» »

Kje kupiti mehansko tipkovnico Redragon K552 z red switchi?

Kje kupiti mehansko tipkovnico Redragon K552 z red switchi?

xxxgeekxxx ::

Pozdravljeni.
Mene zanima, če kdo ve kje bi lahko kupil Redragon K552 s slovenskimi tipkami in rdečimi switchi.
Mimovrste bigbang, funtech in vsepovsod kjer iščem imajo modre switche, nebi pa rad naročeval izven države ker želim slovenske tipke (šumnike označene na tipkah).

Trenutno imam Redragon Kala K557RGB in sem z njo zelo zadovoljen, zato ostajam pri Redragon, menjavam pa zato ker je moji dragi preglasna ;)

V naprej hvala.
Ke te češ

5uper ::

Imam k557 tipkovnico, switchi so hot swappable. Zraven tipkovnice si tudi dobil dve orodji; rdečega za jemanje keycapov, kovinskega za switche. Na aliexpresu je vrečka outemu red switchev cca 10e.

xxxgeekxxx ::

Kako pa je s carino? Odkar je nov zakon še nisem nič iz aliexpressa naročeval. Je treba kaj posebej kje napisat, da gre mimo carine?
Ke te češ

xxxgeekxxx ::

Sem vzel AOC GK500, ima outemu red switche, edino kaj je škoda, da niso hot swappable, bomo pač lotali, če bo treba.
Prvi vtis sem zelo zadovoljen, 60€, pa če primerjam z Logitech G413 carbon, ki sem jo več popravljal kot uporabljal lahko samo rečem, da je bila Logitech tipkovnica tatvina sredi belega dne :D
Ke te češ

Master_Yoda ::

Jaz sem tudi iskal isto z rdecimi switchi in sem pogruntal da ne prodajajo z razlicnimi switchi jih. Mogoce najdes kaksen drug model z rdecimi, tega specificnega ne bos. Razen ce so kaj spremenili.

Sam sem na koncu vzel Keychron K5 low profile z banana opticnimi switchi.
Dovie'andi se tovya sagain.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanska tipkovnica (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Kaj kupiti
2878644055 (767) PrimozR
»

DIY mehanska tipkovnica

Oddelek: Strojna oprema
6960 (529) Samael
»

Mehanska tipkovnica do 120€

Oddelek: Kaj kupiti
356820 (5685) mihor

Več podobnih tem