» »

Abit, Asus ali Gigabyte

Abit, Asus ali Gigabyte

poga ::

Zanima me, katerega proizvajalca bi najbolj priporocali.

Do sedaj sem skoraj vedno uporabljal Abita, ampak me je ZELO razocaral s plosco IS7, s katero sem imel kar dosti problemov (LAN!!!).

Na voljo imam zamenjavo- Asus P4P800/ GD ali pa Gigabyte GA-8IK1100 (oboje P4, 800 Mhz vodilo).

Ker Asus-a in Gigabyte-a ne poznam, me zanima, katerega mi bolj priporocate... Predvsem me zanima stabilnost (navijanje niti ne), ter prijaznost uporabniku (BIOS nastavitve...).

Tu je sicer se vedno Abit s plao IC7, ampak se mi je v zadnjih parih dneh tako "zameril", da bom raje probal se kaksen izdelek od drugih proizvajalcev.

Hvala!

PoGa

flisko ::

jaz sem mel prej gigabyte pa sem bil zadovoljen,potem sem hotu kupit isto gigabyte pa niso mel ta hude plate pa sem vzel asus in ti rečem da je odlična plata,raid mi super dela proc mam navit na 3.4 ghz pa še ma rezerve,tak da za enkrat ni problemov.Mreža pa tud dela ker sem skoz namreži (mam tri compe skup vezane).Aja plata mam pa p4c800 deluxe

BoLhCa ::

jaz ti priporocam Asusa, prijazen bios, dobr OC, stabilnost,...
al pa ksna epoxa...

poga ::

no vceraj sem potem vzel Gigabyte in sem kar malo razocaran nad BIOSom. Sicer je od Awarda, ampak ima pol manj nastavitev kot Abit-ov Softmenu... Malo me muci tudi to, ker SloTech Linux-a ne morem zagnati s CDja (ocitno ena napaka v BIOSu), ampak to bo kaksen novejsi BIOS odpravil (upam)...

hvala za odgovora!

lp,
PoGa

BoLhCa ::

prizgi komp, pritisni delete in potem v osnovnem meniju pritisni ctrl + f1.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

I7 sistem, nastavitve ramov (iz 1066 na 1600) (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
6812626 (10424) MonkeyHead
»

temperatura p4

Oddelek: Navijanje
9807 (662) link_up
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492127 (1253) tac
»

Telemach kabelski internet - cudna tezava

Oddelek: Omrežja in internet
143202 (2955) poga
»

nihanje temperature

Oddelek: Navijanje
81039 (913) frenk

Več podobnih tem