» »

Imigrantski val 2.0

Imigrantski val 2.0

««
6 / 47
»»

StarMafijec ::

No ja, Eisenhower se je vseeno boril za ZDA in ne za Nemčijo. Pa njegovi vojaki tudi (večina Američanov je bila takrat še nemškega porekla in ne latinoameriškega).

fulk ::

StarMafijec je izjavil:

No ja, Eisenhower se je vseeno boril za ZDA in ne za Nemčijo. Pa njegovi vojaki tudi (večina Američanov je bila takrat še nemškega porekla in ne latinoameriškega).


Bil res nemškega porekla? Si prepričan?

Socrates je izjavil:

Tole je res shizofreno. Če uvoziš v državo Turke, boš imel v državi - Turke.

Tile globalisti so res bedaki. Če preseliš osla v konjušnico bo še vedno osel. Ali da ne bo kdo užaljen - če preseliš kuro v gosjak, bo še vedno kura.

Ali so globalisti res takšni bedaki, da verjamejo, da bodo Turki v Nemčiji postali rjavo-oki Nemci?

Če zdajle izbruhne vojna na Kosovu, bo en kup Srbov, ki so v Sloveniji že drugo generacijo, prijelo za orožje in letelo v vojno.

Če bomo v Evropo uvažali Afriko, bo Evropa pač postala Afrika. To je v zahodnih multikulti velemestih že opazen fenomen.

Globalisti in levičarji hkrati trdijo dvoje:
- meje so imaginarne črte na zemljevidu.
- če turka pripeljemo čez imaginarno mejo na zemljevidu v Nemčijo, bo postal nerazločljiv od ostalih Nemcev.


Pravijo, da je kalergijev plan teorija zarote.
Teorija ali ne, zaenkrat zgleda kar precizen.

IMO, so dokazi precej nedvoumni, da pleme želi dezintegrirati belo krščansko evropo. Ne evropo kot geografsko politično tvorbo, ampak kot etnično tvorbo.

Ravno predkratkim bral članek v MSM, o zionistih.
Jasno, pretežno apologetni, ampak vseeno so izpostavljali zioniste kot problematični del judov.

Zanimivo, the goym know more and more, četudi nehote.

torentino ::

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

Zanimivo, da je režimski medij to sploh objavil. Dnevnik na primer poroča o ubogih migrantih, ki jih bodo Hrvati tepli, če jih
vrnemo. Jaka pravna država, narejena le za jebat drugorazredne domačine.

svecka ::

Tega je mnogo več, samo se nič ne poroča s strani MSM. PRav tako posiljevalci, tako imigranti kot avtohtoni dobivajo milostne kazni 12 mesecev za poslisltvo mladoletnice ali SPLOH NISO OBSOJENI, ker 15 letna delklica, ki je bila posiljena s strani 5 oseb ni zadosti rekla NE, ampak je bila tiho od šoka.

Kmalu tudi pri vaši hčerki, če ne bo boste nič ukrepali. Kakšne psihološke posledice pa to prinese na posiljeno osebo, pa rajši ne upajte razmišljati (samomor, prostitucija,..)

Posilstvo se kvazi spreminja v dovoljeno dejanje, cv Nemčiji in Britaniji so bili že pogojno obsojeni za posilstvo otroka, ker je kao imel potrebe.
Kdor kle ne vidi veliek agende, da se spet zatre v dno vse ženske in ženske postanejo dobrina, je res bogi v glavo. Uboge ženske, zatirajo jim pravice, trans moški jim pa še na vseh področjih jemljejo zasluge (trans moški je ženska leta, svetovni rekordi trans ženske na ženskem področju itd).

