» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
10 / 74
»»

enemon ::

Mato989 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

A si ti slep al kaj? A nisi videl slike? To je bila najnizja cena, za malo boljso luknjo ze das 1700€.

Za me pomeni budget da si na morju kaj privoscim. Za mene ni morje samo pecenje na plazi in zret sendvice z belim kruhom in argeto pasteto - pa se ta je sedaj rezervirana za tiste, ki imajo malo vec v zepu.

Ne, za me je morje obisk destinacije, muzeji, sportni dogodki, dnevni tripi, uporaba vodnega skuterja, it na kaksno malo lepso vecerjo in ne na smrdljivega brancina. Sicer je tudi ta 18-20€ po osebi.



Ti moras pol dovolj zasluzit pa ne bo problema

Imas samo 2 opciji

Prilagodi budget zeljam

Ali prilagodi zelje budgetu

No da povem jaz grem z mojo na pag v zacetku julija pa se njena sestricna in moz in 2 otroka in bomo dali za apartma 3x sobe po 2 postelji in kuhinja ter balkon 50m do plaze 110eur na noc

Zdaj koliko je to deljeno s 6 si izracunaj

Gremo za 7 nocitev torej 8 dni in lepo bom rostiljal z mozem od sestre 3 dni 3 dni kuhata onidve 2 dni pa gremo jest ven

Budget brez potnih je 400eur mogoce 450

Dzabe


Samo potem moraš poslušati posteljne aktivnosti sorodnikov iz sosednje sobe. :O:D

Kapitan Jack ::

enemon je izjavil:


Samo potem moraš poslušati posteljne aktivnosti sorodnikov iz sosednje sobe. :O:D

Najbrz gre tu za vse skupinsko. :D

velikBrokoli ::

Alternativa je, da nabaviš en apartma/stanovanje za 200k, pa maš potem vsako leto zastonj dopust :D

Kapitan Jack ::

enemon je izjavil:


Zakaj nisi rezerviral januarja ali februarja? Takrat so cene najnižje in izbor največji. Par dni pred glavno sezono pa nekaj poceni ne moreš pričakovati.

Sem se 1x tako opekel in imel smolo celih pofukanih 10 dni dez, tako da not anymore.

enemon ::

velikBrokoli je izjavil:

Alternativa je, da nabaviš en apartma/stanovanje za 200k, pa maš potem vsako leto zastonj dopust :D


In te pride potem dopust, tudi če sploh ne upoštevaš stroškov vzdrževanja itd. preračunano okoli 5k na leto, s tem, da si vezan na isto lokacijo do konca življenja. Neprecenljivo. :D

Kapitan Jack je izjavil:

enemon je izjavil:


Zakaj nisi rezerviral januarja ali februarja? Takrat so cene najnižje in izbor največji. Par dni pred glavno sezono pa nekaj poceni ne moreš pričakovati.

Sem se 1x tako opekel in imel smolo celih pofukanih 10 dni dez, tako da not anymore.


Ampak saj napoved je lahko točna ene tri dni vnaprej. Menda ja ne rezerviraš tri dni prej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

user4683 ::

enemon je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Alternativa je, da nabaviš en apartma/stanovanje za 200k, pa maš potem vsako leto zastonj dopust :D


In te pride potem dopust, tudi če sploh ne upoštevaš stroškov vzdrževanja itd. preračunano okoli 5k na leto, s tem, da si vezan na isto lokacijo do konca življenja. Neprecenljivo. :D

Saj menda nisi celo poletje dol. Dva tedna si tam, tri mesece oddajas in si lahko privoscis se dva tedna dopusta skoraj kjerkoli, z muzeji, vodnimi skuterji in kilskimi oradami vred.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

Kapitan Jack ::

enemon je izjavil:


Ampak saj napoved je lahko točna ene tri dni vnaprej. Menda ja ne rezerviraš tri dni prej?

Jp. Tocno to sem si zrihtal. Za tole rezervacijo v Medulinu nisem nic placal in jo lahko storniram 7 dni pred zacetkom mojega dopusta.

