» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
9 / 74
»»

kriptobog ::

mr_chai je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj
....
1x na dopust pa pač gremo nekam v mesto pozno popoldan in takrat jemo v restavraciji pa glih ne gledam na ceno.



Da mato kdaj ne gleda na ceno :)) :)) Noben tule ti ne vejrame.


Ne gleda na ceno, zato ker gre v celem dopustu samo 1x ven jest. :))
Jaz na dopustu niti prizgem ne stedilnika ali zara.

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

In kaj to mene briga, če večini ni ali pa je? In ne, večina Evropejcev vseeno ne gre na Hrvaško, če že večina nekomu nekaj pomeni.
Pa jaz nimam problema z njo, sej smo šli velikokrat in nimam nič proti, samo pravim, da z dvigovanjem cene se ti odpirajo še druge možnosti. Če že moramo porabit 2-3 jurje za dopust, ni (več) Hrvaška edina opcija.


Ja saj to je logično, to sploh ni treba povedat... Če morš dat za Hrvaško 5k ali pa Maldive 5k bom jaz tudi šel na maldive... (za enako nočitev količino hrane itd...)

Nekaterim ni.


Bistvo je da bom JAZ šel na Maldive, če bo nekdo šel na Hrvaško je to čisto ok... vsakemu svoje.


Saj na Maldive gres za manj kot 5k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

mr_chai ::

Meni ni jasno kam gre Mato v Halozah ven jest...

Bezukhoff ::

Na ptuj v pivnico ali šterntal v atilo. 8-)

Moe_Lester ::

Utk je izjavil:

Se pač voziš po asfaltu.

Nekaj si pisal, da si bil že kje po svetu, ampak očitno še nisi nikjer naletel na normalno kolesarsko stezo. Tudi na Hrvaškem jih je nekaj, ampak ob morju pa bolj malo.


Ja, seveda. Tako kot gostiln z dobrimi lignji, ne?

Utk ::

Meni je vseeno, itak jih ne jem. Pa tudi če jih bi, ne bi dobrih iskal na morju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kriptobog ::

mr_chai je izjavil:

Meni ni jasno kam gre Mato v Halozah ven jest...


V Sparovo toploteko na pohanga psanca in rebra.

mr_chai ::

kriptobog je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Meni ni jasno kam gre Mato v Halozah ven jest...


V Sparovo toploteko na pohanga psanca in rebra.


Spar težko... Ima pa Merkator v Cirkulanah.

WizzardOfOZ ::

Moe_Lester je izjavil:

Hrvaško morje je seveda v redu, če bi hodili v nek kamp, kjer te nič drugega ne briga, je najbrž top. Ampak to se naveličam po treh dneh.


Kaj bi te še moralo brigati? Jaz hodim v kamp, pa delamo še veliko drugih stvari kot ležimo na plaži. Od obiskov vinogradov do raziskovanja starih mest, off road vožnje...


Točno tako. Sit-on-top plastičen kajak gre itak vedno zraven, raziščeš vse zalive naokoli. Off road vožnja do zalivov, ki so dovolj oddaljeni od vasic, kampov,..., da se peš ne da it, z navadnim osebnim avtom pa tudi ne (in so posledično prazne plaže),.... Sej nismo stalno na eni in isti plaži.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Glugy ::

starfotr je izjavil:

Kje pa piše, da si mora nekdo z minimalno plačo privoščit morje?

Aha torej teb je normalno da človk niti na morje ne more. To je teb dostojanstveno za današnje čase? Pa večja je produktivnost pa vse ampak ne. Zdj na morje it je sam še za višje sloje? nič več za minimalce? pa ne mi tle o diamantih in podobnih nebulozah ker ti nikol niso bili bistveni za dostojno življenje.

To da se moramo it dobrodelnost za otroke da grejo na morje je posledica tega. Teb je to normalno? da država živi na račun fehtanja za stvari ki sistemnsko niso pravilno urejene? Da ni dost visoke minimalne plače za dostojno življenje? To je teb normalno?

velikBrokoli ::

Predlagam, da se uvede še bruto bruto bruto, kjer bodo delodajalci prispevali še 10% plače za folk na minimalcu, ki si ne more privoščiti morja.