Smilijo se mi današnji otroci, predvsem predstavnice ženskega spola, ko bo v pridodnosti vsakodnevno posiljene s strani vrstnikov na šolskem wcju, ki se bodo pretvarjali da se indetificirajo kot ženske. Ali s strani kup migrantov, ki jim je ženska dobesedno blago in z njo tudi tako ravnajo, ker tako njihova vera ali okolje iz katerega prihaja to veleva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Miki N ::

torentino je izjavil:

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

Zanimivo, da je režimski medij to sploh objavil. Dnevnik na primer poroča o ubogih migrantih, ki jih bodo Hrvati tepli, če jih
vrnemo. Jaka pravna država, narejena le za jebat drugorazredne domačine.



WTF? To je pa že napol nekrofilija!

FireSnake ::

torentino je izjavil:

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

Zanimivo, da je režimski medij to sploh objavil. Dnevnik na primer poroča o ubogih migrantih, ki jih bodo Hrvati tepli, če jih
vrnemo. Jaka pravna država, narejena le za jebat drugorazredne domačine.


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-fra...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tikitoki ::

Ni cas, da se temo pocisti rasistkov, ker je sirjenje sovrastva proti pravilmo foruma?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Slopek ::

Kje vidiš širjenje sovraštva?
Jaz ga zaznam samo pri tebi. Je objava novic iz Cerknice in Francije to, kar praviš, da je treba prepovedati?

D3m ::

torentino je izjavil:

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

Zanimivo, da je režimski medij to sploh objavil. Dnevnik na primer poroča o ubogih migrantih, ki jih bodo Hrvati tepli, če jih
vrnemo. Jaka pravna država, narejena le za jebat drugorazredne domačine.


Boš videl še bo Sukićka še na tega priklenila. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

Slopek je izjavil:

Kje vidiš širjenje sovraštva?
Jaz ga zaznam samo pri tebi. Je objava novic iz Cerknice in Francije to, kar praviš, da je treba prepovedati?


Namen sirjenja teh novic je ociten. Gre za rasisticne primitivce, ki zelijo vzbuditi enako sovrastvo v preostalem delu populacije.

svecka ::

tikitoki je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kje vidiš širjenje sovraštva?
Jaz ga zaznam samo pri tebi. Je objava novic iz Cerknice in Francije to, kar praviš, da je treba prepovedati?


Namen sirjenja teh novic je ociten. Gre za rasisticne primitivce, ki zelijo vzbuditi enako sovrastvo v preostalem delu populacije.


ne , gre za to da imajo nekateri privilegije pred drugimi, predvsem ker dali smo jim vse, a oni nam v zahvalo pa posiljujejo babice....

Ni zastonj rek, da ponudiš mu prst, on ti pa vzame roko.

arnecan1 ::

Manjka samo še konkretna ekonomska kriza in v Evropi bodo par woke politikov in mlahavih birokratov odnesli iz njihovih palač.

Kuhajo nas kot žabe. In strašijo z nacisti, da se bodo vrnili.

Ampak, kot pravi sedaj že ponarodela "The fascists of the future will call themselves anti-fascists."

chucki ::

tikitoki je izjavil:

Ni cas, da se temo pocisti rasistkov, ker je sirjenje sovrastva proti pravilmo foruma?


Rasistek si ti nad lastnim ljudstvom.

D3m ::

Ni zastonj rek, da ponudiš mu prst, on ti pa vzame roko.


Ali dobrota je sirota.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

D3m je izjavil:

Ni zastonj rek, da ponudiš mu prst, on ti pa vzame roko.


Ali dobrota je sirota.


Ali "ne z nago ritjo po gej baru skakat" (pa pol jamrat)

Slopek ::

tikitoki je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kje vidiš širjenje sovraštva?
Jaz ga zaznam samo pri tebi. Je objava novic iz Cerknice in Francije to, kar praviš, da je treba prepovedati?


Namen sirjenja teh novic je ociten. Gre za rasisticne primitivce, ki zelijo vzbuditi enako sovrastvo v preostalem delu populacije.