In ponavadi 7 dni je dovolj, da se vidi v katero smer kaze fronta. Zdej ce je sem pa tja kaksen oblacek in ploha mi dol visi, ampak 10 dni travme, si ne zelim ponoviti.

user4683 je izjavil:

enemon je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Alternativa je, da nabaviš en apartma/stanovanje za 200k, pa maš potem vsako leto zastonj dopust :D


In te pride potem dopust, tudi če sploh ne upoštevaš stroškov vzdrževanja itd. preračunano okoli 5k na leto, s tem, da si vezan na isto lokacijo do konca življenja. Neprecenljivo. :D

Saj menda nisi celo poletje dol. Dva tedna si tam, tri mesece oddajas in si lahko privoscis se dva tedna dopusta skoraj kjerkoli, z muzeji, vodnimi skuterji in kilskimi oradami vred.

Ja ce imas 200taka na voljo, potem je to odlicna poteza. Zdej vzet kredit, pa ne verjamem, da bi se izslo v smislu profita.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Pred 20+ leti si se odpeljal na zeljeno destinacijo. Parkiral avto in se sprehodil po ulici. Ni vrag, da nisi v pol ure nasel apartmaja. Pred 10-mi leti je to bila ze loterija. Najveckrat si nasel sele po nekaj urah ali celo v drugem kraju. Enkrat (mislim, da okoli 2010) sem v Baski obkrozil vse zivo in ni bilo fraj nic. Na koncu grem v hotele vprasat, enako, vse polno in cene da te kap. Potem sem nasel en apartma v Jurandvoru. Cene se ne spomnem vec. Ni bilo poceni, ampak vsaj nasel sem in celo ni bila luknja :lol:

Zdej rezerviram pol leta prej. Na otokih je vreme precej lepo in, ce ze dezuje, ne bo dolgo.

enemon ::

Kapitan Jack je izjavil:

enemon je izjavil:


Ampak saj napoved je lahko točna ene tri dni vnaprej. Menda ja ne rezerviraš tri dni prej?

Jp. Tocno to sem si zrihtal. Za tole rezervacijo v Medulinu nisem nic placal in jo lahko storniram 7 dni pred zacetkom mojega dopusta.

In ponavadi 7 dni je dovolj, da se vidi v katero smer kaze fronta. Zdej ce je sem pa tja kaksen oblacek in ploha mi dol visi, ampak 10 dni travme, si ne zelim ponoviti.


Greš v kamp ali k privatniku? Meni je drugače super v Premanturi v Stupicah, si praktično na vhodu na Kamenjak. Zjutraj, ko je vhod za avte še zaprt, greš lahko laufat ali pa s kolesom po celem rtu in ni praktično nikjer nikogar.

kixs je izjavil:

Pred 20+ leti si se odpeljal na zeljeno destinacijo. Parkiral avto in se sprehodil po ulici. Ni vrag, da nisi v pol ure nasel apartmaja. Pred 10-mi leti je to bila ze loterija. Najveckrat si nasel sele po nekaj urah ali celo v drugem kraju. Enkrat (mislim, da okoli 2010) sem v Baski obkrozil vse zivo in ni bilo fraj nic. Na koncu grem v hotele vprasat, enako, vse polno in cene da te kap. Potem sem nasel en apartma v Jurandvoru. Cene se ne spomnem vec. Ni bilo poceni, ampak vsaj nasel sem in celo ni bila luknja :lol:

Zdej rezerviram pol leta prej. Na otokih je vreme precej lepo in, ce ze dezuje, ne bo dolgo.


Meni je ravno Baška glede vremena nepredvidljiva, zna se zlivati kot da je konec sveta. Ko pa potegne burja ali pa jugo, je pa tudi na hard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

jypeepyj ::

Poznate koga, ki so mu rušili kućico v Istri? Dosti mojih frendov je "kar postavlo" in neke hišne številke gor v okolici umaga in novigrada pa sploh po istri je polno tega sranja, pa za spat kontejnerjev po parcelah... Zdaj je mal crackdown na te parcele in folk nima kje spat

starfotr ::

Odlično, da končno pospravljajo in rušijo smeti, katere so se nakopičile.

kixs ::

enemon je izjavil:


kixs je izjavil:

Pred 20+ leti si se odpeljal na zeljeno destinacijo. Parkiral avto in se sprehodil po ulici. Ni vrag, da nisi v pol ure nasel apartmaja. Pred 10-mi leti je to bila ze loterija. Najveckrat si nasel sele po nekaj urah ali celo v drugem kraju. Enkrat (mislim, da okoli 2010) sem v Baski obkrozil vse zivo in ni bilo fraj nic. Na koncu grem v hotele vprasat, enako, vse polno in cene da te kap. Potem sem nasel en apartma v Jurandvoru. Cene se ne spomnem vec. Ni bilo poceni, ampak vsaj nasel sem in celo ni bila luknja :lol:

Zdej rezerviram pol leta prej. Na otokih je vreme precej lepo in, ce ze dezuje, ne bo dolgo.