Kapitan Jack ::

@Glugy
To je tudi cilj zelenih politikov. Da se cim manj potuje, da se cim manj smeti, da se cim manj je, a da si obenem samo visji sloj to isto privosci. Lep primer je npr. zelena ministrica v Avstriji für Klimaschutz, Umwelt, Energie, Mobilität, Innovation und Technologie, ki zagovarja vse to zgoraj napisano, a obenem se sava vozi v private jetih in podobno.

Dokler bomo to ljudje sprejemali, bo tako. In lep test je bila korona, ko so ljudje nasedli na maske in spikice ter na tako imenovane PCT-je. Nekatere ovce so to komaj cakali, ces da se pokazejo,da so sedaj nekaj vec, ker to je tudi vse kar so v zivljenju dosegli. Imeti PCT.

CiClon ::

Zato si tudi ti komaj čakal, da pokažeš, da si nekaj več kot ostale ovce in ponosno nisi imel PCT.

c3p0 ::

Kapitan Jack je izjavil:

@Glugy
To je tudi cilj zelenih politikov. Da se cim manj potuje, da se cim manj smeti, da se cim manj je, a da si obenem samo visji sloj to isto privosci. Lep primer je npr. zelena ministrica v Avstriji für Klimaschutz, Umwelt, Energie, Mobilität, Innovation und Technologie, ki zagovarja vse to zgoraj napisano, a obenem se sava vozi v private jetih in podobno.


Že v sosednji temi imaš ljudi, ki to zagovarjajo, ker je bogatih in vplivnih % malo in se ne pozna.

Mato989 ::

Glugy je izjavil:

starfotr je izjavil:

Kje pa piše, da si mora nekdo z minimalno plačo privoščit morje?

Aha torej teb je normalno da človk niti na morje ne more. To je teb dostojanstveno za današnje čase? Pa večja je produktivnost pa vse ampak ne. Zdj na morje it je sam še za višje sloje? nič več za minimalce? pa ne mi tle o diamantih in podobnih nebulozah ker ti nikol niso bili bistveni za dostojno življenje.

To da se moramo it dobrodelnost za otroke da grejo na morje je posledica tega. Teb je to normalno? da država živi na račun fehtanja za stvari ki sistemnsko niso pravilno urejene? Da ni dost visoke minimalne plače za dostojno življenje? To je teb normalno?


Saj morje tudi ni bistveno za dostojno življenje...


To je nek konstrukt iz socializma ko je vse kar smo imeli 9 dni počitnic v Barbarigi Umagu, Puli ali kje okrog Istre...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

velikBrokoli je izjavil:

Predlagam, da se uvede še bruto bruto bruto, kjer bodo delodajalci prispevali še 10% plače za folk na minimalcu, ki si ne more privoščiti morja.


Sj dobijo regres za dopust.

Kapitan Jack ::

CiClon je izjavil:

Zato si tudi ti komaj čakal, da pokažeš, da si nekaj več kot ostale ovce in ponosno nisi imel PCT.

Seveda. Na to je treba biti ponosen, ovca!

N75 ::

Mato989 je izjavil:

Glugy je izjavil:

starfotr je izjavil:

Kje pa piše, da si mora nekdo z minimalno plačo privoščit morje?

Aha torej teb je normalno da človk niti na morje ne more. To je teb dostojanstveno za današnje čase? Pa večja je produktivnost pa vse ampak ne. Zdj na morje it je sam še za višje sloje? nič več za minimalce? pa ne mi tle o diamantih in podobnih nebulozah ker ti nikol niso bili bistveni za dostojno življenje.

To da se moramo it dobrodelnost za otroke da grejo na morje je posledica tega. Teb je to normalno? da država živi na račun fehtanja za stvari ki sistemnsko niso pravilno urejene? Da ni dost visoke minimalne plače za dostojno življenje? To je teb normalno?


Saj morje tudi ni bistveno za dostojno življenje...


To je nek konstrukt iz socializma ko je vse kar smo imeli 9 dni počitnic v Barbarigi Umagu, Puli ali kje okrog Istre...

Saj tudi zdaj je za večino ljudi glavni dopust 9 dni v Istri ali okolici.

Gagatronix ::

Vecini bedakov iz Slovenistana je najvecji mentalni dohvat 9 dni dopusta pri kockastih hrckih...

Kapitan Jack ::

Gagatronix je izjavil:

Vecini bedakov iz Slovenistana je najvecji mentalni dohvat 9 dni dopusta pri kockastih hrckih...