Kot rečeno, si edini rasist ti in to nad lastnim narodom. Saj veš, da je tudi Soroš to počel.
Glede širjenja novic, pa se obrni na 24ur in ostale medije, ker kdaj pa kdaj, objavijo celo kaj resničnega.
Ampak mogoče se celo nekako strinjam s tabo. Jaz verjamem, da najprej uvozijo nekompatibilnost in temu ne smeš nasprotovati, potem, ko so pa problemi pa to objavljajo in obešajo na veliki zvon. Vse v imenu nadaljnega razdeljevanja množic, saj je razdeljen narod povsem nenevaren. Problem pa ni ta zadnja novica v vsem tem ciklu, ampak začetek vsega.

sirotka ::

tikitoki je izjavil:

Ni cas, da se temo pocisti rasistkov, ker je sirjenje sovrastva proti pravilmo foruma?


Kaj bluziš, prav na jetra mi greste kvazi mirovniki. Kje je tu rasizem?

tikitoki ::

Bogi revezi, ne morete cez cesto, ne, da bi vas zastihal, la pa posilil azilant.

Slopek ::

tikitoki je izjavil:

Bogi revezi, ne morete cez cesto, ne, da bi vas zastihal, la pa posilil azilant.

Če bi prebral članek, bi razumel, da babice tudi doma niso več varne.
Ob prečkanju ceste, pa le pazi, da te ne zbije avto, čeprav škode, ne bi bilo nobene.

Miki N ::

Slopek je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Bogi revezi, ne morete cez cesto, ne, da bi vas zastihal, la pa posilil azilant.

Če bi prebral članek, bi razumel, da babice tudi doma niso več varne.
Ob prečkanju ceste, pa le pazi, da te ne zbije avto, čeprav škode, ne bi bilo nobene.


Če babice ne bo posilil migrant, jo bo pa povozil samovozeč avto. Tole 21. stoletje mi je vedno manj všeč. :8)

tikitoki ::

Ce ne bi clanice EU in ZDA samomovoljno odstavlajle vlad, bi imeli veliko manj benguncev. Sam tukajsnji rasistki nimate jajc iti na ceste in zahtevati, da vodje zahodnega sveta prehehajo vzpostavljati krizne situacije, katerih posledica so reke beguncev. Raje se tu kurcite nad begunci. Nic novega.

BTW. Sem preprican, da je vecina zlorabljenih oseb na strani beguncev, ki so bistveno bolj izpostavljeni, kot bakice po hisah.

Pa se en clanke, ki ovrze vase trditve:
https://www.reuters.com/article/factche...

Kayzon ::

FireSnake je izjavil:

torentino je izjavil:

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

Zanimivo, da je režimski medij to sploh objavil. Dnevnik na primer poroča o ubogih migrantih, ki jih bodo Hrvati tepli, če jih
vrnemo. Jaka pravna država, narejena le za jebat drugorazredne domačine.


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-fra...


Sem videl posnetek na 4chanu,je kar lepo dojencka veckrat zabodel. Sam kruta realnost je,da proti osebi z nozem res tezko karkoli naredis.

fulk ::

@današnji dogodki

Naciji, rasisti... whatever.

Dejsto je, da če so starši teh otrok vsaj malo prisebni (aka. niso kuglvinkli/DarwiNi), smo danes dobili teh 10 novih nacijev na našo stran.
Predobro nam/vam je šlo in ste začeli bluzit z neki progresivnim multikultijem. Svet ne laufa po vaših zblojenih idealih.
Sedaj ko prihajajo kokoši domov nesti, boste spoznali, da le nisem tak naci in da sem morda imel vs čas prav.

Boli me kurac za vaše ideološke kolobocije in opravičevanja. Štihanje dojenčkov v vozičkih je zame meja že zdavnaj prekoračena. Kot je prekoračena z moškim dojenjem.
Samo upam in čakam, da se nabere dovolj kritične mase ljudi, da odplaknemo vse te izdajalce evropejskih ljudstev. Vi se lahko pol v peklu po mili volji kregate, kaj je prav in kaj ne in kaj narediti.