Meni je ravno Baška glede vremena nepredvidljiva, zna se zlivati kot da je konec sveta. Ko pa potegne burja ali pa jugo, je pa tudi na hard.


Drzi. Baska ni za rezevirat pol leta v naprej. Dal sem samo primer, ko smo sli na morje od danes na jutri cisto na pamet.

Moe_Lester ::

Kapitan Jack je izjavil:

Toliko o ceni pod jurja za 14 dni na otoku Krk.



Tole sem v 2 minutah našel na bookingu na Pagu.



Tole je na Krku



Ne vem kje gledaš. Ali pa imaš nerealna pričakovanja in hočeš novo opremljen apartma s privat bazenom in klimatizirano garažo za 100€ na noč.

Utk ::

Sori, ampak 120 na noč za 26 m2 s tisto "kuhinjo"...

Za ostalo bi pa treba pogledat kje je. Če je 5 km od morja, potem jebiga...sej ne pričakujem prve vrste za 80 evrov, ampak vse ima svojo mejo. Če moram z avtom na plažo, je vseeno če se od doma vsak dan zjutraj odpeljem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

jypeepyj ::

Nekaj prirasta cene gre tudi za te booking engine, včasih je bil direkt kontakt z vlasnikom apartmana, zdaj je pa veriga avtomatizirana.

WizzardOfOZ ::

Kapitan jack 782€ na krku (od 31.7 do 9.9)

https://www.booking.com/hotel/hr/apartm...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Moe_Lester ::

Utk je izjavil:

Sori, ampak 120 na noč za 26 m2 s tisto "kuhinjo"...

Za ostalo bi pa treba pogledat kje je. Če je 5 km od morja, potem jebiga...sej ne pričakujem prve vrste za 80 evrov, ampak vse ima svojo mejo. Če moram z avtom na plažo, je vseeno če se od doma vsak dan zjutraj odpeljem.


Tistega za 120 na noč je našel Kapitan Jack.

Tale na moji sliki na Pagu je očitno cca. 20 metrov od morja. Za 80-90€ je očitno ponudbe kar nekaj.

Je pa seveda nerealno pričakovati, da boš 1 mesec pred glavno sezono lahko za drobiž izbiral mikrolokacijo in si izmišljeval kakšne barve bo sedežna.

kixs ::

To je vse nekje bogu za hrbtom :lol:

Utk ::

Tale na moji sliki na Pagu je očitno cca. 20 metrov od morja. Za 80-90EUR je očitno ponudbe kar nekaj.

20 metrov od morja, Dražica 4, ampak poglej si sliko 13, kakšnih 20 metrov od kakšnega morja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Moe_Lester ::

Ej, ne vem. Se ne spoznam na Pag, enkrat sem bil v kampu tam :) Ampak očitno se apartmaji za normalen denar dobijo, ne samo na Pagu, po celi Hrvaški.

Kapitan Jack ::

Jaz mam svoje pogoje. Brez npr. pralnega stroja sploh ne gledam. Valda ne mislim nosit 30 brisac s seboj. Zelim vsaj to udobje, ce ze dobim kuhinjo, taksno kot na sliki, ki sem jo pripopal gor.

Zimonem ::

Jah jaz pa robinzonijo. Brez elektrike in šundra. Pa tega hrvaška pač več bolj ali manj ne ponuja.

kixs ::

Kaj je normalen denar, je zelo relativno. Sem bil enkrat na Pagu v eni luknji, dobesedno, za se mi zdi 100kn na dan. Za dve nocitvi. Plac priblizno na 100nmv. Cesta ozka. Prostor je imel strop na kaksnih 180cm. WC in tus na dobrem kvadratnem metru - tus je tekel po WC-ju. Vrat se niti ne spomnem ali so bila. Se mi zdi, da samo neka viseca preproga :lol: Pa se sploh nisem bunil, to je mladost in avanture :lol:

Lahko je normalen denar, vendar ni normalen plac ali lokacija. Da se priblizno zadeve znormalizirajo, dobis na koncu precej visjo ceno ali pa je ze vse oddano. Dobre lokacije se ne iscejo par mesecev prej.

