» »

Radenska - količina mehurčkov

Radenska - količina mehurčkov

mythic ::

Včasih, ko sem odprel Radensko je imela še cel teden mehurčke (Co2). Zadnje čase pa jo odprem in naslednji dan mehurčkov praktično ni več. Je še kdo to opazil? Zakaj je temu tako? Priporočate katero drugo gazirano vodo?

LeQuack ::

Šparajo z mehurčki, to je edini razlog.
Quack !

janezvalva_5 ::

lahka kupiš co2 kapsule in nafilaš v radensko.
https://www.navtikaceneje.si/rezervna-d...

z3ro ::

Kupi Jamnico ali Tempel.

kow ::

Kupi Radensko v steklu in porocaj ponovno.

starfotr ::

mythic je izjavil:

Včasih, ko sem odprel Radensko je imela še cel teden mehurčke (Co2). Zadnje čase pa jo odprem in naslednji dan mehurčkov praktično ni več. Je še kdo to opazil? Zakaj je temu tako? Priporočate katero drugo gazirano vodo?


Steklo ftw.

kriptobog ::

Jaz sem opazil in pricel kupovati Jamnico, ki drzi mehurcke neprimerno dlje. Moram se kupiti Radensko v steklenici za test, mogoce je pa res samoembalaza problem.

Rambutan ::

CO2 lahko prehaja skozi plastiko, vendar zelo počasi. V kakem letu, dveh bi popolnoma izgubil karbonacijo iz plastične steklenice. Dvomim pa, da je to vzrok, če je bila prvi dan normalno karbonizirana. Bolj verjetno je puščanje pri zamašku. Daj steklenico v vodo, boš videl če uhaja pri zamašku.

Horas ::

jaz se spomnim ko sem bil mali in je oče vedno vsako poletje imel v hladilniku in v kleti radenske, kako sem z veseljem pil po tem ko sem nekaj ur na igrišču igral nogomet/košarko. včasih sem novo odprl, včasih sem pil nekaj dni odprto in je mela še vedno veliko mehurčkov.

pa res danes nimajo toliko mehučrkov po 2dneh odprtosti.tudi pri pepsi koli opažam isto.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Ganon ::

LeQuack je izjavil:

Šparajo z mehurčki, to je edini razlog.


Varčujejo z naravnimi mehurčki ogljikovega dioksida? Pri mineralni vodi, ki vsebuje lasten ogljikov dioksid? Te kdo plačuje za tipkanje neumnosti na tem forumu?

IL_DIAVOLO ::

Embalaža od Jamnice je res neprimerno trsa. Verjetno se ostali grejo eko oslarije.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Scaramouche3 ::

z3ro je izjavil:

Kupi Jamnico ali Tempel.

This!

WizzardOfOZ ::

Radenska ima po odprtju tudi po enem tednu še vedno mehurčke. Tudi tista v plastični flaši liter in pol.
Res pa ne kupujem radenske v akcijah po sloveniji, ko dobiš staro zalogo, starejšo od šest mesecev, ki jo morajo hitro prodat.

Pa zadnjič sem si jih kupil v Italiji (po 40% nižji redni ceni kot pri nas v akcijah - 60 centov je liter in pol flaša radenske) in se mi zdi, da je sama plastična flaša trša od teh, ki jih pri nas prodajajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mythic ::

Sem preizkusil radensko v steklu, jamnico, tempel, pa tudi še špar gazirano vodo in ni neke bistvene razlike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aperol apritz recept

Oddelek: Problemi človeštva
151774 (1008) harvey
»

Donat in njegova cena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6714684 (7637) frulica
»

Katera pijača vas najbolj odžeja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214523 (12384) energetik
»

Facebook kani izgubiti blagovno znamko "facebook"

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
147301 (5746) Jst

Več podobnih tem