Jah ce se nima za kaj vec, kaj pa bos? Najdi mi poceni dopust za 9 dni od 31.7.2023 za 2 osebi in dvoletnega otroka.

nejc_nejc ::

Kapitan Jack je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Vecini bedakov iz Slovenistana je najvecji mentalni dohvat 9 dni dopusta pri kockastih hrckih...

Jah ce se nima za kaj vec, kaj pa bos? Najdi mi poceni dopust za 9 dni od 31.7.2023 za 2 osebi in dvoletnega otroka.

Odvisno, kaj te veseli?

Kapitan Jack ::

nejc_nejc je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Vecini bedakov iz Slovenistana je najvecji mentalni dohvat 9 dni dopusta pri kockastih hrckih...

Jah ce se nima za kaj vec, kaj pa bos? Najdi mi poceni dopust za 9 dni od 31.7.2023 za 2 osebi in dvoletnega otroka.

Odvisno, kaj te veseli?

Nic me ne veseli, ker je zdaj fokus okrog otroka. Torej happy bom, ce bo otrok happy. Zato tudi letos h kockastim v Medulin najbrz, odvisno od vremena.

nejc_nejc ::

Kar se dvoletnega otroka tiče, je popolnoma vseeno kje je, lokacijsko. Samo da ima za jest in spat ter da ga ne pražiš na soncu ob 12.00. Posvečaš se mu pa itak.

Torej je odvisno od vaju....

Kapitan Jack ::

nejc_nejc je izjavil:

Kar se dvoletnega otroka tiče, je popolnoma vseeno kje je, lokacijsko. Samo da ima za jest in spat ter da ga ne pražiš na soncu ob 12.00. Posvečaš se mu pa itak.

Torej je odvisno od vaju....

Ni cisto res. Lokacijsko je npr. Medulin top izbira, plitka voda, kafici okrog, dosti je tudi sence, ce se gre ze zjutraj. Ni jezev, meduz ipd. sita.

Pa v blizini je Premantura, to mam rad.

enemon ::

Kapitan Jack je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Vecini bedakov iz Slovenistana je najvecji mentalni dohvat 9 dni dopusta pri kockastih hrckih...

Jah ce se nima za kaj vec, kaj pa bos? Najdi mi poceni dopust za 9 dni od 31.7.2023 za 2 osebi in dvoletnega otroka.

Odvisno, kaj te veseli?

Nic me ne veseli, ker je zdaj fokus okrog otroka. Torej happy bom, ce bo otrok happy. Zato tudi letos h kockastim v Medulin najbrz, odvisno od vremena.


Čaki sam mal, prvi post v tej temi je bil, da pod nobenim pogojem ne greš v Hrvatijo? Ne štekam več, saj otrok ni od včeraj.

Kapitan Jack je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Kar se dvoletnega otroka tiče, je popolnoma vseeno kje je, lokacijsko. Samo da ima za jest in spat ter da ga ne pražiš na soncu ob 12.00. Posvečaš se mu pa itak.

Torej je odvisno od vaju....

Ni cisto res. Lokacijsko je npr. Medulin top izbira, plitka voda, kafici okrog, dosti je tudi sence, ce se gre ze zjutraj. Ni jezev, meduz ipd. sita.

Pa v blizini je Premantura, to mam rad.


Otroku je vseeno za kafiče po mojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Kapitan Jack ::

Ja rekel, sem. Vsi ste tu neki pametni, kako je kje drugje poceni, jaz pa ko iscem je isti kurac kot pri kockastih. Tako, da na koncu ocitno moram popustit in it komsijam.

Evo Budva primer. Zakaj bi tam rinu, ce majo iste oziroma podobne cene. Niso to cene, da reces 50% ceneje.

enemon ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ja rekel, sem. Vsi ste tu neki pametni, kako je kje drugje poceni, jaz pa ko iscem je isti kurac kot pri kockastih. Tako, da na koncu ocitno moram popustit in it komsijam.

Evo Budva primer. Zakaj bi tam rinu, ce majo iste oziroma podobne cene. Niso to cene, da reces 50% ceneje.


Grčija v lastni režiji je načeloma lahko zelo poceni, Grki so bolj gostoljubni in veseli turistov, cene v trgovinah pa so tudi nižje kot na Hrvaškem.

Kapitan Jack ::

enemon je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ja rekel, sem. Vsi ste tu neki pametni, kako je kje drugje poceni, jaz pa ko iscem je isti kurac kot pri kockastih. Tako, da na koncu ocitno moram popustit in it komsijam.