Moe_Lester ::

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz mam svoje pogoje. Brez npr. pralnega stroja sploh ne gledam. Valda ne mislim nosit 30 brisac s seboj. Zelim vsaj to udobje, ce ze dobim kuhinjo, taksno kot na sliki, ki sem jo pripopal gor.


Tale na Pagu ima pralni stroj.

Kapitan Jack ::

Moe_Lester je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz mam svoje pogoje. Brez npr. pralnega stroja sploh ne gledam. Valda ne mislim nosit 30 brisac s seboj. Zelim vsaj to udobje, ce ze dobim kuhinjo, taksno kot na sliki, ki sem jo pripopal gor.


Tale na Pagu ima pralni stroj.

Ja, ampak ne za moj datum.

esel ::

Medtem pa soliden hotel na Tenerifih na odlični lokaciji za dva odrasla in enega otroka, polpenzion za devet dni na datume od 31.7 do 9.8. za 1500€

https://www.booking.com/hotel/es/aparta...

Utk ::

Seveda se dobi za normalen denar na Hrvaškem, ampak kje in kaj. Tam hodijo tudi Bosanci, kolk še, ampak se vozijo na plažo 10 km. Tega jaz pač ne mislim delat, sem potem raje res doma.

kriptobog ::

esel je izjavil:

Medtem pa soliden hotel na Tenerifih na odlični lokaciji za dva odrasla in enega otroka, polpenzion za devet dni na datume od 31.7 do 9.8. za 1500€

https://www.booking.com/hotel/es/aparta...



Da ne omenjamo kaksne so cene tam. Na Tenerifih niti ne rabis polpenziona, ker zunaj jes ceneje kot pri nas, pa se to ti vse Wolt dostavi. Pivo zunaj 2€ :)) Jaz sem v enem mesecu od kuhinje zalavfal samo pomivalni stroj za kroznike in bistek. Pralni stroj pa lavfa na polno. To se pa strinjam, da je must have pri dvoletniku. Sploh pri daljsem dopustu. Ceprav brisace mi dnevno menjajo v hotelu. Aja, tukaj ima veliko hotelov komplet apartmaje. Kaj ces lepsega, kot imeti komplet apartma, s em, da ti ga dnevno cistijo cistilke, ker si pac se vedno v hotelu.

Kapitan Jack ::

Umag - destinacija, katera mi je od otrostva bila najbolj priljubljena.
Za tole ceno bi pricakoval all inclusive.

WizzardOfOZ ::

Zimonem je izjavil:

Jah jaz pa robinzonijo. Brez elektrike in šundra. Pa tega hrvaška pač več bolj ali manj ne ponuja.


Seveda ponuja. Samo poznat moraš prave ljudi. Nekje 750€ na teden pride. Imaš pa ponavadi na strehi vsaj solarni panel, da ti črpalka za vodo dela (da ne nosiš v čebru vode za wc splakovat).

Jaz rad kampiram, zato mi za robinzonske počitnice ni toliko. Vseeno pa hodim v majhne družinske kampe, kjer ni nobene gužve in se v miru spočiješ in nabereš novih moči. Letos bom takem kampu. Placa za 3 prikolice in 5 šotorov, med vsako parcelo konkretna razdalja, da se ne motimo, in s ceno pod 600€ za 14 dni.

kriptobog je izjavil:

Pralni stroj pa lavfa na polno. To se pa strinjam, da je must have pri dvoletniku. Sploh pri daljsem dopustu.


Z dvoletnikom je najlepše kampirat na mivki. Postaviš šotor, tendo in en majhen napihljiv bazenček za otroka, pa lahko ležiš v senci in pustiš otroka, da se sam igra v in ob bazenčku. Pobegnit nima kam, ker je mivka tako vroča, da ga speče in pribeži takoj nazaj v senco. Pa cel dan je lahko nag. Ne rabiš nobenega pralnega stroja. Tisti dve cunji, ki jih bo pa zvečer umazal, pa opereš v navadnem umivalniku, ko otrok zvečer zaspi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

A si ti slep al kaj? A nisi videl slike? To je bila najnizja cena, za malo boljso luknjo ze das 1700€.