Vesel sem, da to ni bil teroristični napad, ker to bi odvrnilo od dejanskega problema. Rekli bodo, pa človek je bil moten. Moten je definitivno bil. Ampak vsako leto dobi evropa novo velemesto tovrstnih prišlekov, med katerimi je mnogo takih.

Posilstvo babice je sicer malce wtf, ampak samo vprašanje časa, kdaj bodo začeli posiljevati vaše hčere. Še posebej glede na današnje oblačenje, kjer sploh ne ločijo več prostitutk od "normalnih".

Jaz zavzemam pozicijo akceleracionizma, ker edino tako se bo kaj spremenilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

redtech ::

Še malo jih uvozimo... se bomo prilagodili.

Harrowing video shows Syrian refugee stabbing kids in French playground, including tot in stroller

https://nypost.com/2023/06/08/video-sho...

fulk ::

Za vsakega na novo zaštihanega dojenčka v vozičku, dobimo novo družino "nacijev". Samo največji opranci bodo oškodovanemu sorodniku rekli, da je to zgolj nepomembno naključje in da v resnici ni problemov ali celo, da je žrtev itak bila rasist pa si to zasluži.
Vsem ostalim pa se upam kuha "naci" ogenj v očeh. Vsaj meni vem, da bi se. No meni mnogo prej kot to, ampak ok. :))

Kayzon ::

Najhujse je da se ne smemo braniti v Evropi,ker takoj ko ga bos huje poskodoval kot one tebe,pa tudi ce ima noz pri sebi,te lahko stozi in celo zmaga. Res noro kaksn svet je to.

fulk ::

To je samo vprašanje časa oz. trenutka ko bodo naše družbe postale nevzdržne.

Sicer pa sploh ni stvar samoobrambe. Stvar je, da si ustvarimo okolje, kjer nas ne rabi biti strah, da bo uletel nek random tujec in nam zaštihal otroke na igrišču.
To pa je dolžnost države. Države, ki mora skrbeti za svoje ljudi.

Tako družbo smo nekoč že imeli (so imeli, mi še kakšen čas imamo). Ko smo bili vsi naši in se poznali med seboj. Ja, smo se kregali kje je mejnik, včasih se stepli za kak nogometni klub. A štihati svoje vaške otroke pa nismo.
Ker vem, da bo nekdo omenil Breivika. Breivik je simptom multikultija. Pred tem, Breivikov ni bilo.

Vodji, ki bi skrbeli za svoje pa nimamo. Imamo izdajalce. Zblojence. Apologete. Subverterje.
Vse to bo moralo v pekel, drugače bomo mi vsi končali v peklu.

fulk ::

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-nap...

Eden izmed ranjenih otrok je britanske narodnosti, je sporočil britanski zunanji minister James Cleverly. Med ranjenimi je po navedbah francoskih varnostnih virov tudi nizozemski otrok.

Zadeva je zgleda mednarnodni "napad". To ne bo pritegnilo pozornosti le francozev pomojem.

Žalostno je, da se treba stežka naučiti lekcije. Ampak tako smo si postlali.

arnecan1 ::

tikitoki je izjavil:

Ce ne bi clanice EU in ZDA samomovoljno odstavlajle vlad, bi imeli veliko manj benguncev. Sam tukajsnji rasistki nimate jajc iti na ceste in zahtevati, da vodje zahodnega sveta prehehajo vzpostavljati krizne situacije, katerih posledica so reke beguncev. Raje se tu kurcite nad begunci. Nic novega.

BTW. Sem preprican, da je vecina zlorabljenih oseb na strani beguncev, ki so bistveno bolj izpostavljeni, kot bakice po hisah.

Pa se en clanke, ki ovrze vase trditve:
https://www.reuters.com/article/factche...

Saj Trump je to poskušal.

Pa ste ga obtožili, da je ginger naci.

CLinton in Obama, katera pa sta bombardirala vsenaokrog pa sta bila ah in oh.