Evo Budva primer. Zakaj bi tam rinu, ce majo iste oziroma podobne cene. Niso to cene, da reces 50% ceneje.


Grčija v lastni režiji je načeloma lahko zelo poceni, Grki so bolj gostoljubni in veseli turistov, cene v trgovinah pa so tudi nižje kot na Hrvaškem.

Se za Hrvasko se ne znam organizirat, kaj sele Grcijo. Dlje od bookinga ne znam niti iskat.

nejc_nejc ::

Kapitan, o kakšnem denarju se pogovarjamo.

....aj sele Grcijo. Dlje od bookinga ne znam niti iskat...

Potem, pa nič.

Si si že samo z načinom bivanja za 9 dni na mestu zelo omejil buget in lokacijo.

Zgodovina sprememb…

jypeepyj ::

60 ali celo 70% slovenskih "turistov" na hrvaškem ima neko bajtico, kućico, prikolco, jadrnico, čoln ki jih "veže" na dopustovanje tam, plus vikendaši od savudrije do krka.

Moe_Lester ::

Grčija v lastni režiji je načeloma lahko zelo poceni, Grki so bolj gostoljubni in veseli turistov, cene v trgovinah pa so tudi nižje kot na Hrvaškem.


Lahko daš kak konkreten izračun. Ker sem letos načrtoval 14 dni grčije z avtomobilom, pa niti slučajno nisem prišel na podobno ceno kot na hrvaškem, da o času in organizaciji ne govorim. Že samo nafta za tistih 4000km pride 550-600€.

Z letalom je še dražje. 4 letalske karte + rentacar cca. 1500€. Apartmaji in kampi tam tam s Hrvaško.

Po drugi strani za manj kot jurja za 14 dni dobiš apartma ob morju na Pagu z booking oceno 8+. Za pot daš 150€, dol si v 3-4 urah namesto v 13-14.

Kapitan Jack ::

Moe_Lester je izjavil:


Po drugi strani za manj kot jurja za 14 dni dobiš apartma ob morju na Pagu z booking oceno 8+. Za pot daš 150€, dol si v 3-4 urah namesto v 13-14.

Ja pa jade. Dobis luknjo najbrz s plasticnimi stoli in hladnim tusem, pa se to ne verjamem, da oddajajo za tako malo denarja.

nejc_nejc ::

.....Grčija v lastni režiji je načeloma lahko zelo poceni, Grki so bolj gostoljubni in veseli turistov, cene v trgovinah pa so tudi nižje kot na Hrvaškem.......

Podobno je po celi evropi.

Zgodovina sprememb…

jypeepyj ::

Men tut, trenutno, ustreza hrvaška ali celo slovenija za dopust.
Z avionom na dopust mam 25/30min do brnika (ali 2 uri in več iz benetk itd), plus tam moraš bit itd itd. Pol dneva gre samo za transfer, medtem ko sem v dveh urah že v Puli ali celo na Krku.
Crveni vrh vikendaši so pa še prej tam iz ljubljane...
Jaz bom letos poletje kombiniral s Hrvaško (morje) in Slovenijo (Pohorje sploh še nisem bil, koča na ljubelju, soča, nadiža, pohodi, Bohinj za več dni ..).

Kapitan Jack ::

Evo najnizja ocena npr. Novalja - Pag za 9 dni se zacne od 1053€. Ne vem kje vi najdete za manj kot jurja 14 dni. Samo nabijanje vas je tu. Pa ti nejc nalimi ze enkrat konkreten link v tako imenovani lastni reziji, da je poceni.

enemon ::

Kapitan Jack je izjavil:

Evo najnizja ocena npr. Novalja - Pag za 9 dni se zacne od 1053€. Ne vem kje vi najdete za manj kot jurja 14 dni. Samo nabijanje vas je tu. Pa ti nejc nalimi ze enkrat konkreten link v tako imenovani lastni reziji, da je poceni.


Booking ne slovi po ravno najnižjih cenah storitev. Se ti splača poiskati internetno stran ponudnika in tam direktno opraviti rezervacijo.

Kapitan Jack ::

Kot da imajo privatniki internetne strani.

enemon ::

Kapitan Jack je izjavil:

Kot da imajo privatniki internetne strani.


To ne, mobilne hiške pa že.