Za me pomeni budget da si na morju kaj privoscim. Za mene ni morje samo pecenje na plazi in zret sendvice z belim kruhom in argeto pasteto - pa se ta je sedaj rezervirana za tiste, ki imajo malo vec v zepu.

Ne, za me je morje obisk destinacije, muzeji, sportni dogodki, dnevni tripi, uporaba vodnega skuterja, it na kaksno malo lepso vecerjo in ne na smrdljivega brancina. Sicer je tudi ta 18-20€ po osebi.



Ti moras pol dovolj zasluzit pa ne bo problema

Imas samo 2 opciji

Prilagodi budget zeljam

Ali prilagodi zelje budgetu

No da povem jaz grem z mojo na pag v zacetku julija pa se njena sestricna in moz in 2 otroka in bomo dali za apartma 3x sobe po 2 postelji in kuhinja ter balkon 50m do plaze 110eur na noc

Zdaj koliko je to deljeno s 6 si izracunaj

Gremo za 7 nocitev torej 8 dni in lepo bom rostiljal z mozem od sestre 3 dni 3 dni kuhata onidve 2 dni pa gremo jest ven

Budget brez potnih je 400eur mogoce 450

Dzabe


Samo potem moraš poslušati posteljne aktivnosti sorodnikov iz sosednje sobe. :O:D



Ce so lahko poslusali v studentu bratranci med sabo ko so bli sosedi bodo pa se zdaj...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ghost7 ::

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

A si ti slep al kaj? A nisi videl slike? To je bila najnizja cena, za malo boljso luknjo ze das 1700€.

Za me pomeni budget da si na morju kaj privoscim. Za mene ni morje samo pecenje na plazi in zret sendvice z belim kruhom in argeto pasteto - pa se ta je sedaj rezervirana za tiste, ki imajo malo vec v zepu.

Ne, za me je morje obisk destinacije, muzeji, sportni dogodki, dnevni tripi, uporaba vodnega skuterja, it na kaksno malo lepso vecerjo in ne na smrdljivega brancina. Sicer je tudi ta 18-20€ po osebi.



Ti moras pol dovolj zasluzit pa ne bo problema

Imas samo 2 opciji

Prilagodi budget zeljam

Ali prilagodi zelje budgetu

No da povem jaz grem z mojo na pag v zacetku julija pa se njena sestricna in moz in 2 otroka in bomo dali za apartma 3x sobe po 2 postelji in kuhinja ter balkon 50m do plaze 110eur na noc

Zdaj koliko je to deljeno s 6 si izracunaj

Gremo za 7 nocitev torej 8 dni in lepo bom rostiljal z mozem od sestre 3 dni 3 dni kuhata onidve 2 dni pa gremo jest ven

Budget brez potnih je 400eur mogoce 450

Dzabe


Samo potem moraš poslušati posteljne aktivnosti sorodnikov iz sosednje sobe. :O:D



Ce so lahko poslusali v studentu bratranci med sabo ko so bli sosedi bodo pa se zdaj...


Mah to, se sliš tud v hotelu, sicer men se pol zalušta pa še jaz :D

Bolj to, da se morte res dobr zastopt da se 10 dni gledate.
Mi smo bli en teden skupej pa sem rekel da zadnjič. Par dni gre (podaljšan vikend), pol se pa še kej skregaš.
Goni v ku*ac nonstop eno prilagajanje na dopustu.
Familija je ena celica, in tud najbolje se poznaš med sabo.
Kaj nardiš ko tvoj otrok hoče v Novi grad od sestre pa v Umag. Kdo bo popustil. Spet prilagajanje.
Kaj šele, če so starši različno gmotno preskrbljeni.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Mato989 ::

Bolj to, da se morte res dobr zastopt da se 10 dni gledate.
Mi smo bli en teden skupej pa sem rekel da zadnjič. Par dni gre (podaljšan vikend), pol se pa še kej skregaš.
Goni v ku*ac nonstop eno prilagajanje na dopustu.
Familija je ena celica, in tud najbolje se poznaš med sabo.
Kaj nardiš ko tvoj otrok hoče v Novi grad od sestre pa v Umag. Kdo bo popustil. Spet prilagajanje.
Kaj šele, če so starši različno gmotno preskrbljeni.


Koliko pa se realno gledaš če se že "ne želiš"?

