sedaj vodo 30 stopinj, kar nima smisla. Prej sem se vrnil iz Provanse in tudi tam cene primerljive s slovensko obalo. Bolj kot vse skupaj opazujem, bolj se mi zdi, da je dejansko slovenija ena velika lopovščina. In marsikateri turist to sedaj že ve.

feryz ::

Zakaj?
A ni fajn, da v Franciji, Italiji, Hrvaški in še kje, ješ ceneje kot doma? Vsaj ne pizdiš kot ostali, da je drugje drago. Si že navajen na visoke cene.

damirj79 ::

Sparkxl je izjavil:

Gambino je izjavil:

Invictus je izjavil:

Hčerka je zdaj dol, pa mi je povedala v petek...

Kamp Stupice ima svinjske plaže...



Ja lej, tudi na Mladivih so kupi svinjerije, otoki samih odpadkov, kaj čmo, turizem!

J.McLane je izjavil:

Italija je res velika in ima zelo raznolike plaže, ni samo mivka.



Da, res je, Sardinija je lepa, pa še striktno prepoved granje turističnih objektov ob plažah, tako da so najbližje samo kampi, kjer se lahko sprehodiš do morja oz odpelješ z avtom. Plaže pa vrhunske!


Veš mogoče za kaki vredu kamp na severni sardiniji s hiškami? Razmišljamo za drugo leto, da bi šli tja pogledat


https://campingacapulco.com

dronyx ::

feryz je izjavil:

Zakaj?
A ni fajn, da v Franciji, Italiji, Hrvaški in še kje, ješ ceneje kot doma? Vsaj ne pizdiš kot ostali, da je drugje drago. Si že navajen na visoke cene.

Ja, po svoje res. Temu se menda reče Švicarski sindrom. Kamorkoli greš po svetu, je ceneje, kot doma. :)

Nemci so izračunali, da je za njih Hrvaška samo še 18% cenejša kot pri njih doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

feryz ::

Ok, še ena zadeva, da bo vsem jasna.
Ko omenjamo hrvaške cene, imamo vsi po vrsti v mislih hrvaško obalo.
Tam imajo podjetniki točno tri, v najboljšem primeru štiri mesece časa, da nažgejo cene v nebo in si naberejo keša. Potem 90 procentov njih, nekje še več, zaprejo štacuno in potegnejo črto.
V eni Ljubljani nažigajo cene in obirajo ljudi 12 mesecev na leto. Sezona se sicer pozna, ampak tudi izven nje prav lepo služijo. In prav nič cen ne spustijo.

Jaz sem hodil kar nekaj let službeno na Murter za par dni, izven sezone, marec, april. Vedno gremo k unemu prašičkarju pri rondoju. Račun je zmeraj majhen za naše razmere, porcije pa tolikšne, da človeka skoraj hudič vzame.
Zdajle, v tem času, je bistveno drugače.
In ta zapre ne, ko Nemci izginejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

WizzardOfOZ ::

V ljubljani bi sedaj v vročini po lokalih radi vodo iz pipe zaračunavali.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

damirj79 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

V ljubljani bi sedaj v vročini po lokalih radi vodo iz pipe zaračunavali.


To so na hrvaskem že od vedno.

kriptobog ::

WizzardOfOZ je izjavil:

V ljubljani bi sedaj v vročini po lokalih radi vodo iz pipe zaračunavali.


Kaj je pa s tem narobe? Saj vodo vam lahko dajo gratis, ampak a postrezba je pa dzabe? Pa korazec je tudi treba pomiti. To tudu ni zastonj. Faking skrtuhi. Najbolje da vam se rit obrisejo, da ne boste doma svojega papirja nucali.
««
46 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120786 (5877) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430541 (4172) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436482 (29304) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548597 (6315) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042368 (32412) ThinkPad

Več podobnih tem