» »

Windows Phone 8 se ne sinhronizira z Outlook računom

Windows Phone 8 se ne sinhronizira z Outlook računom

gruntfürmich ::

Pozdravljeni!

Windows Phone 8 se ne sinhronizira z Outlook računom zadnji teden. Znova in znova me je gnjavil za geslo, ampak ko sem ga vpisal se ni želel povezati.
Podoben problem se je dogajal na Hotmail računu že kakšnih par mesecev prej da je skos želel sinhronizirati s serverjem, ampak je bilo vedno nekaj narobe in se ni želel sinhronizirati. Ampak slike pa je Hotmail pošiljal, ko sem jih delil iz mape.

Potem sem izbrisal Outlook račun iz mobitela in ga želel nazaj vzpostavit, ampak glej ga zlomka zdaj pa telefon ne želi več vzpostaviti oz. naložiti Outlook račun. Tam imam stike, zato bi ga želel nazaj na telefonu.

Je to kakšna težava na Microsoft serverjih ker opušča rabo Windows Phonov ali je potrebno morda resetiral telefon na prvotne nastavitve, pa bo to morda pomagalo?

Hvala!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Machete ::

Si proval s kako drugo email aplikacijo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

nimam drugih. samo tisto kar je vgrajeno v samem telefonu.

se pa preko brskalnika (čeprav je to še vedno Microsoft Explorer!) normalno poveže v Outlook račun
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Machete ::

Pomoje se malo mučiš brezveze s tem telefonom. Kupi android ni druge.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Bezukhoff ::

gruntfürmich je izjavil:



Je to kakšna težava na Microsoft serverjih ker opušča rabo Windows Phonov ali je potrebno morda resetiral telefon na prvotne nastavitve, pa bo to morda pomagalo?



Bi kar rekel da je tole, dvomim da so še ti telefoni podprti, ne glede na to kako dobri so bili, no, vsaj meni.

Furbo ::

Tipični MS, tudi backup ne dela več in še marsikaj.
Nekaj se zaženejo, pol je pa problem en server pustiti laufat v eni omari za svoje uporabnike, kar jih ne bi stalo skoraj nič.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gruntfürmich ::

rešil problem!
sem se vpisal v 'Exchange' verzijo pošte. verzija 'Outlook' izgleda da je dokaj mrtva, podobno kot 'Hotmail' varianta.
v 'Exchange' verziji pa se je vse lepo sinhroniziralo preko m.outlook.com serverja, kar pa se v 'Outlook' verziji zadnji teden ni hotelo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Samo vprašanje časa je, kdaj bo ms ugasnil zadnjo rešitev.
2020 is new 1984
Corona World order

hojnikb ::

Upgrejdaj na WP10 ? Večina telefono se tako, da...
#brezpodpisa

gruntfürmich ::

hojnikb je izjavil:

Upgrejdaj na WP10 ? Večina telefono se tako, da...

noče. že prej se ni, zdaj pa še manj.

sj tehnično pri tem telefonu, za kar ga uporabljam, ne pogrešam nič razen da določene strani ne delajo ker imam prestari brskalnik.

aplikacij pa nikjer ne uporabljam. ozko specifične aplikacije, ki se morda rabijo 1× letno ali pa še to ne) pa imam nekaj na android tablici, nekaj pa na ženinem iphonu...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

acookook ::

gruntfürmich je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Upgrejdaj na WP10 ? Večina telefono se tako, da...

noče. že prej se ni, zdaj pa še manj.

sj tehnično pri tem telefonu, za kar ga uporabljam, ne pogrešam nič razen da določene strani ne delajo ker imam prestari brskalnik.

aplikacij pa nikjer ne uporabljam. ozko specifične aplikacije, ki se morda rabijo 1× letno ali pa še to ne) pa imam nekaj na android tablici, nekaj pa na ženinem iphonu...

Če se prav spomnim je delovalo tako, da si nekaj neke registre spreminjal. Saj kero lumio pa imaš?
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

gruntfürmich ::

830. ampak vprašanje če se telefoni še sploh povežejo z mikrosoftovimi serverji in če je na njih še vedno WP10.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

acookook ::

A lahko potegneš dol Upgrade Advisor iz MS storea ali ga od kje sideloadaš. Če ne, je edina opcija, da najdeš kje ffu..Mislim, da je Lumia 830 default podprta za W10M.

Uradno lahko, še samo jebeš ježa, neuradno pa poglej tle. https://www.lumiafirmware.com/ (Ne vem sicer kolko je to legit. Če ni, admini prosim brišite.)
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Mr.B ::

gruntfürmich je izjavil:

Pozdravljeni!

Windows Phone 8 se ne sinhronizira z Outlook računom zadnji teden. Znova in znova me je gnjavil za geslo, ampak ko sem ga vpisal se ni želel povezati.
Podoben problem se je dogajal na Hotmail računu že kakšnih par mesecev prej da je skos želel sinhronizirati s serverjem, ampak je bilo vedno nekaj narobe in se ni želel sinhronizirati. Ampak slike pa je Hotmail pošiljal, ko sem jih delil iz mape.

Potem sem izbrisal Outlook račun iz mobitela in ga želel nazaj vzpostavit, ampak glej ga zlomka zdaj pa telefon ne želi več vzpostaviti oz. naložiti Outlook račun. Tam imam stike, zato bi ga želel nazaj na telefonu.

Je to kakšna težava na Microsoft serverjih ker opušča rabo Windows Phonov ali je potrebno morda resetiral telefon na prvotne nastavitve, pa bo to morda pomagalo?

Hvala!

A ni bilo objavljeno, da se kompletno ukine podpora Basic Auth ? Vem da je bilo planirano dve leti. Sedaj oziroma vsaj prejšnji teden sem dobil obvestilo da so zaključili in Basic auth ni več možen.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272607537 (199022) karafeka
»

Windows Phone - nekaj vprašanj

Oddelek: Mobilne tehnologije
354832 (2801) shadeX
»

Stiki Nokia Lumia

Oddelek: Mobilne tehnologije
232008 (1843) M7e7
»

Singhronizacija GSM, Outlook in Exchange

Oddelek: Pomoč in nasveti
214149 (4023) SLO_Matej
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520775 (17450) Gregor Spagn

Več podobnih tem