P.S.: Članek Reutersa pa je samo za stranišče. Saj vemo, da še noben migrant ni nikdar koga posilil. Oni nemuslimanske ženske namreč spoštujejo. Celo njihove lahko v Savdski Arabiji vozijo avto. Če je zraven domači moški.
Na še en resni članek. Kakor tvoj od Reutersa.
https://intlxpatr.files.wordpress.com/2...

FrRoSt ::

svecka je izjavil:

Tega je mnogo več, samo se nič ne poroča s strani MSM. PRav tako posiljevalci, tako imigranti kot avtohtoni dobivajo milostne kazni 12 mesecev za poslisltvo mladoletnice ali SPLOH NISO OBSOJENI, ker 15 letna delklica, ki je bila posiljena s strani 5 oseb ni zadosti rekla NE, ampak je bila tiho od šoka.

Kmalu tudi pri vaši hčerki, če ne bo boste nič ukrepali. Kakšne psihološke posledice pa to prinese na posiljeno osebo, pa rajši ne upajte razmišljati (samomor, prostitucija,..)

Posilstvo se kvazi spreminja v dovoljeno dejanje, cv Nemčiji in Britaniji so bili že pogojno obsojeni za posilstvo otroka, ker je kao imel potrebe.
Kdor kle ne vidi veliek agende, da se spet zatre v dno vse ženske in ženske postanejo dobrina, je res bogi v glavo. Uboge ženske, zatirajo jim pravice, trans moški jim pa še na vseh področjih jemljejo zasluge (trans moški je ženska leta, svetovni rekordi trans ženske na ženskem področju itd).

Smilijo se mi današnji otroci, predvsem predstavnice ženskega spola, ko bo v pridodnosti vsakodnevno posiljene s strani vrstnikov na šolskem wcju, ki se bodo pretvarjali da se indetificirajo kot ženske. Ali s strani kup migrantov, ki jim je ženska dobesedno blago in z njo tudi tako ravnajo, ker tako njihova vera ali okolje iz katerega prihaja to veleva.


:)):)):)):)):))

Katere trolovska fobije se prodajajo na tem forumu!?? 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

FrRoSt ::

Socrates je izjavil:

Tole je res shizofreno. Če uvoziš v državo Turke, boš imel v državi - Turke.

Tile globalisti so res bedaki. Če preseliš osla v konjušnico bo še vedno osel. Ali da ne bo kdo užaljen - če preseliš kuro v gosjak, bo še vedno kura.

Ali so globalisti res takšni bedaki, da verjamejo, da bodo Turki v Nemčiji postali rjavo-oki Nemci?

Če zdajle izbruhne vojna na Kosovu, bo en kup Srbov, ki so v Sloveniji že drugo generacijo, prijelo za orožje in letelo v vojno.

Če bomo v Evropo uvažali Afriko, bo Evropa pač postala Afrika. To je v zahodnih multikulti velemestih že opazen fenomen.

Globalisti in levičarji hkrati trdijo dvoje:
- meje so imaginarne črte na zemljevidu.
- če turka pripeljemo čez imaginarno mejo na zemljevidu v Nemčijo, bo postal nerazločljiv od ostalih Nemcev.


:)):)):))

Kateri srbi bodo leteli v vojno!?? :)) Tisti, ki so vsi nabildani s proteini, se vozijo v BMWju, imajo odprto okno in nabijajo turbofolk, da ga sliši cela ulica!?? 8-)

So ravno toliko razvajeni, kot slovenčki, nič bat!

Turki imajo pač malce specifično mentaliteto in čista asimilacija ne poteka ravno v prvi generaciji. Še posebno v čistih turskih zakonik. V mešanih gre malo lažje.
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

arnecan1 ::

FrRoSt je izjavil:

Socrates je izjavil:

Tole je res shizofreno. Če uvoziš v državo Turke, boš imel v državi - Turke.

Tile globalisti so res bedaki. Če preseliš osla v konjušnico bo še vedno osel. Ali da ne bo kdo užaljen - če preseliš kuro v gosjak, bo še vedno kura.