Zjutraj se zbudite, pojete zajtrk skupaj, jaz potem pičim na plažo ki je manj kot 40m zračne razdalje oddaljena in se kopam 2 uri pol pa chillam na sončenju do 12:00 cca... potem pičim gor in spijem pivo z možem od sestrične (ali 2)... zaštartamo žar in imamo ob 14:00 kosilo na terasi (moja in njena sestrična nardita solate ipd...) pol grejo nekateri počivat ob 15:00 jaz malo poštrckam po telefonu novice in grem enkrat po 16:00 nazaj na plažo zaplavat se malo posončit dokler mi je.... pol pa gor se stuširat in vse, pa mamo kake družabne igre ali sprehod na sladoled za froce (če se mi ne ljubi pač počivam na ležalniku)

Ene 2 dni se ga bomo zvečer nalili (ali pa čez dan) in 1x bomo šli ven jest in si privoščili, pa bo 8 dni mimo...

No stress 8-)


Predvsem je tako, da če otroci od njiju želijo v Zadar na sladoled, midva pa počivat na plaži pa fukat v apartmaju, se to naredi, nobenega prilagajanja... Če pa še moja hoče kam pa meni ni pa je avto za 5 tam, pa mam mir


Edina stvar katera se je FAJN prilagodit pri takem dopustu skupnem, je to da imate vsaj kosilo skupaj da ne pacate dveh obrokov različnih...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

chucki ::

Kdo ti pa otroke mirka?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

deco16 ::

Nima otrokov, se ne splača ;)

Mato989 ::

chucki je izjavil:

Kdo ti pa otroke mirka?


Kake otroke? Jaz pa moja nimava frocov, sestrična in njen mož pa imata otroke stare 13 in 15... kaj jih naj mirkamo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

Evo se malo pocakat, pa bodo prenosicsa bla za dzabe kot za burek

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/tu...

LeQuack ::

V Ameriki dopustuje samo upper class, delavci sploh ne grejo na dopust. To je pač naša prihodnost, raja na dopustu ne bo več nekaj normalnega.
Quack !

bciciban ::

Siptarska menza, kosilo 9eur.
Pica v solidni domači piceriji v manjšem kraju 12eur.
Sladoled kepica od 1,6 do 3,5 eur.
Normalno kosilo v solidni gostilni 20eur.

Po občutku bi rekel da so cene 30% višje kot lani.

V Istri to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

DamijanD ::

Zadar: kepica 1,5 (samo eden); ostali 2-2,5€

Kapitan Jack ::

DamijanD je izjavil:

Zadar: kepica 1,5 (samo eden); ostali 2-2,5€

Kaj mi je za kepico. Tisto kar meni mori na Hrvaskem so cene prenocisc. Luknje iz yuge, cene pa kot bi hodil ne vem kam.

Da bi hodil v neke gostilne in pil pivo zakaj ze? Isti kurec pivo v gostilni ali kupljen v stacuni. Se ga kupi, da v hladilno skrinjo in kssss na plazi in eto ti uzivancije.

Mato989 ::

Kapitan Jack je izjavil:

DamijanD je izjavil:

Zadar: kepica 1,5 (samo eden); ostali 2-2,5€

Kaj mi je za kepico. Tisto kar meni mori na Hrvaskem so cene prenocisc. Luknje iz yuge, cene pa kot bi hodil ne vem kam.

Da bi hodil v neke gostilne in pil pivo zakaj ze? Isti kurec pivo v gostilni ali kupljen v stacuni. Se ga kupi, da v hladilno skrinjo in kssss na plazi in eto ti uzivancije.



Saj je isti kurac tudi doma na vikendu kot na morju v apartmaju pa se tiščiš tja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

Ne vem ce je isto. Doma ne vidim nobenega morja okrog sebe. Ni vecernih sprehodov po marini, ni izletov z ladjicami ter pozno popoldnevno nastavljanje gole riti soncnim zarkom.

Mato989 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ne vem ce je isto. Doma ne vidim nobenega morja okrog sebe. Ni vecernih sprehodov po marini, ni izletov z ladjicami ter pozno popoldnevno nastavljanje gole riti soncnim zarkom.


Lahko pač izletuješ po lokalnem jezeru in pomolu... izlet imaš lahko s kolesom, golo rit pa lahko soncu nastavljaš kjerkoli je sonce.

