» »

Gostovanje - Južna Koreja

Gostovanje - Južna Koreja

srus ::

Brskam po internetnih straneh T-2, pa v seznamih možnih gostovanj v tujini ne najdem Južne Koreje. Je to res, ali mi telefon s T-2 SIM kartico tam ne bo deloval?

Če je tako, kaj svetujete? Ali kakšen slovenski prepaid ponudnik ponuja paket, ki omogoča gostovanje tam za en teden - bolj me zanima data, kot voice? Ne bi sklepal naročnine. Vem, da bi bilo najpametneje kupiti lokalno SIM kartico, ampak nekaj potrebujem vsaj za prvi dan, če lokalne kartice ne bom mogel kupiti na letališču. Telefon ne omogoča eSIM. Morda kakšne izkušnje glede kompatibilnosti omrežij, tam menda uporabljajo CDMA.

Gagatronix ::

Lokalne simke dobis v J. Koreji prakticno povsod.

srus ::

Hvala za odgovor, lokalna SIM kartica je tudi moj plan A. Samo potrebujem še plan B.

brbr21 ::

Telekom deluje, za T2 preveri na njihovem callcentru. Uporaba naših razmerij pri njih cenovno ni hec. Najbolje, da vzameš še en telefon (če imaš seveda) in daš vanj lokalno kartico, našega pa imaš toliko, da če je kaj nujnega.

Na Incheonu imaš public WiFi, je pomoje celo zastonj, ter ponudnike mobilne telefonije, kjer kupiš njihovo kartico.

nejcek74 ::

a si preveril ponudnike eSIM, recimo Airalo. Btw, sam še nisem tega uporabljal, vem pa da obstaja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izimobil ne dela v italiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9117492 (5295) smile-
»

MMS problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215869 (11958) mojsterleo
»

Roaming, mobilni operaterji in odprte meje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7614648 (10089) vjreh43WAEFS
»

Bruselj se trudi za ukinitev mobilnega gostovanja v EU (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6926147 (22889) AndrejO

Več podobnih tem