Ali so globalisti res takšni bedaki, da verjamejo, da bodo Turki v Nemčiji postali rjavo-oki Nemci?

Če zdajle izbruhne vojna na Kosovu, bo en kup Srbov, ki so v Sloveniji že drugo generacijo, prijelo za orožje in letelo v vojno.

Če bomo v Evropo uvažali Afriko, bo Evropa pač postala Afrika. To je v zahodnih multikulti velemestih že opazen fenomen.

Globalisti in levičarji hkrati trdijo dvoje:
- meje so imaginarne črte na zemljevidu.
- če turka pripeljemo čez imaginarno mejo na zemljevidu v Nemčijo, bo postal nerazločljiv od ostalih Nemcev.


:)):)):))

Kateri srbi bodo leteli v vojno!?? :)) Tisti, ki so vsi nabildani s proteini, se vozijo v BMWju, imajo odprto okno in nabijajo turbofolk, da ga sliši cela ulica!?? 8-)

So ravno toliko razvajeni, kot slovenčki, nič bat!

Turki imajo pač malce specifično mentaliteto in čista asimilacija ne poteka ravno v prvi generaciji. Še posebno v čistih turskih zakonik. V mešanih gre malo lažje.

Ja, v mešanih zakonih se Nemci poturčijo. Predvsem ženske. Ker odstotek turških žensk poročenih z Nemci je majhen.

Sicer pa vemo, koga so volili nemški Turki na zadnjih volitvah. Erdogana. Toliko o kulturni pridobitvi.

Sicer pa "naši" v Ljubljani volijo Jankovića. Verjetno ne zaradi poštenja. Ampak, ker je "naš".

fulk ::

Problem je mnogo bolj resen.

Poglejmo idealni scenarij ultralevičarjev.

Ideja je bila, da bomo vse prišleke lepo integrirali in posledično imeli novo zlato ero, kjer bomo igrali multikulti ping pong na Luni.
Praksa pa je pokazala, da še najbolj progresivne in premožne države niso uspele integrirati teh mas. Pa ne mi sedaj rečt, da niso poskušali. Skandinavci so se kar trudili a vseeno so failali.

Po trenutni trajektoriji kaže, da nam bo zaradi ekonomsko-gospodarskih razmer status padel. Kupna moč bo manjša, starejši bomo itd.
Torej kako zgleda ultralevičarski scenarij na trenutni podatkovni bazi? Kdaj in kako se bo ta opevana integracija zgodila, če se ni uspela zgoditi še v zlatih časih multikulti vročice in zastonj denarja?

Ok, že razumem, da marsikdo meni, da preveč Heilam in zato nisem merodajen.
No pa povejte vi ostali, kako naprej.

Kje bo denar? Kje bo manpower? Kje bo plac?

Morate še vkalkulirat, da najhujše šele prihaja. Iz nerazvitega sveta šele sedaj trenutni in prihodnji baby boomerji postajajo dovolj premožni, da si lahko privoščijo "odpotovat" k nam.
Torej ne samo, da bomo revnejši, manj sposobni, tudi več prišlekov bo.

Evropa ne bo rahlo potemnela ko levičarji to upajo, ampak bo postala kolonija tretjesvetovnih dražav. Vse naše bo povoženo, tako ali drugače.

Nekdo je omenil, da je Orban uspel dvignit 1.1 na 1.5 prirast. Nisem preverjal če je res. Ni pa opaziti, da bi za to porabili ogromno denarja, kar mi da vedet, da rešitve so realne.
V soju tega. Vas naprošam. Dejte se zbrat in volit prave pro-domače politike, ne izdajalce. Če jih ni, bodo še prišli, zgolj morate na glas začeti govoriti, to kar ni dovoljeno. Začnite postopoma, subtilno. Prej ali slej se bodo našli politični entuzjasti, ki bodo videli priložnost.

StarMafijec ::

V Sloveniji v prvih štirih mesecih letošnjega leta za 2.6 % manj rojstev kot v enakem obdobju lanskega leta. Naravni prirast je negativen, saj je približno 2200 ljudi več umrlo, kot se jih je rodilo.

