» »

Filtriranje Facebook objav glede na vsebino

Filtriranje Facebook objav glede na vsebino

novascena ::

Zdravo,

zanima me, ali obstaja kakšen plugin, kjer bi si lahko sam nastavil kaj mi Facebook prioritetno prikazuje? Se pravi, Facebook je zame osebno soliden medij, da lahko preberem aktualne novice od strani, ki sem jih všečkal (Siol.net, RTV ...) ni mi pa vedno v interesu, da imam vmes ali pred tem nametanih cel kup novic mojih prijateljev, ki so počeli, kar so pač počeli.
Prijatelje bi seveda rad pustil dodane in sem in tja tudi spremljal, kaj počnejo, vendar me zanima, ali se to da prilagoditi oz. mora kar sproti prilagajati pogled?

Hvala.

starfotr ::

Uporabi RSS feed ali pa se naroči na dnevne/tedenske emaile od tvojih medijev.

FB pa ukini, v kolikor ga imaš samo za spremljanje novic.

twom ::

novascena je izjavil:

Zanima me, ali obstaja kakšen plugin, kjer bi si lahko sam nastavil kaj mi Facebook prioritetno prikazuje? Se pravi, Facebook je zame osebno soliden medij, da lahko preberem aktualne novice od strani, ki sem jih všečkal (Siol.net, RTV ...) ni mi pa vedno v interesu, da imam vmes ali pred tem nametanih cel kup novic mojih prijateljev, ki so počeli, kar so pač počeli.
Prijatelje bi seveda rad pustil dodane in sem in tja tudi spremljal, kaj počnejo, vendar me zanima, ali se to da prilagoditi oz. mora kar sproti prilagajati pogled?

Jaz sem večino folka blokiral (unfolow), da ne vidim njihovih objav.
Kaj ti pa FB prikazuje..., je pa ni večje greznice kot je FB.
Sem s svojega začasnega profila objavil opozorilo na vpoklic v eni skupini, ki ga v svojem glavnem profilu nisem uspel najti, nikakor.
FB algoritmi ti servirajo tisto kar naj bi te čim dlje zadržalo na njihovih straneh, kar jim prinaša denar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napad na države v razvoju: Instagram boste lahko uporabljali tudi brez internetne pov

Oddelek: Novice / Android
83300 (2428) Markoff
»

facebook vprašanje

Oddelek: Omrežja in internet
101936 (938) Bakunin
»

Osamljenost

Oddelek: Loža
174018 (2746) iso2000
»

'Girls around me' letel iz AppStora, Foursquara (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5819954 (16634) MrStein
»

Nova funkcionalnost na Slo-Techu: socialna omrežja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
15733019 (25956) CaqKa

Več podobnih tem