Kapitan Jack ::

Toliko o ceni pod jurja za 14 dni na otoku Krk.

user4683 ::

Bo treba tudi malo manj last minute loviti dobre cene in apartmaje, ki niso luknje. Sploh za dva tedna v kosu si tako pozno tezko izbircen. Za en teden pa se se vedno najdejo stvari, tudi na airbnbju v rangu 60-80/noc.

jypeepyj ::

Kako smo lahko tako nizko padli da so mobilne hiške "a thing"? Pizda folk dejansko PLAČA za cigansko gypsy izkušnjo???

MisterR ::

MisterR je izjavil:

paraboŁa je izjavil:

Ne vem no, pula za 11 nočitev v visoki sezoni skupaj z feejem za čiščenje in airbnb feejem 617EUR.

Celo stanovanje, 5 min peš do centra. Nekateri so seveda zelo zaokrožili navzgor ob prihodu evra, vendar se še vseeno da dobiti za dobro ceno.

P.s. Airbnb > Booking


MisterR je izjavil:

Daj povezavo da vidimo to 5min do centra.


Ne gre?


Jaz še zmeraj čakam na link :)

Kapitan Jack je izjavil:

Evo najnizja ocena npr. Novalja - Pag za 9 dni se zacne od 1053€. Ne vem kje vi najdete za manj kot jurja 14 dni. Samo nabijanje vas je tu. Pa ti nejc nalimi ze enkrat konkreten link v tako imenovani lastni reziji, da je poceni.


To je tak kot oni mojster ki bo šel za mesec dni v ZDA za 5k€, mislim da tri osebe. Jedel pa bo v marketih in fast foodih, hkrati pa govori kak so lignji in brancini dragi.
Racunice ni objavil. Ker s(m)o mu jo že predtem rastreščili na prafaktorje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

Kapitan Jack ::

jypeepyj je izjavil:

Kako smo lahko tako nizko padli da so mobilne hiške "a thing"? Pizda folk dejansko PLAČA za cigansko gypsy izkušnjo???

To je to. Sistem se spreminja. Srednja klasa sedaj isce bivanja, ki so bila ponavadi za delavsko klaso, nizja pa letos ali ne bo sploh sla na morje ali pa bo sla samo za par dni.

Sicer ne vem za kaj me sprasujete po budgetu. Evo budget je 3000EUR za 10 dni. Ne zelim pa dati 2k samo za pofukano bivanje, jurja pa za lidl konzerve in bencin do destinacije.

Zgodovina sprememb…

velikBrokoli ::

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

Kapitan Jack ::

velikBrokoli je izjavil:

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

A si ti slep al kaj? A nisi videl slike? To je bila najnizja cena, za malo boljso luknjo ze das 1700€.

Za me pomeni budget da si na morju kaj privoscim. Za mene ni morje samo pecenje na plazi in zret sendvice z belim kruhom in argeto pasteto - pa se ta je sedaj rezervirana za tiste, ki imajo malo vec v zepu.

Ne, za me je morje obisk destinacije, muzeji, sportni dogodki, dnevni tripi, uporaba vodnega skuterja, it na kaksno malo lepso vecerjo in ne na smrdljivega brancina. Sicer je tudi ta 18-20€ po osebi.

nejc_nejc ::

V lastni režiji, ena od varijant, pomeni, da si izbereš pokrajino ali dve v neki državi, nalovdaš avto z dvema šotoroma ter opremo in se odpelješ.
Dva šotora...manjši za prespat za eno noč, večji za več noči na eni lokaciji.
Pred potjo si narediš približno ruto lokacij ter moznih campov.
Vreme, če te ovira, ni problem, ker se lako dnevno seliš drugam oziroma spremeniš vrstni red.
Lahko greš tudi v apartmaje sproti oziroma kombiniraš po trenutnem navdihu in vremenu. Sproti scrolaš po netu in se dogovarjaš direktno.

Dodatni strošek opisanega, k tvojemu načinu dopustovanja je samo gorivo ter razne vstopnice, ki jih pa ni malo. Hrana je v restavracijah, kjer kosijo tamkajšni zaposleni enaka cenam malic pri nas. Cene v Šparih in Leclercih... so pa enake ali cenejše.
Starost otroka ni ovira.
Bolj je problem, če te nic ne zanima.

Cene campov najmanj enake ali cenejše od Hr. Usluga boljša.
Če greš na malo neturistične lokacije, ti pa ob hrani pijačo zastojn dajo, da lohk mal podebatirajo, ker sploh ne vejo iz kje si.....