Po mojem je edina stvar, ki jo lahko naredimo, da v državo privabimo čim kvalitetnejše migrante. Samo vprašanje je, če je naša država sploh dovolj zaniniva za take.

Kayzon ::

tikitoki ::

StarMafijec je izjavil:

V Sloveniji v prvih štirih mesecih letošnjega leta za 2.6 % manj rojstev kot v enakem obdobju lanskega leta. Naravni prirast je negativen, saj je približno 2200 ljudi več umrlo, kot se jih je rodilo.

Po mojem je edina stvar, ki jo lahko naredimo, da v državo privabimo čim kvalitetnejše migrante. Samo vprašanje je, če je naša država sploh dovolj zaniniva za take.


Dokler je tu najemnina za normalno stanovanje v visini povprecne place, se za slovence nismo zanimivi.

fulk ::

StarMafijec je izjavil:

V Sloveniji v prvih štirih mesecih letošnjega leta za 2.6 % manj rojstev kot v enakem obdobju lanskega leta. Naravni prirast je negativen, saj je približno 2200 ljudi več umrlo, kot se jih je rodilo.

Po mojem je edina stvar, ki jo lahko naredimo, da v državo privabimo čim kvalitetnejše migrante. Samo vprašanje je, če je naša država sploh dovolj zaniniva za take.


Zakaj vam je to edina opcija?
A, da bi volili bolj pro-domače politike ni?

Kayzon ::

Vodja nemških učiteljev bi v osnovnih šolah zaradi slabega znanja nemščine ukinil angleščino

Meidinger: osredinjenje na učenje angleščine pomeni napačno prioriteto.

Osnovne šole bi se morale osrediniti na nemščino in matematiko namesto na angleščino, je dejal predsednik nemškega združenja učiteljev Heinz-Peter Meidinger, potem ko so nemški učenci pokazali slabše znanje od vrstnikov v drugih državah


Le na koga to leti :|8-O

fulk ::

Koga le
:D

Miki N ::

Pretiravajo. Kot da rabiš biti Goethe za un kebab vrtet no.

PovemVfaco ::

Za postrežt pa pokasirat morš bit Goethe, da se švaba ne počuti tok fejst ogroženega, ko se ponoč natanka s pirom in je Bratwurst štant zaprt.

BojanOgnjeni ::

StarMafijec je izjavil:

V Sloveniji v prvih štirih mesecih letošnjega leta za 2.6 % manj rojstev kot v enakem obdobju lanskega leta. Naravni prirast je negativen, saj je približno 2200 ljudi več umrlo, kot se jih je rodilo.

Po mojem je edina stvar, ki jo lahko naredimo, da v državo privabimo čim kvalitetnejše migrante. Samo vprašanje je, če je naša država sploh dovolj zaniniva za take.


Dlje kot čakamo, več jih bo v Nemčiji. Zaradi kretenizmov desnice smo glavni vlak že zamudili.

arnecan1 ::

Raziskava: Za tretjino moških v Nemčiji nasilje nad ženskami sprejemljivo

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/razis...

Me prav zanima, kako takšen porast.

svecka ::

Nov dan, novo streljanje na Švedskem.

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-st...

BojanOgnjeni ::

arnecan1 je izjavil:

Raziskava: Za tretjino moških v Nemčiji nasilje nad ženskami sprejemljivo

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/razis...

Me prav zanima, kako takšen porast.


Ruralna desnica je dobila smart phone, ker se je v nemčiji povečala pokritost s signalom

svecka je izjavil:

Nov dan, novo streljanje na Švedskem.

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-st...


A je spet kakšen skrajni desničar pobesnel?

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

"skrajni desnicar" ane :)) Dobro vemo kaksno stanje je na Svedskem. V dolocenih naseljih si niti sama policija ne upa stopiti,niti resilci .