Nekako tako si pizdil kako je isto pivo v gostilni in doma...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

Mato989 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ne vem ce je isto. Doma ne vidim nobenega morja okrog sebe. Ni vecernih sprehodov po marini, ni izletov z ladjicami ter pozno popoldnevno nastavljanje gole riti soncnim zarkom.


Lahko pač izletuješ po lokalnem jezeru in pomolu... izlet imaš lahko s kolesom, golo rit pa lahko soncu nastavljaš kjerkoli je sonce.

Nekako tako si pizdil kako je isto pivo v gostilni in doma...

Tiho naspikanc. Jezero ni morje.

feryz ::

LeQuack je izjavil:

V Ameriki dopustuje samo upper class, delavci sploh ne grejo na dopust. To je pač naša prihodnost, raja na dopustu ne bo več nekaj normalnega.
To.
Pri nas pa rine na morje folk, ki nima 2 evrov za eno kepco sladoleda ali pa 5 evrov za en pir.
In pol razlaga da je v bistvu brez veze jest sladoled ali piti pir.
Smisel dopusta je, da si šupak spereš v slani vodi.

Matr, če me že nategnejo, da se jim pridružim na morju, me pa v vodo ne spravijo. Ne grem več not, če nima vsaj 35 stopinj. No saj, baje, bo imelo kmalu toliko, pa se bom spet vrgel noter.

WizzardOfOZ ::

Dopust so si naši starši izborili. Ni bil podarjen. Saj razumem, da bi ritolizci, brezjajčniki in tisti z upognjenimi hrbti, to radi sedaj ukinili. Ampak lahko vam rečem le: JEBITE SE!
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ne vem ce je isto. Doma ne vidim nobenega morja okrog sebe. Ni vecernih sprehodov po marini, ni izletov z ladjicami ter pozno popoldnevno nastavljanje gole riti soncnim zarkom.


Lahko pač izletuješ po lokalnem jezeru in pomolu... izlet imaš lahko s kolesom, golo rit pa lahko soncu nastavljaš kjerkoli je sonce.

Nekako tako si pizdil kako je isto pivo v gostilni in doma...

Tiho naspikanc. Jezero ni morje.



Pivo doma tudi ni pivo v gostilni

WizzardOfOZ je izjavil:

Dopust so si naši starši izborili. Ni bil podarjen. Saj razumem, da bi ritolizci, brezjajčniki in tisti z upognjenimi hrbti, to radi sedaj ukinili. Ampak lahko vam rečem le: JEBITE SE!



Nihce ne bi ukinjal dopust

Bistvo dopusta je pocitek in nikjer se ne spocijes bolj kot doma

Razen ce si psihicno opran da mislis da je pocitek to ds pakiras se vozackas imas zamude cakas na letalo in si pac nekje na dragem medtem ko mas doma vse za pocivanje

Samo mind set rabis
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Utk ::

Od česa moraš pa ti tolk počivat? Jaz stalno nekaj delam celo leto, v službi z glavo, doma fizično, pa ne rabim nobenga dopusta za počitek, ampak za spremembo, da vidim še kaj drugega, itd. Sej tudi med letom za kak dan, vikend, poleti pa pač malo dlje.
Kolk jaz vem, nisi noben rudar, da si bi moral poleti doma 2 tedna lizat rane.
Jaz pridem z dopusta fizično uničen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

esel ::

Verjetno vsak od nas preživlja in si predstavlja dopust po svoje in tako je tudi prav.
Meni je predvsem pobeg od dnevne rutine, ki jo imam čez leto, kjer se naspim za nazaj in naprej, predvsem mi je pa pomembno, da nisem omejen z uro in mi ni potrebno gledati in poslušati folka, ki si ga ne želim. Torej, nekakšen občutek mini penzije. Sedaj, ko so otroci večji, ga preživljam v tujini v hotelih s polpenzionom, da ne izgubljam časa z nakupovanjem v trgovinah in raznim nakuhavanjem. Vedno vzamem rent a car za dnevno raziskovanje okolice v kateri se nahajam, da se malo razbije monotonost, zvečer pa poležavam in berem, za kar mi čez leto konstantno zmanjkuje časa. Drugače pa imam na enem od hrvaških otokov v Dalmaciji hišo, pa mi tudi na misel ne pride, da bi preživel svoj dopust gor, in tako je že zadnjih šest let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()
««
10 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120786 (5877) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430543 (4174) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436482 (29304) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548597 (6315) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042368 (32412) ThinkPad

Več podobnih tem