Slovenijo na ta način obdelaš celo v parih letih, vse od doma.

Avtodom, mi ni všeč, ker si omejen v mestih, zlasti pri parkingih ima pa druge prednosti, ki mi ne odtehtajo.

Če ti je samo do ležanja to odpade.

Otrokom, je bilo všeč.
Če zagonis predviden buget in ne gre več, greš kakšen dan prej domov.
Evo link za augenmaso.

https://www.camping.info/en/search-on-m...

Cenovno se izogibaj danske in san marina.

velikBrokoli ::

Kaj ma pol veze, ce si cel teden v poceni luknji, itak rad hodis okoli?

Mal pretiravaš, recimo Krk za 9 nočitev sredi Julija: https://www.booking.com/hotel/hr/anton-...

50m2 apartma, 800m do plaže, 1000EUR. Pa ti preostane 2k za konzerve iz Lidla in vodni skuter. Pa to sem si res vzel 2 minuti dela, sigurno najdeš kaj bolj blizu plaže za cca 1500EUR.

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

velikBrokoli je izjavil:

Kaj ma pol veze, ce si cel teden v poceni luknji, itak rad hodis okoli?

Mal pretiravaš, recimo Krk za 9 nočitev sredi Julija: https://www.booking.com/hotel/hr/anton-...

50m2 apartma, 800m do plaže, 1000EUR. Pa ti preostane 2k za konzerve iz Lidla in vodni skuter. Pa to sem si res vzel 2 minuti dela, sigurno najdeš kaj bolj blizu plaže za cca 1500EUR.

Najdi od 31.07. Vidim da si vesc v iskanju dobrih lokacij.

enemon ::

Kapitan Jack je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

A si ti slep al kaj? A nisi videl slike? To je bila najnizja cena, za malo boljso luknjo ze das 1700€.

Za me pomeni budget da si na morju kaj privoscim. Za mene ni morje samo pecenje na plazi in zret sendvice z belim kruhom in argeto pasteto - pa se ta je sedaj rezervirana za tiste, ki imajo malo vec v zepu.

Ne, za me je morje obisk destinacije, muzeji, sportni dogodki, dnevni tripi, uporaba vodnega skuterja, it na kaksno malo lepso vecerjo in ne na smrdljivega brancina. Sicer je tudi ta 18-20€ po osebi.


Zakaj nisi rezerviral januarja ali februarja? Takrat so cene najnižje in izbor največji. Par dni pred glavno sezono pa nekaj poceni ne moreš pričakovati.

Mato989 ::

Kapitan Jack je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

2k za hotel/apartma in 1k za vse ostalo pa res ni problema najti za 10 dni na Hrvaškem. Zakaj imas 3k budgeta, ce se potem pritozujes? Ne razumem..

A si ti slep al kaj? A nisi videl slike? To je bila najnizja cena, za malo boljso luknjo ze das 1700€.

Za me pomeni budget da si na morju kaj privoscim. Za mene ni morje samo pecenje na plazi in zret sendvice z belim kruhom in argeto pasteto - pa se ta je sedaj rezervirana za tiste, ki imajo malo vec v zepu.

Ne, za me je morje obisk destinacije, muzeji, sportni dogodki, dnevni tripi, uporaba vodnega skuterja, it na kaksno malo lepso vecerjo in ne na smrdljivega brancina. Sicer je tudi ta 18-20€ po osebi.



Ti moras pol dovolj zasluzit pa ne bo problema

Imas samo 2 opciji

Prilagodi budget zeljam

Ali prilagodi zelje budgetu

No da povem jaz grem z mojo na pag v zacetku julija pa se njena sestricna in moz in 2 otroka in bomo dali za apartma 3x sobe po 2 postelji in kuhinja ter balkon 50m do plaze 110eur na noc

Zdaj koliko je to deljeno s 6 si izracunaj

Gremo za 7 nocitev torej 8 dni in lepo bom rostiljal z mozem od sestre 3 dni 3 dni kuhata onidve 2 dni pa gremo jest ven

Budget brez potnih je 400eur mogoce 450

Dzabe
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

No jaz se ne grem teh orgij z ozjo familijo, ampak grem na morje z zeno in otrokom. Torej sami gremo.
««
9 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120786 (5877) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430543 (4174) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436482 (29304) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548597 (6315) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042368 (32412) ThinkPad

Več podobnih tem