BojanOgnjeni ::

Kayzon je izjavil:

"skrajni desnicar" ane :)) Dobro vemo kaksno stanje je na Svedskem. V dolocenih naseljih si niti sama policija ne upa stopiti,niti resilci .


Ja, skrajni desničar, kot tule: https://www.bbc.com/news/uk-scotland-41...

Ali, če hočeš Svedsko, tule: Malmo shootings

Jasno je, kdo je največji organiziran škodljivec v družbi. Desni skrajneži.

Zgodovina sprememb…

fulk ::

arnecan1 je izjavil:

Raziskava: Za tretjino moških v Nemčiji nasilje nad ženskami sprejemljivo

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/razis...

Me prav zanima, kako takšen porast.


Interesantni rezultati. Zelo interesantni. :D


svecka je izjavil:

Nov dan, novo streljanje na Švedskem.

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-st...


V švedski prestolnici Stockholm je bil v streljanju ubit 15-letnik, trije ljudje pa ranjeni. Po navedbah švedskih medijev so policisti prijeli dva osumljenca, ki naj bi v napadu uporabila avtomatsko orožje.


A so se švedi amerikanizirali in legalizirali avtomatsko jurišno orožje? Interesantno. Me prav zanima kako ta švedska mladina pride do avtomatskega orožja. Še ameriški rednecki so jim vrjetno zavistni.

BojanOgnjeni je izjavil:

Kayzon je izjavil:

"skrajni desnicar" ane :)) Dobro vemo kaksno stanje je na Svedskem. V dolocenih naseljih si niti sama policija ne upa stopiti,niti resilci .


Ja, skrajni desničar, kot tule: https://www.bbc.com/news/uk-scotland-41...

Ali, če hočeš Svedsko, tule: Malmo shootings

Jasno je, kdo je največji organiziran škodljivec v družbi. Desni skrajneži.


Eh, tega reciklirate že 10 let.

arnecan1 ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Kayzon je izjavil:

"skrajni desnicar" ane :)) Dobro vemo kaksno stanje je na Svedskem. V dolocenih naseljih si niti sama policija ne upa stopiti,niti resilci .


Ja, skrajni desničar, kot tule: https://www.bbc.com/news/uk-scotland-41...

Ali, če hočeš Svedsko, tule: Malmo shootings

Jasno je, kdo je največji organiziran škodljivec v družbi. Desni skrajneži.

A ta dva napada si iskal 4 ure? Ti še jaz nekaj nalepim po iskanju v 5 minutah. Pa je to samo delček.

Švedska:
- Murder of Elin Krantz @ Wikipedia
- 2017 Gothenburg Synagogue attack @ Wikipedia
- We Are Sthlm sexual assaults @ Wikipedia
- 2017 Uppsala rape @ Wikipedia
- 2010 Stockholm bombings @ Wikipedia
- 2017 Stockholm truck attack @ Wikipedia
- Fatal stabbing of Alexandra Mezher @ Wikipedia

Danska:
- 2015 Copenhagen shootings @ Wikipedia
- 2016 Copenhagen terror plot @ Wikipedia

Norveška:
- Murder of Anooshe Sediq Ghulam @ Wikipedia
- 2022 Oslo shooting @ Wikipedia

Finska:
- Oulu child sexual exploitation scandal @ Wikipedia
- 2017 Turku attack @ Wikipedia

tikitoki ::

arnecan1 je izjavil:

Raziskava: Za tretjino moških v Nemčiji nasilje nad ženskami sprejemljivo

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/razis...

Me prav zanima, kako takšen porast.


Itak. Ce the useka, jo usekas nazaj.

Jo Bodo istocasno objavili koliko zensko misli obratno, bomo lahlo jemali tovrstne novice kot kaj vec k feministicno propagando.
««
6 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3753369198 (3913) pangro
»

Kanadsko prebivalstvo se je prvič povečalo za več kot 1 milijon (Letna rast 2,7%) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17121596 (1204) Mr.B

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124298216 (71898) vostok_1

Več podobnih tem